Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Şubat 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi sıkan özel durumlardan uzaklaşmalısınız. Her türlü şartı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz. Güven ihtiyacı içindesiniz.  

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz. Bugün yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyacaksınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmayı başaracaksınız. Baskıcı kişilerden kaçmayı yeğliyorsunuz.

23 Şubat 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün duygusal anlamda kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Mesleki anlamda başarınızı perçinleyecek aktivitelere ihtiyacınız var. İş yaşantınızda bazı dostlarınızın yardımları ile  önemli bazı aşamalar katedeceksiniz.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Siz çabalarınızın boşa gitmediğini gördüğünüz zaman keyif almasını bilen ender kişilerdensiniz. Yeni ve sürpriz aşklar için özel bir gün.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Olumsuz olaylardan sıkıldığınız için, bazen duygularınızı kendinize saklamayı yeğliyorsunuz ve güven duygunuzun gelişmesini bekliyorsunuz. İniş ve çıkışlarınızı dengeleyeceğiniz bir gün. İçselliğinizi  geliştirmelisiniz.

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, bugün görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok, akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. İş bitirici yönlerinizle çevrenizde kesin çözümler elde ediyorsunuz. 

19 Şubat 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Farklı davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir. Israrcı ve aceleci olmamalısınız.

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi sorunların gündemi kapsamasıyla düşünceleriniz allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalar karşısında sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Çözüm bekleyen ödemeleriniz için gerekli şartları oluşturun. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden etkilenmemeniz mümkün değil. Bugün onlarla ortak bir proje üretme yoluna gidebilirsiniz. Geleneksel yapınızı zorlayacak olaylardan uzak kalmaya çalışıyor olmanız, takdir görüyor.

16 Şubat 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkilerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınız, partneriniz tarafından yanlış anlaşılabilir. Onu ikna etme konusunda başarılı olacağınız bir gün. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içindesiniz.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal problemler yaşamak istemiyorsanız, iş ilişkilerinize belli bir mesafe getirmek zorundasınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni düşüncelere açıksınız ve yaratıcılığınız hız kazanıyor.

14 Şubat 2021 Pazar Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirmek için adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. 

13 Şubat 2021 Cumartesi Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizi kısıtlanmış duygusuna kapılmış gibi hissedecek; düşüncelerinize belli bir mesafe ve disiplin getireceksiniz. Paylaşımlarınızda savunma mekanizması geliştirdiğiniz için, sizinle kimse tartışmak istemiyor.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Ama günlük yaşamınız, baş edebileceğinizden fazla zorladığınızdan, bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz.  eteneklerinizi kullanın. 

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Güven ihtiyacı içinde olduğunuz için, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içinde olacaksınız. Bugün her türlü olanağınızı kullanabilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek. Maddi sıkıntılar kafanızı kurcalayabilir.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Çelişkilerinizi kendi çabanızla yenmeyi öğreneceksiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklarla başa çıkmayı da zamanla öğreniyorsunuz. Arkadaşlıklarınızın seviyesini değerlendireceksiniz. Aşk yaşamınızda konular sorun haline gelebilir.

9 Şubat 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Aklınız maddi konularda olmasına rağmen, sosyal yaşantınızı canlı tutmak için gerekli tüm verilere sahipsiniz. Düşüncelerinizi çevrenize yansıtma konusunda oldukça başarılı günlerinizden biri. Gözler sizin üstünüzde, unutmayın.

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi ifade etmek için her türlü fırsatların size sunulduğunu görüyorsunuz. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Yeni oluşumlar için her şey mükemmel gelişiyor.  

7 Şubat 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Gezegeniniz Merkür, geri hareketini yapıyor. Kazanç fırsatları ve değişkenliği size motivasyon kazandıracak. Kişiliğinizi ön plana çıkaracak işlerden kazanç sağlamaya başlamak için, kolları sıvamalısınız. 

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel koşulların lehinize desteklendiği bir gün. İş birliği içinde olduğunuz kişilerin olumlu destekleri, yeteneklerinizi daha da doğru kullanmanızı sağlıyor. Uzak yollardan gelen kardeşlerle, bağınız daha da güçleniyor.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Aklınız maddesel konularda olmasına rağmen, sosyal yaşantınızı canlı tutmak için gerekli tüm verilere sahipsiniz. Düşüncelerinizi çevrenize yansıtma konusunda oldukça başarılı günlerinizden biri. Gözler sizin üstünüzde, unutmayın.

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sosyal yaşantınızda çevrenizde dostlarınızı tercih edeceğiniz bir gün. Gireceğiniz topluluklarda, size tahakküm edilsin istemediğiniz için, önleminizi almalısınız. Kariyerinizi destekleyecek kişilerin sağlayacağı avantajları değerlendirin. 

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Fikirlerinizi kendinize saklamak istediğiniz için, garip bir gizemlilik içine girebilirsiniz. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirebilir. 

2 Şubat 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Her zaman belli standartlar  dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecek. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz. Bugün yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyacaksınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmayı başaracaksınız. Baskıcı kişilerden kaçmayı yeğliyorsunuz.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi meşgul edecek ve masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, sizi takip etmek bu dönemde zorlaşacak. Bugün  özellikle farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın. Güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Duygularınızı rahat bir şekilde yaşamak isteyeceksiniz. Yakın çevrenizle iletişime geçeceksiniz.  

29 Ocak 2021 Cuma Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Randevular önemli.

28 Ocak 2021 Perşembe Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Sistemi sevdiğiniz halde, bazen kurallarınızdan taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bugün yakın dostlarınızla birlikte ortak bir çalışma platformu sergileyeceksiniz; çevrenizde sizi etkileyecek kişileri sınayacağınız bir gün.

27 Ocak 2021 Çarşamba Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi gizlemek yerine imalı konuşmayı tercih edebilirsiniz. Çevrenize karşı esprili davranmak istiyor ve önleyemediğiniz duygularınız yüzünden, dilinizi sivri kullanıyorsunuz. Bugün sır saklama eğilimindesiniz.

26 Ocak 2021 Salı Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Oldukça  hareketli bir gün. Duygularınızın istekleri doğrultusunda yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde yoğun bir talep altında kalacağınız kesin. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cins, etkiniz altında kalabilir. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR