Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Temmuz 2021 Çarşamba 00:01 | Son Güncellenme:
13 dakika okunma süresi
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde kuracağınız sağlam dostlukların ileride yararını göreceksiniz. Uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Sistemli yapınızı zorlasa da, yenilikler konusunda esnek davranmalısınız.

27 Temmuz 2021 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Hızlı düşünüyor ve kavrama yeteneğinizi farklı verilerde kullanıyorsunuz. Bugün klasik davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve olaylara daha esnek bir şekilde bakmalısınız… Arkadaşlarınızı yargılamaktan kaçınmalısınız.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz ama bazen yanılabilirsiniz. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişiler de hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışmalı, doğru yolu bulmalısınız 

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddesel özgürlüğünüz için, her türlü şartı kendinize hedef olarak belirleyebilir ve kişisel isteklerinizle sosyal olayları kafanızda bağdaştırabilirsiniz. Güçlü enerjiniz ve istekleriniz çevrenizde sorun olabilir. 

24 Temmuz 2021 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkileri gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün, ailenizin yaşlı bireylerinden hala, teyze gibi kişilerin bazı istekleri olacaktır.

23 Temmuz 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansınız mevcut.

22 Temmuz 2021 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

İmkânsız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ve bireylerin önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir. İyi bir planlamaya ihtiyacınız var. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir hafta. Bütçenizi yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın.

20 Temmuz 2021 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Sosyal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Olayların nasıl geliştiği sizin için önemli.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Olaylara güçlü bir mantıkla yaklaşmanız son derece takdir edici bir davranış olarak nitelendirilecek. Sosyal ilişkilerinizde adalet duygularınız herkes tarafından takdir görüyor. Partnerinize ihtiyaç  duyacağınız bir gündesiniz.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İç potansiyeliniz oldukça yüksek. Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek… Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Hareketli bir sosyal yaşam içinde olduğunuz için, sadece size ait olan zamanlarda kısa bir süre sonra sıkılıyorsunuz. Bugün sizinle uzun süredir birlikte olan yakın dostlarınızla bir araya gelerek hoş saatler geçirebilirsiniz.

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili yeniliklere daha fazla yer vermelisiniz. Sabit düşünmeniz ve davranışlarınızdaki tutuculuk, yapmanız gereken atılımların gecikmesine neden oluyor. Özellikle iş gücünüzü otaya çıkaracak alanlarda daha mutlusunuz.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yakın çevrenizle birlikte ortak aktiviteler gündeme gelecek. Eleştirilere karşı açık değilsiniz.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kalabalık ortamlardan zevk alacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelip değişik konular üzerinde tartışabilirsiniz. Fikirleri size ilginç gelebilir. Söz vermeden, iyice düşünmelisiniz. Geriye dönüşleriniz  zor oluyor.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün heyecanlanmanıza neden olacak özel ilişkilerin karşınıza çıkması sizi düşünmeye sevk edebilir. Çünkü yeni bir başlangıç için uygun günlerde değilsiniz. Fakat gireceğiniz topluluklarda tedbiri elden bırakmamalısınız.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz oldukça zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için, sorunlar bir çığ gibi büyüyecektir.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün duygularınızı rahat bir şekilde hissetmek isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Ailenizle güçlü bağların pekişeceği bir gün.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. İlişkinizi rutin  hale getirdiniz. Sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı,  aksayan olayları gözden geçirmelisiniz. 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin alıngan olmasından kaynaklanan sorunlar gündeme gelecektir. Disiplinli yönlerinizi karşınızdaki insanlara da yansıtabiliyorsunuz. Yeni başlangıçlar için,  tüm detayları gözden geçirmelisiniz. 

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz birçok konuyu paylaşabileceksiniz. İlişkilerinize kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığını doğru kullandığınız zaman, her şey kısa sürede çözülüyor. Bugün, dostlarınızın yardımı olmadan finans konularınızı tek başınıza halletmek istiyorsunuz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bugünde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak ve eğlenmek, size oldukça iyi gelecektir.  

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Partnerinizin fikirleri karşısında güç kaybedebilirsiniz. Düşüncelerinizle onu etkileyeceksiniz.

3 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün arkadaşlarınız arasında yakın bulduğunuz kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına başarılı çalışmalar içindesiniz. Maddesel katkılardan çok, manevi yardım yapacaksınız; bu konuda çevreniz de rahatlayacak.   

2 Temmuz 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Ani aşkların da gündemde olacağı bir dönem. Bazıları ise, uzun yıllar süren arkadaşlıkları için evlilik kararı alacaklar. Kişiliğinizin önemli olduğunu bilmenize rağmen, sosyal ilişkilerinizi sağlam tutmaya özen göstermelisiniz. 

1 Temmuz 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün ilginç fikirleriniz birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinde etkili olacak; herkesin dikkatini çekecektir. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ip uçları bulacak, çok eğleneceksiniz. Hayallerinizin sınırları yok. 

30 Haziran 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Hassas mizacınız size karşı yapılan küçücük hatalarda fazla etkileniyor. 

29 Haziran 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce temkinli, uyumlu ve sistemli yapınızı bozmamaya gayret edin.Gerekli kişilere ulaşmayı denemeli ve kendinize güvenmelisiniz.

28 Haziran 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal anlamda çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Enerjinizi kişisel isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Planlarınızı yaparken uzun vadeli düşünmelisiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

1 dakika okunma süresi
Alaçatı'nın En İyi Mekanları
Alaçatı'nın En İyi Mekanları

Alaçatı'nın En İyi Mekanları

1 dakika okunma süresi
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

1 dakika okunma süresi
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR