Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
3 Ağustos 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Ağustos 2021 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var.

2 Ağustos 2021 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız, bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici bir konumdasınız. Bugün yüksek hedefleriniz var.

1 Ağustos 2021 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu;

Ay’ın bulunduğu konum; maddi konularla ilgili olarak, kendinizi denetim altında tutmanızı öneriyor. Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. Açılımlarınız konusunda dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız.

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

31 Temmuz 2021 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel enerjinizi, sosyal yapınızla birleştirerek kendinizi yoğun duygular içinde hissedeceksiniz. Bugün özellikle yapmanız gereken çok şey var ve siz hala kafanızdaki küçük olaylarla potansiyelinizi kısıtlıyorsunuz.

30 Temmuz 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yaratıcılığınızı gizleme gereği duyuyorsunuz. Yapmak istediğiniz çok şey var. Tereddütlerinizin sizi yormasına izin vermemelisiniz. Bildiğiniz konulardan taviz vermeden yol almak zorundasınız.

29 Temmuz 2021 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenize karşı iyi niyetiniz çoğu kez yanlış anlaşılıyor. Başkalarının fikrini almanıza gerek yok, siz de sağlıklı düşünüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte ortak üreteceğiniz projelerde, onların duygularına da değer vermelisiniz.

28 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları özel yaşantınıza yansıtmamalısınız. Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Partneriniz üzerinde güç kanıtlama yoluna girerseniz, sert tepkiler alacaksınız.

27 Temmuz 2021 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Birlikte çalıştığınız kişilerin, kişisel özgürlüklerine karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Özel hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken, duygusal tatmin sağlıyorsunuz.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, iş yaşantınıza yeni kazançlar eklemelisiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlarınızla iş birliği içinde olacağınız bir gün. Her zaman kendi düşüncelerinizden yola çıkan biri olduğunuz için, değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Çıtanız yükselirken, bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Çevrenizdeki farklı koşulların çalışma sistemlerini merak edeceğiniz bir gün. İç dünyanıza odaklanıp kendinizi çevreye kapatabilirsiniz. İçinize kapanmanız, arkadaşlarınızın düşüncelerinizi merak etmelerine neden olacak.

23 Temmuz 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşırı alıngan ve ben merkezci  olduğunuz bir gün  yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama, olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın. 

22 Temmuz 2021 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün inandırma kabiliyetiniz artıyor. Karşıt fikirde olan kişilere sabır ve güç göstermeniz çok önemli. Sizi aşan durumlarda bile olaylara çok çabuk hakim olmanız çevrenizde fark yaratıyor ve siz de bunun bilincindesiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Aktif yönlerinizin takdir edilmesiyle toplumsal hayatınız canlanıyor. Birçok aktivite gerektiren olayla ön plan çıkmayı başarıyorsunuz. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız.

20 Temmuz 2021 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sanatsal olayların gündem kazanacağı bir gün. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için çaba göstermiyorsunuz ama size olan ilgileri hayli yüksek.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Birlikte olduğunuz kişilerle menfaat kaygılarına düşmek istemiyorsanız, davranışlarınızda belirleyici etkenleri fark etmelisiniz. Düşüncelerinizde tavize yer olamadığı için, bir takım gelişmeleri sonradan görüyorsunuz.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı da gidermek istiyorsunuz. Ortak çalışma içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz. Evinizde olabilecek değişimlere karşı, huzursuzluk duymanız gerekmiyor. Sinirlisiniz dikkat.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Kafanızı hangi konu etkiledi ise, sizin için günün konusu bu oluyor. Bazen başlangıcının ve sonucunun ne olacağını bile bilemiyorsunuz. Duygusal olarak çok hızlı bir şekilde değişiyorsunuz. Rutin bir yaşam size göre değil.

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı paylaşırken yaşayacağınız zorluklar karşısında kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bazen iyi niyetle konuştuğunuz halde, karşınızdaki kişilerin sizi anlamaları zorlaşabilir. Bugün karışık düşünceler içindesiniz.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Ketum davranışlarınız altında önemli konuların olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumluluklarınızı tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz. İkili ilişkilerinde karşı tarafın şartlarını düşüncelerinizle birleştirebilirsiniz.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygularınızı bastırmak ve iç dünyanızı yeniden gözden geçirmek istiyorsunuz. İnce planlarınız var fakat çalışmalarınızı düzenlerken, kişisel özelliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Detaylara dikkat etmelisiniz.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından dolayı, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Yeni bir işe başlayanlar için, bulundukları ortam çok önemli.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşantınızda farklı değerlerin önemi oldukça büyük, fakat küçük değerlere takılmanız yüzünden zaman kaybedebiliyorsunuz. Bugün içsel sıkıntılarınız yüzünden yavaşlayan durumlar söz konusu. Dengelerinizi kurmaya çalışın.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. Güven kelimesine gün içinde her şeyden çok daha fazla ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında siz de gereken karşılığı vereceksiniz. Ailenizle aranızda  ilişkiler çok önemli. Damar sorunlarına dikkat. 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Yeniden durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Maddesel sıkıntılarınızı hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyelinize de yansıtacaksınız.. 
 

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konularda hatalı davranmaya müsait bir yapınız olmasına rağmen, konu mantık olduğu zaman kafanız oldukça işlek çalışıyor. Kazançlarınız konusunda dikkatli davranmanın  ve zamanın önemli olduğunun farkındasınız.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmeyi denemelisiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor ve kendinizi ifade etmekte zorlandığınız için ilişkileriniz çoğu kez çıkmaza giriyor.

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz. Karamsar olmayın. 

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Risk alma konusunda acele etmemelisiniz. Sonradan fikir değiştireceğinizi düşünerek, kendinize zaman tanımalı ve tanımadığınız kişilerle duygularınızı paylaşmamalısınız. Konumunuzu kıskananlar sizi huzursuz edebilir. 

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

1 dakika okunma süresi
Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez
Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

1 dakika okunma süresi
Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti
Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

1 dakika okunma süresi
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

1 dakika okunma süresi
Doğan Optik x ALEM Daveti
Doğan Optik x ALEM Daveti

Doğan Optik x ALEM Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR