Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
3 Ağustos 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
13 dakika okunma süresi
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Ağustos 2021 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızı rahat bir şekilde dışa vurmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Güçlü bağların pekişeceği bir gün yaşayacaksınız.

2 Ağustos 2021 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir gün. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Duygularınıza  kurallar getirdiniz.

1 Ağustos 2021 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu;

Küçük fırsatların önemli olduğu bir gün. Olayları çok çabuk kavrıyor ve aldığınız destekleri yaratıcı yönünüzle çok iyi birleştiriyorsunuz. Kendinize güveniyorsunuz. Çevrenizin eleştirilerine tepkili davranacaksınız.

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

31 Temmuz 2021 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi sınamanız güzel. Fakat bazen öylesine içine kapanıyorsunuz ki, partneriniz dahil hiç kimse sizi anlayamıyor. Uzak duygular içindesiniz. Yeni projeler içinde olmanız kafanızı meşgul edecek.

30 Temmuz 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel kazançlarınızla ilgili özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle kendinizi mutlu hissettirecek bazı kişisel şeyler satın almak isteyeceksiniz. Alışveriş yapmak için uygun bir gün.

29 Temmuz 2021 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sezgilerinizi mükemmel kullanacaksınız. Parasal değerleriniz arttırmak için, şartlarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı önemli kişilerle bir araya gelebileceksiniz. İletişim konusunda gecikmeler yaşayabilirsiniz.

28 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Özgürlük duygularınız yoğun olsa bile, sürekli bir yerlere ait olma isteği içindesiniz.

27 Temmuz 2021 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün özel dostlarınızdan alacağınız değişik teklifleri değerlendirme konusunda, tercih zorluğu yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza katılacak yeni kişilerden farklı ve ortak organizasyon çalışmalarına katılacaksınız.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için bir mutluluk kaynağı olacak. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracaktır. Şartlar sizden yana.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün, duygusal davranmamaya çalışmalısınız. İş yaşamınızda yenilikler gerekebilir fakat sizin bu olaylara tepkili davranmaktan çok, ılımlı bakmalı ve olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerine sabırlı yaklaşmalısınız.

23 Temmuz 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşk ve duygusal ilişkilerinizde fazla seçici, mükemmeliyetçi olacaksınız. Bugün tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek. Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır.

22 Temmuz 2021 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Yaratıcılık mekanizmanızı ve manyetik çekim gücünüzü en iyi şekilde yakın ilişkilerinizde rahatça görebilirsiniz. İş konusunda hedeflerinizi hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Şartlar, eski fırsatları yeniden ayağınıza getiriyor.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içsel savaşlarınızı, sizi rahatsız edecek boyutlara getirmemelisiniz.

20 Temmuz 2021 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün ilginç fikirleriniz var ve olayları çabanızla yönlendirmek istiyor; idealleriniz doğrultusunda karar veriyorsunuz. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı olumlu enerjiyle yoğun bir çalışma içinde olacaksınız.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda girişimciliğinizin önüne geçilmiyor. Para kazanma konusunda yeteneklisiniz.  Yaşamınızla ilgili sınavlarınız hiç bitmiyor. Partnerinizin bazı iş ilişkilerine destek verseniz bile, onu denetlemeniz gerekebilir.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konularda hatalı davranmaya müsait bir yapınız olmasına rağmen, konu mantık olduğu zaman kafanız işlek çalışıyor. Atacağınız her adımda güçlü dostlarınızın size vereceği desteklerin önemli olduğunun farkındasınız.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Prtnerinizle  karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. İnatçı ve kendi düşüncelerinize fazla değer veriyor olmanız yüzünden olayları fazla abartmaya başladınız.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Güzel ve hoş konuşmalarınızla dikkat çekecek bir gün içindesiniz. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir.

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili yenilikler ilginizi çekiyor fakat bazı detayların ve maddesel konuların güncellik kazanmasıyla tereddütleriniz artıyor. İkilem yaratacak olaylardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Uykunuza dikkat etmelisiniz.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. Güven duygusunun çok önemli olduğunu hissettirmelisiniz.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Düşünmek istemediğiniz konuların güncellik kazanmasından çekiniyor gibi bir tavrınız var. Bugün, iletişim içinde olduğunuz kişilerle değişik maddi konuları gündeme getirmek isteyeceksiniz. Sabırlı olmaya devam etmelisiniz.

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Başkalarının davranışları altında sahte bir sevgi gösterisi olabilir. Olayların analizini yapacak kadar sezginizin yüksek olduğunu biliyor ve çevrenize bu özelliğinizi hissettirmek istemiyorsunuz. Rakiplerinizin farkındasınız.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün maddi bir güven arayışı içinde olabilirsiniz. Değişimlerden fazla etkilenmeyerek, daha kararlı davranmalısınız. Bazı gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. İşinizde başarılı çalışmalar içindesiniz. Bol su içmelisiniz.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Venüs, karşıt burcunuzda ilerliyor ve isteklerinizi erken saatlerde yaşama geçirme konusunda hızlı fırsatlar sunuyor. Fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz. Bazen abartıyorsunuz.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz. Partnerinizin ve birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacağınız bir gün içindesiniz.

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İnatçı ve istekli bir şekilde ele aldığınız konularda kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Bugün maddesel güvene ihtiyacınız var ve bir takım harcamalarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Zevkleriniz söz konusu. 

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Ortak çalışmalar konusunda farklı düşünceler içinde olabilirsiniz fakat daha net olmayı denemelisiniz. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız mutlu ve keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Emir almaktan hoşlanmadığınız için, size aktarılan düşüncelere tepki gösterebilirsiniz.

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Doğal yapınız ve konuşmalarınızla çevreniz üzerinde hayranlık bırakıyorsunuz. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir. Davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir. 

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Büyük başarılara hazır olun. Yeni bir planlama içinde olacağınız için, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez
Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

Geçmişten Günümüze; Jennifer Lopez

1 dakika okunma süresi
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları
2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

1 dakika okunma süresi
Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti
Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

Bodrum'da Loft Art Sculptville Daveti

1 dakika okunma süresi
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti
ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

ALEM x Nef Reserve Gölköy Daveti

1 dakika okunma süresi
Doğan Optik x ALEM Daveti
Doğan Optik x ALEM Daveti

Doğan Optik x ALEM Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR