Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
11 Mayıs 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Mayıs 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün inandırma kabiliyetiniz artıyor. Karşıt fikirde olan kişilere sabır ve güç göstermeniz çok önemli. Sizi aşan durumlarda bile olaylara çok çabuk hakim olmanız çevrenizde fark yaratıyor ve bunun siz de bilincindesiniz. 

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Planladığınız işlerinizde daha temkinli ve detaycı davranacağınız bir gün. Atılımlarınızı yapmadan önce plan yapmalı; olayların sonucunda karşılaşabileceğiniz aksilikleri düşünmeli ve gelişen zorlukları yenmelisiniz.

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün özellikle olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı yoğunlaştıracaksınız. Yönetici durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Kendinizi olumlu şekilde yönlendirmelisiniz. 

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. 

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

İş münasebeti nedeniyle katılacağınız ortamda ilgi alanınıza giren konular olacak; siz de mantıklı görüşlerinizle ilgi çekebilirsiniz. Daha sonra dostluğunuzun ilerleyebileceği ilginç kişilerle tanışabilirsiniz.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, kendi benliğinizle baş başa kalıp, çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Bu tür ruh halini gündeme getiren nedenleri düşünerek, olaylara bilinçli bir şekilde yaklaşıyorsunuz. 

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Canlı, aktif bir gününüzdesiniz. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işleriniz erteleyebilirsiniz. Fazla çalışıyorsunuz,  elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken, yardım alabilirsiniz.

4 Mayıs 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaşlarınızın isteklerini ön planda tutacak ve onlarla sezgisel  biçimde anlaşacaksınız. Ailenizin güveninin, sizin için önemli olması nedeniyle, bazı emlak olayları ile parasal konular sizi fazlasıyla meşgul edecek.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek güçtesiniz. 

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

 Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Planlarınızı gizli tutun.

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi her anlamda tatmin edecek işler yapmaktan hoşlanıyorsunuz ama olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Güneş, finans evinizde ilerlerken olabilecek sorunları ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. 

30 Nisan 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, iş yaşantınıza yeni kazançlar eklemelisiniz. 

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin de, sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz; egonuzu ön plana çıkaracaksınız.

27 Nisan 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün oldukça romantik duygular içindesiniz. İçgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız, bulunduğunuz ortama sürüklenme nedenlerinizi düşünmelisiniz. Bazı hatalar da, kendiliğinden gelişecektir. Amacınızı iyi belirlemelisiniz.

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinize güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Özgürce davranışlarınız, başınızı ağrıtabilir. Yanlış anlaşılmaktan korkmuyor gibisiniz. 

25 Nisan 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, organizasyon çalışmalarla yaşantınızı renklendirmek isteyeceksiniz. Sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmanız zaman alabilir. Çok çalışmalısınız.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Huzursuz bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmeyi denemelisiniz.  Düşünceleriniz herkesten çok farklı olduğu için, yanlış anlaşılma olasılığınız çok fazla. Kendinizi kolay ifade etmelisiniz.

23 Nisan 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi her zamankinden farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları var; bulunduğunuz ortama bağlanıp kalmışken, kendinizi başka yerlere ait gibi hissetmeniz, sizin hatanız... İsteklerinizi artık gündeme getirmelisiniz.

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi bitkin hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Denetleme ve diretme özelliğiniz yüzünden, karşınızdaki kişileri kırıyorsunuz. 

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, kendi benliğinizle baş başa kalıp, çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Bu ruh halini gündeme getiren nedenleri düşünerek bilinçli bir şekilde olaya yaklaşırsanız olumlu olacak.

20 Nisan 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görecek ve bazı konularda derin düşündüğünüz zaman daha olumlu olduğunuzu fark edeceksiniz. Kazançlarınızla ilgili hoşnutsuzluk duymanız, çevresel koşullarınızdan kaynaklanmaktadır. 

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

 Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza değişik fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Planlarınızı gizli tutun.

18 Nisan 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli iş birliğine ihtiyacınız olacak. Arkadaşlarınızın size göstereceği dostluk karşısında daha cesur davranacaksınız. Kendinizi güçlü hissetmeniz için, motivasyona ihtiyacınız var.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sizin için kolay olmasa da, en azından olayları kafanızda bir şablon oluşturana dek düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün duygusal konularda uçarı davranmayın. Hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sosyal yaşantı sizin için önemli. Ay’ın bulunduğu konum, size karşı özverili davranan kişilere özenli olmanızı gerektiriyor. Arkadaşlarınızla aranızda maddesel ilişkilere girmemelisiniz. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Bugün size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Özgüveniniz yüksek seyrediyor ve aldırmıyorsunuz

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Gücünüzü göstermeniz gereken bir dönem içindesiniz.

13 Nisan 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizde sabit bir kilitlenme söz konusu. Alışkanlıklarından ödün vermek istemiyor ve huzurunuz için, maddesel gelirlerinizi arttırma konusunda araştırmalar yapıyorsunuz. Ortaklıklar konusunda çekimser davranmayın.

12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Toplumsal değerlerinizin ön planda olduğu bir gün. Yapacağınız işlerin çevrenizde ses getirmesini istiyor ve bu konuda gerekli alt yapı çalışmalarınızı daha da sıkı tutuyorsunuz. İnatçı yapınızı her alanda gösteriyorsunuz.

11 Nisan 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracaktır. Zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bugün özellikle sizden beklenen çok fazla şey var.

EN ÇOK OKUNANLAR

Emre Yusufi'den NFT Heykeli
Emre Yusufi'den NFT Heykeli

Emre Yusufi'den NFT Heykeli

1 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Ecem Lawton ile Derin Sohbet
Ecem Lawton ile Derin Sohbet

Ecem Lawton ile Derin Sohbet

9 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR