İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
21 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ekim 2021 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın arkadaşınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da cesurca yaymalısınız. Bu sizi daha çok motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız yüzünden, arkadaşlarınız konusunda  seçici oluyorsunuz.

20 Ekim 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklıklar konusunda fazla cesur davranmamalı ve işinizi belli bir ölçüde götürmelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için gerekli enerjiye sahip olmanıza rağmen, araştırmacı yönünüz bazı girişimlerinizi yavaşlatacaktır.

19 Ekim 2021 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Ay’ın konumu, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz.

18 Ekim 2021 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal ilişkilerinize daha fazla değer veriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kişiselliğinizi ön plana çıkarmakla, değerlerinizin herkes tarafından onaylanmasını istiyorsunuz. Evinizle ilgili değişimler söz konusu.

17 Ekim 2021 Pazar İkizler Günlük Burç Yorumu

Toplumsal konularda sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir gün. İlişkilerinizde yaşadığınız olayların bir çoğu, sizin özgün ve değişik bakış açısından ileri geliyor. Bugün, partnerinizin fikirlerinden olumlu etkileneceksiniz. 

16 Ekim 2021 Cumartesi İkizler Günlük Burç Yorumu

 Cesaret ve ataklığınızla grup sporlarında aranılan kişisiniz. Fakat; sağlık için değil, adeta savaşırcasına mücadele ediyorsunuz. Bu nedenle de, ufak tefek kazalar eksik olmuyor. Spordan sonra soğuk içeceklere saldırmayın.

15 Ekim 2021 Cuma İkizler Günlük Burç Yorumu

Kombinasyon burcunuz  Terazide  geri giden  Merkür, yaşamınızı daha da kurallı bir hale getiriyor. Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve yakın dostlarınızın güçlü desteği sayesinde kendinizi hak ettiğiniz yerde göreceksiniz. 

14 Ekim 2021 Perşembe İkizler Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin size karşı sorgulayıcı tavırlarından çok rahatsız oluyor ve çok ciddi sonuçlara mal olacak aksi tavırlar içine giriyorsunuz. Daha yumuşak bir şekilde olaya yaklaşarak, ona hak verebilirsiniz. 

13 Ekim 2021 Çarşamba İkizler Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor  tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanabilirsiniz. . Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz artıyor.

12 Ekim 2021 Salı İkizler Günlük Burç Yorumu

Duygusal yaşamınıza derin bir anlam katmak isteyebilirsiniz.  Hisleriniz çok güçlü. Bugün özellikle  ön  plana çıkacak davranış biçimlerini sergilemekten yanasınız. Kıskançlık duygusundan uzak kalmak size iyi gelecek. 

11 Ekim 2021 Pazartesi İkizler Günlük Burç Yorumu

Her an değişen düşünceleriniz karşınızdaki kişiye garip geliyor. Fakat, istediğiniz zaman karşınızdaki kişileri çok kolay ikna edebiliyorsunuz. Bugün üşenmeyin ve ayağınıza gelecek fırsatlara karşı kayıtsız kalmayın..

10 Ekim 2021 Pazar İkizler Günlük Burç Yorumu

İşinizde yeni atılımlar yapmak için fazla aceleci davranıyorsunuz. Olayları gelecek zamana bırakmalısınız. Engelleriniz kalkıyor. Dün ile bugün arasındaki farkı artık daha iyi anlayabiliyorsunuz.  Önünüz oldukça açık.

9 Ekim 2021 Cumartesi İkizler Günlük Burç Yorumu

İlginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız. 

8 Ekim 2021 Cuma İkizler Günlük Burç Yorumu

Aktif, kalıcı, inatçı ve yüksek motivasyonunuza herkes şaşırıyor. Birçok işi bir arada yapmanız, olacak gibi değil., Çevreniz enerjinizi hayranlıkla izliyorlar. Yeter ki, kendinize özgü yaşam tarzınıza müdahale etmesinler. 

7 Ekim 2021 Perşembe İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Finans konularında karşı tarafın gücünden faydalanmak için, uygun ve olumlu bir gün. Gücünüzü sınamaktan korkmuyor ve cesur bir şekilde olaylara sarılıyorsunuz.. Maddi konularda gizli yatırımlarınız söz konusu olacaktır. 

6 Ekim 2021 Çarşamba İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşamınızla ilgili yeni bir süreç içindesiniz. Yeni bir düzene ihtiyacınız var. Süregelen işlerinizde de, bazı tereddütlerinizi aştığınız anda, başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gün. 

5 Ekim 2021 Salı İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, değişikliğe açık olmayabilir ve sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Çevreniz sizi ikna etmek için zorlanacaklar sizde biliyorsunuz. 

4 Ekim 2021 Pazartesi İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjik yapınızın belli bir düzene ihtiyacı var. İç dünyanızı yeniden tanzim etmek zorunda kalacaksınız. Sorunlarınızla baş başa kalmaktan korkmamalı ve çıkış yolları bulacağınızdan emin olmalı ve biraz esnemelisiniz.

3 Ekim 2021 Pazar İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Mesleki konularda başarıyla yan yana gidiyorsunuz. Bugün isteklerinizi karşı tarafa yansıtırken, doğru kararlar peşindesiniz ve sonradan sizi zor durumda bırakacak işler yapmak istemiyorsunuz. Bireysel yönleriniz çok güçlü. 

2 Ekim 2021 Cumartesi İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizle aranızda maddi konuların gündeme gelmesi aklınızı kurcalayabilir. Karşılıklı isteklerin söz konusu olduğu bu günde, kırıcı davranmaktan sakınmalı, şansınıza güvenmeli ve iletişim konusunda hatalardan kaçmalısınız. 

1 Ekim 2021 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde oluşan  bir çok romantik fırsat önünüze geliyor. Bugün yakın ilişkilerinize sanatsal ve uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde garip gelişen bir ön seziniz var ve algılama konusunda başarılısınız.

30 Eylül 2021 Perşembe İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakın. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz kafanızda karmaşa rüzgarları esecek.

29 Eylül 2021 Çarşamba İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Olabilecek aksilikler konusunda kendinizi donanımlı hissediyorsunuz. Yaşama mantık çerçevesi içinde baktığınız için, çözüme ulaşıyorsunuz. 

28 Eylül 2021 Salı İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. 

27 Eylül 2021 Pazartesi İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Finans konularıyla ilgili yeni başlangıçlar peşindesiniz.  Maddi konularda kazançlarınızı arttırıcı ve size farklı konularda başarı sağlayacak çalışmalar içinde olacaksınız. Ertelediğiniz işleri bir an önce tamamlamalısınız.

26 Eylül 2021 Pazar İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bilinçaltınız oldukça yoğun ve iç sesinizi dinlemek için zamana ihtiyacınız var. Acele etmemeli ve olayları sıra ile çözümlemelisiniz. Kendinizi dağıtmamalısınız.

25 Eylül 2021 Cumartesi İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İnandığınız konularda başlattığınız çalışmalardan alacağınız sonuçlar sizi olumlu etkileyecek. Ortak iş yaptığınız kişilerle birlikte alacağınız kararlar konusunda, istenmeyen pürüzler çıkabilir. Olayları zaman belirleyecek. 

24 Eylül 2021 Cuma İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sözleriniz anlamlı ve güzel. Yaşadığınız olayları belli bir dengede tutmaya çalışıyor olmanız, sizi yorabilir fakat elde edeceğiniz başarı buna değecektir.  Size sunulacak olan konulara kayıtsız kalmak istemeyebilirsiniz. 

23 Eylül 2021 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Önem vermediğiniz kişilerin  sizi etkilemeleri  güç. Farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

22 Eylül 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi sezgisel olarak ifade etmesini çok iyi biliyorsunuz. Bugün hak ettiğiniz ödülü almak için, sınırlarınızın üzerinde bir performans sergileyeceksiniz. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz.

21 Eylül 2021 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız.  Bir çok kombinasyon çalışmalarınızla ilgili yapılanma içindesiniz. Tarzınız, bazı kişileri olumlu etkiliyor.

EN ÇOK OKUNANLAR

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi
“What Collectors Collect” Sergi Daveti
“What Collectors Collect” Sergi Daveti

“What Collectors Collect” Sergi Daveti

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Melis Ağazat x Koton Koleksiyon Daveti
Melis Ağazat x Koton Koleksiyon Daveti

Melis Ağazat x Koton Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR