Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
14 Mayıs 2021 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olacak.  İsteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecek. Aşkta sakin dönem bitiyor... Artık daha fazla gezmek isteyeceksiniz. 

13 Mayıs 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Dağınık çalışan insanlardan nefret ediyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakim bir tavır içindesiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Olaylara esnek bakmalısınız. 

12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bazı olayların açığa çıkmasını istemediğiniz için, çevrenize geleneksel bir tutum sergiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamda birçok alternatif söz konusu olacak. Tepki almak istemediğiniz  konular var. İlişkileriniz canlanıyor.

11 Mayıs 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi meşgul edecek ve masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, bu dönemde hızınıza yetişmek zorlaşacak.  Bugün özellikle farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz.

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygu karışıklığına neden olabilecek olayları mıknatıs gibi kendinize çekiyor, aşkta kargaşayı seviyorsunuz. Duygularınızı gizlemeyi tercih ederek, karşı tarafın ilgisini daha fazla üzerinizde hissedecek, etkileneceksiniz.

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz görev hayli zor. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. 

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. İş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek, kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. Bugünlerde seyahatleriniz gündeme gelecek.

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Artık çok gerilerde kalan nostaljik ilişkilerinizdeki serüvenleri bir kenara bırakın. Çünkü, o kişi aklınızın bir köşesinde yer etmiş durumda ve zaman zaman küllerini deşiyorsunuz.  Yollarınız bir daha kesişmeyecek, farkındasınız. 

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, uğraş verdiğiniz alanda kendinize sabırlı olmayı telkin edin ya da yakın çalışma arkadaşınızın yardımını isteyin. Kısa bir süre için, faaliyet konunuzu ona devretmeyi de düşünebilirsiniz. Ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşüncede olması sizi  etkilemeyecek. Yaratıcılığınızı  destekleyen davranışlar içindesiniz. Karşınıza çıkacak olan bu fırsatlar geride bıraktığınız olumsuzlukları unutturacak.

4 Mayıs 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizi, kısıtlandığınız duygusu içinde hissedecek; düşüncelerinize belli bir mesafe ve disiplin getireceksiniz. Paylaşımlarınızda savunma mekanizması geliştirdiğiniz için, sizinle kimse tartışmak istemiyor.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. 

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün iş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok konuda  anlaşmalara imza atacaksınız.

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Ama günlük yaşamınızda, kendinizi baş edebileceğinizden fazla zorluyorsunuz. Bazen gerçeklerden kaçmak istiyorsunuz. 

30 Nisan 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızı baş edebileceğinizden fazla zorluyorsunuz. Bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz. Yetenekleriniz ortada. 

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sistemi sevdiğiniz halde, bazen kurallarınızdan taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bugün yakın dostlarınızla birlikte ortak bir çalışma platformu sergileyecek; çevrenizde sizi etkileyecek kişileri sınayacağınız bir gün.

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalısınız..

27 Nisan 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, bugün felsefe yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve birçok işi, zincirleme başarmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Dostlarınızdan ilginç teklifler var. 

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Para kazanmayı seviyor, size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bugün, ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Ay’ın bulunduğu konum, ruhunuzda fırtınalar yaratıyor ve dinginlik savaşları veriyorsunuz.

25 Nisan 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Birçok aktiviteler içinde olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın sizi sınırlandırması canınızı sıkacaktır.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, burcunuzda. Duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Çevrenizde gelişen olaylara çok fazla kafanızı taktığınız için içinize kapanıyor ve gizemli olarak algılanıyorsunuz. Olayları değerlendirirken çok yönlü düşünmelisiniz. 

23 Nisan 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var. İhtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ailenizin sizden beklediği yardımı yerine getirmek isteyeceksiniz.

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızla yaşadığınız zaman, sizi anlamak o kadar zor ki. Alınganlık gösterebilir, çevrenizi kırabilirsiniz. Yalnız kaldığınız zaman, olayları gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Eski hataları artık tekrarlamamalısınız.

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, uğraş verdiğiniz alanda kendinize sabrı telkin edin. Yakın çalışma arkadaşınızın yardımını isteyin veya kısa süreli olarak faaliyet konunuzu ona devredin. Ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

20 Nisan 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Kendi düşüncelerinize fazla değer veriyor olmanız yüzünden olayları fazla abartmaya başladınız. 

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün iş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda iseniz, şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok konuda  anlaşmalara imza atacaksınız.

18 Nisan 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif  yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkilerin, sizin için çok önemli olduğunu bilen arkadaşlarınız, kendi işlerini de, size yükleyebilirler.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Olayları analitik açıdan değerlendirmeniz size her zaman puan kazandırmıyor. Kafanız zihinsel sorunlarla meşgulken, duygusal konularda eksiklikler yaşayabileceğiniz bir gün. Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir dönemdesiniz.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi saklıyorsunuz. Sosyal yaşantınızda farklı kişilerle tanışabilirsiniz

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, özellikle  kafanızda birçok değişik fikir ve planla yola çıkabilir ve daha sonra bir çoğundan vazgeçebilirsiniz. Mücadeleci ve hırslı yönünüzü ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Değerlerinizin farkında olmalısınız.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.  Alınganlığınızın nedenini sorgulamalısınız.

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

3 dakika okunma süresi
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

10 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR