Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
8 Aralık 2023 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
10 dakika okunma süresi
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Boğa Burcu 8 Aralık Günlük Burç Yorumu

Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine güçlü bir şekilde sarılmanızda fayda var. Bugün aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Son günlerde her şeye çok  çabuk kırılıyorsunuz.

Boğa Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Venüs’ün konumu, size olumlu bir motivasyon da sağlıyor. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız sabırlı olmayı denemelisiniz.

Boğa Burcu 6 Aralık Günlük Burç Yorumu

Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinde ilginç fikirleriniz, herkesin dikkatini çekecektir. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ip uçları bulacak, çok eğleneceksiniz. Hayallerinizin sınırları yok. 

Boğa Burcu 5 Aralık Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün, şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan gereksiz şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz. 

Boğa Burcu 4 Aralık Günlük Burç Yorumu

Birlikte ortak girişimciliğinizin iyi bir yapılanma getirmesi için, gerekli tüm verilere sahipsiniz. Kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla, kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı bir şekilde sunuyorsunuz. Mantığınız güçlü.

Boğa Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkiler veriyor ve yakınlarınıza yükleniyorsunuz. Bugün Ay’dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilir, çevrenize güvenebilirsiniz. 

Boğa Burcu 1 Aralık Günlük Burç Yorumu

Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda aniden gelişecek olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz.

Boğa Burcu 30 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi sınamanız güzel. Fakat bazen öylesine içine kapanıyorsunuz ki, partneriniz de dahil hiç kimse ruh halinizi anlayamıyor. Ailenizin sizinle paylaşmak istediği birçok konuya ilgisiz davranabilirsiniz. 

Boğa Burcu 29 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal aktivitelerde, çevrenizdeki bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, karar verirken zorlanabilirsiniz. Bu tarz gözlemci yapınız, şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. 

Boğa Burcu 28 Kasım Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularda son derece  hassas bir yapınız var. Bugün köklü düşünceleriniz yüzünden bocalayabilirsiniz. Üstelik yenilgiyi sevmediğiniz için, olaylara gelişigüzel bakamıyorsunuz. Çevresel sorunlardan kaçıyorsunuz.

Boğa Burcu 27 Kasım Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınız, başkalarına ters gelebilir

Boğa Burcu 26 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyorsunuz ve kendinizi yönlendirme konusunda başarılısınız.

Boğa Burcu 24 Kasım Günlük Burç Yorumu

 Bu dönem maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Şartlarınızı sağlamlaştırmak için, gerekli alt yapı çalışmalarınızı hızlandırmalısınız. Uzaktaki sevdiklerinizden mutlu haberler alacaksınız.

Boğa Burcu 23 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevresel ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. Yaratıcı yönlerinizin desteklenmesi sizin için motivasyon kaynağı olabilir fakat başkalarının uçucu fikirlerinden yola çıkmamalı ve kendi deneyimlerinize güvenmelisiniz. 

Boğa Burcu 22 Kasım Günlük Burç Yorumu

Mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkileri gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün, ailenizin yaşlı bireylerinden hala veya teyze gibi kişilerin bazı istekleri olacaktır. 

Boğa Burcu 21 Kasım Günlük Burç Yorumu

 Yardımınıza ihtiyaç duyulan bazı olaylar söz konusu olabilir. İyi bir planlama yapmanız gerekiyor. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir hafta. bütçenizi yeniden gözden geçirmenin tam zamanı.  Unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın.

Boğa Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. İnandığınız konularda, iş başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Planlarınızı aktif bir şekilde uygulayacaksınız. 

Boğa Burcu 19 Kasım Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Çevre ilişkilerinizde, dengelerinizle başınız dertte. Bugün disiplinli davranmakla birçok başarıyı garantileyebilirsiniz.

Boğa Burcu 18 Kasım Günlük Burç Yorumu

Hızlı düşünüyor ve kavrama yeteneğinizi farklı verilerle kullanıyorsunuz. Bugün klasik davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve olaylara daha esnek bir şekilde bakmalısınız. Arkadaşlarınızı yargılamaktan kaçınmalısınız.

Boğa Burcu 17 Kasım Günlük Burç Yorumu

Entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli.  Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansınız mevcut.

Boğa Burcu 16 Kasım Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Zevklere düşkünlükte artış olabilir.

Boğa Burcu 15 Kasım Günlük Burç Yorumu

Duygusal anlamda anlaşılmaya ihtiyacınız var. Güven duygunuzun körüklenmesi gerekiyor. Ortaklıklar ve sosyal statünüz için, partnerinizin fikirlerine ihtiyacınız olabilir. Onun enerji yüklü olması, sizi de olumlu etkiliyor. 

Boğa Burcu 14 Kasım Günlük Burç Yorumu

Doğal yapınızı zorladığınız zaman kendinizi  huzursuz ve mutsuz hissediyorsunuz; bunun tek sorumlu ise, sizsiniz. Girişimci ruhunuzu ortaya çıkaracak işler yapmak istiyorsunuz ve bu konuda engel tanımadığınızın farkındasınız.

Boğa Burcu 13 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki sağlam dostlukların ileride yararını göreceksiniz. Uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Sistemli yapınızı zorlasa da, yenilikler konusunda esnek davranmalısınız. 

Boğa Burcu 12 Kasım Günlük Burç Yorumu

Kafanız oldukça karışık durumda. Zincirleme gelişen olaylardan sizin de payınızı aldığınız bir gerçek. Arkadaşlarınız, ev değiştirme sorunları için sizden yardımcı olmanızı isteyebilirler. Çevrenizle karşıt düşünceler içindesiniz.

Boğa Burcu 11 Kasım Günlük Burç Yorumu

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz, hislerinizle hareket etmek bazen olumlu sonuç vermeyebilir. Çok derin düşünen kişiler de hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışmalarla doğru yolu bulmalısınız.  

Boğa Burcu 10 Kasım Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bitkin hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Den

Boğa Burcu 9 Kasım Günlük Burç Yorumu

Siz kendi doğrularına inanan bir kişi olduğunuz için, çevrenizin telkinlerini dinlemek istemeyebilirsiniz. Başarıyı hedeflediğiniz bir gündesiniz. Olaylara pratik bir şekilde yaklaşmanız sizi çevrenizde ilgi odağı yapacak.

Boğa Burcu 8 Kasım Günlük Burç Yorumu

İç potansiyeliniz oldukça yüksek. Bilinçaltınızın pozitif  enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Aralık Ayı Burç Yorumları
Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık Ayı Burç Yorumları

26 dakika okunma süresi
“Napolyon” Filmi İncelemesi
“Napolyon” Filmi İncelemesi

“Napolyon” Filmi İncelemesi

14 dakika okunma süresi
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

13 dakika okunma süresi
49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR

*