Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
27 Temmuz 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

27 Temmuz 2021 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının sizin hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Aşk yaşantınız canlanıyor.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Enerjinizi  ortaya koyacak işlerin peşindesiniz. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Liderlik vasıflarına çok çabuk yerleşecek ve isteklerinizi kolayca ortaya koyacaksınız. Gücünüzün farkındasınız, bunu çevrenize de yansıtıyorsunuz.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları bir şekilde ele alarak, yeni bir formüller üreteceksiniz.

23 Temmuz 2021 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinize karşı oluşabilecek hiçbir karşıt düşünce, sizi negatif etkilemeyecek. Arkadaş toplantılarında entelektüel yönünüzle ilgi topluyorsunuz. Her türlü olaya karşı dikkatli olun.

22 Temmuz 2021 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Paylaşımcı yapınızdan dolayı çevrenizdeki kişilerin, fikirlerinden yararlanmaları söz konusu. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu. Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz bir gün yaşıyorsunuz.

20 Temmuz 2021 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyor ve yoğunlaşıyorsunuz.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün, maddi hırslarınız ön planda olacaktır. Başarıyı hedeflediğiniz için de, değişik konuları bir arada düşüneceksiniz. Adeta kendinizle yarışıyorsunuz. Motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizle ilgili olayların gündem kazanmasıyla, kişisel sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız biraz canınızı sıkacaktır. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı da genişletiyor. Bugün oldukça hareketlisiniz. Çevrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebileceksiniz.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün duygulardan çok, çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz.

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizi denetlemekten vazgeçin ve duygusal konularda daha esnek olmayı deneyin. Her an tetikte olmak sinirlerinizi geriyor. İnatçı yapınızı bilenler, size farklı yorumlar getiriyor. Engellemeler moralinizi bozmamalı.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İdealist yapınızdan ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını siz de fark ediyorsunuz. Mantıklı konuşmalarınızla, çevrenizi etkileyecek ve istediğiniz sonuca yaklaşacaksınız. Düşüncelerinizi dağıtmamalısınız.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal enerjinizi doğru kullanacağınız özel günlerden biri. Çevrenizdeki hiçbir olaya duyarsız kalamayacağınız bir gün. Partnerinizin romantik yaklaşımlarından oldukça etkileneceksiniz. Her türlü aktiviteye hazırsınız.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizin yüksekliğine ve yoğunluğuna diyecek yok doğrusu. Siz de farkındasınız ve maddi konularda olağanüstü çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Bazılarınız, yakın dostlarınızla birlikte sanatsal konuların içine girecekler.  

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Değişik ve orijinal fikirlere açıksınız.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi yaşama geçirmek konusunda, bilgilerinizi kullanmak için önemli fırsatlar elinize geçecek. Gücünüzün farkındasınız. İletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere bir şekilde ulaşacaksınız.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Özgürlük duygularınız yoğun olsa bile, sürekli bir yerlere ait olma isteği içindesiniz. 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk yaşantınızla ilgili atağa kalkabilirsiniz. Partnerinizin sizden beklediği aksiyonu ona verebilirsiniz. Bugün, kişisel zevklerinizin ön plana çıkmasıyla, onunla birlikte ortak enerjilerinizi birleştirebilirsiniz. 

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğliyorsunuz. 

6 Temmuz 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Çevrenizi yönetmeyi seviyorsunuz.

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İkili ilişkilerinizde çılgın bir gününüz. Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içine girecek, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz.

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzün ve yeteneğinizin farkındasınız ve bugün, kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen, farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır.

3 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Değişik fırsatların getireceği avantajların bilincinde olarak ilişkilerinize yön verin. Tepkili hareketleriniz sizi zor durumda bırakabilir. Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken organizasyon çalışmaları içinde olabilirsiniz.

2 Temmuz 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Her şeyi bu kadar irdelemeseniz, yaşam daha güzel olacak. Herkes, herkesten borç isteyebilir. Ekonomik sorunu olan bir arkadaşınızın isteği sizi üzüyor. Kıskanç olmayan insan yok gibidir.  Sizinki de biraz aşırıya kaçıyor.

1 Temmuz 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün ortamınızı yenilemek isterken, duygusal yönlerinizi daha çok ortaya çıkarıyorsunuz; bu sizi anlamlı ve önemli hale getiriyor. Siz yine de tedbiri elden bırakmayarak, gelişmeler karşısında soğukkanlılığınızı korumayı unutmayın.

30 Haziran 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Dostluk  duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özelliklerinizi vurgulayan işlerden zevk aldığınız için daha özgün davranıyorsunuz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize çekiyorsunuz. 

29 Haziran 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Seyahat planları yapacaksınız.

28 Haziran 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün karışık düşünceler içindesiniz ve daha sabit olmanız konusunda kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz. Ertelediğiniz işler konusunda daha sıkı çalışmalısınız. 

27 Haziran 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi güçlü fakat yalnız hissediyorsunuz. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Onların kişisel sorunları yüzünden, aranızda iletişim kopukluğu söz konusu olacaktır. Kısa sürede hakimiyet kuracaksınız.

EN ÇOK OKUNANLAR

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

1 dakika okunma süresi
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

1 dakika okunma süresi
Alaçatı'nın En İyi Mekanları
Alaçatı'nın En İyi Mekanları

Alaçatı'nın En İyi Mekanları

1 dakika okunma süresi
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR