Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
3 Ağustos 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
13 dakika okunma süresi
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Ağustos 2021 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi ön plana çıkaracak; gerekli atılımları yapacaksınız.

2 Ağustos 2021 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. Finans evinizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

1 Ağustos 2021 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu;

İkili ilişkilerinizde güvenli bir ortam arıyor olmanız, partneriniz için de huzurlu bir atmosfer oluşturuyor. Kendini size ispat etme konusunda, ona fırsat tanıyacaksınız. Yeterince uyuyamadığınız zaman sinirli oluyorsunuz.

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

31 Temmuz 2021 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak işlere önem vermelisiniz. Bugün, maddi konularla ilgili atılımlar söz konusu. İşinizle ilgili görüşeceğiniz kişilere önyargılı olmamalısınız. Dostlarınızı ihmal ettiğinizin siz de farkındasınız.

30 Temmuz 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda geri giden Neptün gezegeni sayesinde son derece cazip ve çekici bir görünüm sergiliyorsunuz. Partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün. Güven duygusunun çok önemli olduğunu ona hissettirmelisiniz.

29 Temmuz 2021 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Neptün, burcunuzda geri giderken; kuruntulu yönlerinizin yaratıcılık isteyen çalışmalarınızda daha belirgin olmasına neden oluyor. Küçük hesapları bir kenara bırakıp, sakin bir şekilde olayların gelişimini takip etmelisiniz.

28 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamı doğal akışı içinde değerlendirmeyi öğrenmelisiniz. Duygusal yönünüz ve alışkanlıklarınıza bağlı olmanız, çevrenizi algılama konusunda zorluklar yaşamanıza neden oluyor. Bugün muhalif tavırlar içine girmemelisiniz.

27 Temmuz 2021 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

İlişkilerinizde istediğiniz ortak fikirlerin oluşmasınız sağlayacak şartları oluşturacaksınız. Enerjinizin oldukça yüksek olduğu fakat çok çabuk alınganlık göstereceğiniz bir gün. Size olumsuz olarak dönmesini istemiyorsanız, çevrenize negatif enerji yaymamalısınız.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevresel faktörlerin baskısının sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bugün yapmak istediğiniz birçok işin listesiniz hazırlayın. Taviz verme konusunda temkinli davranıyorsunuz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların size kazandıracağı prestijleri unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz. Kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp da, hatalarını sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi daha da arttırabilirsiniz. Bugün net olmayı denemelisiniz.

23 Temmuz 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Bugün kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlıyorsunuz.  

22 Temmuz 2021 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Bazı sürprizlere hazırlıklı olun.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve direnç gösteriyorsunuz.

20 Temmuz 2021 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Görüşeceğini kişilerin sizden farklı beklentileri olabilir; kendinize disiplin getirmek istiyorsunuz. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Durgunluktan nefret ettiğiniz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Kafanızda planladığınız küçük seyahatler için, gerekli donanıma henüz hazır değilsiniz. Araştırmacı tarafınız atağa kalkıyor.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece, ele aldığınız konuları çok daha başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız. Bugün, hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaşlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçleniyor. Koruma içgüdünüzün yoğun olacağı bir gündesiniz ve isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Farklı fikirde olan kişilerle aranızda problemler oluşabilir. Dikkatli olun.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızın derinliği karşısında endişeye kapılabilirsiniz. Sizi üzecek olaylardan uzak kalmayı çalışın. Özellikle yaşadığınız ve karşılaştığınız her şeyin ince hesaplarını yapıyor olmanız, size yarardan çok zarar veriyor.

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Sürprizleri fazla sevmediğiniz için, sıra dışı olaylara karşı temkinli davranıyorsunuz. Bugün düşüncelerinizde olumlu bir yoğunlaşma söz konusu olacak. Görmeyi arzuladığınız dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ruhsal problemler yaşamak istemiyorsanız, olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz. Ayaklarınızla ilgili sorunlara dikkat edin.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Siz duygu insanısınız. Bugün partnerinizle yaşayacağınız olayların sonuçları sizi rahatsız edebilir. Onun kişisel sorunlarından etkilenmek istemiyor olabilirsiniz. Fakat duygusal nedenler sizi birbirinize daha da yaklaştırıyor.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal coşkularınız ve yaratıcılığınız yine ön planda. İlişkinizi abartmak adına hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Bazılarınız partnerleriniz için olumlu çabalar içine gireceksiniz. Eski dostlarınız  gündemde olacaktır.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Beklediğiniz konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe, her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz. Kısa sürede olayların sizin lehinize dönüşeceği kesin. Dostlarınızı aramak için fırsatları değerlendirin.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi, ön plana çıkarmalısınız. Gerekli atılımları sağlayacaksınız.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İçinizdeki çılgınlıkları saklamak adına, duygu saplantıları yaşıyorsunuz. Kafanızdan birçok delilik geçiyor. Zaman kavramını unutmak sizin tarzınız değil. Bugün çevrenize, her zamankinden farklı bir kişilik yansıtacaksınız. 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bugün kesin tavırlarınız yüzünden fırsat kaçırmanız mümkün. Ailenizin tavırlarıyla ters düşebilecek kararlar alabilirsiniz. Onları ikna etmelisiniz. 

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızda pasif durumda kalmak canınızı sıkıyor. Kendinizi ispat etmek için yoğun çaba harcamanız, etrafınızdaki kişilerin dikkatini çekmeyebilir. Süregelen ilişkiniz varsa, mutlu ve olumlu sona yaklaşıyorsunuz. 

6 Temmuz 2021 Salı Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor ve duygusal yaşamınızı renklendirmek adına katılacağınız sosyal ortamlarda tanışacağınız kişilerle sıcak gelişmeler yaşayacaksınız. Karşı cinsle aranızda ani gelişen bir elektrik var. 

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok güçlü. 

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün önemli kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Bu büyük buluşmalar için, kendinizi şimdiden güçlü ve sorumluluklarınızın bilincinde hissetmeniz, değişik kulvarlarda da önemli adımlar atmanızı sağlayacak. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez
Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

1 dakika okunma süresi
Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti
Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

1 dakika okunma süresi
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

1 dakika okunma süresi
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

1 dakika okunma süresi
Doğan Optik x ALEM Daveti
Doğan Optik x ALEM Daveti

Doğan Optik x ALEM Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR