Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Mayıs 2022 Cumartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn sayesinde çevrenizi testten geçirmeye devam ediyorsunuz. Bugün sistemli ve tutarlı duygulardan yanasınız. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin aklını zorluyor. 

27 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde sağlığınızla ilgili beslenme konusuna önem vermeniz sizin için olumlu bir gelişme. Her kafadan çıkan tavsiyelere çok kulak veriyorsunuz ve etkileniyorsunuz. Uzmanların öğütlerine önem vermenizde yarar var. 

26 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konulardaki değerlendirmeleriniz son derece göreceli. Bir an değerli olan, başka bir zaman gözünüzde değerini yitiriyor. Performansını yansıtacak konu ile ilgili olarak, gerekli ihtimamı göstermiyorsunuz, biraz dikkat. 

25 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli bir pota oluşturacak. İş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya geleceksiniz ve karşıt görüşlerin çarpıştığı bir toplantıyı başarıyla gerçekleştireceksiniz. 

24 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı kazanacaksınız.

23 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Bugün partnerinizi sorgulama gereği duyabilirsiniz. Hedeflerinizi yüksek tutma arzunuz sizi zorluyor.

22 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla, organize çalışmalar içinde bulunacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız. 

21 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayların arkasında farklı nedenler ararken, bulunduğunuz noktadan çok uzaklaşıyorsunuz. Duygusal takıntılarınız, sizi zorlamanın ötesinde yanlış kararlar almanıza neden oluyor. Bazı görüşmeleriniz olumlu sonuç verecek.

20 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içine girecek, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz.

19 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi yenilemekten kaçınmalısınız. Değişim içinde olduğunuzun farkındasınız ve olaylara kendinizi teslim etme konusunda çekimser davranabilirsiniz. Çevrenizden etkilenmek istemiyorsanız, temkinli davranmalısınız. 

18 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı da genişletiyor. Bugün oldukça hareketlisiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Dinlenmelisiniz. 

17 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Bazı ortak çalışmalar için uygun bir gün. Kardeşlerle ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Onların bazı sorunlarına yardımcı olmak isteyecek ve değişik fikirler vereceksiniz. 

16 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Küçük kaçamaklar sizi oyalasa bile; sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız, gireceğiniz ortamlarda otokontrol sisteminizi tetikte tutmalısınız. Bazı eleştirilere maruz kalmanız sizi üzebilir.

15 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız, aşırıya kaçan hareketlerinize disiplin getirmelisiniz.  Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili  önemli fırsatlar gündemde. 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir gün  yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama, olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın.  

13 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finans konularında girişimciliğinizi akıllıca kullanmak istiyorsunuz fakat yeniliklere karşı çekimser davranışlar içindesiniz. Bugün inatçı tavırlarınızla bazı çevreleri karşınıza alabilirsiniz. Güvensizlikten nefret ediyorsunuz.

12 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyor,  fırsatları değerlendiriyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişilerle felsefi konuşmalar yaparak, bilgi dağarcığınızı kullanabilirsiniz. 

11 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorlanmalara gelemediğiniz için ani olaylara tepkili davranabiliyorsunuz. Önemli konuları atlamadan kendinizi disipline sokmak zorundasınız. Maddi konularda ısrarcı bir tavır takınarak çevre koşullarınızı değiştirebilirsiniz. 

10 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. 

9 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Düşüncelerinizi yansıtırken yöntemleriniz ilginç. 

8 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Engellerden nefret etmenize rağmen, sözel olarak kendinizi yeterince ifade edemediğiniz için, çevrenize çok çabuk kırılabiliyorsunuz. İçinizde birçok kimsede olmayan saklı bir enerji var. Birlikte olduğunuz kişiler coşuyor. 

7 Mayıs 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir gün. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Kazançlarınızı arttıracak yeni bir girişim içinde olacaksınız. 

6 Mayıs 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her anlamda tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Olabilecek sorunları önlemek için, küçük molalar vermeli ve her şeyi daha  ayrıntılı düşünmelisiniz. 

5 Mayıs 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede, beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler var.. Sizin olaylara daha maddeci yaklaşmanız sorunlar yaratabilir. 

4 Mayıs 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız, net olmayı denemekten başka çareniz yok. Maddi problemlerinizi hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyelinizde yansıtabileceksiniz. 

3 Mayıs 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki kişilerin hakkınızda değişik düşünceleri olabilir. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve sığınma duygusu içinde, arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.

2 Mayıs 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yaşantınızda hareketlenme ve canlılık söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte birçok toplantıya çağırılırken; siz, partnerinizle vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Onunla aranızda farklı bir çekim gücü yakalayacaksınız. 

1 Mayıs 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için gerekli donanıma sahipsiniz. 

30 Nisan 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz. 

29 Nisan 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin düşünceler içinde olmanız, kişiliğinizi olumsuz etkiliyor. Sevdiklerinizi korumak adına, fazla sorumluluk alıyorsunuz. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Farklı ortamlarda bulunmak istiyorsunuz.

28 Nisan 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Finans konularına oldukça olumlu yaklaşımlarınız var. 

EN ÇOK OKUNANLAR

75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

1 dakika okunma süresi
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

1 dakika okunma süresi
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR