Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Mayıs 2022 Cumartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde gideceğiniz sosyal ortamlarda aşk kapınızı çalacak. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. Bazı olaylar yeniden gündeme geliyor.    

27 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize göre büyük çabalar sonucu gerçekleştirdiğiniz organizasyonu sahiplenmek, etrafınızdaki bazı yakın arkadaşlarınızın gizli tepkilerini çekiyor. Özellikle bugün karşılıklı görüşmelerde imalı sözcüklerden kaçınmalısınız.

26 Mayıs 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda günlük akışın getirdiği çıkmazlarda, içinde bulunduğunuz durum ne gerektiriyorsa onu yapıyorsunuz. Tevazu içinde hareket ettiğiniz zaman, hiç arzu etmediğiniz sonuçlara varabiliyorsunuz. Dikkatli olun.

25 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortama uyum sağlaması için yapacağı başlıca şey, çevresiyle iletişim düzeyini yüksek seviyelerde tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.

24 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Disiplin size yakışıyor. Finans konularınızın gündem kazanmasıyla, sert fakat akıcı planlar yapıyorsunuz. Bugün değişim için uygun bir gün. Gizli anlaşmaların faydasını göreceksiniz. Kendinizi daha iyi anlayacaksınız.

23 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Fırsatların size getireceği avantajların bilincinde olarak ilişkilerinize yön verin. Çok tepkili hareketleriniz sizi zor durumda bırakabilir. Bugün bu konuda dikkatli olun. Önemli organizasyon çalışmaları içinde olabilirsiniz.

22 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla iş birliği içinde olmanız size pozotji bir enerji verecek. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız, sizi mutlu edecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız. 

21 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda çok hızlı hareket ediyorsunuz. Düşünmeden yaptığınız hareketlerin sonucu sizi üzmesin. Girişimci yapınız ve yenilikler ilginizi çekmesine rağmen, çevresel koşullarda daha cesaretli davranacaksınız. 

20 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zekanızı ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Yakın kan bağınız olan kişiler, kardeşler ve akrabalarla duygusal yönden ilişkiniz güçlenecek. Akşam saatlerinde onlarla birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz.

19 Mayıs 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlarınız uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Bugün çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Aile toplantılarına daha fazla ağırlık vereceksiniz. 

18 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz.

17 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Yakın iş arkadaşınızın bu konudaki sözlerine önem verin. Yaratıcılığınızı engellemeyen işler yapmayı seviyorsunuz. 

16 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizin yüksekliğine ve yoğunluğuna diyecek yok doğrusu. Siz de farkındasınız ve maddi konularda olağanüstü çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Bazılarınız için yakın dostlarla güzellik ve sanatsal konuları gündemde.   

15 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

 Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Yalnız kendi sorunlarınız ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Önce iş çabalarınız göz dolduracak ve daha sonra paranızda artış olacaktır. Maddi konularda detaylar üzerinde durmalısınız.    

14 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hissederek gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinize karşı oluşabilecek hiçbir zıt düşünce sizi negatif etkilemeyecek. Arkadaş toplantılarında entelektüel yönünüzle ilgi topluyorsunuz. Her türlü olaya karşı dikkatli olun.

13 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal hedefleriniz oldukça yüksek seyrediyor. Birçok kombinasyon işlerin altına imza atacaksınız. Hırslarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. Detayların ön plana çıkacağı bir gün. Çevrenizi ve kendinizi sorguluyorsunuz.

12 Mayıs 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizle iş birliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. 

11 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.

10 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, önemli işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar gelen teklifleri değerlendirebilirler. Engelleri aşacak cesarete sahipsiniz. 

9 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. 

8 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, iş imkanlarınız daha da çoğalacak. İş seyahatleri yapacaksınız. Terfiler ve maaş artışları söz konusu olacak. Aşk konusunda hemen karar vermemeli  ve kendinize zaman tanımalısınız. Mutlu bir dönem başlıyor.

7 Mayıs 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte hareket edeceğiniz kişilerin duygusal yönlerinden etkilenecek ve düşüncelerinize yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Derin düşünmekten sıkıldığınız anlarda geçmişteki tercübelerinizi örnek almalı ve korkmamalısınız.

6 Mayıs 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.

5 Mayıs 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yapınızı etkileyecek bir hareketlenme söz konusu. Bugün akıllı ve işini bilen kişilere ihtiyacınız olacak. Dengelerinizi korumak adına, alışık olduğunuzdan çok daha fazla bir gayret içinde olabilirsiniz.

4 Mayıs 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk kaynağı oluyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız... Bugün ters bir bileşke içindesiniz. 

3 Mayıs 2022 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün, yeteneğinizin farkındasınız ve bugün, kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen, farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır. 

2 Mayıs 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının sizin hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Aşk yaşantınız canlanıyor.

1 Mayıs 2022 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları bir şekilde ele alarak, yeni bir formüller üreteceksiniz.

30 Nisan 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bugün sıra dışı düşüncelerinizi paylaşmak için, kendinize farklı alanlar bulabilirsiniz. Mantığınızı zorlayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

29 Nisan 2022 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi duygusal bir şekilde ele aldığınız için, olaylara karamsar bir şekilde yaklaşıyorsunuz. İdealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkilerinize yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor.

28 Nisan 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

 Bugün yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek; bir takım işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek.

EN ÇOK OKUNANLAR

David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

1 dakika okunma süresi
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

1 dakika okunma süresi
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR