Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
11 dakika okunma süresi
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2021 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Mars, Terazi’de  ilerliyor. Bugün cazibenizi karşı tarafı etkileme konusunda kullanmanız için bir çok fırsat ayağınız geliyor.  İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir.

27 Ekim 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki aksayan problemlerden kendinizi sorumlu tutmak istemiyorsunuz. İşbirliğine önem vermenize rağmen, rutin işleri seviyor ve Merkür’ün artılarını  doğru kullanarak aklınızın karışmasını önlemiş oluyorsunuz.

26 Ekim 2021 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsızlıklar içindesiniz.   Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Sizi yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizde uyduğunuz kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. 

25 Ekim 2021 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Partnerinizin de, sizin yardımınıza ihtiyacı olacaktır. Gerekli fikirleri ve destekleri ona sağladığınız müddetçe, yaşam her anlamda sizi mutlu edecektir.

24 Ekim 2021 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmeyi biliyorsunuz. Bugün istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, hatta biraz da cesur davranıyorsunuz.

23 Ekim 2021 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Azimli yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, çevrenize baskıcı davranmamalısınız.

22 Ekim 2021 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sıra dışı düşüncelere takılıp kalabilirsiniz. Yaratıcılığınız yine ön planda olacak ve fark edileceksiniz Kendi düşüncelerinizden başka hiç kimseye inanmadığınız için, çoğu kez yardım almaktan hoşlanmıyorsunuz.

21 Ekim 2021 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için çabalıyorsunuz.

20 Ekim 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda çok hızlı hareket ediyorsunuz. Düşünmeden yaptığınız hareketlerin sonucu sizi üzmesin. Girişimci yapınız ve yenilikler ilginizi çekmesine rağmen, çevresel koşullarda daha cesaretli davranacaksınız.

19 Ekim 2021 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklınız çok karışık. Düşünceleriniz dağınık. Yapmak istedikleriniz için, yeni bir planlamaya ihtiyacınız var. Kendi değer yargılarınızın dışında hareket etmekten hoşlanmıyorsunuz. Müdahale istemiyorsunuz.

18 Ekim 2021 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla şey bekliyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmak istiyorsunuz. Çevrenize karşı yargılayıcı olmayın. Başarı sizden yana.

17 Ekim 2021 Pazar Akrep Günlük Burç Yorumu

Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. 

16 Ekim 2021 Cumartesi Akrep Günlük Burç Yorumu

Aşkı kısa ömürlü ve yüzeysel bir şekilde geçirme eğilimleriniz var. Partnerinize karşı bu şekilde davranırsanız başınıza  her  gün dert olabilir.  Çünkü, bu konuları kabullenemeyen yapısıyla, intikam için her şeyi yapar. .. 

15 Ekim 2021 Cuma Akrep Günlük Burç Yorumu

Ay düşüncelerinize yoğunluk kazandırıyor. Estetik yönden kendinize güvenmenize rağmen, isteklerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyor ve kendi çabanızla bir şeyler yapmak istiyorsunuz.  Bugün dengelerinizi korumalısınız.

14 Ekim 2021 Perşembe Akrep Günlük Burç Yorumu

Güzel ve etkili konuşmalarınızla geçici aşklar gündeme gelebilir. Her zaman karşı karşıya kaldığınız durumlardan biri. Bu konuda nerede daha ciddi davranacağınızı biliyor ve gerekeni yapıyorsunuz. Bazıları sizi yanlış anlıyor. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Akrep Günlük Burç Yorumu

Canlı ve dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli başarınızı arttırmayı denemelisiniz.

12 Ekim 2021 Salı Akrep Günlük Burç Yorumu

Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz.  Duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorundasınız.. Yaşamınızda gerçekleşebilecek olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Aşırı çalışmanız gerekebilir. 

11 Ekim 2021 Pazartesi Akrep Günlük Burç Yorumu

İletişim konusunda size gerekli desteği sağlayacak dostlarınızla bir arada olmaktan, karlı çıkacaksınız. Hırslarınızı ortaya koyarken, arzularınıza disiplin getiriyorsunuz. Düşündükleriniz için, dostlara ihtiyacınız olacak. 

10 Ekim 2021 Pazar Akrep Günlük Burç Yorumu

Bugün oldukça verimli bir gününüz. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Sadece alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyi kırmak istemiyorsanız  sözlerinize dikkat etmeli kırıcı  olmamalısınız.

9 Ekim 2021 Cumartesi Akrep Günlük Burç Yorumu

Mars’ın bilinçaltınızdaki  konumu, gizli olaylara olan merakınızı arttırıyor. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var. 

8 Ekim 2021 Cuma Akrep Günlük Burç Yorumu

Duygusal iniş çıkışlar yaşadığınız bugünlerde, huzursuz anlar geçiriyorsunuz. Kıskançlık konusunda bazen, ikiniz de aşırıya kaçıyor ve birbirinizi üzüyorsunuz. Bugün, artık eski olayları unutun ve yeni başlangıçlara yürüyün. 

7 Ekim 2021 Perşembe Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Kararlarınızı kendi başınıza vermekten hoşlandığınız için, deneyimleriniz önem kazanıyor. Birlikte olduğunuz kişilere görüşlerinizi belirtmeden önce,  temkinli bir şekilde yaklaşmalısınız. Gizemli bir hava estiriyorsunuz. 

6 Ekim 2021 Çarşamba Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Çalışma şartlarınızla ilgili şikayetleriniz artıyor.  Birlikte iş yaptığınız  kişileri yargılayacaksınız. 

5 Ekim 2021 Salı Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, zekanızı ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Yakın kan  bağı olduğunuz kişiler, kardeşler ve akrabalarla duygusal bağlarınız güçlenecek ve akşama saatlerinde onlarla  birlikte hoş saatler geçirebilirsiniz.

4 Ekim 2021 Pazartesi Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Tarzı sizin için önemli. 

3 Ekim 2021 Pazar Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu çok önemli. Kısa seyahatler söz konusu olabilir.

2 Ekim 2021 Cumartesi Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek  kişileri tespit etmeli ve  planlarınıza dahil etmelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz.

1 Ekim 2021 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Ay’ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinize değişik bir yorum sunuyor. Duygusal coşkularınızda yaşadığınız ikilem yüzünden çevrenizi, özellikle partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi zorlayacak konular gündemde.

30 Eylül 2021 Perşembe Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizle farklı düşünceler içinde olacaksınız. Onun iyi niyetli yaklaşımları, sizin çevresel şartlarınıza uymayabilir. Duygusal ilişkilerinize hiç kimsenin karışmasını istemiyorsunuz. Olaylara netlik getirmelisiniz

29 Eylül 2021 Çarşamba Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ailenizle aranızda sezgisel bağ oluşturmak isteyebilirsiniz. Maddi konulara yaklaşımınız, bireysel olmaktan çok paylaşımcı bir tablo ile gündeme gelecek.. yetenekleriniz mükemmel.  

28 Eylül 2021 Salı Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamı doğal akışı içinde değerlendirmeyi öğrenmelisiniz. Duygusal yönünüz ve alışkanlıklarınıza bağlı olmanız, çevrenizi algılama konusunda zorluklar yaşamanıza neden olacaktır.. Bugün muhalif tavırlar içine girmeyin. 

EN ÇOK OKUNANLAR

ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR