Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2021 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Gücü seviyor ve özel dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz. Ay Yengeç’te  ilerlerken, duygusal düşünceler içinde olacak ve oldukça ilgi göreceksiniz.

27 Ekim 2021 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız zıtlaşmalar, yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz. Sakinliği denemelisiniz. Bugün Merkür kombinasyon burcunuz  Terazi’den  destek veriyor. İdeallerinizi destekleyecek kişilerle görüşüyorsunuz.

26 Ekim 2021 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Koç’taki Venüs sizi olumlu etkiliyor  

25 Ekim 2021 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hiç hoşlanmıyorsunuz. Bu hafta size güven verebilecek bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştırmak isteyeceksiniz. 

24 Ekim 2021 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, alacağınız kararlar konusunda önemli bir aşamaya neden olacak. Hızlı düşüneceksiniz, bazı olaylar kesinlik kazanacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, yeni atılımlarınız için de sizi motive edecek.

23 Ekim 2021 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizden yaşça büyük kişilerle olumlu güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Keşiflere hazırsınız. Aklınıza esen konuları hayata geçirmekte başarılısınız.

22 Ekim 2021 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. İletişim konusundaki başarınızı, karşınızdaki kişinin ruhsal durumunu düşünerek hareket etmenize borçlusunuz. Kişisel motivasyonunuz, çevresel faktörlerinizle paralel gidiyor.

21 Ekim 2021 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı düşünecek ve düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken olumlu fikirler içinde olacaksınız. Yaratıcılığınız konusunda zorluk çekmiyorsunuz. Bugün her zamanki çekimser tavırlarınızı hızlı bir şekilde aşıyorsunuz.

20 Ekim 2021 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayların arkasında farklı nedenler ararken, bulunduğunuz noktadan çok uzaklaşıyorsunuz. Duygusal takıntılarınız sizi zorlamanın ötesinde yanlış kararlar almanıza neden oluyor. Bazı görüşmeleriniz olumlu sonuç verecek.

19 Ekim 2021 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Orijinal fikirlerinizi çevresel desteklerle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulunacaksınız.

18 Ekim 2021 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Çabalarınızın boşa gitmediğini gördüğünüz zaman, keyif almasını bilen ender kişilerdensiniz. Sürpriz aşklar için özel bir gün.

17 Ekim 2021 Pazar Yay Günlük Burç Yorumu

Bugün güçlü bir mantık içindesiniz. İşlek ve kolay iletişim kurabileceğimiz kişilerle birlikte olacağız. Düşüncelerinizin yeniliklerle   pekişeceği bir gün.. Bir akrabanızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. 

16 Ekim 2021 Cumartesi Yay Günlük Burç Yorumu

 Bazı konulardaki rahatlığınız, bir başkası için çoğu kez stres kaynağı oluyor.  Size ait olan sorumluluklarınızı ve gerçekten sizin yapmanız gereken konuları, sıkıntıya girmeden bir başkasının üzerine atabiliyorsunuz.  

15 Ekim 2021 Cuma Yay Günlük Burç Yorumu

Maddesel konularda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışıyor. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Kelimelerinizi kullanırken, dikkatli olmalısınız.. 

14 Ekim 2021 Perşembe Yay Günlük Burç Yorumu

Çevrenize gösterdiğiniz ilgiyi en yakınlarınıza göstermiyorsunuz. Aksine onların hatalarını tartışma konusu yapıyor, kırıcı tavırlar içine giriyorsunuz. Bu konuda kendinizi kontrol etmelisiniz.. Mantıkla duygu arasında kalmayın. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Yay Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların güçlü destekleri, bazı fırsatları da birlikte getirecek. İlginç fikirlerinizle, yaratıcılığına en çok başvurulan bir kişi oluyorsunuz. 

12 Ekim 2021 Salı Yay Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizde sanatsal olayların gündem kazanacağı bir gün. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Bugün, çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Size olan ilgileri oldukça yüksek.

11 Ekim 2021 Pazartesi Yay Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızın cesur fikirli olmasından yanasınız.  Bugün, sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde davranmalısınız. 

10 Ekim 2021 Pazar Yay Günlük Burç Yorumu

Bugün daha pratik düşünmeye ihtiyacınız var. Elinizdeki konuların hızlı bitmesi gerekiyor ve siz, detayları çabuk atlamalısınız. Sevdiğiniz kişi ile aynı dili kullanmıyorsunuz. O, sizden daha farklı bir yaklaşım bekliyor. 

9 Ekim 2021 Cumartesi Yay Günlük Burç Yorumu

Dostluk  duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özellikleriniz vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, özgün davranabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize çekiyorsunuz..

8 Ekim 2021 Cuma Yay Günlük Burç Yorumu

Parasal durumunuzu, duygusal yönde emniyete almak istersiniz. Güvensizlikten çok çabuk etkileniyorsunuz.  Bugün size sunulan iş tekliflerini iyice gözden geçirmeniz gerekiyor. Önlemini almadığınız işi kesinlikle onaylamayın.

7 Ekim 2021 Perşembe Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizle ilişkilerinizde, farklı durumlar söz konusu olacak. Onun sizinle konuşmayı denemesi, fikir ayrılıklarınızı gündeme getirecektir. Bugün, tüm ayrıntıları gündeme gelecektir. Önemli fırsatlar lehinize gelişiyor.

6 Ekim 2021 Çarşamba Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, Ay, ilişkilerinizi ön plana çıkarıyor.. Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Fakat işinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız.

5 Ekim 2021 Salı Yay Burcunu Neler Bekliyor?

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz.  Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz..

4 Ekim 2021 Pazartesi Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz.. Yüksek  aktivite ve enerjiyle bir çok kombinasyon çalışma içinde olacaksınız. 

3 Ekim 2021 Pazar Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, görüştüğünüz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Spor yapmak için kendinize zaman ayırmalı ve eğlenceli ortamlarda bulunmalısınız.

2 Ekim 2021 Cumartesi Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Uzun süredir planladığınız olayları yaşama geçirmek için daha fazla beklememelisiniz. Zamanlama konusunda akıllıca davranmalı ve kendinizi yeniden yapılandırmalısınız. Kazançlar söz konusu olduğu için sabırlı davranmalısınız.

1 Ekim 2021 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içinde olmanıza rağmen, paylaşımlarınızı yansıtırken, farklı dil kullanmayı yeğlemeniz ikinizin sorunu. Sizin küçük  hatalarınız yüzünden isteklerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

30 Eylül 2021 Perşembe Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşadığınız bu düş kırıklıkları size yaşamla ilgili bazı dersler verecektir. İleri yaşamınızda takınacağınız tavırlar hayatınızla ilgili bazı ögeleri belirleyici yapacak. İş ve kariyer konusunda, hala güçlüsünüz biliyorsunuz.

29 Eylül 2021 Çarşamba Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yaşantınızla ilgili kesin tavırlarınız mevcut. Çevresel koşullarınızı yeniden irdelemekten korkmuyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal organizasyonlar içinde olacağınız bu günde, girişimciliğiniz ön plana çıkıyor.

28 Eylül 2021 Salı Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize  olumlu yansıyor. Karamsar olmamalısınız...

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR