Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Şubat 2021 Pazar 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Değişimleriniz çevrenize ilginç gelecektir. Sakin ortamları tercih ederken, kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, çevrenize karşı eleştirel bir yaklaşım içinde olacaksınız. Sağlığınızla biraz ilgilenin. 

27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek, manevi gücünüzü ortaya çıkaran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olmanız çok önemli. Çalışmayı çok seviyorsunuz. 

26 Şubat 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sevdiğiniz işleri yapmak için kolları sıvayacak ve soyunacağınız işler için, hoşlandığınız kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Fakat, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. 

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizde ani ataklar yapmayın ve bekleyin. Duygusal konularda yanlış anlaşılabilirsiniz. Beklediğiniz tekliflerin gecikmesi huzursuzluk, sıkıntı yapabilir. Ortak proje ürettiğiniz arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. 

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sizin her zaman idealleriniz çok önemli. Düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız yeni anlaşmalara özen göstermelisiniz. Bazı özel durumlar söz konusu olabilir. Sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz. 

23 Şubat 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Başarınızın gölgelenmesini istemiyorsanız ortaklıklar ve iş konusunda dengelerinizi korumaya çalışmalısınız. Yatırımcı bir kafa yapısıyla maddesel kazançları sorguladığınız bir gün. Harcamalarınız bütçenizi aşabilir.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel duygularınız ön plana çıkıyor. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklar gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında gerekli dengeyi kurmalısınız.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için, agresif olabilirsiniz. Çevrenizle iletişim düzeyini yüksek seviyede tutmalısınız. 

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma içgüdüsü ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için, şans kapılarınızı açık.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve iş birliklerinin önem kazanacağı bir gün. Bugün, hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan sıkıldığınız için duygularınızın özgür kalmasından yanasınız. 

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili sosyal dayanışmada yanınızda olabilecek özel insanlara ihtiyacınız olacak. Venüs, burcunuzda geri gitmeye başlıyor. Kafanızda birçok değişik fikirle yola çıkabilir ve daha sonra bir çoğundan vazgeçebilirsiniz. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin,size karşı davranış şekillerinden farklı anlamlar çıkarmanız mümkün. 

16 Şubat 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizde yaşadığınız sorunları özel yaşantınıza yansıtmamalısınız. Bugün, kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Partneriniz üzerinde güç kanıtlama yoluna girerseniz, tepki alırsınız.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Ay burcunuzda ilerlerken, çevresel ilişkilerinizde olumlu bir rol oynuyor. Yaratıcı yönlerinizi kendi tarzınıza uygun kişilerle görüştüğünüz zaman başarıyı yakalıyorsunuz. Sanatsal olayların gündem kazanmasıyla yaşamınızı renkleniyor. 

14 Şubat 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek güçtesiniz. 

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaşlarınızın isteklerini ön planda tutacak ve onlarla sezgisel  biçimde anlaşacaksınız. Ailenizin güveninin, sizin için önemli olması nedeniyle bazı emlak olayları ile parasal konular sizi fazlasıyla meşgul edecek.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Maddi konularda elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir. Detaylar canınızı sıkabilir.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Merkür geri giderken yeni fikirlerden uzak kalmalısınız. Bugün ilişkinizde değişimler söz konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz. Renkli ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki olaylar karşısında izlenmesi gereken yolda biraz aceleci davranıyorsunuz. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. İş yaşantınızda hesaplarınızı geriye dönük  bir şekilde denetlemelisiniz.

9 Şubat 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Hedeflerinizde ve deneyimlerinizde güçlü konumlar arıyorsunuz. Tatmin olmayan bir yapınız var. Birlikte çalıştığınız ve kariyerinize katkıları olacak kişilerin kapasitelerini sınamak isteyebilirsiniz. Ortaklıklar söz konusu

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki gibi akılcı bir yaklaşımı seçin. Farklı konuları savunarak, onunla birbirinize ters düşebilirsiniz. Yollarla ilgili yeni fırsatlar söz konusu.

7 Şubat 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün ailenizle ilgili konulara ilgi göstermeniz, sorumluluk duygularınızın pekişmesine  neden olacak. Özellikle aşırı hassas bir gündesiniz. Çevrenizden fazlaca etkileniyor, size söylenen her sözün etkisinde kalıyorsunuz.

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Hızlı düşünüyor ve kavrama yeteneğinizi farklı konularda kullanıyorsunuz. Bugün klasik davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve olaylara daha esnek bir şekilde bakmalısınız. Sezgilerinizi pratiğe dönüştürmelisiniz. 

5 Şubat 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Hedeflerinizde ve deneyimlerinizde güçlü konumlar arıyorsunuz. Tatmin olmayan bir yapınız var. Birlikte çalıştığınız ve kariyerinize katkıları olacak kişilerin, kapasitelerini sınamak isteyebilirsiniz. Ortaklıklar söz konusu.

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaşlarınızın her türlü sorununa çare bulma çabası içinde olacaksınız. Bugün özellikle dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız. Arabuluculuk size yakışıyor.

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız için hiçbir sebep yok.

2 Şubat 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

İş çevresinde  kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Kafanızın karışık olmasına rağmen birlikte çalıştığınız kişilerin iş disiplinleri sizin için çok önemli.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Her zaman idealleriniz çok önemli. Düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız yeni anlaşmalara özen göstermelisiniz. Bazı özel durumlar söz konusu olabilir. Siz sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün inandırma kabiliyetiniz artıyor. Karşıt fikirde olan kişilere sabır ve güç göstermeniz çok önemli. Sizi aşan durumlarda bile olaylara çok çabuk hakim olabilmeniz, çevrenizde fark yaratıyor ve siz de bunu biliyorsunuz.  

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Mars, size olumlu bir motivasyon da sağlıyor. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız  sabırlı olmayı denemelisiniz.

29 Ocak 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaş çevrenizde yardımsever duygularınızın ön plana çıkmasıyla ortamınız renkleniyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yolculuklar gündemde. Bugün değişik ortamlara katılacak ve konuşmalarınızla insanları etkileyeceksiniz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021 Mart Ayı Burç Yorumları
2021 Mart Ayı Burç Yorumları

2021 Mart Ayı Burç Yorumları

35 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR