Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
14 Mayıs 2021 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizi yeniden yapılandırmak için, ruhsal yönü ağır basan düşünceler içine girebilirsiniz. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz. Hayata pratik bir şekilde bakıyorsunuz.

13 Mayıs 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Aynı fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız.

12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İşlek zekanızı kullanabileceğiniz yeni konular karşınıza gelecek. Çevresel faktörlerin ön planda olması, motivasyon gücünüzü olumlu etkiliyor. Partnerinizin fikirleri sizin için önemli olmasına rağmen bildiğinizi yapıyorsunuz. 

11 Mayıs 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Mal varlığınızı arttıracak köklü ve radikal isteklerinizi yerine getirecektir. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. 

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk ve çevre ilişkilerinizi birbirine karıştırmak istemiyorsunuz. Bugün, bulunacağınız ortamlarda, emin olmadığınız konularda konuşmak istemiyorsunuz. Gizemli davranışlarınız, küçük ayrıntıları bile önemli hale getirebilir. 

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman, gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenizde olumsuzluk davranışlar sergiliyorsunuz. Onlar, özveri bekliyor.

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat, düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda kararsızlık çekebilirsiniz. Toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egonuz oldukça yüksek. 

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İş konusunda çoğul düşüncelere gereksinim duyabilirsiniz. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğru seçmelisiniz. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. İsteseniz de kırgınlıkları unutmayı bilmiyorsunuz.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yılların kazandırdığı deneyimleriyle, fevri davranışlarınız nedeniyle sizi uyaran kişilerin sözlerini yabana atmayın. Gerçi, siz bu maddi konunuzla ilgili çok yönlü düşünmeyi sevmiyorsunuz. Ama biraz daha detaylı düşünmeye çalışın.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İyi bir dönemdesiniz. Sorunlarınızın kendi içinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. Yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

4 Mayıs 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Doğal olan her şeyi sevmenize rağmen, maddi konulara yaklaşımınız son derece duyarlı ve temkinli. Kendinizden başka hiç kimseye güvenmiyorsunuz. Bugün sağlığınızla ilgili hassas bir gün. Her şeyi abartmamaya çalışın.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Gelen iş teklifleri karşısında kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Bugün  planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamayı deneyin.

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün geç kalınmış bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir alanda, paslaşmalar yaşamanız sizi oldukça gerginleştiriyor. Son günlerde gereksiz detaylar canınızı sıkıyor. 

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içindesiniz. Ama son aşamada, en son sözü siz  söylemek istiyorsunuz, bu da sizi yoruyor. 

30 Nisan 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içinde olmanıza rağmen, en son sözü kendiniz söylemek istiyor ve yoruluyorsunuz.

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Eski sorunları konuşma fırsatı doğuyor.

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün, birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek birçok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız. 

27 Nisan 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı bir gün içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor; fakat onlara paye vermemek adına susmayı tercih ediyorsunuz. Bazı olaylar, size her konuda ders olabilir, unutmayın.

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin davranışlarına aldırmamalısınız.  

25 Nisan 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzü ortaya koyacak işlerin peşindesiniz. Güneş, tepe evinizde ilerliyor. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olacak. Bugün  isteklerinizi kolayca ortaya koyacaksınız.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekecek ve duygusallığa kapılacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün.

23 Nisan 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman, aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz, birçok sorunu  ve olayları da beraberinde getiriyor. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Kendi düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklıklarda paslaşarak çalıştığınız zaman, başarılı oluyorsunuz. Aşk sadece ‘ben’ duygusu değildir. Oysa siz her şeyi kendi doğrularınıza göre yorumluyorsunuz. 

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Birçok konuda fevri davranışlarınız var. Yılların kazandırdığı deneyimleri ve birikimleri ile sizi böyle durumlarda uyaran kişilerin sözlerini yabana atmayın. Gerçi, siz bu konularla ilgili çok yönlü düşünmeyi sevmiyorsunuz. 

20 Nisan 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konulara takılı hareket etmeniz sizi olumsuz kılıyor. Karşınızdaki kişilerin yanlış davranışları karşısında tavırlarınız değişebilir. Onların size karşı haksız davranmaları incitiyor. Kişiliğinizi ortaya koymalısınız. 

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün geç kalınmış bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir alanda paslaşmalar yaşamanız sizi oldukça gerginleştiriyor. Son günlerde gereksiz detaylar canınızı sıkıyor. 

18 Nisan 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşayacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Sizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Hayata geçirmeyi arzuladığınız planlarınızı geliştirirken, çevrenizin fikirlerine saygı göstermelisiniz.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Fikir tartışmalarından uzak kalmak istemeyişinizin nedeni; aklınızı ve fiziksel enerjinizi doğru kullanmak adına, başkalarına örnek olmak istemeniz. Yanlış anlaşılmaya meydan vermeyin. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak konular gündemde...

16 Nisan 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızdan alacağınız davetlere katılmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gizli çalışmalardan zevk alacağınız bir gün. Görüşeceğiniz kişilerin akılcı ve zeki yönlerinden faydalanabilirsiniz. Midenize dikkat.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde daima akıllı kişiler olsun istiyorsunuz. Bugün, kişisel kazançlarınızla ilgili değişimler söz konusu olabilir. Adrenalin salgılarınız çok yüksek durumda. Sinirlisiniz ve  kalp kırma konusuna dikkat etmelisiniz.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteleriniz verimli oluyor ve güçleniyor. Gizli duyguların sizi etkilediği bir gündesiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

10 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

3 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR