Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
14 Mayıs 2021 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

 Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Aşk konusunda hatalar yapmamak için hala ısrarlı tutumunuzu sürdürmelisiniz. Konuşurken  sözlerinize dikkat etmeyi deneyin.

13 Mayıs 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

 Bugün iş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir. Çekişmeli ilişkiler size göre değil. Birbirinize daha anlayışlı olmayı denemelisiniz. Sonuç sizin lehinize gelişecek...

12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda girişimciliğinizi engelleyen gizli kuşkularınız var. Bugün iş birliği içinde hareket etmek için katılım beklemenize rağmen, sizinle aynı şeyi düşünmeyen kişiler var. Zamanı iyi kullanmaktan yanasınız. 

11 Mayıs 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

 İmkânsız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığının bilincine varmak, sizi farklı bir sorgulamaya itecek. Aile bağlarının ve bireylerin önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızdan emin olmadan konuşmak istemiyorsunuz. İçinde bulunacağınız şartları, ciddi bir bakış açısı içinde değerlendireceksiniz. Kendinizi ifade edecek konularda emin adımlarla ilerlerken, sitemlere aldırmamalısınız.

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İdealleriniz konusunda tereddütleriniz var. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden korkuyorsunuz. Yollarla ilgili planlarınız olabilir. Yaşayacağınız gecikmeler moralinizi bozmamalı. Sakin olmaya ihtiyacınız var.

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Sıra dışı arkadaşlarınızın  yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. 

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Bugün, şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmayı denemelisiniz. Sizi sıkan gereksiz şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz. 

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Aranızda tartışmalar, kavgalar eksik olmasa da, yakın çevreniz tarafından birlikteliğiniz takdirle izleniyor. Her ikinizin de eleştiriye gelemeyen yönünüz olmasa, geciken bazı konular çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanacak.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da siz de sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. Bugün ters bir bileşke içindesiniz. 

4 Mayıs 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Katıldığınız toplantılarda farklı düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz. İstediğiniz başarıyı yakalamak isteyecek ve çalışmalarınızı belli bir düzene göre yönlendireceksiniz. Sistemli olmanız, tepki almanıza neden olabilir.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol sınırlarınızı denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Bu dönemde karmaşa içinde olacak fakat emin hareket edeceksiniz.

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Çevrenizde sevilen bir kişi olduğunuz için kolaylıkla destek sağlayabileceksiniz. Toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. 

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz ama bazen doğru tercih olmayabilir. Çok derin düşünen, konuları detaylı inceleyen kişiler de hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışmalı ve doğru yolu bulmalısınız  

30 Nisan 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemeyişiniz, bazen olumlu olmayabilir. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişiler de hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışmalı, doğru yolu bulmalısınız  

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Bugün Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor; partnerinizle olan ilişkinize farklı ve yeni bir renk veriyor.

27 Nisan 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamınızla ilgili yeni bir başlangıç arifesindesiniz. Duygusal konulardan uzak kalmaya çalışıyor ve mantıklı olaylara ilgi gösteriyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin özel hedeflerine maruz kalabilirsiniz. Organizasyonlar yaşantınıza  renk katıyor.

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemini araştırmak istiyorsunuz. Enerjiniz olumlu yönde ilerliyor.

25 Nisan 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların size kazandıracağı prestijleri unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz. Kariyer evinizdeki Satürn, güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor. Korkmamalısınız.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız anlaşmalara özen göstermelisiniz. Özel durumlar söz konusu. ‘ Mantık’ demeyi bilen ve ortaya sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz. Şansınıza güvenmelisiniz. 

23 Nisan 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Eski değerlere ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, yanlış anlaşılmaya neden oluyorsunuz. Bugün güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemini araştırmak istiyorsunuz. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız zıtlaşmalar yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz. Sakinliği denemelisiniz. Bugün Merkür ve Venüs, burcunuzda ilerleyerek  size şans veriyor. İdeallerinizi destekleyecek kişilerle görüşüyorsunuz.

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Aranızda tartışmalar eksik olmasa da, yakın çevreniz tarafından birlikteliğiniz takdirle izleniyor. Her ikinizin de eleştiriye gelemeyen yönünüz olmasa, aranızda konular çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanacak. 

20 Nisan 2021 Salı Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Özellikle yeni konular icat etmek yerine, uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı yeniden ele alabilirsiniz.

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Çevrenizde sevilen bir kişi olduğunuz için kolaylıkla destek sağlayabileceksiniz. Toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. 

18 Nisan 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinizle ilgili değişik düşünceler içindesiniz. Çevre ilişkilerinizi amacınıza uygun bir şekilde kullanacaksınız.. Önünüzün açılması nedeniyle, hedeflerinizi istediğiniz aşamaya getireceksiniz. Sabırlı olmak, tarzınız.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizde küçük hataları bile sorun yapmaktan kaçamıyorsunuz. Bugün size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için, dengelerinizi kullanırken zorlanacaksınız. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün işinizle ilgili bazı stratejik noktaları iyi belirliyor ve inatla bu konuları takip ediyorsunuz. Bu nedenle çevrenizde size karşı kıskançlık duyguları eksik olmuyor. Bu hafta yeni konular gündeme gelecektir. Kararlı olun.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizi sorgulamak için uygun bir gün değil. İçinizdeki duyguları onlara anlatmak için göstereceğiniz çaba yanlış anlaşılabilir. En güzel şey, kendinize göstereceğiniz ilgi olmalıdır. Anlaşılma konusunda kendinizi yormamalısınız.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri, güzel konuşmaları ve dış görünüşlerinde belli bir düzen içinde olmalarıdır. Çevrenizi sınayacağınız bir gün içindesiniz. Güven konusu sizin için çok önemli biliyorsunuz.

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

10 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

3 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR