Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Ekim 2021 Pazartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2021 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kapasitenizi daha da arttırmalı ve başarınızı perçinlemelisiniz. İş yaşantınızda duygusal paylaşımların çok önemli olduğunu bildiğiniz için, arkadaşlarınızın fikirlerine değer vereceksiniz. Çözüm bekleyen işlerinizi unutmayın.

24 Ekim 2021 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün hareketi sayesinde uzun süredir problem yaratan işlerinizi yeniden gözden geçirme imkanı bulacaksınız. Bugün iletişim konusunda istediğiniz performansı yakalamanız mümkün değil. Çevrenize dikkat etmelisiniz.

23 Ekim 2021 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratikte yaşama geçirmiş olacaksınız. Mesleki aşklar gündemde olacak.

22 Ekim 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görecek ve ortak iş birliği içine gireceksiniz. Düşüncelerinizi süzgeçten geçirerek, hata yapmak istemiyorsunuz. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda kendinizi zorlamayın.

21 Ekim 2021 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınız, parteriniz tarafından yanlış anlaşılabilir. Onu ikna etme konusunda başarılı olacağınız bir gün. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içindesiniz.

20 Ekim 2021 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel olarak bulunduğunuz ortamdan çok farklı yerlerde olduğunuz için, sizi tenkit edenlerin sayısı bir hayli fazla. Bugün özel arkadaşlarınızla birlikte olma ihtiyacı içindesiniz ve durum değerlendirmesi yapacaksınız.

19 Ekim 2021 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bilinçaltınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız.

18 Ekim 2021 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor fakat çevrenizin tepkisinden korktuğunuz için, belli etmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız ters anlaşılabilir. Sosyal çevrenizde kendinizi ifade ederken, ikna edici birisiniz.

17 Ekim 2021 Pazar Kova Günlük Burç Yorumu

Entelektüel çalışmalara önem vermeniz, içsel enerjinizin güçlenmesine neden oluyor. Siz, olumlu yansımalarla yaşamaktan hoşlandığınız için, bugün şartlarınızı en güzel şekilde kullanacaksınız. İşinizle mutlu olduğunuz bir gün. 

16 Ekim 2021 Cumartesi Kova Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde duygusal konularda yaşayacağınız acılardan çok korkuyorsunuz. Daha önce başınızdan geçen olaylar da, bu konuda sizi iyice sindirdi. Böyle anlarınızda çektiğiniz sıkıntıları ve özellikle etkilenen midenizi unutmayın.

15 Ekim 2021 Cuma Kova Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünüzü destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız.  Bazı ortamlarda duygularınızı saklamalısınız.

14 Ekim 2021 Perşembe Kova Günlük Burç Yorumu

Aile ortamınızı etkileyebilecek özel durumlar söz konusu olabilir. Bu konuda yol gösterici bir rol oynayabilir, herkes tarafından kabul görecek anlaşma koşullarını uygulayabilirsiniz. Yapılan ikazlara da değer verin. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Kova Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlamalısınız. Bugün başlattığınız gelişmeler olumlu ilerliyor.

12 Ekim 2021 Salı Kova Günlük Burç Yorumu

Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor,  idealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı aktivite ve enerji çok önemli. 

11 Ekim 2021 Pazartesi Kova Günlük Burç Yorumu

Yumuşak yapınızın altında, çelik gibi bir irade var ve olumsuz olayları  çabuk görebiliyorsunuz. Akıllıca uygulayacağınız atılımlarınızla beklediğiniz zemini oluşturabilirsiniz. Karşı tarafın sizi anlaması zaman alabilir. 

10 Ekim 2021 Pazar Kova Günlük Burç Yorumu

Ortaklıklarda yaşadığınız sorunlar yüzünden her an neşeniz kaçabilir. Sevdiklerinizin desteği her zaman sizinle unutmayın ve aldırmamayı öğrenin. Aşk ilişkilerinizde problemlere tahammülünüz yok. Daha anlayışlı olmalısınız.

9 Ekim 2021 Cumartesi Kova Günlük Burç Yorumu

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Başlangıçlar yapmak için uygun bir gün değil. Çevresel ilişkilerinizden beklediğiniz  desteği görmek istiyorsunuz. 

8 Ekim 2021 Cuma Kova Günlük Burç Yorumu

Coşkulu olduğunuz zaman aktiviteniz çok yüksek. Her alanda başarı sizi kendine çekiyor. Hayır kelimesi lugatınızda yok. Ele aldığınız konularda müthiş bir yaratma gücünüz var. Böyle olunca sinirli olmanız son derece normal.

7 Ekim 2021 Perşembe Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İsteklerinizde artış, sizi mantıklı hareket etmeye zorluyor. Duygularınızda ısrarcı davranmaktan vazgeçmemelisiniz. Yatırımlarınızla ilgili olumlu gelişmelerin, coşkularının artmasına neden olurken, kendinizi yeniliyorsunuz.

6 Ekim 2021 Çarşamba Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün iletişim konusunda kimseye söz hakkı vermiyor olmanız ilginç bir şekilde ilgi görüyor. Retro Merkür’den her konuda desteğini görüyorsunuz. Takıldığınız konularda çevrenizden yardım almak istemişiniz tuhaf karşılanabilir. 

5 Ekim 2021 Salı Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizle duygusal bağlarınızın güçlenmesini sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Çok amaçlı ve sempatik kişiliğinizin arkasında bir çok gizli yeteneğiniz var ve açığa çıktığı zaman, kendinizi rahat ve enerjik hissediyorsunuz. 

4 Ekim 2021 Pazartesi Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Maddesel konularda ince hesaplar peşinde olacaksınız. Hukuksal sorunları olanlar için, güzel gelişmeler mevcut. Beklediğiniz yazışmalardan istediğiniz cevapların gelmesiyle yaşamınıza hareket gelecek. Olayları dengelemelisiniz. 

3 Ekim 2021 Pazar Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin fikirlerinden yola çıkmadan önce, düşünmelisiniz. Zamanlama konusunda yaşayacağınız sıkıntıları unutmamalısınız. Para evinizdeki Neptün’ün  size vereceği olanakları iyi kullanmalısınız.

2 Ekim 2021 Cumartesi Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. İşbirliği içinde olacağınız kişilerin önemini unutmamalısınız.

1 Ekim 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda karşı tarafı ikna etme sorunu yaşayabilirsiniz. Ay’ın konumu, hisseli paraların çalışma şeklini gündeme getirirken, kişisel başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor.. Gizlilikler söz konusu olacak..

30 Eylül 2021 Perşembe Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinize güvenmeyi seviyorsunuz. Bugün özellikle çevrenizde size yardım edecek ve enerjisini sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda duygularınızı be isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz.

29 Eylül 2021 Çarşamba Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün değişik fikirler içinde bocalayabilirsiniz. Uzun vadeli beklentilere tahammülünüz yok. Her şeyin çok çabuk sonuçlanmasını isterken, hatalarınız gündeme gelebilir. Ailenizin değişik aktivitelerinde  uyum sağlamalısınız.. 

28 Eylül 2021 Salı Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu  dengede tutmalısınız.

27 Eylül 2021 Pazartesi Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Bugün bir çok renkli olay sizi bekliyor. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Sıra dışı ilişkileriniz ve flörtlerinizle enerjinizi ortaya koyabilirsiniz. 

26 Eylül 2021 Pazar Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, yanınızda çalışan kişilere soğuk davranışlar içinde olacaksınız. Çevrenizde yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, duygularınızı arkadaşlarınızla  paylaşmaya çalışın. İçinize kapanık davranışlar size yakışmıyor. Farklısınız. 

25 Eylül 2021 Cumartesi Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal karışıklık yaşamak istemiyorsanız, davranışlarınızda temkinli gitmek zorundasınız. Sosyal yaşantınızı sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsunuz. Değişik ortamlarda dolaşırken, içsel anlamda ilginç bir gün sizi bekliyor. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
“What Collectors Collect” Sergi Daveti
“What Collectors Collect” Sergi Daveti

“What Collectors Collect” Sergi Daveti

1 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR