Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Ekim 2021 Pazartesi 00:01 | Son Güncellenme:
11 dakika okunma süresi
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2021 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi, arzu ettiğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün, Neptün’ün verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için birçok yeteneğe sahipsiniz. Kendinize güvenin.

24 Ekim 2021 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır izleyeceksiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Ödün vermeyen yapınızı herkes biliyor ve sorunlarına kesin çözüm getirdiğiniz kişiler her fırsatta sizi savunuyorlar. Tepki almaktan korkmayın.

23 Ekim 2021 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızla disiplin konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Hızlı başlayan duygulara karşı çok dikkatli olmalısınız. Flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir.

22 Ekim 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Sorulmadıkça, konuşmak istemiyor ve bulunduğunuz ortamlardan çabuk sıkılıyorsunuz. Partnerinizin önerilerine önem vermelisiniz. Size güç verecektir.

21 Ekim 2021 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddeyi seviyor ve kişisel zevkleriniz için fazla harcamalar yapıyorsunuz. Bugün, geçmişinizi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin. Yaşamı hızlı yakalamak zorundasınız.

20 Ekim 2021 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konumlarınız, yeni bir çalışma alanına yönelmenize neden olacak. Bugün sevdiklerinizle sohbetler yapabilir; aranızda birlik ve beraberliği güçlendirebilirsiniz. Çevresel paylaşımlarınız mükemmel gelişiyor.

19 Ekim 2021 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi hırslarınız ön planda olacaktır. Başarıyı hedeflediğiniz için de, değişik konuları bir arada kombine edebileceksiniz. Bazı konular yüzünden başınızın ağrımasını istemiyorsanız, planlarınızda net olmak zorundasınız.

18 Ekim 2021 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda sezgisel yeteneğinizin çok güçlü olması, bazı idealleriniz ortaya çıkarırken sizi de farklı kılıyor. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Bugün bazı hatalara açıksınız.

17 Ekim 2021 Pazar Balık Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız. Bugün, duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız.  Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar. 

16 Ekim 2021 Cumartesi Balık Günlük Burç Yorumu

Gündeme yeni gelen bir işi kavrama yeteneğiniz çok iyi. Bu yüzden işlere diğer arkadaşlarınızdan bir adım önde başlıyorsunuz. Fakat, daha sonra öne çıkan egolarınız nedeniyle gereken desteği bulamıyor, yalnız kalıyorsunuz. 

15 Ekim 2021 Cuma Balık Günlük Burç Yorumu

Birçok işi bir arada yaptığınız zaman, motivasyonunuz artıyor ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Mesleki anlamda size yarar sağlayacak bir çok çalışma içinde olacak ve kendinizi ifade etmenin huzurunu yaşayacaksınız.

14 Ekim 2021 Perşembe Balık Günlük Burç Yorumu

Değişimlere karşı hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden nedense çok  çabuk etkileneceksiniz. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak, mantığın gerektirdiği şekilde gelişmeleri değerlendirin. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Balık Günlük Burç Yorumu

Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Yaşam kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz.  Çalışmalarınızı gizli tutuyorsunuz. Dostlarınızla güçlü bağlarınız artıyor. 

12 Ekim 2021 Salı Balık Günlük Burç Yorumu

Görüşeceğini kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir ve kendinize disiplin getirmek istiyorsunuz. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

11 Ekim 2021 Pazartesi Balık Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınız özel duygularınıza takılmanız neden oluyor. Sizi aşan konular üzerinde çalışmanızı gerekebilir.. Maddi konularda  bazı gizlilikler  söz konusu olabilir.  Farklı tavırlarınızla çevrenizde imaj yaratıyorsunuz

10 Ekim 2021 Pazar Balık Günlük Burç Yorumu

İşbirliği içinde olduğunuz kişilerle çelişkiler yaşamanız iş motivasyonunuzu bozuyor. Anlayışlı ve özverili davranmayı öğrenmelisiniz.. Artık kendi hatalarınızı anlayarak olgunlaşıyorsunuz. Kendinize zaman tanımalısınız.. 

9 Ekim 2021 Cumartesi Balık Günlük Burç Yorumu

İdeallerinizi gerçekleştirmek için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Olabilecek aksilikler sizi üzmemeli. Sevdiklerinizin bazı sorunları ile ilgilenmek zorundasınız. Yapılması gereken ihmal edilmiş işleriniz  gündemde..     

8 Ekim 2021 Cuma Balık Günlük Burç Yorumu

Duygularınızla başınız dertte. Çevrenize şans vermek istemediğiniz bir gün içindesiniz. Ben bilirim halleriniz yüzünden arkadaşlarınız size kırılabilirler. Öfkeli değil fakat alınganlık yapabilirsiniz. Kafanız çok karışık. 

7 Ekim 2021 Perşembe Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konulara yaklaşımınız, kişisel olayların karmaşası içinde gelişiyor. Özgürlüğünüzü kısıtlayacak olaylardan uzaklaşmak isteseniz de gerçekler sizi üzebiliyor.  Sıkı çalışmanız bünyenizde enerji düşüklüğüne neden oluyor

6 Ekim 2021 Çarşamba Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda yoğun mücadeleler; sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. 

5 Ekim 2021 Salı Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, yaşlı akrabalarınızla birlikte olmak isteyebilir ve onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili  değişikler yaşamak istiyorsanız, uygun bir gününüzdesiniz.. Kendinizle ilgili fiziksel değişimler söz konusu.

4 Ekim 2021 Pazartesi Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızda farklı bir mantık var. Sizinle ilgili konuların başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda gösterdiğiniz olumlu çaba sonuç veriyor. Bugün iş görüşmeleriniz olacak..

3 Ekim 2021 Pazar Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İş ilişkilerinizi dingin tutmak zorundasınız. En küçük kopukluklar performans düşüklüğüne neden oluyor. Burcunuzda geri giden Neptün,  araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacaksınız  

2 Ekim 2021 Cumartesi Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yollarla ilgili iletişim konuları gündeme gelebilir. Dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. Bazılarıyla ortak işbirliği içinde olacaksınız. İşlerinizi sağlam zemin üzerine oturtmak için, yenilikleri denemelisiniz. 

1 Ekim 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma geliyorsunuz. .Sağlığınız oldukça iyi.

30 Eylül 2021 Perşembe Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sıra dışı düşünceler içindesiniz acele kararlar almamalısınız..  Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor ve ayrıca ruhsal dengeniz için, olaylara akıllı, uzun vadeli mantıklı  yorumlar getirmek istiyorsunuz.

29 Eylül 2021 Çarşamba Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, Ay’ın konumu aşk yaşantınızla ilgili olayları gündeme getirecektir. Birçok fikir arasında bocalamanız mümkün. Olaylara fazla duygusal yaklaşıyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz..

28 Eylül 2021 Salı Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz.. Bugün, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz.. Fakat eleştirilere karşı açık değilsiniz.

27 Eylül 2021 Pazartesi Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, kendinizi enerjik fakat bir o kadar huzursuz hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak fikirler üretecek ve kendinizi olumlu motive edecek çalışmalar yapacaksınız. Güçlü sezgilerinizin size destek verdiğini unutmayın. 

26 Eylül 2021 Pazar Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygularınız her an değişebilir. Parterinizle olan ilişkinizde karşıt düşünceler içinde olmanızı ve zarar görebileceğiniz ortamlardan çabuk uzaklaşmayı bilen sezgisel yapınızı istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz.

25 Eylül 2021 Cumartesi Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, eski arkadaşlarınızdan ilginç teklifler alabilir ve gününüzü ortak bir aktivite ile paylaşabilirsiniz. Siz, tenkit edilmekten hoşlanmadığınız için de, gireceğiniz topluluklarda tartışma yaratmak istemeyeceksiniz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

“What Collectors Collect” Sergi Daveti
“What Collectors Collect” Sergi Daveti

“What Collectors Collect” Sergi Daveti

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR