Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2021 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili olaylara ilgisiz gibi dursanız bile, içinizden üzüldüğünüz bir gerçek. Her şeyin yolunda olmaması halinde, keyfiniz bir anda kaçıyor. Sevdiklerinizle yapacağınız mantıklı bir konuşma bir çok sorunu çözecek. 

27 Ekim 2021 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. İlişkinizi rutin bir hale getirdiniz.. Sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları gözden geçirmelisiniz. 

26 Ekim 2021 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek güçtesiniz. .

25 Ekim 2021 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularla ilgili fırsatları değerlendirmek için, çok hırslı yönlerinizi ortaya koymalısınız. Kendinizi yeterli göremediğiniz zaman geriye çekilmeniz, size vakit kaybettiriyor. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.

24 Ekim 2021 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi savunmak zorunda kalıyorsunuz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bacak ağrılarınız olabilir.

23 Ekim 2021 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Planlarınızı gizli tutun.

22 Ekim 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, burcunuzda ilerlerken duygusal yönlerinizin ağır bastığı konular gündeme gelecektir. Yaşam enerjiniz güçlü ve bu özelliğinizi ikili ilişkilerinize de yansıtacaksınız. Partnerinizle yeni bir vizyon geliştireceksiniz.

21 Ekim 2021 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamın her adımında bir yerlere, bir konuya kendi çabanızın hakim olmasını istiyor; emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz. Bugünlerde her olayın arkasında farklı nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı.

20 Ekim 2021 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili sorumluluklarınız konusunda aşırı titiz davranıyorsunuz. Hata yapmaktan çekiniyor ve düşüncelerinizi toparlamak konusunda sorunlar yaşamak istemiyorsunuz. Hırslı yapınız ve sezgisel bağlarınız daha da güçlenebilir.

19 Ekim 2021 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Yeni konular icat etmek yerine, uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı yeniden ele almanız gerekiyor.

18 Ekim 2021 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız yoğun. Bazı konularda taviz vermekten korkmamalsınız; olayların detayları çok önemli. İyi düşünmelisiniz.

17 Ekim 2021 Pazar Boğa Günlük Burç Yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden irdeleme ihtiyacı içindesiniz. Güven duygunuzun pekişmesi, biraz da sizin tutumunuzla ilgili gelişiyor. Yaşadığınız olaylara isteksiz bir şekilde yaklaşıyorsunuz. İçsel sesinize güvenebilirsiniz.

16 Ekim 2021 Cumartesi Boğa Günlük Burç Yorumu

Sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacınız olduğu halde, sürekli ilişkilerinizde bazen umursamaz oluyorsunuz. Bu vurdumduymazlığınıza kızan partneriniz de, size tavır koyunca,  sonrada, elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz.

15 Ekim 2021 Cuma Boğa Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızın yeni bir boyut kazanmanın size kazandıracağı prestijleri inkar etmemelisiniz. Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz.  Bugünlerde acele karar vermemelisiniz.

14 Ekim 2021 Perşembe Boğa Günlük Burç Yorumu

Aile çevrenizin tepkilerini düşünmek atmanız gereken adımlarınıza engel oluşturuyor. Onlara karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmak sizin için önemli fakat başarısız olduğunuz zamanlarda tek başınıza kaldığınızı unutmayın 

13 Ekim 2021 Çarşamba Boğa Günlük Burç Yorumu

Dengeli yapınız yüzünden, her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde, akıllıca çözümler getiriyorsunuz. Ailenizle birlikte güç oluşturacak ve sevdiklerinizin menfaatleri çerçevesinde gelişecek olaylara el atabilirsiniz. 

12 Ekim 2021 Salı Boğa Günlük Burç Yorumu

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz..  Toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz.  Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket ediyorsunuz.  Olayların tarzı sizin için önemli.  

11 Ekim 2021 Pazartesi Boğa Günlük Burç Yorumu

İnatçı tavırlarınız yüzünden kaybettiğiniz fırsatları düşünmeli ve emir vaki davranışlardan vazgeçmelisiniz. Doğal yapınızı bilenler için belki bir sorun yok ama, herkesin belli bir tarzı olduğunu anlatmanız çevrenizde ikilem yaratacaktır. 

10 Ekim 2021 Pazar Boğa Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda inatçı yapınızı bilenler size yeni bir şey kabul ettiremiyorlar. Çevrenize de şans vermeyi denemelisiniz. Farklı olaylar gündeme geliyor. Sevdiğiniz kişi ne söylese haklı. İlişkinizde fazla inatçısınız.

9 Ekim 2021 Cumartesi Boğa Günlük Burç Yorumu

Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemliliğini araştırıyorsunuz. Enerjinizi olumlu kullanmalısınız.

8 Ekim 2021 Cuma Boğa Günlük Burç Yorumu

 Aşkın gözü kördür derler, siz de bilirsiniz. Bugünlerde, garip bir kaosun içine girdiniz. Hiçbir olumsuz düşünce duymak istemiyorsunuz. Çevreniz sizin iyiliğinizi istiyor. Nedense bu konuda da onlara kapalı davranıyorsunuz.

7 Ekim 2021 Perşembe Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İş birliğine önem vermeniz gerektiğini siz de fark ediyor ve bugün, daha sosyal olmaya gayret ediyorsunuz. Orijinal fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Kendinize özgün bir stil geliştirmekten yanasınız.

6 Ekim 2021 Çarşamba Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Bugün önemli konular yerine duygusal problemlerinizi abartabilirsiniz. Ortak çalışma bekleyen kişilerin, size olan güvenleri hak etmek için daha  çok çalışmalısınız 

5 Ekim 2021 Salı Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Doğal yapınız ters gelse de, çevrenizle politik davranışlar içinde olacaksınız. Onların görüşlerine tepki göstermeden, isteklerinizi ustaca kabul ettirebilirsiniz. Finans konularında güvenli yatırımları tercih edebilirsiniz.

4 Ekim 2021 Pazartesi Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda temkinli hareket etmekten yanasınız. Düzeninizin bozulması ve yaşam kalitenizde eksiklikler, sizi bunaltabilir. Aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Uzun süredir yapmayı planladığınız değişimlere hazırsınız. 

3 Ekim 2021 Pazar Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bilinçaltınız çok yoğun. Düşünce yumağı içindesiniz ve gizli planlarınızın mevcudiyeti, sizi başkalarına göre daha ilginç yapıyor. Çevrenizdeki kişilerin istekleri karşısında sizi üzen konularda uzaklaşmayı denemelisiniz...

2 Ekim 2021 Cumartesi Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat bazı  tereddütleriniz var. İsteklerinizin derinliği karşısında kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz. 

1 Ekim 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağı bir gündesiniz. Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek. Üstün yönleri olan kişilerden  hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans ve başarı kazandıracaktır.

30 Eylül 2021 Perşembe Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizdeki analiz yeteneğiniz mükemmel. Bilinçaltınızda gelişen olaylara esneklik getireceksiniz. Ruhsal gelişiminiz için, duygusal konulara gereksiniminiz var. Sosyal aktivitelerde çelişkili bir tavır içindesiniz.

29 Eylül 2021 Çarşamba Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konulara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz.. Sevdiğiniz kişilerin, finans konularında belirli yaklaşımları olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin kesin tavırları var. Bugün, sezgileriniz oldukça güçlü. 

28 Eylül 2021 Salı Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak ve özgürlüğünüzü kanıtlayacak ve farklı kişilerin fikirlerin yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız.. İçselliğinizi ve  yaşamınızı sorguluyorsunuz.

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR