Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
11 dakika okunma süresi
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen, bugün  herkesi şaşırtan bir tutum içindesiniz. Çevrenize karşı sessiz fakat temkinli davranıyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bir çekim oluşabilir. Duygularınız ön plana çıkacak.

27 Ekim 2021 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Terazi’de  ilerlemesi,  yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak.. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. 

26 Ekim 2021 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor .Bugün özellikle  planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalıyı deneyin..

25 Ekim 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşantınızda kalabalığı tercih edeceğiniz bir gün içindesiniz. Gireceğiniz topluluklarda, size tahakküm edilsin istemediğiniz için, önleminizi almalısınız. Kariyerinizi olumlu bir şekilde  değerlendirmelisiniz.

24 Ekim 2021 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğal davranışlarınız çevrenizde takdir toplamanıza neden oluyor. Hiç kimse sizi samimiyetsizlikle suçlayamaz. Bazı çalışma arkadaşlarınızın desteğini de arkanızda hissedeceksiniz. Bir proje için gerekli bilgilere ihtiyacınız var.

23 Ekim 2021 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geç kalınmış bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir alanda paslaşmalar yaşamanız sizi oldukça gerginleştiriyor. Son günlerde gereksiz detaylar canınızı sıkıyor.

22 Ekim 2021 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Esprili zekanızı ve yeteneklerinizi birleştirerek, etkileyemeyeceğiniz kişi yok. Bugün girişimci yapınızla dikkat çekecek ve çevrenizden yoğun bir ilgi göreceksiniz. Entelektüel konularda yeni açılımlar söz konusu.

21 Ekim 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün  enerjinizi doğru alanlarda kullanmalı ve tepki almamalısınız.

20 Ekim 2021 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılıklı ilişkilerinizde geleneksel davranmaktan hoşlanmadığınız bir gün. İstekleriniz ve yaşamınızla ilgili bazı sorunlarla tek başına mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. İnatçılığınız yüzünden kaybetmeye adaysınız.

19 Ekim 2021 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddenin esiri değilsiniz. Bugün daha soyut davranmak isteyeceksiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz. Çevrenizdeki gizemli ve çekici olaylara karşı bir merak ve araştırma söz konusu olacak. Paylaşımlarınız önemli.

18 Ekim 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemediğiniz için, çevrenizle kişisel çarpışmalar yaşayabilirsiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız var. Takıntılarınız sizi yönlendiriyor.

17 Ekim 2021 Pazar Başak Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

16 Ekim 2021 Cumartesi Başak Günlük Burç Yorumu

İyi niyetiniz nedeniyle, yakın arkadaşınız olarak bildiğiniz kişiler bile sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Oysa; siz onlara saygınızdan dolayı, beraberce almanız gereken kararları onlara bıraktınız. Üzülen siz oldunuz.

15 Ekim 2021 Cuma Başak Günlük Burç Yorumu

Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Aklınıza koyduğunuz her neyse oldukça başarılısınız. Bugünlerde birçok kişi sizi taklit etmek isteyecektir Birilerine örnek olmak sizi mutlu ediyor.

14 Ekim 2021 Perşembe Başak Günlük Burç Yorumu

Bitirilmesi gereken işleriniz sizi geriyor. Basit bazı atlamalar, aşılmaz gereken güçlüklerin üstesinden gelmenizi sağlayacak. Planladığınız adımların tıpkısını gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Çevreniz titizliğinizi biliyor. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Başak Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek itemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Kendinize zaman tanımalı, koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Gerekli donanıma sahipsiniz.

12 Ekim 2021 Salı Başak Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz.. Bugün arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, çevrenizin sizden beklediği yardımlaşmayı sağlayacaksınız. 

11 Ekim 2021 Pazartesi Başak Günlük Burç Yorumu

Başarınızı, biraz da iletişim içinde olduğunuz kişilerin mantığına hitap ettiğiniz zaman yakalıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız..

10 Ekim 2021 Pazar Başak Günlük Burç Yorumu

Olağan işlerden sıkıldığınız için denememiş işleri tercih ediyorsunuz. Bugün sizin için fırsatlar günü olabilir. Akıllı davranmalısınız.. Egemen ruhunuz, aşk ilişkinizi yanlış etkiliyor. Sevdiğinizi kişiyi üzüyor unutmayın..

9 Ekim 2021 Cumartesi Başak Günlük Burç Yorumu

Para kazanmayı seviyor, size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bugün, ruhsal anlamda sezgileriniz oldukça  çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz Dinginlik savaşları veriyorsunuz.

8 Ekim 2021 Cuma Başak Günlük Burç Yorumu

Çekiciliğinizi, aşk konusunda da sürdürüyorsunuz. Eğlenceyi seviyorsunuz, yeni fikirlere açıksınız. Tanışacağınız kişilerle, ileriye dönük dostluklar kurabilirsiniz. kalbi boş olanlar için ilginç ve ileriye yönelik olabilir.

7 Ekim 2021 Perşembe Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın geçmişinizdeki olaylar istemeseniz de, aşkınıza pürüzler veriyor. Bugün, yeni iş bağlantıları için uygun bir gün değil. Olayları iyi irdelemeli araştırmalı fakat, hemen karar vermemelisiniz. Beklemeyi öğrenmelisiniz. 

6 Ekim 2021 Çarşamba Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Toplumsal ve kişisel özelliklerinizin olumlu bir şekilde örtüştüğü bir gün içindesiniz. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz.. İyi niyetinizin yanlış anlaşılabiliyor. 

5 Ekim 2021 Salı Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Değişik alanlarda yaptığınız çalışmaların ilgi görmesi, motivasyon gücünüzü arttırırken, düşünce sınırlarınızı genişletiyor. Bugün, oldukça hareketlisiniz.  Randevularınız çok önemli. Akşam saatlerinde dinlenmeye çalışın.

4 Ekim 2021 Pazartesi Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz.. Arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak  yardımlaşmayı onların istekleri doğrultusunda sağlayacaksınız. 

3 Ekim 2021 Pazar Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Başarı sizinle. 

2 Ekim 2021 Cumartesi Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizle ilgili fikir tartışmalarına açık bir gününüzdesiniz. Patik zekanız sayesinde; olayları kısa sürede toparlayacak ve istediğiniz şekilde rayına oturtacaksınız. Bugün yaşayacağınız olumsuzluklar canınızı sıkmamalı. 

1 Ekim 2021 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki güçlü enerjiyi paylaşma konusunda acele etmemelisiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak, ortaya çıkaracaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı  kazanacaksınız. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

30 Eylül 2021 Perşembe Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Evliliklerde yaşanacak sorunlar ve eşlerin birbirini kıskanmaları gibi olaylar gündemde olacak. Çelişkilerden bir an önce kurtulmalı ve kendinizi ifade edecek konulara yönelmelisiniz. İlişkilerinizi  güç savaşına dönüştürmeyin.

29 Eylül 2021 Çarşamba Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenize karşı kesin tavırlı yaklaşırken, fikirlerinizde aykırılıklar olabilir. Sizi yargılamalarına izin vermemelisiniz. Sorunların üst üste gelmesinden dolayı canınız sıkılacaktır. Kendinizi hiç kimse ile kıyaslamayın

28 Eylül 2021 Salı Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlamamalısınız. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak, çözümleyici noktaları bulacaksınız.. Düşünceleriniz yoğun. 

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR