Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Şubat 2021 Pazar 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizle aranızda gizli bir şekilde mevcut olan ve bir türlü anlaşamadığınız mülk konusunda, çok fazla söz dile getirmeyin. Yanlış anlaşılabilir.  Eğer biraz göreceli düşünürseniz, sevdiğiniz insana  hak vereceksiniz.

27 Şubat 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Çalışkan yönlerinizin ağır bastığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de, aynı performansı görmek istiyorsunuz. Yakın dostlarınızın da, size her konuda destek vermesini bekliyorsunuz. Maddi sorunlarınız gündem kazanacak.

26 Şubat 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Konu ne olursa olsun, farklı konuşmayı adet haline getirdiniz. Aşkınızı sıra dışı yaşamak istiyorsunuz. Durum böyle olunca çevrenizdeki kişiler arkanızdan konuşuyorlar.

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Seyahatlerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İşiniz konusunda hatalara meydan vermeme mücadelenizin, sizde içsel olarak nelere mal olduğunu kimse bilemez. Hiç kimseye anlatma çabası içinde de olmayın. Gizli yatırımlarınız söz konusu. 

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kendi doğrularınızdan taviz vermediğiniz için, bazıları hakkınızda karar verirken bocalayabiliyorlar. Bugün tepkisel davranmak yerine temkinli hareket edeceksiniz. Siz, ideallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız. 

23 Şubat 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizden kolay ödün vermeyen bir yapınız olmasına rağmen, gün içinde ortaya çıkacak olaylarla ilgili hatalarınızı gözden geçirme ihtiyacı içinde olacaksınız. Küçük kazalara müsait bir gününüzdesiniz, dikkatli olun.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Venüs burcunuzda ilerlerken, duygusal anlamda etkileniyorsunuz ve sezgileriniz istem dışı çalışmaya başlıyor. Maddi konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi olumlu yönde ilerliyor.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, geçmişinizle iç içe yaşama isteyebilirsiniz, eski özlemleriniz değer kazanabilir. Duygularınız karışık olduğu için, hata yapmaktan korkuyorsunuz. Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen bugün  çevrenizi şaşırtıyorsunuz.

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Görüşeceğinizin kişilerin, sosyal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla, yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli.  Kısa seyahatleriniz söz konusu olabilir.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Geri giden Merkür, sizi etkilemeye devam ediyor. Başınız kalabalık. Sosyal ilişkilerinizde bir artış gözleniyor. Uyumlu iş birliği içinde olacaksınız. Bilgilerinizi kullanmak ve kısa yollar yapmak için önünüze çıkan birçok fırsatı değerlendireceksiniz.

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Yurt dışı seyahatleriniz gündeme gelecek. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz. Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine sarılmanızda fayda var. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygularınız sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Arkadaşlarınızla güçlü bağlar kuracak ve istediğiniz başarıyı elde etmek için, kendi tarzınızı çevrenize yansıtmak isteyeceksiniz. Gücünüzü ortaya koymalısınız.

16 Şubat 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Özgürlük duygularınız yoğun olsa bile, sürekli bir yerlere ait olma isteği içindesiniz. 

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Koç’ta ilerleyen Ay, sizi son derece ilginç kılarken, karşı cins üzerinde elektriğiniz çok yüksek. İsteklerinizde artış var. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.

14 Şubat 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Artık duygularınıza katı kurallar getirdiniz.

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizde özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz. Emir almak ve size hükmetmeleri canınızı sıkabilir. Zıt fikirde olanlar kişilere karşı, kendi savunmanızı yapmalı ve sakince biraz daha beklemeyi bilmelisiniz. 

12 Şubat 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı sorunları kökten çözümleyebilirsiniz. Bugün harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. İçsel dinginliğinize önem vermelisiniz.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İdeallerinizi ortaya çıkaracak hareketlenme söz konusu. Birçok yeni fikir, birbirini tetikleyerek ilginç durumlar ortaya çıkacak. Kararlarınızda ısrarcı olmalısınız. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir.

9 Şubat 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu olacak. Birçok işinizi zincirleme şekilde halletmek zorunda kalacaksınız. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün.

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi çok güzel kanalize edebiliyorsunuz. Başlatacağınız işlerin size sağlayacağı avantajları çok iyi özümlemelisiniz. Özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olun. 

7 Şubat 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Güneş burcunuzda ilerlerken artık istekleriniz ve hareketleriniz önem kazanmaya başlıyor. Estetik davranışlarınız ve ölçülü konuşmalarınızla dikkat çekmeye başlıyorsunuz. Sıra dışı işler için yaratılmışsınız.

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün Venüs, kişisel egolarınızı güçlendirirken, yapmanız gereken işlerde size gerekli cesareti sağlıyor. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri yapmalısınız. 

5 Şubat 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu olacak. Birçok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün.

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kapasitenizi daha da arttırmalı ve başarınızı perçinlemelisiniz. İş yaşantınızda duygusal paylaşımların çok önemli olduğunu bildiğiniz için, bugün arkadaşlarınızın fikirlerine değer vereceksiniz. Çözüm bekleyen işleriniz var.

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz. Sabırsız davranmayın. Zamanı yanınıza alarak, emeklerinizin boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

2 Şubat 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kişisel olaylara daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Gelen tekliflere  daha  temkinli yaklaşmanızda fayda var.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kendi doğrularınızdan taviz vermediğiniz için; bazıları hakkınızda karar verirken bocalayabiliyorlar. Bugün tepkisel davranmak yerine temkinli hareket edeceksiniz. Siz, ideallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

 Yaratıcılık yeteneğinizi ve çekim gücünüzü, en iyi şekilde yakın ilişkilerinizde rahatça görebilirsiniz. İş konusunda hedeflerinizi hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Eski fırsatlar yeniden ayağınıza geliyor.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Mükemmele kavuşmak zaman alacaktır. Kendinize sorduğunuz sorular çok önemli unutmayın. Çevrenize oldukça çekici geleceksiniz. Bugünlerde çevrenizden, eşiniz veya partnerinizden beklediğiniz ilgiyi fazlasıyla göreceksiniz.

29 Ocak 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün ilginç fikirleriniz var ve olayları çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrultusunda karar veriyorsunuz. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı enerjiyle verimli bir çalışma içinde olacaksınız. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021 Mart Ayı Burç Yorumları
2021 Mart Ayı Burç Yorumları

2021 Mart Ayı Burç Yorumları

35 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR