Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
3 Ağustos 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
13 dakika okunma süresi
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Ağustos 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. İş birliği içinde olduğunuz kişilerin farklı düşünceleri, sizde farklı motivasyonlar yarattığı için mutlu oluyorsunuz.

2 Ağustos 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projeleriniz doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Stresinizi kaldırıp bir kenara koymalısınız.

1 Ağustos 2021 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, içsel disiplininiz mükemmel bir şekilde seyrediyor. Sadece kendinizin değil, çevrenizin sorunlarına da çözüm getiriyorsunuz. Fazla kuralcı davranabilir, dostlarınızı katı kurallarınızla sıkabilirsiniz. Rahat olun.

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

31 Temmuz 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş birlikleri ve iletişim konularında yapacağınız önemli gelişmeler mevcut. Bugün kendinizi ortaya koyacaksınız. Çevrenizin sizin için ne düşündükleri konusunda tereddütleriniz olabilir. Güç bağı oluşturacağınız kişilere dikkat.

30 Temmuz 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşlerle bağlarınızı güçlendirme adına yapacağınız iş birlikleri olumlu sonuç verecek. Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. İletişim konusunda oldukça şanlısınız.

29 Temmuz 2021 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin yüksek oluşu, gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Kişisel kazançlarınızı arttırma konusunda da sezgilerinize güvenebilirsiniz. Yollarla ilgili beklentileriniz ön plana çıkacaktır.

28 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada pasif kalabilirsiniz. Dikkatli olun.

27 Temmuz 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün, gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizdeki kişilerle yeni konuların araştırmalarını yapmalısınız. Başarılı bir gün.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz. Elinizden, istemediğiniz bir para çıkabilir.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir esneklik söz konusu. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Tüm işlerinizde yenileme söz konusu olacak.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanız rağmen, aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Bugün partnerinizin her şeyini merak ederken, kendi düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyorsunuz.

23 Temmuz 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. Aynı fikirleri paylaştığınız ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu dönem, alınganlığınız artacak.

22 Temmuz 2021 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

20 Temmuz 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve gelecek tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Aksiliklerin her zaman olabileceğini unutmamalı ve hatalarınızı büyütmemelisiniz.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinizi iyi ifade edeceğini bir gün. Fikirleriniz söylerken, duygularınızdan arınmalısınız. Mantığınıza güvenseniz bile, bazı olaylar sizin her zamanki tarzınızın dışında bir söyleşi gerektirebilir. Müthiş dengenizi unutmamalısınız.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün, her türlü şartı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan bir an önce kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İnatçı yapınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer kalbiniz boş ise, çevrenizde ve arkadaş gruplarınızda ilginizi çekecek biri ile tanışabilirsiniz. Bugün İletişiminizde mükemmel bir gelişme izlenecek.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz yeni bir başlangıç yapacağınız bir gün içindesiniz. İşinizle ilgili atılımlar yapmanız gereken önemli bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Disiplin önemli.

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu olabilir. Bazı tekliflere karşı kayıtsız kalarak, önünüzün açılmasını engelliyorsunuz. Oysa size yeni kazançlar sağlayacak olumlu bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Biraz cesur olun.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak çözüm noktaları bulacaksınız. Sezgisel gücünüz çok yoğun.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Her konuda mantıklı olmanızdan dolayı, bugün birçok dostunuzdan davet alabilirsiniz. Sizi farklı kılan sadeliğinizle, gireceğiniz ortamlara yeni bir sunuş getireceksiniz. Arkadaşlarınız arasında farkınız var, biliyorsunuz.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Sizin en büyük itici gücünüz, hayata hırslı ve adayarak bakmanız. Siz, harekete geçmeden önce sıkı düşünür ve hareket edersiniz. Düşünce mekanizmanız daha da hız kazanabilir. İş hedeflerinizi üst noktalara taşımak istiyorsunuz.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Romantik yönlerinizi ortaya koymanız sayesinde, partnerinizle ilişkileriniz canlanacak. Bugün hareketli ve neşeli saatler sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün iletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. Beklemekten çok sıkılıyor ve girişimciliğinizi hızlandırmak istiyorsunuz. İş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizdeki çevre sorunları size zor anlar yaşatıyor. Onları istediğiniz potaya her an  çekebilirsiniz. Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman kendinizi özgürlük havasında buluyorsunuz. Artık felsefenizi değiştirmelisiniz. 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki olaylardan etkileniyorsunuz. İnatçı tavırlarınız ve gelişmeye açık fikirlerinizde çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Dostlarınızın sizin desteğinize ihtiyacı var. Fikirleriniz olumlu karşılanacak.

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkilerinizi yeniden irdelemelisiniz. Bugün dengeli davranmaya çalışırken, maddi konularda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Hiç kimseye uzun vadeli sözler vermemelisiniz. Finans konusunda çekimser davranıyorsunuz.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal davranmak istemediğiniz halde, her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Atılımlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız.

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. 

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalısınız. Onların fikirlerini beğenmeyebilirsiniz. Üstelik yalnızlık duygusu içinde kalabalık topluluklara karşı tepki oluşturabilir ve kendinizi çevrenize kapatabilirsiniz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti
Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

1 dakika okunma süresi
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

1 dakika okunma süresi
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

1 dakika okunma süresi
Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez
Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

1 dakika okunma süresi
Doğan Optik x ALEM Daveti
Doğan Optik x ALEM Daveti

Doğan Optik x ALEM Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR