Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Temmuz 2021 Çarşamba 00:01 | Son Güncellenme:
13 dakika okunma süresi
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bugünde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Motivasyonunuz çok daha güçleniyor.

27 Temmuz 2021 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün kişisel egolarınızı güçlendirirken, yapmanız gereken işler de size gerekli cesareti sağlıyorlar. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri hızlıca yapmalısınız.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içinde olmanıza rağmen, en son sözü söylemek istiyor, kendinizi yoruyorsunuz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün organizasyon çalışmalarıyla yaşantınızı renklendirmek isteyeceksiniz. Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanması sonucunda, kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Maddi konularda bolluğa kavuşmanız zaman alabilir.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donanıma hazırsınız. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz.

23 Temmuz 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Karşı cinse istemeseniz de, kayıtsız kalamayacağınız bir dönem. İş konusunda iletişime önem vermek zorunda kalacaksınız. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün.

22 Temmuz 2021 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu artırıyor. Babanız veya aile büyüklerinizin tavsiyelerine karşı çıkarken, kendi düşüncelerinizi uygulama konusunda ısrarcı olacaksınız. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. Aşk hayatınızın size yaşattığı bazı sorunlar gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir dönem.

20 Temmuz 2021 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün desteğe ihtiyacınız var. Ailenizle aranızda duygusal ilişkiler çok önemli. Planladığınız uzun vadeli bir eşyayı satın alma yoluna gidebilirsiniz. Maddi sorunlarınızı dengeleyerek, istediğiniz değişimi yapabilirsiniz.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Yaşam kalitenizi artıracak projeler peşindesiniz.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal, romantik ve her an gözyaşı dökmeye hazırsınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Strese dikkat etmelisiniz.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizle ilgili olaylara ilgisiz gibi dursanız bile, içinizden üzüldüğünüz bir gerçek. Çevrenizdeki kişilerin temposu sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi korkusuzca ortaya atmaktan korkmadığınız için tepki alıyorsunuz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi gün içinde istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Heyecanlı ve kendinden emin tavırlarınızla karşınızdaki kişiyi kolayca etkileyebiliyorsunuz. Bugün partnerinizi ikna etmek için fazla çaba sarf etmeyeceksiniz.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün. İletişim konusunda oldukça başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Güneş, yakın ilişkilerinize renkli fakat dağınık bir hava verebilir. İlgi alanlarınız çok geniş.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kırılgan bir gününüz. Olayları derinlemesine düşünürken, çevrenizdeki olumsuzluklara karşı duygusal bir savunma içindesiniz. Kalabalık ortamlarda bile yalnızlık duygusuna kapılabilirsiniz. Bazen haksız da sayılmazsınız.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sosyal yaşamınızda oldukça romantik davranacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekecek ve katıldığınız toplantılarda öncelikle, sağduyulu davranışlarınızla karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Yeni bir proje gündemde.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızın size destek vereceğ, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Eski sorunları  konuşma fırsatı doğuyor.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Venüs, burcunuzda ilerliyor ve isteklerinizi erken saatlerde yaşama geçirme konusunda hızlı ve çeşitli fırsatlar sunuyor. Bugün fikir çatışmaları yaşayabilir ve olayları problem haline getirebilirsiniz. Siz de bunu biliyorsunuz.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yeni projelerin gündemde olacağı bir gündesiniz. Kafanızdaki konuları fazla düşünmeyin. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken temkinli davranmalısınız. Geriye dönüşleriniz zor oluyor. Bünyeniz her an sorun çıkarabilir. 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Olayların farklı boyut kazanmasından memnun olmalısınız. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle bir takım yeni olaylar da beraberinde gelecektir. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz.

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün enerjiniz oldukça yüksek. Maddi konularla ilgili yeni atılımlar ve görüşmeler söz konusu olacak. Kazançlarınız konusunda yaratıcılığınızı kullanarak başarı grafiğinizi yükselteceksiniz. Olaylar lehinize gelişiyor.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Anaç ruhlu, verici biri olmanız size zarar verebilir. Eğer sanatla uğraşıyorsanız, çalışmalarınızı daha çok yoğunlaştırmalısınız. 

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz.

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmeyi tercih etseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Onların desteği ve sizi yönlendirmek istemeleri hoşunuza gidecektir. 

3 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konularda kafanız her an karışabilir. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz Bugün düşüncelerinizle ilgili uluorta konuşmayın. Yanlış  olaylarla karşılaşabilirsiniz.

2 Temmuz 2021 Cuma Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Burcunuzda ilerleyen Venüs’ten yoğun enerjiler alacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Yüksek hedefleriniz var. Bazılarınız gizli-saklı duygular içindesiniz..

1 Temmuz 2021 Perşembe Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Ödemeleriniz için geç kalmak istemiyorsanız, iyi takip etmelisiniz. 

30 Haziran 2021 Çarşamba Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü daha da güçlendirmek istiyorsunuz. Kendinize güveneceğiniz işler yapacaksınız. Bugün çevre iletişiminizde mükemmel bir gelişme izlenecek.

29 Haziran 2021 Salı Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Mars, burcunuzda ilerlemeye başladı. Enerjinizi kişisel isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Hoşlandığınız konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

28 Haziran 2021 Pazartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz insanların farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları ve sohbetler sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. 

EN ÇOK OKUNANLAR

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

1 dakika okunma süresi
Alaçatı'nın En İyi Mekanları
Alaçatı'nın En İyi Mekanları

Alaçatı'nın En İyi Mekanları

1 dakika okunma süresi
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

1 dakika okunma süresi
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR