Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
09 Mayıs 2021 Pazar 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

 İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle aynı potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle bir sonuca varamazsınız.

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugünlerde, düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek başarılı çalışmaların altına imza atacaksınız. 

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Özgürlüğünüzü yeterince kullanamıyorsunuz. Çünkü bugün Ay’ın bulunduğu konum, aşk ilişkilerinizi gündeme getirecektir. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman, son derece huzursuzlaşıyorsunuz. Uykunuzu ihmal etmemelisiniz.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Onunla ilgili içinizdeki fırtınaları dindirmekten başka çareniz yok. Gerekli harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilir ve bunun yarattığı stres ile boğuşabilirsiniz. Kendinize dinlenmek için zaman yaratmalısınız.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Büyük rakamlar peşindesiniz fakat beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Kazalara müsaitsiniz.

4 Mayıs 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizin size vereceği destek önemli olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin fikirleri ters gelebilir fakat geçici olarak, önlemlerinizi alacaksınız. Bugün özgürlüğünüzü koruma ihtiyacı duyabilirsiniz.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, önemli işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar, gelen teklifleri değerlendirebilirler. Koç’taki Venüs sizi olumlu etkiliyor  

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizden yaşça büyük kişilerle olumlu güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Keşiflere hazırsınız. Aklınıza esen konuları hayata geçirmede başarılısınız.

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar bir müddet daha devam etme olasılığı var. Ama sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde oldukça şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.

30 Nisan 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Değişik ve orijinal  fikirlere açıksınız. 

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, burcunuzda ilerlerken duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bağımsızlık duygularınızda biraz çılgınlık gizli ve ilişkinize yansıtıyorsunuz...

27 Nisan 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkilerinize kapalı ve çekimser bir şekilde bakıyorsunuz. Şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, günlük rutin işleriniz aksayabilir. Bugün size anlatılan hiçbir şeye  inanmak istemediğiniz için, ruhsal dengeniz açısından zorlanacaksınız. 

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat bazı tereddütleriniz var. Yakın çevrenizle ilgili fikir tartışmalarına açık bir gününüzdesiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken kullandığınız yöntemler işe yarayacak. 

25 Nisan 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen; tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Başlangıçlar konusunda fazla ısrarcısınız. 

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızdaki olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz. Uyku düzeninizi sağlamalısınız.

23 Nisan 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Yatırımlarınız konusunda hiç kimseye güvenmiyor ve kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Siz sadece kendi fikirlerinize aşıksınız. Mantıklı gibi görünseniz bile en son sözü söylemek konusunda ısrarcısınız. İş yaşantınızda kendinize güvenmeniz, sizi başarıya götüren etkenlerden biri. Farklı olmak güzel bir şey.

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizle ve uğraşlarınızla ilgili içinizde fırtınalar esiyor. Gerekli harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilir ve bunun yarattığı stresle boğuşabilirsiniz. Kızmayın ama, siz de her şeyinizin mükemmel olmasını istiyorsunuz. 

20 Nisan 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Çalışma hayatınızda bulunduğunuz konum yetersiz kalabilir. Bu dönem dikkatli olun.

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizden yaşça büyük kişilerle olumlu güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Keşiflere hazırsınız. Aklınıza esen konularda başarılısınız.

18 Nisan 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncülerinizi duygusal bir şekilde ele aldığınız için, olaylara karamsar bir şekilde yaklaşıyorsunuz. İdealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkilerinizde yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Amaçlar ve arzular üzerinde çok fazla düşünmek istemiyorsunuz. Çevrenizin kişisel  yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmeyin. İdealist yapınızdan ödün vermeden başarınızı yükseltin.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İsteklerinizde fazla inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Enerjinizi istediğiniz konular üzerinde rahat bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konumunuz size avantaj sağlayacak. Çevrenizdeki hoş konuşmalar sizi oldukça mutlu edecek.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, taktikler kullanıyorsunuz. Bugün partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Tartışmadan uzak kalmanız gereken bir hafta içindesiniz.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İkizler’deki yöneticiniz Mars sizi hızlandırıyor fakat aklınızın karışmasına neden oluyor.  Duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Dostlarınızla bir arada olmak size bu hafta iyi gelecektir.

13 Nisan 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, isteklerinizde net ve farklı şartlar sunan bir kişi olarak, karşı tarafın zihninde ikilem yaratmanız mümkün. Kendinizle barışık olmak işinize yarayacak. Algılarınız oldukça yüksek seyrediyor. Dalgınlıklarınıza dikkat.

12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün Ay’ın bulunduğu konum, aile ilişkilerinize özen göstermenize neden olacaktır. Seyahatlerin güncellik kazanması sonucunda, yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Ertelemeyi sevmediğiniz halde bazen yapıyorsunuz. 

11 Nisan 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Hedefleriniz konusunda farklı dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Duygularınızda yaşadığınız değişimleri, çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendi doğrularınıza güvenin. Dostlarınızla iş birliği yapmayı denemelisiniz.

10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İşlerinizi başkalarına emanet ettiğiniz zaman problemler çıkıyor. Çevrenize fazla güvenmemelisiniz. Evinizle ilgili tadilat söz konusu. Bazı köklü değişimlere ihtiyacınız var. Bu dönem sinir sisteminizi güçlendirmelisiniz.

9 Nisan 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün ince ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak mükemmel bir örnek teşkil edeceksiniz. Birçok dostlunuz sizi takdirle izliyor. 

EN ÇOK OKUNANLAR

93. Oscar Ödülleri'nin En Önemli Anları
93. Oscar Ödülleri'nin En Önemli Anları

93. Oscar Ödülleri'nin En Önemli Anları

1 dakika okunma süresi
Emre Yusufi'den NFT Heykeli
Emre Yusufi'den NFT Heykeli

Emre Yusufi'den NFT Heykeli

1 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Ecem Lawton ile Derin Sohbet
Ecem Lawton ile Derin Sohbet

Ecem Lawton ile Derin Sohbet

9 dakika okunma süresi

BURÇLAR