Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Temmuz 2021 Çarşamba 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geniş tercih yelpazesine sahip biri olarak çevrenize agresif davranabilirsiniz. İsteklerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı bir tutum izliyorsunuz. Partnerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Düşünceleriniz ilginç gelebilir.

27 Temmuz 2021 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Duygusal yaşantınızda hareketlenme ve canlılık söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte birçok toplantıya çağırılırken; siz, partnerinizle vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Onunla aranızda farklı bir titreşim tutturacaksınız.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Her anlamda tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Güneş, Aslan’da ilerlerken olabilecek sorunları ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecektir. İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanızdır. Bugün sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz.

23 Temmuz 2021 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız.

22 Temmuz 2021 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Popüler ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem. İletişim kurabileceğiniz, saatlerce konuşabileceğiniz gerçek bir sevgiliye ihtiyaç duyacaksınız.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız. Partnerinizle iş birliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacak.

20 Temmuz 2021 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Arkadaş çevrenizde yardımsever duygularınızın ön plana çıkmasıyla ortamınız renkleniyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yolculuklar gündemde. Bugün değişik ortamlara katılacak ve konuşmalarınızla insanları etkileyeceksiniz.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün partnerinizle iş birliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlemelisiniz.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızdaki bazı sorunlar gizli çatışmalara neden  olabilir. Sizin her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün iş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenizin dikkati üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, istediğiniz sonucu alacaksınız.

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel iletişiminizin mükemmel olduğu bir gün. Yakın dostluklar ve kardeşlerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda arkadaşlarınızın enerjilerini yükseltecek, onların moralini düzelteceksiniz.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Amaçlarınıza uygun kişilerle görüştüğünüz zaman, kendinizi çok daha mutlu hissediyor, paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Kaoslara kapılmadan mantıklı düşünmeniz gerekebilir. Bugün, fazla alıngan ve kırılgan davranıyorsunuz. Yapacağınız fedakarlıkların yanlış anlaşılması sonucunda, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Mükemmel bir kişisiniz.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Küçük kaçamaklar sizi oyalasa bile, sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız, gireceğiniz ortamlarda oto kontrol sisteminizi tetikte tutmalısınız. Bazı eleştirilere maruz kalmanız sizi üzebilir.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinizi güçlendirmeyi amaçlıyor, seçenekler arasında bocalıyorsunuz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz... Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Zevkleriniz ön plana çıkacaktır.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Kendi düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklıklarda paslaşarak çalıştığınız zaman başarılı oluyorsunuz. Aşk sadece ‘ben’  duygusu değildir. Oysa siz her şeyi kendi doğrularınıza göre yorumluyorsunuz.

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü yönlerinden büyük zevk alıyorsunuz. Sistemlerin dışında yaşadığınız halde, sizin adınıza yaratılan koşullardan da hoşnut kalıyorsunuz. Düşündüğünüz konularda takıntılı olduğunuz bir gün. 

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konularda beklediğiniz şartların gelişmesi biraz da sizin davranış biçiminizle ilgili gelişiyor. Sıra dışı konuşmalar ilginizi çekse de, olayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz. Değişime ihtiyacınız var.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz içinde çevrenizde adeta aşkı çağırıyorsunuz. En büyük kusurunuz, hep istediğiniz cümleleri duymak istemenizdir. Bugün gereksiz bir alınganlık gösterebilir ve partnerinizi suçlayabilirsiniz.

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı genişletiyor. Bugün, oldukça hareketlisiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Dinlenmelisiniz. 

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki kişilerin hakkınızda değişik düşünceleri olabilir. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve sığınma duygusu içinde, arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.

3 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Bugün partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Hedefleriniz ve tavırlarınız sizi zorluyor.

2 Temmuz 2021 Cuma Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Karşıdan birbirinizi görüp de, hiç konuşmadığınız bir kişiyle tanışıp, iyi dostluk temelleri atabilirsiniz. Çünkü çok fazla ortak yönünüzü keşfedeceksiniz. Sevdiğinizden, geleceğe sağlam basan kararlı adımlar bekliyorsunuz. 

1 Temmuz 2021 Perşembe Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi, karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Güçlü sezgileriniz sayesinde, enerjinizi olumlu kullanmalısınız.

30 Haziran 2021 Çarşamba Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, sosyal ilişkilerinizi olumlu etkiliyor. İlişkilerinizde inatçı bir tavır sergiliyorsunuz. İsteklerinizde diretmeniz hedeflerinize belirginlik getirecek.Yaratıcı yönlerinizi mantıklı bir şekilde kullanacaksınız. 

29 Haziran 2021 Salı Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Merkür, karşıt burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinizde partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Bugün yalnız kalmak istemiyorsunuz. 

28 Haziran 2021 Pazartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün maddesel konular önem kazanıyor. Ortaklarınızla  veya çalışma içinde bulunacağınız arkadaşlarınızla olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili planlarınızı sakin bir şekilde uygulayın.

EN ÇOK OKUNANLAR

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

1 dakika okunma süresi
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

1 dakika okunma süresi
Alaçatı'nın En İyi Mekanları
Alaçatı'nın En İyi Mekanları

Alaçatı'nın En İyi Mekanları

1 dakika okunma süresi
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR