Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
22 Mayıs 2022 Pazar 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi sorunlarınızı yeniden gözden geçirdikten sonra, asıl yapmak istediğiniz planlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Katılacağınız toplantılarda, mantıklı ve sistemli düşüncelerin hakim olduğu bir paylaşım içinde olacaksınız. 

21 Mayıs 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel olarak bulunduğunuz ortamdan çok farklı yerlerde olduğunuz için, sizi tenkit edenlerin sayısı bir hayli fazla. Bugün özel arkadaşlarınızla bir araya gelme ihtiyacı içinde olacak ve durum değerlendirmesi yapacaksınız. 

20 Mayıs 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle duygusal bağlarınızın güçlenmesini sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Çok yönlü, sempatik kişiliğinizin arkasında birçok gizli yeteneğiniz var ve açığa çıktığı zaman, kendinizi rahat ve enerjik hissediyorsunuz. 

19 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Sevilme duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir. Gücü sevdiğiniz için, bu duyguyu aşkta da arıyorsunuz. 

18 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğal yapınız ve konuşmalarınızla çevreniz üzerinde hayranlık bırakıyorsunuz. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış anlaşılmalara neden olabilir. 

17 Mayıs 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Takıntılı yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz. Mantığınızı zorlayacak ve kendinizi sınayacak sorunlarla karşı karşıyasınız. Kardeşlerinizin sizin yardımınıza ihtiyacı olacağı bir gün içindesiniz.

16 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının davranışları altında sahte bir sevgi gösterisi olabilir. Olayların analizini yapacak kadar sezginizin yüksek olduğunu biliyor ve çevrenize bu özelliğinizi hissettirmek istemiyorsunuz. Rakiplerinizin  farkındasınız.

15 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Romantizm sizi saran duyguların başında olacaktır. Arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Bugün çevrenizden ilgi görüyorsunuz. 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve duygusal ilişkilerinizde fazla  seçici ve mükemmeliyetçi olacaksınız. Bugün tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek. Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır. 

13 Mayıs 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Koşullarınızı değiştirme konusunda acele etmek istemiyor ve yeni projelere açık olmanıza rağmen, bugün çekimser davranıyorsunuz. Finans konularında yatırımcı yönlerinizi, çevre koşullarıyla birleştirmeniz size avantaj sağlayacak. 

12 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının fikirlerini alma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Aile içinde oluşan  durumlarda  dikkatli olun.

11 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Güçlü bağların pekişeceği bir gün yaşayacaksınız.

10 Mayıs 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir gün. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Duygularınıza  kurallar getirdiniz.

9 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir, biliyorsunuz. 

8 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Her konuda farklı düşünüyorsunuz. Aklınıza gelenler, orijinal ve yaratıcı konular. İş arkadaşlarınızla yaşadığınız tezatlara aldırdığınız yok. Bugün duygusal yönlerinizle akılcılığınızı birlikte kullanacak ve başarılı olacaksınız. 

7 Mayıs 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygu dolu bir gün sizi bekliyor. Olaylar karşısında duygusallaşıp, alıngan bir tavırla yaklaşabilirsiniz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bugünde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz.

6 Mayıs 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızda baş edebileceğinizden fazla zorlandığınızdan, bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz. yetenekleriniz mükemmel. 

5 Mayıs 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırma açısından, onlara yardım etme gereği duyacaksınız. Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekmek olmalıdır. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. 

4 Mayıs 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dönem çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işler yapacaksınız. Size hem para kazandıracak hem de kişisel ilişkilerinizi destekleyecek işler yapmak hedefiniz olacak.

3 Mayıs 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük başarılara hazır olun. Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, dostlarınızın gücüne ihtiyacınız var. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. 

2 Mayıs 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dostlarınızdan alacağınız değişik teklifleri değerlendirme konusunda, tercih zorluğu yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza katılacak yeni kişilerle, farklı ve ortak organizasyon çalışmalarına katılacaksınız.

1 Mayıs 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal davranmamaya çalışmalısınız. İş yaşamınızda yenilikler gerekebilir. Fakat bu olaylara tepkili davranmak yerine, ılımlı yaklaşmalısınız. Olayların altındaki gerçek nedenleri sabırla sorgulamalısınız. 

30 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Amaçlarınıza uygun hareket etmeyi yeğlediğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla güçlü birliktelikler oluşturabilirsiniz. Önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Midenize dikkat. 

29 Nisan 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konularınıza ağırlık vereceksiniz. Bugün partnerinizin güçlü özelliklerinden etkilenebilirsiniz. Fakat onun inatçı tavırları canınızı sıkacaktır. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün.

28 Nisan 2022 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve birçok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Partnerinizle bazı ortak kararlar alacaksınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor, biliyorsunuz. 

27 Nisan 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekerken, duygusal yönlerinizin de tatmin olmasını isteyeceksiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz size başarı getiriyor. Bugün  doğallığınız işinizi kolaylaştırıyor. 

26 Nisan 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamın her adımında bir konuya kendi çabanızın hakim olmasını istiyor, emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz. Bugünlerde her olayın arkasında farklı nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı.

25 Nisan 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün araştırmacı yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. İlgiyle takip ediliyorsunuz. Maddi konularda sezgisel yeteneklerinizi kullanacağınız bir gün. İçinizden geldiği gibi hareket etmeli ve hiç kimsenin etkisinde kalmamalısınız. 

24 Nisan 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızla ilgili yeni bir dönem başlatmak isteyeceksiniz fakat önce kafanızdaki karmaşayı atmalısınız. Her şeyi çok fazla yargılamak zorunda kalacaksınız. İş yaşantınızda çevrenizle baş etmeniz her zaman mümkün olmayabilir.

23 Nisan 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışkan yönünüzün ağır bastığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de, aynı performansı bekliyorsunuz. Yakın dostlarınızın da, size her konuda destek vermesini bekliyorsunuz. Maddi sorunlarınız gündem kazanacak.

22 Nisan 2022 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacak. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?
16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

9 dakika okunma süresi
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Kapsül Kombin Önerileri
Kapsül Kombin Önerileri

Kapsül Kombin Önerileri

1 dakika okunma süresi
adL Night Zoom Mert Aslan Koleksiyon Daveti
adL Night Zoom Mert Aslan Koleksiyon Daveti

adL Night Zoom Mert Aslan Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
Haftanın Stil İlhamı: Denim Ceketler
Haftanın Stil İlhamı: Denim Ceketler

Haftanın Stil İlhamı: Denim Ceketler

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR