Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
11 Mayıs 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Mayıs 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

 Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz.

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizle birlikte yapacağınız eğlenceli geziler gündeme gelecektir. Bugün, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat eleştirilere karşı açık değilsiniz. Felsefi sohbetlerden hoşlanıyorsunuz.

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizin duyguları karşısında bocalamanız mümkün. Onun beklentilerinde, sizi aşan durumlar söz konusu olacak; kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Olayların mantığının çok önemli olduğunu ona anlatmalısınız.

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Maddi konularda menfaatlerinizi korumak zorundasınız. Bugün egonuzu ve hırslarınızı ön plana çıkaracaksınız... 

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Bazılarınız tepkili davranıyor ve duygusal çıkmazlara giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine uyum göstermelisiniz.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İş günü içinde, şartlar gerektirdiği için birçok kişi ile yüz yüze görüşmeleriniz oluyor. Daha sonra da tekrar zorunlu olarak karşı karşıya geleceğiniz kişiler var. Sonradan geri dönüşler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Araştırmalarınızı derinleştirerek, düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç istediğiniz gibi olacak.

4 Mayıs 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konuların gündem kazanması sınırlarınızı zorluyor. Ay’ın konumu, parasal konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlıyor. Bugün yapacağınız her türlü çalışmada menfaatlerinizi koruma ihtiyacı içinde olacaksınız. 

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam kaliteniz yükseliyor. Farklı fikirler üreterek, ilginç organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günlerin içindesiniz. Stresi kaldırıp bir kenara koymalısınız.

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri yaşama geçirmiş olacaksınız. Mesleki aşklar gündemde olacak.

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız hayli coşkulu, fakat sakinsiniz. Elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.

30 Nisan 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz. Elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Romantik yönlerinizi ortaya koymanız sayesinde, partnerinizle ilişkileriniz canlanacaktır. Bugün, hareketli ve neşeli saatler sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız. 

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda kararsızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara uyum sağlıyorsunuz.  Yaratıcılığınızı ön plana çıkıyor.

27 Nisan 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, çevresel ilişkilerinizde sabit değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve yapıcı beraberlikler içindesiniz. Bugün enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Akşam saatlerinde çevrenizle karşılıklı duygu alışverişinde bulunabilirsiniz.

25 Nisan 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir gerginlik söz konusu olacaktır. Çevrenize tepkilisiniz ve kimsenin fikrini almaya özellikle yanaşmıyorsunuz.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Yapacağınız iş görüşmeleri eksik olan yönlerinizi ortaya çıkaracak. Dar alanda sıkışmış bulunan imkanlarınızı arttırmanın yollarını arıyorsunuz. Kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilirsiniz. Ayak bileğinize dikkat edin.

23 Nisan 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bilinçaltınızın sizi sıkan baskılarından bir an önce uzaklaşmalısınız. Bugün, ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vadeli çözümler yerine uzun süreçleri tercih ediyorsunuz. Gizemli davranmaktan vazgeçmelisiniz.

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İş konusunda çoğul düşüncelere gereksinim duyabilirsiniz. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğru seçmelisiniz. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. İsteseniz de kırgınlıkları unutmayı bilmiyorsunuz.

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İş günü içinde şartlar gerektirdiği için, birçok kişi ile yüz yüze görüşmeleriniz oluyor. Daha sonra da tekrar zorunlu olarak karşı karşıya geleceğiniz kişiler var. Sonradan geri dönüşler yapmak zorunda kalabilirsiniz. 

20 Nisan 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız gerekmiyor. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi zayıflatıp yorgun düşürebilir. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız. Mesleki aşklar gündemde olacak.

18 Nisan 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, gelecek tekliflere hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve yenilikleri kabullenmiyorsunuz.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı bir gün içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor fakat kendi adınıza susmayı tercih ediyorsunuz. İlişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygusal konularda aşırılığa kaçabilirsiniz. Geleneksel yapınızın dışına kayarak, bazı kaçamaklar söz konusu olacaktır. Sürekli kendinizi denetlemekten siz de bıktınız. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı kendi kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli ve huzurlu bir yaşam isteği içindesiniz. Entelektüel yönlerinizin ortaya çıkacağı bir gün.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları fazla abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Doğal olarak kendinizi korumak zorundasınız.

13 Nisan 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel rahatlığınızın önemli olduğunu biliyor ve kendi doğrularınıza göre hareket etmek istiyorsunuz. Duygularınızda ve zevklerinizde bir genişleme, esneklik söz konusu. Sizden beklenmeyecek bir davranış sergiliyorsunuz.

12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı, yaratıcılığınızla birleştireceğiniz bir gün. İdeallerinizi yapıcı bir şekilde sergileyecek ve kişisel olaylarınızı karşı tarafa olumlu bir şekilde aksettirebileceksiniz. Güven verici davranışlar içindesiniz. 

11 Nisan 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Güneş, Koç burcunda ilerlerken ailevi konularda duygusal davranmamaya çalışmalı ve olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerinde durmalısınız. Bugün içsel sıkıntılarınızın tek nedeni, yorulmanızdır. Uykularınıza dikkat.

EN ÇOK OKUNANLAR

Ecem Lawton ile Derin Sohbet
Ecem Lawton ile Derin Sohbet

Ecem Lawton ile Derin Sohbet

9 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Emre Yusufi'den NFT Heykeli
Emre Yusufi'den NFT Heykeli

Emre Yusufi'den NFT Heykeli

1 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR