Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Şubat 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın arkadaşlarınızın olumsuz davranışları işinize yarayabilir. Daha önce göremediğiniz bazı huyları onları ele verecektir.  Toplumsal olaylardan uzak kalmanız biraz canınızı sıkacak. Dostlarınızın size önereceği fikirler var.

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Son günlerde duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. Kısa bir tatil yaparak enerjinizi artırabilirsiniz. Kendinize fırsat yaratmalısınız. Duygularınızla ilgili  yoğunluğunuza dur diyemiyorsunuz.

23 Şubat 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Karşı cinsle aranızda bazı sürtüşmeler söz konusu olacak. Ortaklıklar arasında fikir ayrılıkları canınızı sıkabilir. Olaylara kendi duygularınız doğrultusunda baktığınız için, anında müdahale huyunuzdan vazgeçmelisiniz.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor fakat çevrenizin tepkisinden korktuğunuz için, belli etmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız ters anlaşılabilir. Kendiniz ifade ederken, ilişkilerinizde ikna edici olmalısınız.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gününüz. Yeni kazançların ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecektir. Bugün görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor. 

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için oldukça önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Ortaklıklar konusunda çevrenizden destek göreceksiniz. 

19 Şubat 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Geçmişten ders almasını bilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, dengeli ortamları tercih ederek seviyeli sohbetlerde bulunmayı istiyorsunuz. Karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzünden iş potansiyeliniz  hemen düşüyor.

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yollarla ilgili beklentilerinizde bir duraksama olabilir. Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Cesaretinizi  kaybetmeyin. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı açıklama konusunda oldukça cesur davranıyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz alanları tespit ederek, enerjinizi olumlu bir şekilde kullanacaksınız. İçsel disiplininiz mükemmel şekilde çalışıyor.

16 Şubat 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bugünde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Gün içinde motivasyonunuz güçleniyor.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün Ay kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerlemekte; bu da özgür düşünceler içinde hareket etmenize neden olacak. Aşk yaşantınızda eğlenceli ve ilgi çekici olaylar gündeme gelecek. Sosyal aktiviteleriniz gündem kazanacak.

14 Şubat 2021 Pazar Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Bugün özellikle planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalıyı deneyin.

13 Şubat 2021 Cumartesi Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Doğal olan her şeyi sevmenize rağmen, maddi konulara yaklaşımınız son derece duyarlı ve temkinli. Kendinizden başka hiç kimseye güvenmiyorsunuz. Bugün sağlığınızla ilgili hassas bir gün. Her şeyi abartmamaya çalışın.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içinde olmanıza rağmen en son sözü siz söylemek istiyorsunuz. Kendinizi  zorlamayın.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Eski dostlarınızı aramak için iyi bir hafta içindesiniz.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

 Bugün yoğun enerjinizin, sizi hayli zorladığını hatta tempo kaybettiğini göreceksiniz. Maddi konularda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız çok çalışmalı ve paranızı biriktirmelisiniz. Finans konularına disiplin getirmenin zamanı geldi. 

9 Şubat 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Karşıt Jüpiter’den önemli destekler almaya devam ediyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zaman, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor. Çıtanızı yükseltin. 

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenmeniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Partnerinizin sezgileriyle hareket etmekten korkmamalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Zaman gecikmeleri yaşayabilirsiniz.

7 Şubat 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı sürekli denetim altında tutmakla yanlış yapıyorsunuz. İçinizde biriktirdiğiniz düşünceler, gerilime sebep oluyor. Herkesin gıpta ile baktığı ölçülü davranışlarınızı biraz esnetmelisiniz. Biraz gevşemeyi deneyin.

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Pratik yönlerinizi daha güçlü kullanacağınız bir gün. Özgürlüğünüzün önemli olduğunu çevrenize anlatmak için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Hızlı anlaşılmaya ihtiyacınız var. Çevrenizle birlikte  hareket edin.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Güçlü dostluklar yerine, amaçlarınıza uygun kişilerle birlikte olmayı yeğleyebilirsiniz. Bugün özgürlük duygunuzun sizi farklı konumlara sürükleyebileceğini düşünmeli; kendinizi özel ve imtiyazlı bir kişi gibi görmemelisiniz. 

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Sezgilerimizin sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmalısınız. Alışkanlıklarınızı gözden geçirecek eski olayları bitirme kararları alacaksınız. 

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışması, geçici aşkları da gündeme getirebilir. Dostluklarınız  pekişiyor. 

2 Şubat 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Kişisel başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü arttıracak. Bugün, hiçbir konuda  acele etmeyin.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Son günlerde duygusal gerilimlere neden olacak olayları ortadan kaldırmalısınız. Kısa bir tatil yaparak enerjinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinize fırsat yaratmalısınız. Duygularınızla ilgili  yoğunluğunuza dur diyemiyorsunuz.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Mal varlığınızı arttıracak köklü ve radikal isteklerinizi gerçekleştirme planları yapacaksınız. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. 

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. 

29 Ocak 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. 

28 Ocak 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Eski sorunları konuşma fırsatı doğuyor.

27 Ocak 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Onların desteği ve sizi yönlendirmek istemeleri, hoşunuza gidecek. 

26 Ocak 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk konusunda duygusal gelişmeler sizi bekliyor. Çevrenizde ilginç ve özgürlük duygularınızı sınırlandırmayacak ilişkiler gündeme gelecek. Kalbi dolu olanlar için, daha ilginç bir gün. Sosyal aktiviteleriniz güçlü seyrediyor.

EN ÇOK OKUNANLAR

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

1 dakika okunma süresi
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR