Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
8 Aralık 2023 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
10 dakika okunma süresi
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu 8 Aralık Günlük Burç Yorumu

Sizi ikna etmek için çaba sarf etmeleri gerekebilir. Partnerinizin size vereceği desteği de unutmamalısınız. Güçlü olmayı ve yoğun hisleri birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde  aşk tuzaklarına dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu

Sevgilinizi özgür bırakın ve sosyal yaşantısına eşlik etmeye çalışın. Hayal kırıklıkları size göre değil. Aşkın önemli olduğu bir dönem… Sevdiğiniz kişinin eleştirici yönleri canınızı sıkabilir. İlişkinizi gözden geçirin.

Oğlak Burcu 6 Aralık Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı, ani ve fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken, duygusal bir takıntıya düşmeniz aniden değişime neden olabiliyor. 

Oğlak Burcu 4 Aralık Günlük Burç Yorumu

Çalışma sisteminiz mükemmel ilerliyor. Bugün görüşeceğiniz kişilerin üstün nitelikli olmasına dikkat ediyorsunuz. Bağlarınızı güçlü tutma eğilimindesiniz. Planlı hareket ettiğiniz zaman, istediğiniz sistemi kuracaksınız. 

Oğlak Burcu 3 Aralık Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar ilginizi çekiyor fakat bir türlü cesur olamıyorsunuz. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz. Bugün, partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilirsiniz. Duygularınızı  yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz.

Oğlak Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumu

İçinizde fırtınalar koparken, çevrenize gülücükler dağıtmanız sizi zorlayacaktır. Bugün yaşadığınız duyguları kimseyle paylaşmak istemiyor ve çevrenizi içinizden yargılıyorsunuz. Gerginliği atmak için esnemeye, gevşemeye özen gösterin.

Oğlak Burcu 1 Aralık Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınız kullanabilirsiniz. Kişisel zevklerinizi onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olacaksınız. Fakat bazı konularda güven duygunuzun eksik olmasından kaynaklanan problemler söz konusu.

Oğlak Burcu 30 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevresel faktörleri lehinize çeviren sistemli bir karakteriniz var. Birlikte çalıştığınız kişilerin size katkılarını inkar edemezsiniz. Yeni projeler üzerinde çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Bugün acele etmek sizi sıkıyor. 

Oğlak Burcu 29 Kasım Günlük Burç Yorumu

Duygularınızda farklı bir mantık var. Sizinle ilgili konulara başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda gösterdiğiniz olumlu çaba sonuç veriyor. Üst düzey görüşmeleriniz olacak

Oğlak Burcu 28 Kasım Günlük Burç Yorumu

Duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma söz konusu. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulamalar içindesiniz. İsteklerinizi gerçekleştirme konusunda farklı detaylar üzerinde durmanız, titiz ve tedbirli olduğunuzu gösteriyor.  

Oğlak Burcu 27 Kasım Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Akılcı davrandığınız, her konu size başarıyı getiriyor. Bugün, bir takım özel konumlarınız gündeme gelebilir. Seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu 26 Kasım Günlük Burç Yorumu

Yeni başlattığınız çalışmalarda oldukça başarılısınız. Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çevrenizde kurduğunuz dostluklar ve iletişim konusunda başarılı performansınız sizi öne çıkarıyor.

Oğlak Burcu 25 Kasım Günlük Burç Yorumu

 Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz.

Oğlak Burcu 24 Kasım Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz. Sabırsız davranmayın. Zamanı yanınıza alarak, emeklerinizin boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Bugün  çevrenizle senkronize olmalısınız.  

Oğlak Burcu 23 Kasım Günlük Burç Yorumu

Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevrenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün iletişim konusunda oldukça duyarlı davranıyorsunuz. Duygusal bir konuşma yapmanız sizin özlemli olduğunuz konuları da beraberinde getirecek. 

Oğlak Burcu 22 Kasım Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanıza rağmen, aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Bugün partnerinizin her şeyini merak ederken, kendi  düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyorsunuz. 

Oğlak Burcu 21 Kasım Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

Oğlak Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevrenize karşı atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için, herkes sizden farklı şeyler bekliyor. İşinize olan bağlılığınızın, sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

Oğlak Burcu 19 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün, yalnızlıktan hoşlanmayacak ve birçok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz. İlişkilerinizi ustaca kullanıyorsunuz.

Oğlak Burcu 18 Kasım Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün, gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizdeki kişilerle yeni konuların araştırmalarını yapmalısınız. 

Oğlak Burcu 17 Kasım Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünüzü, maddi açıdan güven veren ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız.  Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu dönem, alınganlığınız artacak.

Oğlak Burcu 16 Kasım Günlük Burç Yorumu

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak sıra dışı konuşmalar yapmamalısınız.

Oğlak Burcu 15 Kasım Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin yüksek oluşu, gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Kişisel kazançlarınızı arttırma konusunda önsezilerinize güvenebilirsiniz. Yollarla ilgili beklentileriniz ön plana çıkacaktır. 

Oğlak Burcu 14 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün sabah saatlerinde çalışkan yapınıza uygun davranışlar içindesiniz. Sabırla yaklaştığınız konularda başarınızı perçinliyorsunuz. İşin içine duygular girdiği zaman aklınız karışıyor ve olaylara daha farklı bakabiliyorsunuz. 

Oğlak Burcu 13 Kasım Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşünen birisiniz. Ama olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, kendinizi savunmanız gereken bir noktada pasif kalabilirsiniz. Dikkatli olun.

Oğlak Burcu 12 Kasım Günlük Burç Yorumu

Saplantılarınızdan vazgeçin... Takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletemiyorsunuz. Her konuda düşünerek karar verin. Birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almalısınız. Her şeyi tek başınıza yapmanız çözüm değil.

Oğlak Burcu 11 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz. Elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir.

Oğlak Burcu 10 Kasım Günlük Burç Yorumu

Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekerken, duygusal yönlerinizin de, tatmin olmasını isteyeceksiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz size başarı getiriyor. Bugün  doğallığınız işinizi kolaylaştırıyor. 

Oğlak Burcu 9 Kasım Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ortak yapacağınız çalışmaların sonucunda manevi bir haz duyacaksınız. Bugünlerde çalışmalarınıza hız vermeyi amaçlıyor ve ele aldığınız tüm konuları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Başarı sizi bekliyor.

Oğlak Burcu 8 Kasım Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızdan önemli destekler gelecek. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
“Napolyon” Filmi İncelemesi
“Napolyon” Filmi İncelemesi

“Napolyon” Filmi İncelemesi

14 dakika okunma süresi
Aralık Ayı Burç Yorumları
Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık Ayı Burç Yorumları

26 dakika okunma süresi
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

13 dakika okunma süresi
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR

*