İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
11 Mayıs 2021 Salı 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Mayıs 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu artırıyor. Babanız veya aile büyüklerinizin tavsiyelerine karşı çıkarken, kendi düşüncelerinizi uygulama konusunda ısrarcı olacaksınız. Enerjik ve yaşam sevinciyle dolusunuz. 

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Venüs burcunuzda ilerlerken, kişisel çekiciliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Politik yönleriniz sizi daha da cazip kılacaktır. Ay’ın bulunduğu konum, sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinize daha gerçekçi ve mantıklı bakmanızı sağlıyor.

9 Mayıs 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

 Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz.

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İletişim konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Düşüncelerinizi süsleyerek, ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

7 Mayıs 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İş toplantısına katılacaksınız. Size cazip gelecek konularda gezineceğiniz keyifli bir buluşma olacak. Farklı önerilerle ilgi çekebilirsiniz. İlginç kişilerle karşılaşacak ve dostluk ilişkisini zamanla ilerleteceksiniz. 

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Aile çevrenizin özel hayatınızla ilgili sözler sarf etmelerini kaldıramıyorsunuz. Sessizliği tercih etmeniz size avantaj sağlayacak. İki taraf arasındaki davranışlar konusunda, mesafenizi de ayrım gözetmeden uygulamaya çalışın.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Bazılarınız tepkili davranıyor ve duygusal çıkmazlara giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine  uyum göstermelisiniz.

4 Mayıs 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Uzaklara gitme isteği içindesiniz. Özgürlük sınırlarınızı aşmak isteyecek ve uçuk düşünceler içinde bocalayacaksınız. Güçlü sezgileriniz var. Size zarar verecek kişileri kolayca tespit edebiliyor ve önleminizi alıyorsunuz. 

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızdan önemli destekler gelecek. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri, zaman içinde kimlik kazanacak. 

2 Mayıs 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyorsunuz, egonuzu tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. İlgi çeken konuşmalarınızla, karşınızdakileri ikna edecek, fikirlerinin değişmesini sağlayacaksınız.

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İş çevrenizde insanları etkilemede, ikna gücünüz hayli yüksek. Ama onların sizi etkilemeleri oldukça zor. Bugün, farklı görüşlerin yer aldığı ortamlarda bulunacaksınız. Duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. 

30 Nisan 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilir, birçok arkadaşınızın sizi uzaktan izlemesine neden olabilirsiniz. Çekiciliğini mükemmel.

29 Nisan 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün özellikle bazı takıntılarınızın olumsuz etkilemesi, iş başarınızda da sizi zorluyor. Her işin belli bir sistemi var ve aceleci tavırlarınız yüzünden istenmeyen gecikmeler yaşıyor olmanız sadece sizin hatanız.

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Özellikle ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

27 Nisan 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi sıkan olaylardan kendinizi bir türlü soyutlayamadığınız için enerjinizi kullanırken, aşırı uçlarda dolaşıyorsunuz. Bugün mesleki konularda aşırı duyarlı davranmak yerine, sizden saklanan olayların arkasındaki giz perdesini kaldırabilirsiniz. 

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İlginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünü yaptığınız bazı  aktiviteleri başlatacaksınız. 

25 Nisan 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın arkadaşlarınızla iş birliği içinde olacağınız bir gün. Siz, kendi düşüncelerinden yola çıkan biri olduğunuz için, değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Kişisel bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yönleriniz ortaya çıktığı zaman, arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini almalısınız. Sağlığınızla ilgili özverili davranın.

23 Nisan 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Özgürlük duygularınızda sınır tanımak istemiyorsunuz. Karşı tarafı çok çabuk algıladığınız için, partnerinizin duygusal konularda kendisini anlatmasına gerek yok. Onun sizden gizlediği olayları çok çabuk çözmeniz, aranızda bir takım huzursuzluklara neden olabiliyor. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı anlatmakta yetersiz kalıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sizinle tartışmak istemese de, sitem etmeden yapamıyor. Karşılıklı anlaşmaya ihtiyacınız var. Hareketi seviyorsunuz. Fırsatları zekice değerlendirmelisiniz.

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın aile çevrenizin özel hayatınızla ilgili sözler sarf etmelerini kaldıramıyorsunuz. Bu tür durumlarda sessizliği tercih etmeniz size avantaj sağlayacak. Kesinlikle, böyle düşüncelere takılıp gününüzün tamamını doldurmayın. 

20 Nisan 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Gözünüzden kaçan birçok ayrıntıyı yeniden düşüneceksiniz. Duygularınız ön planda olacak. 

20 Nisan 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Gözünüzden kaçan birçok ayrıntıyı yeniden düşüneceksiniz. Duygularınız ön planda olacak. 

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmak istiyorsunuz. İlgi çeken konuşmalarınızla karşınızdakileri ikna edecek ve fikirlerinin değişmesini sağlayacaksınız.

18 Nisan 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, bugün inatçı fakat aktif  bir gününüzdesiniz. Müdahaleci yönlerinizi kullanmalısınız; yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmek zorundasınız. Çevrenizi kırıyorsunuz.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Sizi sıkan olaylarda kendinizi bir türlü soyutlayamadığınız için, enerjinizi kullanırken aşırı uçlarda dolaşıyorsunuz. Bugün hareketli yapınıza uygun davranacaksınız. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün.

16 Nisan 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. İşinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle olumlu bir şekilde sonuçlandıracaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça titiz bir tutum izliyorsunuz. Herkese güvenmiyorsunuz.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzü ve enerjinizi kişisel ilişkilerinizde kullanmak için uygun bir gün olmasına rağmen, her konuda temkinli olmalısınız. Bir takım gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız. Enerjinizi muhteşem bir şekilde yansıtıyorsunuz.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. İlişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, davranışlarınızı kendi çapınıza göre değerlendirmelisiniz. Her an her şey olabilir. Mars size coşkulu bir hareketlenme sağlıyor.

13 Nisan 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, partnerinizin işiyle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bazı fikir alışverişleri içinde olsanız bile, onun sizden daha fazla talepleri olacak. Avantajları göz ardı etmiyor ve kişiselliğinizden ödün vermek istemiyorsunuz.

12 Nisan 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kişiliğinizi vurgulayan enerjiniz ortaya çıkıyor. Merkür’ün etkisiyle, sosyal çevreniz içinde etkinliğiniz artıyor. Bugün, göz dolduracak davranışlarda bulunacaksınız. Çevrenizi kendinize hayran bırakmayı biliyorsunuz. 

11 Nisan 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Dengelerinizi bozmak istemiyorsanız, isteklerinize bir gem vurmalı ve partnerinizle olan ilişkilerinize belli bir düzen getirmelisiniz. Bugün, içsel sesiniz çok önemli olacak. Sizden ilgi bekleyenlerin olduğunu  unutmayın.

EN ÇOK OKUNANLAR

Ecem Lawton ile Derin Sohbet
Ecem Lawton ile Derin Sohbet

Ecem Lawton ile Derin Sohbet

9 dakika okunma süresi
Emre Yusufi'den NFT Heykeli
Emre Yusufi'den NFT Heykeli

Emre Yusufi'den NFT Heykeli

1 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR