Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
01 Mart 2021 Pazartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Mart 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve maddi konulardan elde ettiğiniz verilerle yaşam standardınızı yükselteceksiniz. Ortaklıklar gündemde.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Her şeyi bu kadar irdelemezseniz, yaşam daha güzel olacak. Herkes, herkesten borç isteyebilir. Ekonomik sorunu olan bir arkadaşınızın isteği sizi üzüyor. Kıskanç olmayan insan yok gibidir. Sizinki biraz aşırıya kaçıyor.

27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İletişim konusunda yoğunluk söz konusu olacak. Birçok dostunuz sizinle görüşmek için gerekli bağlantıları kurmak isteyecek. Bugün, tarzınıza uygun kişilerle birlikte olmanız önemli. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.

26 Şubat 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Karışık düşünceler içindesiniz ve daha sabit olmanız konusunda kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Olaylara sakin bakmak istiyor ve huzurunuzu bozmak istemiyorsunuz. Ertelediğiniz işler konusunda daha sıkı çalışmalısınız. 

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Her alanda kendinizi göstermek isteseniz de yaşadığınız olaylar sizi zorluyor. Çevrenizin kuşatılmış gibi olması kimsenin suçu değil. Yaşadığınız her duyguda ödün vermek zorunda kalıyorsunuz.

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınız pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Aklınız ve hisleriniz arasında kuracağınız dengeleri aşmamaya çalışmalı, gerekli atılımlara başlamalısınız. 

23 Şubat 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda sizin fikirlerinize ihtiyaç duyan kişiler olacak. Özellikle mantıklı, akıllı yaklaşımlarınız ve olaylara kısa sürede çözüm getirme tarzınızla, her zaman çevrenizde takdir görüyorsunuz. 

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla şey bekliyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmak istiyorsunuz. Olayların arkasındaki gerçek nedenler üzerinde durmalısınız.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için çaba göstermemenize karşın, onların size olan ilgileri oldukça yüksek. para durumunuz olumlu gelişiyor.

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Disiplin size yakışıyor. Finans konularınızın gündem kazanmasıyla, sert fakat akıcı planlar yapıyorsunuz. Bugün değişim için uygun bir gün. Gizli anlaşmaların faydasını göreceksiniz. Kendinizi daha iyi anlayacaksınız.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Jüpiter’in Kova burcunda ilerlemesiyle; aile ve yuva ilişkileriniz, önemli bir şekilde lehinize gelişiyor. Yoğun enerjiniz sizi yorgun ve keyifsiz yapabilir. Bugünlerde dinlenmeye özen göstermeli ve yediklerinize dikkat etmelisiniz. 

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Düşünceleriniz yoğunlaşmış durumda. Her şeyin altı yapısı incelemekten yorgun düşebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin üzerine gereksiz  kıskançlık duygularıyla gidereke onu bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Mesleki anlamda kendinize disiplin kazandırma çabası içindesiniz.

16 Şubat 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Her anlamda güçlü bir tablo çiziyor olmanız, çevresel faktörlerinizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Seçimleriniz konusunda yapacağınız tercihler için, yardım almak istemiyorsunuz. Maddi konularla ilgili yeni fikirlere açıksınız. 

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün, derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz. 

14 Şubat 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, önemli işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar ise iş tekliflerini değerlendirebilirler. Koç’taki Venüs sizi olumlu etkiliyor.  

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizin size vereceği desteği önemseyeceksiniz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin fikirleri ters gelebilir fakat geçici olarak önlemlerinizi alacaksınız. Bugün özgürlüğünüzü koruma ihtiyacı duyabilirsiniz.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız. 

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün ince ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak, mükemmel bir örnek teşkil edeceksiniz. Aşk konusunda, hiç kimseye ödün vermeden yaşıyorsunuz. 

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. 

9 Şubat 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Güçlü dostluklar yerine, amaçlarınıza uygun kişilerle birlikte olmayı yeğleyebilirsiniz. Bugün özgürlük duygunuzun sizi farklı konumlara sürükleyebileceğini düşünmeli; kendinizi özel ve imtiyazlı bir kişi gibi görmemelisiniz. 

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bireysel duygularınızla yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. Sıradan işlerden hoşlanmadığınız için, farklı duygularınızı ortaya çıkaracak dostlarınızla bir araya gelmekten memnunluk duyacaksınız. Çevrenizden desteğe ihtiyacınız var.

7 Şubat 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bencilce davrandığınız zaman, hatalarınızı çok çabuk anlıyorsunuz; bu noktada geriye dönmekte zorlanıyorsunuz. Anlaşılmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Bugün karar vermeden önce hayli ince eleyip sık dokuyorsunuz. 

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, burcunuzda ilerliyor. İlişkilerinizde istediğiniz ortak fikirlerin oluşmasınız sağlayacak gerekli şartları oluşturacaksınız. Enerjinizin, yüksek olduğu fakat çok çabuk alınganlık göstereceğiniz bir gün. Ani ve atak davranmayın.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Karşıt Mars’tan önemli destekler almaya devam ediyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zaman, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor. Çıtanızı yükseltin. 

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Finans konularının gündem kazanmasıyla, satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Partnerinizin de, yardımınıza ihtiyacı olacak. Bugün yaşam her anlamda sizi mutlu edecek.

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, tavırlarınızda belirli bir inatçılık gözleniyor. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyduğunuz halde, güçlü gurur duygunuzla hareket ediyorsunuz. İçsel, davranışlarınız yüzünden yalnızlığı tercih edebileceğiniz bir gün.

2 Şubat 2021 Salı Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Bugün, her türlü ortamın farklı yönlerini göreceksiniz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınızın pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Aklınız ve hisleriniz arasında kuracağınız dengeleri aşmamaya çalışmalı, gerekli atılımlara başlamalısınız.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

 Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Paylaşımcı yapınızdan dolayı çevrenizdeki kişilerin sizin fikirlerinizden yararlanmaları söz konusu. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam mücadelenizde kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp da, hatalarını sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır. Sıkıldığınız anlarda geçmişteki tecrübelerinizi örnek almalı ve yeniden yapılanmaktan korkmamalısınız. 

EN ÇOK OKUNANLAR

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021 Mart Ayı Burç Yorumları
2021 Mart Ayı Burç Yorumları

2021 Mart Ayı Burç Yorumları

35 dakika okunma süresi
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR