Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Temmuz 2021 Çarşamba 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki çılgınlıkları saklamak adına, farklı duygu saplantıları yaşıyorsunuz. Oysa kafanızdan birçok delilik geçiyor. Zaman kavramını unutmak sizin tarzınız değil. Kalbi dolu olanlar partnerlerini şaşırtacaklar.

27 Temmuz 2021 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Partnerinizle fikir çatışmalarını bir kenara bırakıp, birlikte eğlenmenin yollarını bulacaksınız. Bugün kişisel cazibenizi de, karşı taraf üzerinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yıldızların size olumlu  destekleri var.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda, başarılı çalışmalar yapmak istiyorsunuz ama günlük yaşamınızı, baş edebileceğinizden fazla zorladığınızdan bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz.  Ama yetenekleriniz ortada.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Bugün, zaman kavramını unutturacak aktiviteler içinde olabilirsiniz. Maddi konular canınızı sıkacaktır.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Kişisel girişimle başlatacağınız çalışmalarda gücünüzün sınırlarını deneyeceksiniz. Özenli ve titiz davranacağınız bir gün. Her şeyi inceleyerek sonuca varmak istiyor ve şüpheleriniz konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz.

23 Temmuz 2021 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Bazılarınız, kardeşlerle ve yakın bağ içinde olacakları kişilerle ortak çalışmaya girecekler ve karlı çıkacaklardır. Gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız. Önemli kararlar arifesindesiniz.

22 Temmuz 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sizi meşgul edecek ve masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, sizi takip etmek bu dönemde zorlaşacak. Bugün özellikle farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor faka, duruma hakim oluyorsunuz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Taviz vermek istemediğiniz konular sizin için daha sonra önemli olacak. Bugünlerde yolları kapsayan bazı detaylar sizi meşgul edecek. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve oldukça kaprisli oluyorsunuz, dikkat…

20 Temmuz 2021 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Randevular önemli.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Bilinçaltınız çok yoğun. Yapmayı düşündüğünüz birçok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor. Parasal tablonunuz sürekli değişerek, sizin tarzınızın dışına çıkıyor ve olayların abartılmasına neden oluyor.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz, farklı yorumlara neden oluyor. Size yakın kişiler, mesleki çalışmalarınıza derin bir şekilde bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı biliyor.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. İsteklerinizde önemli artışlar var ve kendinize güveneceğiniz işler yapacak, duygusal coşkular yaşayacaksınız.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor; detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Karşılıklı ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve partnerinizin kalbini istemeden kırabilirsiniz. Eleştirici yönlerinizi kullanmadan önce iyi düşünmeli ve gerçekleri daha pozitif algılamaya çalışmalısınız.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak, özgürlüğünüzü kanıtlayacak ve farklı kişilerin fikirlerinden yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak yolculuklar söz konusu.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızda beklediğiniz karşılığı görmek için, sizin de aynı yaklaşımları hissetmeniz gerekiyor. Aşkta fazla detaycı ve eleştirici bir şekilde davrandığınız sürece, olayların olumsuz yönlerini görmeye devam edeceksiniz.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Sabrınız önemli.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sistemi sevdiğiniz halde, bazen kurallarınızdan taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bugün yakın dostlarınızla birlikte ortak bir çalışma platformu sergileyeceksiniz; çevrenizde sizi etkileyecek kişileri sınayacağınız bir gün.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz. İş birliği içinde olacağınız dostlarınız ile sohbet konularını geniş bir şekilde eliştireceksiniz.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz.

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

İş potansiyeliniz mükemmel ilerliyor. Üstlerinizin size vereceği destekleri kullanma konusunda mantıklı hareket etmeyi yeğleyeceğiniz bir gün. Güneş ve Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyorsunuz fakat olayların boyutları davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. Kişisel ilişkilerinizde her şey daha iyi olacak.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. Günlerdir belirsizliğini koruyan ve aklınıza takılan konular varsa, araştırmalarınızda bunlara yoğunlaşacaksınız. Değişimlere hazırlanmalısınız.

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde etmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki olaylardan etkilenmeyin.

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün düşüncelerinizi gizlemek yerine imalı konuşmayı tercih edebilirsiniz. Çevrenize karşı esprili davranmak istiyor ve önleyemediğiniz duygularınız yüzünden, dilinizi sivri kullanıyorsunuz. Sır saklama eğilimindesiniz.

3 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Size değersiz görünen bazı şeyler başkaları için önemli olabilir. Derin ve keskin görüşler içindesiniz. Temel şartlarınızı yeniden gözden geçirirken, daha aktif kişilerle iş birliği içine girmelisiniz. Kendinize güveniyorsunuz.

2 Temmuz 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Yarım kalan fiziksel tedavileriniz varsa,  ihmal etmeden tamamlayın. 

1 Temmuz 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk konusunda oldukça çekimser davranmakla, partnerinizin hakkınızda farklı düşünmesine neden olacaksınız. Aranızda gelişen önemli durumlar, sosyal aktivitenize olumlu yansıyacak. Çevresel  bağlarınızı  güçlendirmelisiniz.

29 Haziran 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Ay’ın konumu çevresel  konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken; Merkür,  İkizler’deki   yolculuğuna devam ediyor. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle tartışma ortamı yaratmamalısınız. Çok çabuk etkileniyorsunuz.

28 Haziran 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevre ilişkilerini en iyi kullanan biri olarak, sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyorsunuz; her kelimenin altında farklı bir anlam aramanız hata  biliyorsunuz.

EN ÇOK OKUNANLAR

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

1 dakika okunma süresi
Alaçatı'nın En İyi Mekanları
Alaçatı'nın En İyi Mekanları

Alaçatı'nın En İyi Mekanları

1 dakika okunma süresi
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

1 dakika okunma süresi
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

1 dakika okunma süresi
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR