Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
11 Mayıs 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Mayıs 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İş hayatınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Bazı sürprizlere hazırlıklı olun. 

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yapmanız gereken birçok iş sizi bekliyor. Kişisel sorumluluğunuz arttıkça, kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bugün Ay, finans evinizde ilerliyor ve maddi konularda sizi dikkatli, detaycı ve kuralcı yapıyor. Disiplinli bir yapınız var. 

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Bugün yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci ve paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. 

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Araştırmalarınızı derinleştirerek, düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç istediğiniz gibi olacak. 

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Uygulamaya çalıştığını yeni işiniz konusunda karşınıza çıkabilecek sorunlara hazır olun. Fakat, kesinlikle kararlı bir şekilde davranmaya çalışın. Bu nedenle, kısa süreli geri dönüşlerle durumu idare etmeye çalışın.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Hayatınızın, zıtlıkların bir bütünü olduğunu unutmayın. Bugün, kayıplarınızla ilgili olarak girdiğiniz stresin etkisini azaltabilir veya tamamen yok edebilirsiniz. Özellikle bu dönem kazanımlara doğru yelken açacaksınız.  

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyor, ısrarcı davranıyorsunuz.

4 Mayıs 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Ay’ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin fikirleri etkisinde kalacaksınız.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Uzak çevrelerin aranılan  kişisi haline geleceksiniz. Finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiyor. 

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak, uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Muazzam bir sevgi birikimine sahipsiniz. Yıllar geçtikçe düşüncelerinizi kristalleştirmeyi öğrendiniz ve öğretiyorsunuz. 

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevresel faktörlerin baskısının sizi olumsuz  etkilemesine izin vermemelisiniz. Bugün yapmak istediğiniz birçok işin listesiniz hazırlayın. Taviz verme konusunda temkinli davranıyorsunuz.

30 Nisan 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevresel faktörlerin baskısının sizi olumsuz  etkilemesine izin vermemelisiniz. Bugün yapmak istediğiniz birçok işin listesiniz yapın. Taviz verme konusunda temkinli davranıyorsunuz.

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Beklediğiniz konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe, her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Dostlarınızı aramak içi, fırsatları değerlendirin.

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Başarı yakında gelecektir.

27 Nisan 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel savaşlarınız çok fazla oldu ve çevrenizde bozulan ilişkileri düzeltme konusunda arabuluculuk yapmak zorunda kaldınız. Yardımseverliğiniz bazen aleyhinize gelişiyor. Bugün her şeyden etkileneceksiniz.

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İdeallerinizi gerçekleştirmek için, gerekli tüm şartlara sahipsiniz. Olabilecek aksilikler sizi üzmemeli. Bugün sevdiklerinizin bazı sorunları ile ilgilenmek zorundasınız. Çevrenize yardım etmekten hoşlanacaksınız.

25 Nisan 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi açıdan özgürlüğünüz için, şartları düzeltmeyi kendinize hedef olarak belirleyebilir; kişisel isteklerinizle, çevrenizdeki koşulları ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün ailenizin kişisel sorunları gündeme gelebilir.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek. Partnerinize olan tutkularınız sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Ona, duygusal sürprizler yapabilirsiniz. 

23 Nisan 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Yaşadığınız aşkın rengi ne olursa olsun, içinizde nedenini bilmediğiniz bir boşluk var. Yaşamı her an kucaklayan sıra dışı kişiliğinizi, birilerine  anlatmak için zaman kaybediyorsunuz. Maddi sıkıntılar kafanızı kurcalayabilir.

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacınız olduğu halde, ilişkilerinizde bazen umursamaz oluyorsunuz. Duygusal konularda yaşayacağınız acılardan korkuyorsunuz ve geriye çekiliyorsunuz. Sinir sisteminizin hassas olduğunu unutmayın.

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Hayatımızın, zıtlıkların bir bütünü olduğunu unutmayın. Bugün, özellikle bu anlamda düşünmeye çalışırsanız, kayıplarınızla ilgili olarak girdiğiniz stresin etkisini azaltabilir veya tamamen yok edebilirsiniz. 

20 Nisan 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Unuttuğunuz olayların yeniden önem kazanması, lehinize gerçekleşecek. Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Beklenen  olaylar gündeme geliyor.

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak, uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Muazzam bir sevgi birikimine sahipsiniz. Yıllar geçtikçe düşüncelerinizi kristalleştirmeyi öğrendiniz ve öğretiyorsunuz. 

18 Nisan 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yanlış zamanlarda karşınıza çıkan fırsatları kullanırken dikkatli olmalısınız. Yapacağınız en mantıklı davranış, içsel sesinizi dinleyerek doğruyu yakalamanızdır.. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışıyorsunuz.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün iş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapmak istiyorsunuz. beklediğiniz fırsatlardan önemli bir destek geliyor.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Olumlu motivasyonunuzu özel ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Güçlü bir partner, üzerinizde baskı kurabilir. Meraklı bakışlara hedef olacağınız bir gündesiniz. 

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Ay’ın konumu çevresel  konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken, Merkür maddi ve finans evinizde ilerlemeye devam ediyor. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir, sakın aldırmayın. Korkularınız sizi engellemesin.

13 Nisan 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yatırımlarınızı gözden geçirmeli ve enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız. Yeni şartlarınızı belirlemek istiyorsanız, farklı kişilerin düşünceleri size yeni bir yön verecektir. Bugün hızlıca değişime ihtiyaç duyacaksınız. 

12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün yoğun duygularla başınız dertte olmasına rağmen, kendinizi istediğiniz gibi denetleyebiliyorsunuz. Bilinçaltınızı Ay etkilemeye devam ediyor ve kişisel sorgulamanızı arttırıyor. Çok dikkatli olmak zorundasınız.

11 Nisan 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İsteklerinizde önleyemediğiniz tutkuların esiri olabilirsiniz. Kendinizi haklı görmeniz, sevdiğiniz kişinin de yaşamını zorlaştırıyor. Güçlü sezgilerinize güveniyorsunuz. Duygu karmaşasından uzaklaşmanızda fayda var.

EN ÇOK OKUNANLAR

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Ecem Lawton ile Derin Sohbet
Ecem Lawton ile Derin Sohbet

Ecem Lawton ile Derin Sohbet

9 dakika okunma süresi
Emre Yusufi'den NFT Heykeli
Emre Yusufi'den NFT Heykeli

Emre Yusufi'den NFT Heykeli

1 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR