Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Ekim 2021 Pazartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, başarınızı arttırıyor. 

24 Ekim 2021 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Atılımlar için uygun bir gün. Harcamalarınız ve yatırımlar için gerekli dengeye sahip olacak ve bazı pürüzlere kesin çözüm getireceksiniz. Yaşadığınız olumsuzluklar karşısında, yaptığınız müdahaleler olumlu sonuç veriyor.

23 Ekim 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi yavaştan ele alıyorsunuz ve zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla,  sürdüreceksiniz.

22 Ekim 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi daha mantık çerçevesi içinde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Maddi konuları düşünmek zorunda kalacaksınız.

21 Ekim 2021 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Boğa’da geri giden Uranüs, sizi son derece ilginç kılarken, karşı cins üzerinde elektriğiniz çok yüksek. İsteklerinizde artış var. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.

20 Ekim 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi güvenli hissetmek için yaptığınız her türlü çalışma karşılıksız kalmayacak. Yapacağınız her türlü çalışmanızda özgürce hareket etmek istiyorsunuz. Diş ve kemik kontrollerinizi ihmal etmeyin.

19 Ekim 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün İyi bir planlama yaparsanız zihinsel dağınıklık yaşamazsınız, Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Farklı yönlerinizi hissedeceksiniz. 

18 Ekim 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin isteklerini çok çabuk hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir. Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Şanslı bir dönemdesiniz.

17 Ekim 2021 Pazar Oğlak Günlük Burç Yorumu

Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz. İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz.  Riskler ve ilginç ortamlar ilginizi çekiyor ve macera yaşama isteği beliriyor.

16 Ekim 2021 Cumartesi Oğlak Günlük Burç Yorumu

Evinizde tamamen sizin anaçlık duygularınız kol geziyor. Sevecenlik, koruyuculuk ve acıma üçgeni içinde kurduğunuz düzen, sizin yaşam sorumluluğunuz olmuş durumda. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizde  daha  dikkatli olun..

15 Ekim 2021 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yanlış ifade edeceğiniz bir gün. Hırslarınızla ilgili değişimlerin söz konusu olacağını gösteriyor. Toplumda fikirlerinizde yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz.  Bugün dikkatli olun.

14 Ekim 2021 Perşembe Oğlak Günlük Burç Yorumu

İş konusundaki çevrenizle ilgili sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Başınıza buyruk davranışlar bazen riskli anlar yaratabilir.. Duygusal anlamda bastırdığınız arzularınız değişen koşullar sizi farklı bir kişiliğe yöneltebilir. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Oğlak Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. . Etrafınızdaki  kişilerin size olan davranışlarından değişik anlamlar çıkarmak yerine, müdahale etmelisiniz.

12 Ekim 2021 Salı Oğlak Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız.  Hatalarınızı büyütmemelisiniz.

11 Ekim 2021 Pazartesi Oğlak Günlük Burç Yorumu

Bugün kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün. Kararlarınızı verirken, hiç kimseden etkilenmemeye çalışmalısınız.

10 Ekim 2021 Pazar Oğlak Günlük Burç Yorumu

 İş yaşantınız sizi tatmin etmeyince başarı grafiğiniz düşüyor. Yaptığınız işlerin bir öncesinden daha iyi olmasını istiyorsunuz.. Bugün duygularınızda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden, sevdiğinizle aranız açılabilir. 

9 Ekim 2021 Cumartesi Oğlak Günlük Burç Yorumu

Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeleri göz ardı etmelisiniz. Bugün çevrenizle karşılıklı duygu alışverişinde bulunabilirsiniz

8 Ekim 2021 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumu

Bağlılık sizin için önemli. İşte bu yüzden aşklarınızda hep sorun yaşıyorsunuz. Onun sizi anlamayacağı muhakkak. Aynı anda birçok işi başarabilen sizi sınırlamak mümkün değil. Bugün oldukça zorlanıyor ve kaprislisiniz. 

7 Ekim 2021 Perşembe Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İletişim konularına yönetici bir ruhla yaklaşmanız; olaylara hakim olmanızı sağlarken, mantıklı ve duyarlı yaklaşımlarınız olumlu hedefleri de beraberinde getiriyor. Bugün , çeşitli kaynakların gündeme gelmesi söz konusu..

6 Ekim 2021 Çarşamba Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz. Bugün partnerinizle aranızda önlenemeyen sezgisel bir bağ var. 

5 Ekim 2021 Salı Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün, fazlaca  karışık problemlerin üstesinden kolayca  geleceksiniz.  Yine de dikkatli olmalısınız. 

4 Ekim 2021 Pazartesi Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. 

3 Ekim 2021 Pazar Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Merkür iletişim konusunda size zorlu duygular veriyor. Kısa yolları kapsayan haberlerin sizin isteklerinizin paralelinde ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Erkek kardeşlerin ve babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor..

2 Ekim 2021 Cumartesi Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sürünceme de  bekleyen işlerinizi bir an önce yaşama geçirme konusundaki aceleci tavırlarınız; çevrenizde size destek olabilecek kişilerin etkilenmesine neden oluyor. ikna yeteneğinizin gücünüzü ortaya koyacaksınız.

1 Ekim 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli.  Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz. Sizin için başarı, Mesleki anlamda yapmak istediklerinizdir. .

30 Eylül 2021 Perşembe Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Kalıplaşmış düşüncelerden rahatsız olmanıza rağmen, hedeflerinizde mantığı ön plana almalısınız.

29 Eylül 2021 Çarşamba Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, sizi ikili ilişkilerinizde zorlayabilir. Geçmişle ilgili eski olayların gündem kazanmasından hoşlanmıyorsunuz. Kinci değilsiniz fakat kendinize yapılan haksızlıklar karşısında tepkilisiniz. 

28 Eylül 2021 Salı Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz. 

27 Eylül 2021 Pazartesi Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma  yapacaksınız. Kendinizi anlatma çabalarınız yoğun. İlginç bir gün.

26 Eylül 2021 Pazar Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin sorunları ile ilgileneceğiniz bir gün içindesiniz. Onlarla yapacağınız  çalışmalar gündeme gelebilir. Sevdiklerinizin desteğini üzerinizde hissettiğiniz zaman başarınızın temposu için, gerekli ortamı sağlıyorsunuz. 

25 Eylül 2021 Cumartesi Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Bulunduğunuz ortamlarda ilgilendiğiniz konulara odaklaşmak zorunda kalacak ve özel işlerinizi ihmal edeceksiniz. Yaşantınızda hayatınıza renk katmak için başlattığınız çalışmaların size prestij kazandıracağını bilmelisiniz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
“What Collectors Collect” Sergi Daveti
“What Collectors Collect” Sergi Daveti

“What Collectors Collect” Sergi Daveti

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR