Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
11 Mayıs 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Mayıs 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılık yeteneğinizi ve manyetik çekim gücünüzü en iyi şekilde yakın ilişkilerinizde rahatça görebilirsiniz. İş konusunda hedeflerinizi hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Koşullar eski fırsatları yeniden ayağınıza getiriyor.

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Beklediğiniz paraların gecikmesiyle birlikte size sunulan şartlardaki değişimlerden canınız sıkılabilir. Bugün, her şeyden kuşku duyuyor ve olaylara temkinli yaklaşıyorsunuz. Eleştirici konuşmalardan uzak kalmalısınız. 

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Tercih hakkınızı acele etmeden mantıklı bir şekilde kullanmalısınız. 

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz... Araştırdığınız konuların yarardan çok zararı olabilir. 

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Aşka  her zaman çok önem veren bir kişi olarak, her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını bilmelisiniz. Çevrenizdekileri etkileme olasılığınız çok güçlü. Birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz. 

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizin yanında gereksiz kişilik ispatları yapmaya çalışmayın. Yaşam serüveninde kapladığınız alanın ne kadar dar olduğunun bilincindesiniz. Bu nedenle bilemediğiniz, karşı karşıya gelmediğiniz birçok şey olabilir. 

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Düşündüğünüz olayları çevrenizle paylaşmaktan zevk alacağınız bir gün. İletişim konusunda oldukça başarılı grafik çiziyorsunuz. İlgi alanlarınız çok fazla ve geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Tercihlerinizi doğru yapmalısınız.  

4 Mayıs 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizde özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz. Emir almak ve size hükmetmeleri canınızı sıkabilir. Zıt fikirde olanlar kişilere karşı, savunmanızı yapmalı ve sakince biraz daha beklemeyi bilmelisiniz. 

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Artık duygularınıza katı kurallar getirdiniz.

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızla disiplin konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Hızlı başlayan duygulara karşı çok dikkatli olmalısınız. Flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir. 

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak. 

30 Nisan 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak. 

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, maddi bir güven arayışı içinde olabilirsiniz. Değişimlerden fazla etkilenmeyerek, daha kararlı davranmalısınız. Bazı gecikmeler size olumsuz yansıyabilir. İşinizde başarılı çalışmalar içindesiniz. Bol su içmelisiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. 

27 Nisan 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kişisel isteklerinizle karşı tarafı etkiniz altına alabileceğiniz bir gün. Tepe evinizdeki Ay sayesinde direttiğiniz konularda başarılı olacaksınız. Bugün, toplumsal olaylara daha çok ağırlık verecek, özel yaşantınızla ilgili sorunları atlamak isteyeceksiniz.

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün değil. Çevresel ilişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz. 

25 Nisan 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için bir mutluluk kaynağı olacak. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracaktır. Şartlar sizden yana.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız.

23 Nisan 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi çok büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın size getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz. Aşk konusunda hiç kimseye ödün vermeden yaşıyorsunuz. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizdeki çevre sorunları size zor anlar yaşatıyor. Onları istediğiniz potaya her an çekebilirsiniz. Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman, kendinizi özgürlük havasında buluyorsunuz. Artık felsefenizi değiştirmelisiniz. 

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizin yanında gereksiz kişilik ispatları yapmaya kalkmayın. Yaşam serüveninde kapladığınız alanın ne kadar dar olduğunun bilincindesiniz. Bu nedenle bilemediğiniz, karşı karşıya gelmediğiniz birçok şey olabilir. 

20 Nisan 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizde bazı pürüzler çıkabilir. Duygusal değişimleriniz işinizi arka plana atmanıza neden oluyor. Maddi konularda istediğiniz performansı yakalamak için biraz beklemelisiniz. Çok çalışmak kafanızı karıştırıyor. 

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızla disiplin konusunda sorunlar yaşayacaksınız. Hızlı başlayan duygulara karşı çok dikkatli olmalısınız. Flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir. 

18 Nisan 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızı askıya alacak ve duygusal konularınıza ağırlık vereceksiniz. Bugün, partnerinizin güçlü özelliklerinden etkilenebilirsiniz. Fakat onun inatçı tavırları canınızı sıkacaktır. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün oldukça romantik duygular içindesiniz. İçgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız, bulunduğunuz ortama sizi sürükleyen nedenler üzerine düşünmelisiniz. Fikirlerinizi istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde karşıt düşünce içinde olanlar, sizi ikna etme konusunda oldukça başarılılar. Bugün, her şeyinizle güne damganızı vurabilirsiniz. Duygularınızda sınır yok. İlişkilerinizde farklı bir tarzınız var.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi farklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından hoşlanıyorsunuz.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Mars, burcunuzda ilerlerken enerjinizi kişisel isteklerinizle birleştiriyor ve iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Bu dönem kendinizi anlatma konusunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. 

13 Nisan 2021 Salı Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir gün. Arkadaşlarınızın üzerinde etkiniz hayli büyük. Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmelisiniz. Bilgilerinizi yerinde kullanacağınız bir gün.

12 Nisan 2021 Pazartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınız sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Arkadaşlarınızla güçlü bağlar oluşturacak ve istediğiniz başarıyı elde etmek için, kendi tarzınızı çevrenize yansıtmak isteyeceksiniz. Özgürlüğünüzü zedelemek istemiyorsunuz.

11 Nisan 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün Ay’ın konumu; işinizle ilgili değer yargılarınızda tutucu davrandığınız zaman, başarılarınızın daha da gecikebileceğini söylüyor. Koşullarınızı daha çok zorlamalısınız. Sınırlarınızı doğru alanlarda genişletmelisiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Ecem Lawton ile Derin Sohbet
Ecem Lawton ile Derin Sohbet

Ecem Lawton ile Derin Sohbet

9 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Emre Yusufi'den NFT Heykeli
Emre Yusufi'den NFT Heykeli

Emre Yusufi'den NFT Heykeli

1 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR