Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
21 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
11 dakika okunma süresi
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ekim 2021 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Canlı bir gününüzdesiniz. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Fazla çalışıyorsunuz; elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken yardım alabilirsiniz.

20 Ekim 2021 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızda geçici bir karamsarlık söz konusu. Yollarla ilgili beklentilerinizin size kazandıracağı sürprize hazırlıklı olmalısınız. Bugün kararlarınızda istemediğiniz değişimler olabilir. Önlemlerinizi şimdiden almalısınız.

19 Ekim 2021 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını farkedecek ve bazı konularda derin düşündüğünüz zaman daha olumlu olduğunuzu göreceksiniz. Bugün kazançlarınızla ilgili hoşnutsuzluk duymanız, çevresel koşullarınızdan kaynaklanıyor. 

18 Ekim 2021 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel duygularınız ön plana çıkıyor. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmayı biliyorsunuz.

17 Ekim 2021 Pazar Koç Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz.  Size sunulacak teklifler karşısında bocalamalar geçirmeniz mümkün. Olayları her yönden görecellik kavramıyla bağdaştırdığınız için, hata kaybını asgariye  indirebiliyorsunuz. 

16 Ekim 2021 Cumartesi Koç Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kimseler, sizin yerine getirilemez istekleriniz yüzünden iş konusunda pek size yaklaşmak istemiyorlar. Çünkü, zaman konusunda karşınızdakileri çok sıkıyorsunuz.  Kendinize çeki düzen vermelisiniz.

15 Ekim 2021 Cuma Koç Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda kendinizle ilgili aşamalar kaydetmek istiyorsanız, yakın çevrenizle işbirliği yapmak zorundasınız. Bugünlerde nedense, aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor...

14 Ekim 2021 Perşembe Koç Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde bulunan abartılı insanlardan uzak kalın. Boş konuşmalardan siz de rahatsız oluyor ve konsantrasyonunuzun dağıldığını hissediyorsunuz Oysa ilgi duyduğunuz konuda kendinize yetecek bilgi ve tecrübeye sahipsiniz. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Koç Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsin hakkınızda düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra, kişisel düşüncelerinizi derinleştireceğinizi gösteriyor., 

12 Ekim 2021 Salı Koç Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizde yardım sever duygularınızın ön plana çıkmasıyla ortamınız renkleniyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yolculuklar gündeme gelebilir.. İlginç insanlarla tanışmaktan zevk alacağınız bir gün sizi bekliyor. 

11 Ekim 2021 Pazartesi Koç Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı özgür bırakmaktan hoşlanmanıza rağmen, insiyatifin başkalarına geçmesi korkusu içinde hareket ediyorsunuz. Oto kontrolünüzün sağlam olması sizi farklı kılarken, çevrenizde daha fazla merak konusu haline getiriyor

10 Ekim 2021 Pazar Koç Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda yanlış yönlendirilebilirsiniz. Bildiğinizden şaşamamalı ve kendi doğrularınızı savunmalısınız. Tepkiler sizi ilgilendirmesin. Refleksleriniz güçlü. Dizlerinizle başınız dertte. Acele hareket etmemelisiniz. 

9 Ekim 2021 Cumartesi Koç Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Duygusal ilişkileriniz, özgürce davranışlarınız yüzünden her an tehlikeye girebilir..

8 Ekim 2021 Cuma Koç Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi kimseye açıklamıyorsunuz. Yetiştirmeniz gereken konular olduğunda iyice içine kapanık ve alıngan oluyorsunuz. Gizli duyguların kişisi oldunuz. İş arkadaşlarınız sizden oldukça şikayetçiler,. Çevrenize açılın.

7 Ekim 2021 Perşembe Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin gücünden faydalanmanız için gereken tüm şartlara sahipsiniz. Bugün, onların orijinal düşüncelerinden yola çıkarak, istediğiniz performansı yakalayacak ve başarınızı daha da  perçinleyeceksiniz.

6 Ekim 2021 Çarşamba Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün değişim ve düşüncelerinizi yenileme konusunda gereken cesareti göstermelisiniz. Yatırım konusunda şanslı bir döneme girmenize rağmen, maddi  konularda risklere atılmamalı ve enerjinizi doğru yönlendirmelisiniz. 

5 Ekim 2021 Salı Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Başkalarının yaşamını merak edebilir, birlikte olduğunuz ortamlarda onları tenkit edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili yenilikleri denemek istiyorsunuz, Bugün aklınızdaki planları çevrenizle paylaşmadan hayata geçirin. 

4 Ekim 2021 Pazartesi Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Çalışma yaşantınıza belli bir disiplin getirmek isteyebilir ve bu konuda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Başarının önemini kavradığınız için, maddesel kapasitenizin önemli olduğunu karşı tarafın anlatmanız gereklidir.

3 Ekim 2021 Pazar Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda istekleriniz hiç bitmiyor. Bugün satın almayı düşündüğünüz şeylere bir sınır koymalı ve bütçenizi dengeleme konusunda  daha dikkatli davranmalısınız. Bir takım işlerinizi çevrenizle halletmeniz gerekiyor.

2 Ekim 2021 Cumartesi Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak. Maddi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız, yaşam akışınızı hızlandıracaksınız..

1 Ekim 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için olumlu bir motivasyon oluyor. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladıkları sorunları olabilir, araştırmalısınız.

30 Eylül 2021 Perşembe Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Yaşantınızda gelişen olayların size yüklediği sorumluluklar konusunda Kendinizi  üzmeyin ve  güvenin. 

29 Eylül 2021 Çarşamba Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün çevrenizle yoğun iletişim içinde olacaksınız. Kişiliğinizi her zaman vurgulamaktan yanasınız. Yakın ilişkilerinize güçlü bağlarla bağlanmanızı sağlarken, yaşamınızla ilgili hiç kimseye ödün vermek istemiyorsunuz. 

28 Eylül 2021 Salı Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız . Bugün egolarınızı ve hırslarınızı ön plana çıkaracaksınız...

27 Eylül 2021 Pazartesi Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde sizi her konuda destek verecek dostlarınız olmasına rağmen yalnızlık duygusundan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Zor yanlarınızı  ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz.

26 Eylül 2021 Pazar Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız. 

25 Eylül 2021 Cumartesi Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel ilişkilerinizin güncellik kazanmasıyla, sosyal yaşantınız aktivite kazanacak. Arkadaşlarınızla aranızda güç bağı oluşturacak süreci kazanmalı ve çalışmalarınızda bir hedef seçmeli, işinize  sıkı sarılmalısınız.

24 Eylül 2021 Cuma Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Siz her zaman doğal olmaktan yanasınız. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. Mesleki anlamda başarınızı çevresel destekleri olumlu bir şekilde kullanmakla sağlıyorsunuz.  Acele etmeyin.

23 Eylül 2021 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyor bazen olumlu olmayabilir. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişilerde hata yapabilir. Bugün, ince işler peşinde koşacaksınız.

22 Eylül 2021 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski duyguların sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Yeni kararlar almak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizde sizden yaşı daha büyük kişilerin bazı desteğini üzerinizde hissedecek ve kendinizi rahatlatacaksınız.

21 Eylül 2021 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermelisiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

“What Collectors Collect” Sergi Daveti
“What Collectors Collect” Sergi Daveti

“What Collectors Collect” Sergi Daveti

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
Melis Ağazat x Koton Koleksiyon Daveti
Melis Ağazat x Koton Koleksiyon Daveti

Melis Ağazat x Koton Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR