2021 Eylül Ayı Astroloji Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 aylık burç yorumları, burçların kariyer yorumları, Eylül 2021 burçların sağlık yorumları, aşk yorumları. koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu aylık burç yorumu yer almaktadır Eylül ayı Burç Yorumları...

ABONE OL
5 Temmuz 2021 Pazartesi 22:35 | Son Güncellenme:
17 dakika okunma süresi
2021 Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül 2021 Aylık burç yorumları neler söylüyor? Sağlık, Aşk, Para, İş, Eğitim, Kariyer durumunuz ile ilgili koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu Eylül Ayı Burç yorumları;

Koç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Sessizce çalışarak kişisel hırslarınızı karşıladığınızı göstermeye çalışıyorsunuz. Sevdiğiniz işi yapmayı seviyorsunuz ama birlikte çalıştığınız insanlardan da aynı performansı beklediğiniz için başınız dertte olabilir. Koç Burçları Eylül ayında çok dikkatli olmak ve gereksinimleri her detayda karşılamak istiyor. Harekete geçme ve kimsenin yapmaya cesaret edemediği şeyleri belirleme cesaretine sahip olun. Tanıştığınız insanlar, kariyerinizde sizi destekleyen insanlardır. Bazılarınız yakın arkadaşlarınızla güzellik ve sanatsal etkinlikler düzenlemeye dahil olabilirsiniz. Satın alma ve sahip olma isteğiniz üst düzeyde ve gösterişli olmaya meyilli bir yapıya sahipsiniz. Bütçeyi aşmamaya özen göstermelisiniz. İş yerinde arkadaş olarak çalışıyorsunuz, gruplar halinde çalışıyorsunuz ve kişisel memnuniyetinize göre çalışıyorsunuz. Esnek davranmazsanız, karşıt düşüncelerden ve kötüleşmesi gereken durumdan çeşitli tepkiler alırsınız. Bazı muhalif görüşlere karşı taktik geliştirmeniz gerekebilir. Karşılaştığınız konuyu zorlamanın bir anlamı yok.

Boğa Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Durumunuz ve içsel tepkiniz arasında bir denge bulmanız gerekir. Bazı gizli sorunları ortaya çıkarmak da bir çözüm sağlar. Onlara baskı yapmadan akıllıca hareket etmelisiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız olan yerde yardım isteyebilirsiniz. Boğa Burçları Eylül ayında bir süredir hayata geçirmeyi planladığınız girişimleriniz ön planda. Hayallerinizdeki yolculuğa devam edebilirsiniz. Bu ay iletişim çok önemli. Özgürlüğünüzü arzu ettiğiniz alanlarda özgürce kullandıkça doğru kararlar alacaksınız. Sevgi ile materyalizmi birbirine karıştırmamaya özen göstermeliyiz. Olaya duygusal yaklaşımınız, gününüzün küçük dengesini bozmayacak şekilde gelişiyor ve başarılı oluyorsunuz. Çevrenizde karşılaştığınız çatışmalar ve zorluklar sizi daha dirençli kılıyor ama bir bakıma sizi yoruyor. Kendiniz için hedefler belirlediğinizde, bazen çelişkili fikirlerle karşılaşırsınız. Eviniz ile ilgili konularda kardeşlerinizle kan bağı kurarak ilginç bir gün geçireceksiniz.

İkizler Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Sosyal hayatınızda birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler yaşayacaksınız. Üçüncü iletişim evinizde bir güneş tutulması meydana geliyor. Entelektüel yönünüzü ortaya çıkaran etkinliklerde yaşıtlarınıza karşı duygusal bir çekim vardır. Acele etme. İkizler Burcu Eylül ayında eski arkadaşlarınızı tekrar görebilir ve güvenli arkadaşlıklar gösterebilirsiniz. Aşk yerine arkadaşlığı seçebilirsin. Aile sevgisi sevgiden önce gelir. Öğrencilikten öğretmenliğe terfi ettiğinde, onun kozmik desteği geçişin acısını hafifletecektir. Sezginiz yükselişte artık yanınızdan geçen her şeyi kolayca yeniden canlandırabilirsiniz. Psişik enerjinin yardımıyla ruhsal yönünüz güçlenecek ve yaklaşmaya çalıştığınız problem otomatik olarak çözülecektir. Uzun vadede elinizden gelenin en iyisini yapın.

Yengeç Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Sosyal ilişkiler ve aşk çok iyi gidiyor. Satürn küçük ilişkinizi test ediyor. Yoğun duygularınızı süzerken, kendinizle ilgili aldığınız temel kararlar hayatınıza farklı bakış açıları getirir. Genişleme için gerçekleri masaya koymak, hayatınızı zorlaştıran ve sizi sınırlayan olayları daha net görmeye başlamanızı sağlayacaktır. Yabancıyla olan bağlarımız sayesinde uzaktan gelen bir aşk var. Yabancı gelin veya damat olmakla ilgili duygu ve düşünceleriniz şekil değiştirdiğinde ilgi çekici konulara odaklanabilirsiniz. Yengeç Burcu Eylül ayında yeni hayatın başladığınız kısmında inisiyatiflerinizi kullanacak ve şartlarınızı belirleyeceksiniz. Manevi yaşamınız güçleniyor ve güçleniyor. Karakteriniz güçleniyor. Maneviyat açısından ise olaya genel bir bakış açısıyla kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak şekilde bakmanız gerekir. Spor yapmak gerçekten en motive edici aktivitedir. Metabolizmanızı dinlendirmek için gece erken yatmalısınız.

Aslan Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Sessizce çalışarak, kişisel hırslarınıza uygun olduğunuzu kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Sevdiğiniz işi yapmayı seviyorsunuz ancak birlikte çalıştığınız kişilerden benzer bir performans beklemek sorun yaratabilir. Çok dikkatli olmak ve gereksinimleri en ince ayrıntısına kadar karşılamak istiyoruz. Çok cesur davranarak, kimsenin yapmaya hazır olmadığı bir şeye gidiyorsunuz. Karşılaştığınız insanlar, kariyerinizde sizi destekleyen kişilerdir. Bazıları yakın arkadaşlarıyla birlikte güzellik ve sanat olaylarını gündeme getirme çalışmalarında yer alabilir. Aslan Burcu Eylül ayında farklı ortamlarda bulunuyorsunuz ama dikkatinizi çeken insanlar tarafından avlanıyorsunuz. Gelecek yıllarda hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Anlaştığınız insanlar hak ettiğiniz insanlar olacaktır. Konumunuzu desteklemek için kurs olarak kısa bir eğitim kursuna katılın. Bu ayrıntılar işinize yardımcı olacaktır. Ani değişiklikler sizi yorabilir ve duygusal karışıklığa neden olabilir. Bununla birlikte, durumu daha net değerlendirmenize ve zor sorunları çözmek için daha ekonomik hareket etmenize olanak tanır.

Başak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Ufkunuz her geçen gün genişledikçe büyük düşünmeye başlarsınız ve geliriniz artar. Yine doğa yasaları işler ve yeni oluşumlar ona çelişkiler getirir. Dolayısıyla gelir arttıkça maliyet de artar. Aile ilişkilerinizi sosyal ilişkilerinizle bütünleştirin. Maddi olarak birbirinize destek oluyorsunuz. Jüpiter, mülkiyet değişikliğini gösterir. Eski bir mülkünüz varsa, ondan kurtulmak isteyeceksiniz. Başak Burcu Eylül ayında hizmet sektöründe çok para kazanmaya başlayacak. Bu arada yakınınızdaki insanlardan maddi destek alabilirsiniz. Uranüs ve Neptün'ün uyumlu yönleri sizi destekliyor. İstediğiniz koşulları yaratmak için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Gerçekçi davranışlarla birkaçının ötesinde, kişisel ilişkilerde oldukça rekabetçi bir ortam yaratır. Kişiliğinizin ve fikirlerinizin yayıldığını hissedeceksiniz. İmkansız gibi görünen fikirlerin daha az önemli olduğunu görünce bir soru daha sorulur.

Terazi Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevdiğiniz iş başarı getirecek, ayrıca para kazanma konusunda çok şanslı olacaksınız. İşinize iyi bağlı kalmak davranışlarınızı disiplinli tutacaktır. Birçoğunuz finansal başarınızı çevresel faktörlerle birleştirerek işbirliği yapmaya başlayacaksınız. Sizi rahatlatan ve bireyselliğinizi sergileyen her türlü çalışma stiline hazırsınız. Mevcut potansiyelinizi kullanarak birlikte çalıştığınız insanlara verimlilik getireceksiniz. Bu ilişkilerde sorumluluklarınız gereğinden fazla olabilir, dikkatli olmanız gerekir. Ama her şeye rağmen son zamanlarda arkadaşlıklarınız derinleşti ve birlikte çalıştığınız insanlarla önemli kararlar alıyor olacaksınız. Terazi Burcu Eylül ayında, Partnerinizle paylaşma ve satın alma duygusunu geliştirme çağındasınız. Mülkünüzle önemli ilişkiler hakkında yazılı bir anlaşma yapabilirsiniz. Derin bir dostluk ve ortaklığın temellerinin atıldığı bir gün yaşayabilirsiniz. Profesyonel dostluklar aşka dönüşür ve kalıcı ortaklıklar takdir edilir.

Akrep Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Kişiliğiniz bu ay güçlenirken liderlik özellikleriniz ön plana çıkacak. Temel bir karar veriyorsunuz. Kendinizi geliştirdiğinizde çevrenizdekilere de örnek olursunuz. İnatçı tavrınızın nedenini anlamasanız bile size daha sonra kredi verecekler. Gizemli davranış, ruh hali değişimleri nedeniyle çevrenin dikkatini çekiyor. Öncelikli gelen finansal endişeleriniz, çevre ile ilgili karmaşık duygular hissetmenize neden olabilir. Derin bir sevgin var. Her şeyi iyice araştırıyorsun. Yeni geliriniz için yakındaki fırsatlardan yararlanacaksınız. Akrep Burçları Eylül ayında çevrenizde dikkat çekeceksiniz. Her şeyi iyice araştırıyorsun. Yeni gelir elde etmek için çevredeki fırsatlardan yararlanacaksınız. Çevrenizde dikkat çekeceksiniz.

Yay Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Enerjinizde kelimeler yok. Bireysel çabalarınız her şekilde ödüllendirilecektir. Sosyal ilişkiniz önemlidir. Yeni insanlarla tanışacaksınız, belki birlikte iş ve dostluk deneyimleyeceksiniz. Yıllar boyunca birçok hayal kırıklığı yaşadınız. Enerjinize diyecek söz yok. Bireysel çabalarınız yine de işe yarayacak. Yay Burçları Eylül ayında sosyal ilişkileriniz önemli. Son yıllarda birçok hayal kırıklığı yaşadınız. Bu süre zarfında iş hayatınızda başarılı bir sürecin izlendiği tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sezgisel becerileriniz sayesinde bu tür durumlardan kaçınacaksınız. Mesleki durumunuzda önemli bir değişiklik yok. Aile hayatını pek sevmediğiniz doğanız da kariyerinizi etkileyebilir. Tüm bu yıla rağmen, eviniz, aileniz ve ruhsal gelişiminiz kariyerinizden çok daha önemli. İş değiştirmek zorunlu transferlere yol açabilir.

Oğlak Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Gücünü bil. Sınavlara girerek engelleri aşın. Kararlı ve tedbirli davranıyorsunuz ama çevrenizdekilerin düşünceleri de hayatınızı etkiliyor. Bazıları babalarının mesleğini devralabilir ve yeniden inşa edebilir. Ailenin geride bıraktığı ve ağır çekimde bekleyen bazı mali sorunlar gündeme gelebilir. Oğlak Burçları Eylül ayında İnovasyona dikkat etmemiz gerekiyor. Yaşam boyu ayrılmaz bir mantıksal yapıya sahip olduğunuz için içinde hissettiğiniz değişkenliği anlamakta zorlanabilirsiniz. Aşkınızı profesyonel hayatınız ile karıştırmak zorunda değilsiniz. Kişiliğinizle ilgili takıntılara karşı dikkatli olmanız ve ilişkilerinizde çatışmaya neden olabilecek takıntılardan uzak durmanız gerekir. İlişkinize sessiz ve derin bir şekilde girmeyi seviyorsunuz. Eleştirel düşünmeye ve kurallara sahip olmaya başlayacaksınız. Gerçek aşkın eşiğine gelecek ve karar vermekte zorlanacaksınız.

Kova Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

İlişkilerin doğasını dikkate alan felsefi bir görüşün olgunluğu dostluğa da yansır ve büyük işbirliklerini gündeme getirir. Ayrıca ruhsal gelişim konularında aynı düşüncede olan kişilerle arkadaşlık kurmak sizi daha iyi bir seviyeye taşıyacaktır. Bu konuyla ilgili grup ve organizasyon çalışmalarına katılabilirsiniz. Yeni arkadaşların düşünceleri ufkunuzu genişletecek. Birlikte çalıştığımız insanlarla uyumlu bir ortaklık istiyoruz, ancak büyümenin sizin çabalarınıza bağlı olmamasını sağlamak sinir bozucu olabilir. Kova Burçları Eylül ayında eski işinizden teklifler almaya hazır olun. Kariyerinizi desteklemek için çalışmak istiyorsanız projelerinizi uyumlu ve dengeli bir şekilde koordine etmeniz gerekir. İşyerinde yardım aldığınız kişilerin sizden çok farklı olması hayranlığınızı gösteriyor. Her şeyi incelemeyi bırakmalıyız. Planımızda kaçırdığımız birçok noktaya bakmamız ve detayları tekrar gözden geçirmemiz gerekiyor.

Balık Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

Gizemli davranışlar, ruh hali değişimleri nedeniyle çevrenin dikkatini çeker. Maddi kaygılarınızın ön planda olması, çevre ile ilgili karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Balık Burçlarının Eylül ayında derin duyguları var. Her şeyi dikkatlice incelersin. Yeni geliriniz için yakındaki fırsatlardan yararlanacaksınız. Fikirlerinizi birlikte çalıştığınız kişilerle paylaşın. Zeki insanlarla konuşmayı seversin. Eşsiz fikirlerinden etkileniyorsunuz. Ortaklığa hazırsınız. Düşüncelerinizi ve çevrenizin entegrasyonunu destekliyorsunuz. Doğru insanlarla çalışma arzunuz doğrultusunda doğru kararlar verin. Partnerinizin duygularını çok çabuk hissedebilir ve empati becerilerinizle onlarla baş edebilirsiniz. Bu noktada asla pes etmeyin. Farklı işler deneyebilirsiniz. İlişkinize olumlu ve gerçekçi yaklaşır ve uzun vadeli hislerinize göre hareket ediyorsunuz. Kendinizi sınırsız ve pozitif enerjiyi bakış açınıza yansıtmaya hazır buluyorsunuz.


Astrolog Zeynep Turan'ın 2021 Yılı Astrolojik Öngörüleri

Zeynep Turan Astrolojide Dolunay ve Yeniay'ın Etkilerini Anlatıyor

Astrolog Zeynep Turan'dan 2021 Yılında Burçların 'En'leri

EN ÇOK OKUNANLAR

En İyi 10 Nemlendirici Krem
En İyi 10 Nemlendirici Krem

En İyi 10 Nemlendirici Krem

1 dakika okunma süresi
Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler
Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler

Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler

1 dakika okunma süresi
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler

3 dakika okunma süresi
Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti
H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti

H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti

1 dakika okunma süresi
2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri
2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri

2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor
Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor

Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor

8 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

Sade Ev Dekorasyon Objeleri ve Aksesuarları
Sade Ev Dekorasyon Objeleri ve Aksesuarları

Sade Ev Dekorasyon Objeleri ve Aksesuarları

Minimalist ve Sade Ev Dekorasyonu Fikirleri 2021
Minimalist ve Sade Ev Dekorasyonu Fikirleri 2021

Minimalist ve Sade Ev Dekorasyonu Fikirleri 2021

İstanbul'un En İyi Kahve Mekanları
İstanbul'un En İyi Kahve Mekanları

İstanbul'un En İyi Kahve Mekanları

Türkiye'nin Sanat Temalı En İyi Otelleri
Türkiye'nin Sanat Temalı En İyi Otelleri

Türkiye'nin Sanat Temalı En İyi Otelleri

Seyahat Cilt Bakım Önerileri - Tatilde Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı?
Seyahat Cilt Bakım Önerileri - Tatilde Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Seyahat Cilt Bakım Önerileri - Tatilde Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Spor Öncesi ve Sonrası Nasıl Beslenmeli?
Spor Öncesi ve Sonrası  Nasıl Beslenmeli?

Spor Öncesi ve Sonrası Nasıl Beslenmeli?

Hamile Yogası Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Neler?
Hamile Yogası Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Neler?

Hamile Yogası Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Neler?

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2021 Ekim Ayı Burç Yorumları
2021 Ekim Ayı Burç Yorumları

2021 Ekim Ayı Burç Yorumları

Doğa tatili için nereye gidilir? Türkiyenin Gizli Kalmış Doğa Harikası Tatil Yerleri
Doğa tatili için nereye gidilir? Türkiyenin Gizli Kalmış Doğa Harikası Tatil Yerleri

Doğa tatili için nereye gidilir? Türkiyenin Gizli Kalmış Doğa Harikası Tatil Yerleri

Huzur Veren Ev Dekorasyonu Fikirleri
Huzur Veren Ev Dekorasyonu Fikirleri

Huzur Veren Ev Dekorasyonu Fikirleri

Apple 2021 Lansmanı iPhone 13 Tanıtım Canlı İzle
Apple 2021 Lansmanı iPhone 13 Tanıtım Canlı İzle

Apple 2021 Lansmanı iPhone 13 Tanıtım Canlı İzle