Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
8 Aralık 2023 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
11 dakika okunma süresi
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcu 8 Aralık Günlük Burç Yorumu

 Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Çok ilginç bir durum ortaya çıkacak. Kozmik tesadüfler  eski duyguları tetikliyor. 

Akrep Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizle bir araya gelmeli ve onların dertlerini dinlemelisiniz. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz; gereksiz olayları problem haline getirecek kaoslara dikkat edin.

Akrep Burcu 6 Aralık Günlük Burç Yorumu

Bugün ortamınızı yenilemek isterken, duygusal yönlerinizi daha çok ortaya çıkarıyorsunuz; bu da sizi anlamlı ve önemli hale getiriyor. Siz yine de tedbiri elden bırakmayarak, gelişmeler karşısında soğukkanlılığınızı korumayı unutmayın.

Akrep Burcu 5 Aralık Günlük Burç Yorumu

İş konusunda çoğul düşüncelere gereksinim duyabilirsiniz. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğru seçmelisiniz. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. İsteseniz de kırgınlıkları unutmayı bilmiyorsunuz.

Akrep Burcu 4 Aralık Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz, farklı yorumlara neden oluyor. Ay’ın konumu, mesleki çalışmalarınıza derin bir şekilde bağlılık içinde olduğunuzu ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı gösteriyor. 

Akrep Burcu 3 Aralık Günlük Burç Yorumu

Yönetilmekten nefret ettiğiniz için, işinizi kusursuz yapmaya gayret ediyor ve başarılı oluyorsunuz. Her türlü yeteneğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin, şahsi özellikleri sizin için önemli.

Akrep Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ifade ederken, ketum davrandığınız için, çevrenizde bir gizem oluşturuyorsunuz. Bugün, kazançlarınız konusunda duygusal tatminler sağlayacağınız işler yapmayı arzuluyor, ortaklıklar konusunda taviz vermek istemiyorsunuz.

Akrep Burcu 1 Aralık Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Formunuzu bozmanız an meselesi, unutmayın. 

Akrep Burcu 30 Kasım Günlük Burç Yorumu

Baskıcı duyguları sevmiyorsunuz ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz. Mantıklı davranışlarınız duygusal kişilerin hoşuna gitmeyebilir. Bugün  partneriniz, sizde farklı duygular oluşturuyor.

Akrep Burcu 29 Kasım Günlük Burç Yorumu

Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrultusunda karar vermeyi arzuluyorsunuz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için yoğun çaba harcıyorsunuz. 

Akrep Burcu 28 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bazı kişiler tarafından izleniyor olmak size farklı bir aksiyon kazandıracak ve kendinize olan güveninizin artmasına neden olacak. Aile bağlarınızın çok güçlü olması, onların sorunlarını da yüklenmenize sebep oluyor.

Akrep Burcu 27 Kasım Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda cesur davranışlar içindesiniz. Burcunuzda  ilerleyen Mars, kendiniz kadar özgür kişilerle birlikte olmanızı sağlıyor. Bugün, partnerinizle birlikte kişisel ve özel çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. 

Akrep Burcu 26 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevrenize bağlı yaşamak zorunda değilsiniz. Güneş, finans evinizde ilerlerken maddi konularda  sizi temkinli yapıyor. Çevresel konularda duyguların hafife alınmayacağını bildiğiniz için, macera türü ilişkilere kalbiniz daima kapalı. 

Akrep Burcu 25 Kasım Günlük Burç Yorumu

 Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Paylaşımcı yapınızdan dolayı çevrenizdeki kişilerin sizin fikirlerinden yararlanmaları söz konusu. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz.

Balık Burcu 25 Kasım Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olmaya özen gösterin. Sosyal çevreniz maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Bazı sürprizlere hazırlıklı olun. 

Akrep Burcu 24 Kasım Günlük Burç Yorumu

Saplantılarınızdan vazgeçmelisiniz. Kişiliğinizi ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bu dönem, ketum düşünceler içinde olacak ve çevrenize taviz vermek istemeyeceksiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak içselliğinizi besliyor.

Akrep Burcu 23 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün katıldığınız davetlerde felsefi konuşmalar ilginizi çekecek; farklı kişilerle tanışacaksınız. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, titiz ve tedbirli davranmak istemenize bazıları tepki gösterebilirler.

Akrep Burcu 22 Kasım Günlük Burç Yorumu

Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları bir şekilde ele alarak yeni bir formüller üreteceksiniz.

Akrep Burcu 21 Kasım Günlük Burç Yorumu

Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu. Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz bir gün yaşıyorsunuz. 

Akrep Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin çabuk geçmesi, her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Bugün sizi oldukça şaşırtan  durumlar söz konusu olacak. 

Akrep Burcu 19 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız. Hayal kırıklığı yaşadığınız zaman, kendinizi her şeyden soyutluyorsunuz. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. 

Akrep Burcu 18 Kasım Günlük Burç Yorumu

Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının sizin hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Aşk yaşantınız canlanıyor.

Akrep Burcu 17 Kasım Günlük Burç Yorumu

Hissederek gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinize karşı oluşabilecek hiçbir zıt fikir, sizi negatif etkilemeyecek. Arkadaş toplantılarında entelektüel yönünüzle ilgi topluyorsunuz. Her türlü olaya karşı dikkatli olun.

Akrep Burcu 16 Kasım Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla iş birliği içinde olmanız, sizi oldukça mutlu edecek. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız, sizi istediğiniz gibi mutlu edecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız. 

Akrep Burcu 15 Kasım Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanızdan kaynaklanan yeni bir ortama gireceksiniz. Her zamanki inceleme huyunuzdan yola çıkarak, bazı detayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Çevrenize karşı üstünlük savaşı verebilirsiniz.

Akrep Burcu 14 Kasım Günlük Burç Yorumu

Hayal dünyanızın geniş olması nedeniyle, kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz. İlişkinizi sorgulayacak konuşmalardan uzak kalmayı başarırsanız, durumu kavrayabileceksiniz.

Akrep Burcu 13 Kasım Günlük Burç Yorumu

Her anlamda güçlü bir tablo çiziyor olmanız, çevresel faktörlerinizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Seçimleriniz konusunda yapacağınız tercihler için, yardım almak istemiyorsunuz. Bugün, maddi konularda yeni fikirlere açıksınız. 

Akrep Burcu 12 Kasım Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Çevrenizdeki değişik kişilerin ilgisi sizi şımartabilir. Ayak ve bacak kaslarınızı güçlendirmelisiniz.

Akrep Burcu 11 Kasım Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız.

Akrep Burcu 10 Kasım Günlük Burç Yorumu

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk duygusu yaratıyor. Sevdiğiniz kişiye karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız… Bugün ters bir bileşke içindesiniz. 

Akrep Burcu 9 Kasım Günlük Burç Yorumu

Planladığınız çalışmalar için gerekli desteği alacak ve enerjinizi sizinle aynı paralellikte düşünen kişilerle paylaşacaksınız. İsteklerinizde artış gözlenirken, sezgisel yeteneklerinizi özgüveninizle birleştirebiliyorsunuz.

Akrep Burcu 8 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Dostlarınızla duygusal bağlarınız güçlenecek. 

EN ÇOK OKUNANLAR

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

13 dakika okunma süresi
“Napolyon” Filmi İncelemesi
“Napolyon” Filmi İncelemesi

“Napolyon” Filmi İncelemesi

14 dakika okunma süresi
Aralık Ayı Burç Yorumları
Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık Ayı Burç Yorumları

26 dakika okunma süresi
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR

*