Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Şubat 2021 Pazar 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Burcunuzda ilerleyen Venüs’ten yoğun enerjiler alacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Yüksek hedefleriniz var. Bazılarınız gizli-saklı duygular içindesiniz.

27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Her olayı farklı algılayarak, kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde, partnerinizle olan ilişkilerinizde yeni bir enerji oluşturuyorsunuz. 

26 Şubat 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Biraz daha tedbirli olmalısınız.

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizde duygusal bir doyum sağlamak istiyorsanız, yanlış bir gününüzdesiniz. Çevrenizin dertlerini dinlemekle yetinmelisiniz. Partnerinizin size göre hoş olmayan tavırlarını çok fazla büyütüyorsunuz. Her şeyi geride bırakın. 

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, bütçenizi zorlayacak sıra dışı olaylar gündeme gelebilir; kan bağınızın olduğu kişilerin yanlış davranışları, gündelik işlerinizin aksamasına neden olabilir. Yapmanız gereken aktiviteleri ince ayrıntılarla planlayın. 

23 Şubat 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel yatırımlarınızı ve finans konularınızı gözden geçirmeniz gereken bir gün. Yakın ilişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda sezgisel yeteneğinizin güçlü olması, bazı ideallerinizi ortaya çıkarırken, sizi de farklı kılıyor. İdeallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. Yollarla ilgili fırsatların gündeme gelmesi söz konusu.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecek. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. 

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün. Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla açıklık kazanıyor.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizin onaylamayacağı ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bugün, alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermek istemiyorsunuz. Sıra dışı düşüncelerin, farklı taraflarınızı ortaya çıkarmasına siz bile şaşırabilirsiniz. 

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Maddi konularda Venüs’ün geri hareketi  sizi de etkileyecek. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınız ve disiplininizle  göz dolduracaksınız.

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Sevdiklerinize her konuda destek vermekten yanasınız. Ailenizin kadınlarıyla ilgili duygusal olaylar gündeme gelecek. Karşılıklı güven duygularının ilişkilerinizde önemli aşamalara neden olmasıyla, birçok paylaşımınız söz konusu olacak.

16 Şubat 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamı doğal akışı içinde değerlendirmeyi öğrenmelisiniz. Duygusal yönünüz ve alışkanlıklarınıza bağlı olmanız, çevrenizi algılama konusunda zorluklar yaşamanıza neden olacak. Bugün muhalif tavırlar içine girmeyin.  

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Sistemli olduğunuz zaman, kendinizi daha rahat ve girişken hissediyorsunuz. Mars’ın açısı enerjinizi olumlu destekliyor. Girişimci yönlerinizi dikkatli bir şekilde kullanmalı ve ön plana çıkarmaktan vazgeçmemelisiniz. 

14 Şubat 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. Finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiyor. 

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Ay’ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha  esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin fikirlerinin etkisinde kalacaksınız.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevresel faktörlerin baskısının sizi olumsuz  etkilemesine izin vermemelisiniz. Yapmak istediğiniz birçok işin listesini yapın ve aceleye getirmeden tüm işlerinizi toparlayın.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjik yönlerinizin ortaya çıkmasıyla, farklı şeyler yapmak istiyor ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin ortak paylaşımlarına ihtiyaç duyuyor, taviz vermek istemiyorsunuz. Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Dış dünyadan koparak kendinizi toparlayacaksınız. İlişkilerinizde duygusallıktan çok, mantığınızı ön plana çıkarmanız nedeniyle aranızda saygın bir mesafe olacak. Bu, sizin kendiniz daha ciddi kontrol etmenizi sağlayacak. 

9 Şubat 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Yaşantınızla ilgili değişime hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz.

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin istekleri konusunda sezgileriniz mükemmel gelişiyor ve olayların üstesinden kolay bir şekilde geleceğinize inanıyorsunuz. Her şeyinizin farklı olmasını istiyorsunuz. Duygularınızın kısıtlanmasına izin vermemelisiniz

7 Şubat 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Ayrıntılar sizin için çok önemli. Zor arkadaş seçiyorsunuz. Özellikle iş arkadaşlarınızın davranış biçimi çok önemli. Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yaptığınız her yeni iş, farklı bir özen ve dikkat istiyor. 

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yaşantınızda hareketlenme ve canlılık söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte birçok toplantıya çağrılırken, partnerinizle birlikte vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün  enerjinizi olumlu kullanacaksınız.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Yaşantınızla ilgili değişime hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz.

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi arzu ettiğiniz yönde yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Birçok olumlu özelliğe sahipsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yararlanabilirsiniz. 

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Neptün’ün kişisel evinizde ilerlemesi duygularınızı yeniden canlandırabilir, ifade zorluğu yaşayabilirsiniz. 

2 Şubat 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. Bugün yakın çevrenizden farklı anlayış ve duygusallık bekliyorsunuz. Çevrenizle aranızda gelişen rekabet duygusuna ihtiyacınız yok.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün bütçenizi zorlayacak sıra dışı olayların gündeme gelmesi ve kan bağınız olan kişilerin yanlış davranışları, gündelik işlerinizin aksamasına neden olabilir. Yapmanız gereken aktiviteleri ince ayrıntılarla planlayın.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İş hayatınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevreniz, maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Bazı sürprizlere hazırlıklı olun. 

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün aşkta güç savaşına girmeyin. Daha çok çevresel ilişkilerinizle gündeme geleceksiniz. Sosyal amaçlarınızı doğru kullanacaksınız. Beslenmenize dikkat edin. Yürüyüşler yapın. Bünyenizi fazla yormamalısınız.

29 Ocak 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Görüşeceğini kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir ve kendinize disiplin getirmek istiyorsunuz. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

EN ÇOK OKUNANLAR

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
2021 Mart Ayı Burç Yorumları
2021 Mart Ayı Burç Yorumları

2021 Mart Ayı Burç Yorumları

35 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR