Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Şubat 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Özgürlüğünüzü yeterince kullanamayabilirsiniz. Çünkü sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Partnerinizin davranışlarından farklı anlamlar çıkarmamalısınız. Bazen canınız  sıkılıyor.  

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusallığınızdaki artışlar, sizi karşı cins için oldukça çekici yaparken, vazgeçilmez olduğunuz duygularına kapılabilirsiniz. Katılacağınız bir grup aktivitesinde karşılaşacağınız kişi, seveceğiniz biri olabilir.

23 Şubat 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İnatçı ve idealist davranışlar içinde olmanız, bazı kişilerin dikkatini çekecektir. Özgürce hareket etmek isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerinizde artış olacak. Yeni oluşacak başlangıçlarda, motivasyon gücünüz giderek artıyor.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, aile evinizde, Merkür iletişim evinizde  bulunuyor. İkili ilişkilerinizde bir türlü istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Esnek olmalısınız, kendinizi denetlemekten vazgeçin.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Başarıyı ve kazanmayı seviyorsunuz. Bugün değişik işler konusunda kendinizi yenilemek ve farklı konularda da, yeteneklerinizi denemek istiyorsunuz. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı enerji önemli olacak.

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı kazanacaksınız.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkinizle ilgili sabit ve sağlam değerler üzerinde duracaksınız. Uzun soluklu yoğunluklar yaşamak istiyor ve askıda kalan işlerden hoşlanmıyorsunuz. İş birliği içinde olduğunuz kişilerle paylaşımlar içindesiniz.

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Hayatınıza yeni insanlar girebilir ve birçok değişik gruptan iş teklifleri alabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişilerin akıl ve zekasından da etkileneceksiniz. Çevresel koşullarınızı, arkadaşlarınızla birleştirmek isteyeceksiniz. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konuların sizi etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, herkesin sorunlarından etkileniyorsunuz. Bugün dostlarınızın sizden bekledikleri bazı destekleri kendi imkanlarınız dahilinde vermek isteyebilirsiniz. 

16 Şubat 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Geniş seçim yelpazesi olan bir kişi olarak çevrenize karşı negatifsiniz. İsteklerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı bir tutum izliyorsunuz. Partnerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Düşünceleriniz ilginç gelebilir.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Ani gelişebilecek olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Duygusal dostluklar ve iş birlikleri gündeme gelecek. Uzaklara gitme gibi hislere kapılacaksınız. Geçmişte tepki verdiğiniz konulara, artık duyarsız kalacaksınız.

14 Şubat 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İş yerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularla ilgili bir takım gelişmeler söz konusu. İşinde başarılı ve kariyer sahibi arkadaşlarınızın sizinle yapacakları mantıksal ortaklıklar, iş konusunda ufkunuzun açılmasına neden olacak ve  sonuçlandıracaksınız.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, farklı dallarda da çalışmalısınız.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Temkinli davranın.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman, bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanları seçerek, motivasyon gücünüzü arttırmalısınız. Geçmişte yaşadığınız bir olayın detayları, bu dönemde görülebilir.

9 Şubat 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sistemli davrandığınız zaman daha başarılı olduğunuz kesin. Üretkenliğinizi vurgulayacak konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmalısınız. Sizi  zorlayacak işlerden hoşlanmanıza karşın, sizin için önemli olanı seçmelisiniz. 

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Önemli konular gündeme gelecek.

7 Şubat 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Güneşten olumlu etkiler alıyorsunuz. Olumlu idealler peşinde olmanız, sizi çevrenizde ilgi duyulan özel biri durumuna getiriyor. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat zorlayıcı bir etki yapıyor. 

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün içinizde biriken enerjinizi çevrenize yansıtmayı iyi başarıyorsunuz. Sosyal yaşantınıza katılacak yeni kişilerden farklı bir elektrik alacak, onlarla ortak organizasyon çalışmalarına katılacaksınız. Olumlu bir gün.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sistemli davrandığınız zaman daha başarılı olduğunuz kesin. Üretkenliğinizi vurgulayacak konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmalısınız. Sizi  zorlayacak işlerden hoşlanmanıza karşın, önemli olanları seçmelisiniz. 

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Beklentilerinizde acele etmeyin.

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam enerjiniz çok güçlü. Çevrenizde orijinal olan her düşünce kafanızda fırtınalar yaratıyor. Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Cazibeniz oldukça dikkat çekiyor. Kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. 

2 Şubat 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Yaratıcılığınızı sosyal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızda yoğunluk yaşarken; karşı cins için oldukça çekicisiniz olabilirsiniz; vazgeçilmez olduğunuz duygularına kapılabilirsiniz. Katılacağınız bir grup aktivitesinde karşılaşacağınız kişi, seveceğiniz kişi olabilir.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Popüler ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem. İletişim kurabileceğiniz, saatlerce konuşabileceğiniz gerçek bir sevgiliye ihtiyaç duyacaksınız.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, sizin değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir. İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantilemekte fayda var.

29 Ocak 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sanatsal olayların gündem kazanacağı bir gün. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için bir çaba göstermiyorsunuz ama size karşı ilgileri yoğun. 

28 Ocak 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinizi, güçlendirmeyi amaçlıyor, seçenekler arasında bocalıyorsunuz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Zevkleriniz ön plana çıkacak. 

27 Ocak 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki kişilerin hakkınızda değişik düşünceleri olabilir. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve sığınma duygusu içinde, arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.

26 Ocak 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bazı şeyleri içinize atıyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışma için yeterli enerjiye sahip olmanıza rağmen; başkalarının size yüklediği sorumluluklar yüzünden, içsel dengenizde  zorlanıyorsunuz, bu biraz da sizin hatanız.

EN ÇOK OKUNANLAR

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

1 dakika okunma süresi
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR