Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Şubat 2021 Pazar 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İçeriğini iyice bildiğiniz konularda kimseye söz hakkı vermiyorsunuz. Hatta, bu konuda sözünüzü kesenlere ciddi kızıyorsunuz. Biraz daha toleranslı olun. Hala bazı konulara şüphe ile yaklaşmanız  doğru bir hareket tarzı değil.

27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün bazı duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Vazgeçmeyin.

26 Şubat 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal gerilimleriniz çok fazla. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın istekleri baskın olduğu zaman, kendinizi kıskaç içinde hissediyorsunuz. Sezgilerinizi önemli ölçüde kullandığınız için, farklı yöntemlerle çalışıyorsunuz. 

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili verdiğiniz sözleri zamanında yerine getirmeye önem verin. Çünkü, çalışma hayatında buna benzer iş disiplinleri, kişinin performansı ile direkt bağlantılı olan parametrelerdir. Yediklerinize dikkat edin.

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Uzun süredir önemini kaybetmiş olaylar yeniden ortaya çıkabilir. Çevrenizin etkisinde kalmadan sağlıklı ve mantıklı düşünmelisiniz. Aile içi yakınlaşmaların söz konusu olduğu bu günde, girişimci yapınız ön plana çıkacak. 

23 Şubat 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz, hala kendi şartlarınızı, denetimden geçiriyorsunuz. Turistik amaçlı seyahatleriniz olacak. 

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin isteklerini çok çabuk hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz. 

21 Şubat 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Çalışma yaşantınızdaki zorlukların üstesinden gelebilecek bir gün içindesiniz. Disiplinli davranmakla birçok fırsatı kendinize çekeceksiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Ortaklıklar konusunda çok dikkatli olun. 

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Güçlü planların kişisi olmanıza rağmen, fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden, bazen çevrenizden tepki alıyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru yolda kullandığınızı göreceksiniz. Çalışmalarınız olumlu yönde hızla  ilerliyor.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, iç disiplininiz mükemmel gelişecek. Jüpiter’in Akrep’teki konumu, duygusal konularda partnerinizle istediğiniz iletişimi sağlayabileceğinizi gösteriyor. Yaşam kalitenizi  özellikle yüksek tutmak isteyeceksiniz.

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinizle ilgili sıkıntılı bir dönemdesiniz. Mesleki konularda yapacağınız atılımlar havada kalabilir. Suskun bir havaya girecek ve düşünceleriniz paylaşmak istemeyeceksiniz. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacak. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden, istediğiniz gibi faydalanacaksınız.

16 Şubat 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada çok pasif kalabilirsiniz.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için çabalıyorsunuz.

14 Şubat 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam kaliteniz yükseliyor. Farklı fikirler üreterek, ilginç organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günlerin içindesiniz. Stresleri kaldırıp bir kenara koymalısınız.

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konuların gündem kazanması sınırlarınızı zorluyor. Ay’ın konumu, parasal konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlıyor. Bugün yapacağınız her türlü çalışmada kendi menfaatlerinizi koruma ihtiyacı içinde olacaksınız. 

12 Şubat 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz ama bu konuda daha esnek davranabilirsiniz. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişiler de hata yapabilir. Bugün ince işler peşinde koşacaksınız. Doğru yolu bulmalısınız.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Hırslarınızı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamınızı ince detaylar üzerinde kuracaksınız. Ailenizin sizden beklediği yardımı yerine getirmek isteyeceksiniz. 

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Sosyal ilişkilerinizin hala yoğun olduğu bir dönem. 

9 Şubat 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Sadece kendinizi ve motivasyonunuzu sorgulamayın.Sorunlarınızın temelini incelerken, çevre ile birlikte yaşadığınızı unutmayın. İnsanlar sizin duygusallığınızla ilgili fazla müdahaleci olduklarında, hemen savunmaya geçiyorsunuz.

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Düzenlenmesi gereken konular ve çalışmalarınızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

7 Şubat 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Belleğiniz çok güçlü. Yaşadığınız hiçbir olayı unutmuyorsunuz. Bazıları için, kinci olarak tanınsanız bile, siz kendinize toz kondurmuyorsunuz. İlişkilerinizde aşırı sabırlı davranışlarınız sizi adım, adım başarıya götürüyor. 

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün, gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi sınamaktan vazgeçin artık, oldukça başarılı bir gün yaşıyorsunuz.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Sadece kendinizi ve motivasyonunuzu sorgulamayın. Sorunlarınızın temelini incelerken, çevrenizdekiler ile birlikte yaşadığınızı unutmayın. İnsanlar, sizin duygusallığınız konusunda fazla müdahaleci olduklarında, hemen savunmaya geçiyorsunuz.

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başına buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, başarılarınızı  getiriyor.

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda bir takım düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ilişkilerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.

2 Şubat 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel ilişkilerinizi ve yakınlarınızı eleştirmek için birçok neden ortaya çıkacaktır. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için sabırlı bir yapı sergiliyor, değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Uzun süredir önemini kaybetmiş olaylar yeniden ortaya çıkabilir. Çevrenizin etkisinde kalmadan sağlıklı ve mantıklı düşünmelisiniz. Aile içi yakınlaşmaların söz konusu olduğu bu günde, girişimci yapınız ön plana çıkacak.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

 Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Sevgilinizi özgür bırakın ve sosyal yaşantısına eşlik etmeye çalışın. Hayal kırıklıkları size göre değil. Aşkın önemli olduğu bir dönem. Sevdiğiniz kişinin eleştirmesi, canınızı sıkabilir. İlişkinizi gözden geçirin.

29 Ocak 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni düşüncelere açıksınız ve gelecek tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Aksiliklerin her zaman olabileceğini unutmamalı ve hatalarınızı büyütmemelisiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
2021 Mart Ayı Burç Yorumları
2021 Mart Ayı Burç Yorumları

2021 Mart Ayı Burç Yorumları

35 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR