Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Mayıs 2022 Cumartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirip, enerjinizi asgariye indirmelisiniz. Ani ve atak davranışlar size uymayan bir ilişkinin içine sürükleyebilir. Yüksek enerjinizin verdiği yanlışlıkları daha sonra düzeltemeyebilirsiniz.  

27 Mayıs 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakınlarınızla yapmayı planladığınız seyahat konusunda sizin arzularınız önemli. Bu konuda haklısınız. Fakat detaylar konusunda fazla ısrarcı olmayın. Şimdilik maddi konularda zor durumda kalacağınız bir durum görünmüyor.

26 Mayıs 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişi ile ilgili konularda mantığın yerini ve dozajını iyi ayarlamalısınız. Çünkü öyle yanıtlar veriyorsunuz ki, bir an donup kalıyor. Yaşamda kurulan sistemin maddi temeller üzerinde inşa edildiği bir gerçek.

25 Mayıs 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yollardan alacağınız haberlerin sizi motive etmesiyle iş ilişkileriniz hız kazanacak. Olaylara farklı bir şekilde yaklaşmanız, sizi ilginç bir kişi yapıyor. Güçlü dostlukların insanısınız. Gereksiz bir titizlik sergiliyorsu

24 Mayıs 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, bugün görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok, akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. İş bitirici yönlerinizle çevrenizde kesin çözümler elde ediyorsunuz. 

23 Mayıs 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Derin ve keskin görüşler içindesiniz. Şartlarınızı yeniden gözden geçirirken, daha aktif kişilerle iş birliği içine girmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin morali sizin tutumunuza bağlı olacaktır. Kendinize güveniyorsunuz.

22 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi bir güven arayışı içinde olabilirsiniz. Değişimlerden fazla etkilenmeyerek, daha kararlı davranmalısınız. Bazı gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. Ortam yaratma konusunda etkin çaba göstermeniz gerekebilir.

21 Mayıs 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılıklı ilişkilerinizde geleneksel davranmaktan hoşlanmadığınız bir gün. İstekleriniz ve yaşamınızla ilgili bazı sorunlarla tek başına mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. İnatçılığınız yüzünden kaybetmeye adaysınız. 

20 Mayıs 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı da genişletiyor. Bugün oldukça hareketlisiniz. Randevularınız çok önemli. Akşam saatlerinde dinlenmeye çalışın.

19 Mayıs 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Güç birliği içinde olacağınız yeni bir performans sizi bekliyor. 

18 Mayıs 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda istediğiniz bolluğu kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde etmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki olaylardan etkilenmeyin.

17 Mayıs 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş tecrübelerinizi yaşama başarı ile geçireceksiniz. Bugün sıra dışı düşüncelerinizi paylaşmak için, kendinize farklı alanlar bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi korumak adına fazla sorumluluk alıyor, çok zorlanıyorsunuz. 

16 Mayıs 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz. Planlarınız uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Sabrınız önemli. 

15 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olacaktır.  İsteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir. Aşkta sakin bir dönem bitiyor... Artık daha fazla gezmek isteyeceksiniz. 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazılarınız kardeşlerle, yakın bağ içinde olacakları kişilerle ortak çalışma düzenine girecekler ve kazanaçlı çıkacaklardır. Gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız. Önemli kararlar arifesindesiniz. 

13 Mayıs 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızda bir çekimserlik söz konusu olabilir. Bugün karşılaşacağınız kişilerin fikirlerini kabul etme konusunda bocalayabilirsiniz. Sizi ikna etmeleri çok zor olacak. Düşüncelerinizi değiştirme konusunda sabit fikirlisiniz.  

12 Mayıs 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün içindesiniz. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Karşıt görüşte olan insanları ikna etmeniz kolay olacaktır. Bazı düşünceleriniz   gittikçe daha da netleşiyor. 

11 Mayıs 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları güçlendirmelisiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla birlikte olabileceksiniz. Maddi  gelişmeleriniz olumlu ilerliyor.

10 Mayıs 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi  tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz.

9 Mayıs 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalarla dolu bir yaşam tarzınız hızlıca gündeme geliyor. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü  kurtulmanız mümkün olamıyor. 

8 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili planlarınızı doğru kullanmalısınız. Ertelediğiniz işler yeniden gündeme gelecektir. Kendinizle ilgili değişimlerde, yaşayacağınız gecikmeleri sorun yapmamalısınız. Sonuçlar lehinize gelişecektir. 

7 Mayıs 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Bugün aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce iyi düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

6 Mayıs 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz; bu bazen olumlu sonuç vermeyebilir. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişiler de hata yapabilir. Araştırmaya yönelik çalışarak, ince işler peşinde koşacaksınız. 

5 Mayıs 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Birlikte ortak girişimciliğinizin iyi bir yapılanma getirmesi için, gerekli tüm donanıma sahipsiniz. Yalnız olan Başak’lar için her an yeni bir ilişki gündeme gelebilir. 

4 Mayıs 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta, sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu dengede tutmanızdır. 

3 Mayıs 2022 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi gizlemek yerine imalı konuşmayı tercih edebilirsiniz. Çevrenize karşı esprili davranmak istiyor ve önleyemediğiniz duygularınız yüzünden, dilinizi sivri kullanıyorsunuz. Bugün sır saklama eğilimindesiniz.

2 Mayıs 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle fikir çatışmalarını bir kenara bırakıp, birlikte eğlenmenin yollarını bulacaksınız. Bugün kişisel cazibenizi de, karşı taraf üzerinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yıldızların size olumlu destekleri var.

1 Mayıs 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel olarak başlatacağınız çalışmalarda, gücünüzün sınırlarını deneyeceksiniz. Özenli ve titiz davranacağınız bir gün. Her şeyi inceleyerek sonuca varmak istiyor ve şüpheleriniz konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz. 

30 Nisan 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizin sınırlanmasından hoşlanmadığınız bir gerçek. Disiplinli bir yapınız var. Bu nedenle, karşılaştığınız sorunlar konusunda bireysel düşündüğünüz için, yanlış anlaşılma olasılığınız çok yüksek.

29 Nisan 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif  yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkiler sizin için çok önemli. Bunu bilen arkadaşlarınız, iyi niyetinizi kullanarak kendi işlerini de size yükleyebilirler.

28 Nisan 2022 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Bugün maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Kendinize daha çok güvenmelisiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

1 dakika okunma süresi
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

1 dakika okunma süresi
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR