Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2021 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sezgileriniz oldukça güçlü. Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız, daha net olmayı denemekten başka çareniz yok. Yanınızda çalışan kişilerin duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz. 

27 Ekim 2021 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş’in ilişkiler konusunda size vereceği etkiler kafanızı karıştıracaktır.. Aklınıza gelmeyen aksilikler yüzünden gün içinde gecikmeler yaşayacaksınız. Ani fırsatların değerlendirme konusunda sürprizlere hazırlı olun.

26 Ekim 2021 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için  amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. İşleriniz  hızla gelişecektir. Fakat ani çıkacak masraflarınızı unutmamalısınız. 

25 Ekim 2021 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Alışkanlıklarınızı gözden geçireceksiniz.

24 Ekim 2021 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zevkler konusunda aşırılığa kaçabilirsiniz. Duygusal coşkularınızın istemediğiniz durumlara neden olmasını arzu etmiyorsunuz. Bu durumda zevklerinizle ilgili bazı önlemlere başvurmalısınız. Daha ölçülü, sınırlı yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

23 Ekim 2021 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor; egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. İlgi çeken konuşmalarınızla, karşınızdakileri ikna edecek, fikirlerinin değişmesini sağlayacaksınız.

22 Ekim 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızda ısrarcı davranacak ve kendi isteklerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Maddesel isteklerinizin ağır basması sonucunda, kazançlarınız konusunda farklı araştırmalar içinde olacaksınız.

21 Ekim 2021 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli bir pota oluşturacak. İş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya gelecek ve karşıt görüşlerle dolu bir toplantıyı başarıyla gerçekleştireceksiniz.

20 Ekim 2021 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızda sabit davrandığınız zaman çevrenizle ilgili olaylara çekimser davranıyorsunuz. Yollarla ilgili kazançlar gündeme gelebilir. Kuşkucu yönlerinizi törpülemelisiniz, çevrenize dikkatlice şans vermenin tam zamanı.

19 Ekim 2021 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. İşinize konsantre olduğunuz zaman, sanki başka bir boyuta geçiyorsunuz. Bugün  enerjinizi yapıcı şekilde kullanacaksınız.

18 Ekim 2021 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi, motivasyon açısından olumlu görünüyor. Bugünlerde sınırlı hareket ettiğiniz zaman, kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

17 Ekim 2021 Pazar Aslan Günlük Burç Yorumu

Zihinsel yoğunluk yaşadığınız bildiğini halde, sorumluluk almaya devam ediyorsunuz. İş potansiyelinizin mükemmel olduğunu görüyor ve son günlerden gereğinden fazla kendinize yükleniyorsunuz. Hata yapma olasılığınız yüksek.

16 Ekim 2021 Cumartesi Aslan Günlük Burç Yorumu

 Bir kere aşk duygusunu tanıdıktan sonra, hiçbir güç sizi kaçamak ilişkilere yöneltemez. Eğer, sevdiğiniz insan size her yönden güven veriyorsa, her geçen gün bağlılığınız artar. Sizi tek kusurunuz , yalnızca kıskançlığınız.

15 Ekim 2021 Cuma Aslan Günlük Burç Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Bu durum,  bazı iş sorunlarınızın yeniden kafanızı kurcalamanıza neden olacak. Duygularınızı, yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir gün.. Çevrenizden gerekli desteği alamayabilirsiniz. 

14 Ekim 2021 Perşembe Aslan Günlük Burç Yorumu

Bir an önce gerçekleştirmek istediğiniz işinizle ilgili konuyu aceleye getirmeden ifade etmeye çalışın. Hızlı davranmanın getireceği riskleri kaldırmayacak kadar önemli.. Düzen içinde bir sistem size kazandıracaktır. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Aslan Günlük Burç Yorumu

Sezgilerimizin sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Çevrenize felsefi yaklaşımlarınız olacaktır

12 Ekim 2021 Salı Aslan Günlük Burç Yorumu

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. 

11 Ekim 2021 Pazartesi Aslan Günlük Burç Yorumu

Ön plana çıkmak istemeyebilir ve düşüncelerinizi saklama gereği duyabilirsiniz Bugün, politik yönleriniz sizi daha da cazip kılacaktır. Mars , sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinize daha gerçekçi ve mantıklı bakmanızı sağlıyor. 

10 Ekim 2021 Pazar Aslan Günlük Burç Yorumu

İlişkinizde yaşadığınız sorunlar karşılıklı iletişimi kaybetmenizden kaynaklanıyor. Bugün yeniden her şeyi konuşmayı denemelisiniz.. Sindirim sisteminizin doğru çalışması  için aşırı  yemek yeme huyundan vazgeçmelisiniz. 

9 Ekim 2021 Cumartesi Aslan Günlük Burç Yorumu

İçsel enerjinizin çok yüksek.. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve büyük keyif alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yükleneceksiniz.  Değişimlere hazır olun. 

8 Ekim 2021 Cuma Aslan Günlük Burç Yorumu

Duygulu, enerji dolu ve çekici kişiliğiniz, çevrenizin sürekli kalabalık olmasına sebep oluyor. Fakat, sizin gözünüz, sevdiğinizden başkasını görmüyor. Gelecekle ilgili yeni planlarınız var, o da sizinle aynı fikirde. .

7 Ekim 2021 Perşembe Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bilinçaltınız çok yoğun. Yapmayı düşündüğünüz bir çok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor. Bugün, içsel sesinizin doğrultusunda hareket etmelisiniz. Ruhsal anlamda baskılı bir gününüzdesiniz unutmayın

6 Ekim 2021 Çarşamba Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Uzun vadeli işler yapmaktan yana oluşunuz, yeni projeler için engel oluşturuyor Başlatacağınız çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz. Sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla,  duygusal alış veriş içinde olacaksınız.

5 Ekim 2021 Salı Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor.  Şekillendirdiğiniz düşüncelerinizde, çevreniz tarafından destek var. 

4 Ekim 2021 Pazartesi Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, hırslı yapınızı daha da körükleyecek sorumluluklar peşindesiniz. Bugün toplumsal olaylarda zincirleme konuları birbirine bağlayan çalışmalarla oldukça başarılı bir grafik sizi bekliyor.

3 Ekim 2021 Pazar Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Alışkın olmadığınız bir durum söz konusu. Ay, duygusal takıntı yapıyor. Harcamalar konusunda planlı ve programlı gitmeniz gerekiyor. Mars’ın Terazide ilerlemesi, ilişkilerinizde inatçı ve mantıklı yönlerinizi ortaya çıkaracak.

2 Ekim 2021 Cumartesi Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün şimdiye kadar düşünmediğiniz detaylar üzerinde yoğunlaşabilir ve özgüveninizi geliştirebilirsiniz. Yapacağınız işleri sağlam zeminler üzerine oturtmak istediğinizden araştırmacı yönünüzü  daha da, yoğunlaştırıyorsunuz

1 Ekim 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, dostluk duygularınız ön planda. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.. Algılama konusunda, yanılmadığınızı anlayacaksınız. Görüşlerinize güvenmelisiniz. ..

30 Eylül 2021 Perşembe Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal gelişimleri de beraberinde getirecek. Akıcı konuşmalarınızla karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Partnerinizle olan ilişkileriniz canlanacak.

29 Eylül 2021 Çarşamba Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bilinçaltınızı fazla yoğunlaştırdınız. Bugün kendinizi ortaya koymaktan korkuyor gibisiniz. İçinizdeki fırtınaları hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. İsteklerinizi, hiç kimseyi rahatsız etmeden bertaraf edebiliyorsunuz. 

28 Eylül 2021 Salı Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün  daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz.. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır.. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız..

EN ÇOK OKUNANLAR

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR