Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
14 Mayıs 2021 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız, aşırıya kaçan hareketlerinize disiplin getirmelisiniz.  Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili  önemli fırsatlar gündemde. 

13 Mayıs 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sosyal ilişkiler, dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz. Özgüveninizin size sağladığı avantajları özgürce  kullanabileceksiniz. 

12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizin gücünü siz de fark ediyor ve çevrenize isteklerinizi kabul ettirme konusunda zorluk çekmiyorsunuz. Bugün, sıra dışı çalışmalar içinde bulunacak ve birçok arkadaşınızın isteklerine hızlı cevap vereceksiniz. 

11 Mayıs 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Popüler ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem. İletişim kurabileceğiniz, saatlerce konuşabileceğiniz gerçek bir sevgiliye ihtiyaç duyacaksınız.

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizde güven duygusunun önemli olduğunu biliyor ve birlikte olduğunuz kişiden de bunu görmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin davranışları konusunda haklı çıkmak istiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. 

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Bugünlerde size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz. 

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacak. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Çevrenize hemen güvenmek yerine, onları biraz sınamalısınız.

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacınız olduğu halde, ilişkilerinizde bazen umursamaz oluyorsunuz. Duygusal konularda yaşayacağınız acılardan korkuyorsunuz ve geriye çekiliyorsunuz. Sinir sisteminizin hassas olduğunu unutmayın.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Finans konularındaki öngörülerde partnerinizin fikirlerini de alsanız fena olmayacak. Maddi riskler içine girmemek için, inatçı tarzınızdan vazgeçmelisiniz. Çevrenizi geniş bir ufukla görseniz, daha tatminkar olacaksınız.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, burcunuzda ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. 

4 Mayıs 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularla ilgili bir takım gelişmeler söz konusu. İşinde başarılı ve kariyer sahibi arkadaşlarınızın sizinle yapacakları mantıklı ortaklıklar, iş konusunda ufkunuzun açılmasına neden olacak ve sonuçlandıracaksınız.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İş yerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Aceleci tavırlarınız yüzünden  zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla,  ve kararlı bir şekilde sürdüreceksiniz. 

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı, çevrenizle ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda elinizin rahatlamasını istiyorsanız, iş hayatınıza yeni kazançlar eklemelisiniz. 

30 Nisan 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Her anlamda tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Güneş, Boğa’da ilerlerken olabilecek sorunları ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. 

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinizi, güçlendirmeyi amaçlıyor, seçenekler arasında bocalıyorsunuz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Duygularınızda artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabilir. Zevkleriniz ön plana çıkacaktır. 

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel duygularınızı sorgulayarak adımları sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Özellikle araştırmalarınızı derinleştirerek, şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilir ve özgürleşebilirsiniz. 

27 Nisan 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel faktörlerden kaynaklanan oluşumlar sizin için önemli olacak. Karşılıklı fikir çatışmaları yaşayacağınız bir gün. Finans konularını kendi lehinize çevirecek gerekli donanıma sahip oluşunuz, sizin için olumlu bir avantaj. 

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün içindesiniz. Kişisel özelliklerinizi vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, daha özgün davranabilirsiniz. Olumlu davranışlarınızın size kazandıracağı artılar önemli.

25 Nisan 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecektir. İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanızdır. Bugün sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz. 

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Artık eski alışkanlıklarınızı değiştirecek yeteneğe sahipsiniz. Girişimciliğiniz iyi ses getirecek. Yaratıcılığınızı özgürce kullandığınız zaman ortaya daha mükemmel işler çıkıyor. Çevrenizle, çoğalan bir ilişki içindesiniz. 

23 Nisan 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak, kısa sürede isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe, gecikmeler yaşayabilirsiniz. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni projelerin gündemde olacağı bir gündesiniz. Kafanızdaki  konuları fazla düşünmeyin. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken temkinli davranmalısınız. Geriye dönüşleriniz zor oluyor. Sağlık açısından sorun yaşayabilirsiniz.  

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Finans konuları ile ilgili isteklerinizde çevrenizin de fikirlerini alsanız fena olmayacak. Yanlış adımlarla maddi riskler içine girmemek için, inatçı tarzınızdan vazgeçmelisiniz. Yaptığınız işler  konusunda şikayet  etmeyin.

20 Nisan 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

 Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Bu dönem özellikle düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almalısınız. 

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Aceleci tavırlarınız yüzünden  zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla,  ve kararlı şekilde sürdüreceksiniz. 

18 Nisan 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkiliyor. Sevdiklerinizi korumak adına, fazla sorumluluk alıyorsunuz. Sınırlarınızı aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Farklı ortamlarda bulunmak istiyorsunuz.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün çevrenizdeki hiçbir olaya kayıtsız kalamıyor fakat konuları duygusal açıdan değerlendirdiğiniz için hatalar yapabiliyorsunuz. Şüpheci yönlerinizin atağa kalktığı bir gün. Yaşam felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal anlamda yoğun bir gün yaşayacaksınız. İsteklerinizi gemlemek zorunda kalmaktan gergin olabilirsiniz. Düşünce gücünüz çok yüksek. Olayları fazla irdeliyorsunuz. Düşüncelerinizi sistemli bir şekilde yaşama geçirmelisiniz.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Gün içinde fazla hareketli davranarak, çevrenizde huzursuz bir hava estiriyorsunuz. Sizin değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Doğallık size her zaman çok yakışıyor. Dikkat edin.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Finans konularının gündem kazanmasıyla alışveriş yapma duygunuz artıyor. Bugün, çevrenize hediyeler vermek isteyebilirsiniz. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Düşüncelerinizi saydam bir şekilde ifade edeceksiniz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

10 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

3 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR