Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Şubat 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz, farklı yorumlara neden oluyor. Venüs’ün  konumu, mesleki çalışmalarınıza derin bir şekilde bağlılık içinde olduğunuzu ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı gösteriyor. 

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissediyorsunuz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyor ve elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken, hata kabul etmiyorsunuz.

23 Şubat 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin davranış biçimlerinden hoşlanmayabilirsiniz. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek. Kendinizi ifade ederken, çevresel koşulların sizi engellediğini görüyorsunuz ve canınız sıkılıyor.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. Bugün, her şeyi irdelemekten yorulabilirsiniz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Zihinsel faaliyetlerinizin dağınık seyretmemesi için, güvendiğiniz dostlarınızla çalışmanızda yarar var. Sizden bekledikleri performansı sunmakta zorlanabilirsiniz. Bugün ertelediğiniz konuları yeniden ele alabilirsiniz.

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Takıntılı bir kişi değilsiniz. Fakat bugün, çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerinin düşük temposundan olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamaktan kendinizi  alamıyorsunuz.  

19 Şubat 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılık konusunda değişik fikirleriniz ve ilginç uygulamalarınız olacak. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olacaksınız. Kişisel çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz.

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Değişim içinde olduğunuz için, bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Gelecekle ilgili planlarınız artıyor. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizi aşma konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Mesleki anlamda sezgilerinizi ustaca kullandığınız için, çevrenizden takdir alıyorsunuz. Siz her zaman aşılması gereken en zor olan hedefleri seçiyorsunuz.

16 Şubat 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizde kuracağınız sağlam dostluklarınızın, ileride yararını göreceksiniz. Çevrenizde uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Bugün yenilikler konusunda esnek davranmalısınız.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Büyük rakamlar peşindesiniz fakat beklentileriniz boş değil. Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Kazalara müsaitsiniz.

14 Şubat 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızdaki yükselişler yüzünden, oto kontrol sınırlarınızı denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Bu dönemde karmaşa içinde olacak fakat emin hareket edeceksiniz.

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Katıldığınız toplantılarda farklı düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz. İstediğiniz başarıyı yakalamak isteyecek ve çalışmalarınızı belli bir düzene göre yönlendireceksiniz. Sistemli biri olmanız çevrenizde tepki çekebilir. 

12 Şubat 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi her anlamda tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Sorunları önlemek için, küçük molalar vermeli ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. 

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Merkür geri giderken, birlikte ortak iş yaptığınız kişilerin özel sorunları gündeme gelecek ve dostluk paylaşımları içinde olacaksınız. Randevularınızı ertelemeyin.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İğneleyici sözlerinizle, partneriniz ve çevrenizdekiler üzerinde olumsuz bir hava estireceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için, enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yorgun düşebilirsiniz. 

9 Şubat 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün duygusal inatlarınız yüzünden sevdiklerinizle aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Mantıklı düşünceler içinde olsanız bile, çevrenizdeki kişilerin sizinle aynı düşünceye sahip olması gerekmiyor. Ilımlı olmaya çalışın.

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Fikirleriniz sürekli değişiyor. Dikkatli olun.

7 Şubat 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyer evinizde ilerleyen Güneş, sosyal hayatınızı canlandırmaya devam ediyor. Bugün yeni insanlar tanımak için enerjiniz yükselebilir. Yenilikleri sevmeniz, tutucu çevreler tarafından hemen benimsenmiyor.

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde pozitif bir yoğunlaşma görülüyor. Partnerinizle fikir çatışmalarını bir kenara bırakıp, birlikte eğlenmenin yollarını bulacaksınız. Yıldızlardan olumlu destek var.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün duygusal inatlarınız yüzünden sevdiklerinizle aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Mantıklı düşünceler içinde olsanız bile, çevrenizdeki kişilerin sizinle aynı düşünceye sahip olması gerekmiyor. Ilımlı olmaya çalışın.

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Parasal konularla ilgili fırsatları değerlendirmek için gerekli alt yapınız mevcut. Fakat daha çok hırslı yönlerinizi ortaya koymalısınız. Kendinizi yeterli göremediğiniz zaman hemen geriye çekilmeniz, size zaman kaybettiriyor. 

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finansla ilgili, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz. Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

2 Şubat 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kendi adınıza güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, size bu duyguyu sağlayacak kişilerin etkisinde kalıyorsunuz. Bugün gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissediyorsunuz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyor ve elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye özen gösterirken, hata kabul etmiyorsunuz.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

 İmkânsız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ve bireylerin önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Sevdiklerinizle bir araya gelmeli ve onların dertlerini dinlemelisiniz. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler. Bugün, fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz, gereksiz olayları problem haline getirecek kaoslara dikkat edin.

29 Ocak 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Olayların nasıl gelişeceği sizin için önemli.

28 Ocak 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz oldukça zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için, sorunlar bir çığ gibi büyüyecek.

27 Ocak 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Sabırlı davranışlarınızla engeller kalkacak.

26 Ocak 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamı olduğu gibi kabul eden, oyunları kurallarına göre oynayan, ender kişilerden birisiniz. Zarif kişiliğiniz altında, güçlü bir karakter yatıyor. Bugün, sizin için değerli olan dostlarınızı ağırlama fırsatı yakalayacaksınız. 

EN ÇOK OKUNANLAR

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

1 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR