İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Şubat 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Sosyal hayatınızda bir takım yenilenmeler söz konusu. Çocukları olanlar, onların eğitimleri ile ilgili bir takım problemler üzerinde yoğunlaşabilir. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmalısınız. 

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yapıcı ve yaratıcı yönlerinizin size sağlayacağı avantajları düşünerek, yeni bir düzen içindesiniz. Çevrenizle iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Planlama konusunda rakip tanımıyorsunuz.

23 Şubat 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Kısa mesafeli yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi ve iletişim konusunda sorun çıkması, sizde olumsuzluk etkisi yaratabilir. Yapacağınız her türlü girişimde, hızlı sonuçlar almanız her zaman mümkün olmayabilir.

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sosyal ilişkilerinize daha fazla değer veriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kişiselliğinizi ön plana çıkarmakla, değerlerinizin herkes tarafından onaylanmasını istiyorsunuz. Evinizle ilgili değişim söz konusu.

21 Şubat 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Emir almaktan hoşlanmadığınız için, size aktarılan düşüncelere hemen tepki gösterebilirsiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız. 

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Kısa yolları kapsayan haberlerin, sizin isteklerinizin doğrultusunda ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Kardeşleriniz ve babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla iş birliği yapmanız, ruh halinizi olumlu etkileyecek.

19 Şubat 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. 

18 Şubat 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Uzun süredir beklediğiniz bazı fırsatların kendiliğinden oluştuğunu görmek sizi oldukça mutlu edecektir. Yanlış anlaşılmalar sonucu kendinizi  savunmak zorunda kalabilirsiniz; sorunun temeline inmenizde yarar var. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yaşantınızla ilgili hareketlenme söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda duygusal etkilenmeler yaşamanız mümkün. Bugün tanışacağınız kişilerle farklı bir elektrik yakalayabilirsiniz. Egonuzun yüksek olduğu bir gün.

16 Şubat 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi açıdan güçlü olmayı seviyor ve kişisel zevkleriniz için fazla harcamalar yapıyorsunuz. Bugün, geçmişinizi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin. Yaşamı hızlı yakalamak zorundasınız.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyor, ısrarcı davranıyorsunuz.

14 Şubat 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın dostlarınızdan önemli destekler gelecek. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. 

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Uzaklara gitme isteği içindesiniz. Özgürlük sınırlarınızı aşmak isteyecek ve uçuk düşünceler içinde bocalayacaksınız. Güçlü sezgileriniz var. Size zarar verecek kişileri kolayca tespit edebiliyor, önleminizi alıyorsunuz. 

12 Şubat 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Fakat, onların sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Merkür iletişim evinizde geri giderken dikkatli olmalısınız. Bugün, evinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. İçinizdeki coşkuları çevrenizle bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Diyet programınızı yeniden gözden geçirin.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Bugün güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Özgürlük ruhunuz atağa kalktığı zaman, çevrenizdeki bağları kopartacak şekilde fevri davranıyorsunuz. 

9 Şubat 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizle inatlaşmak yerine, ılımlı olmaya çalışmalısınız. Bugün çevrenizle güç birliği içinde olmak isteyebilirsiniz. Yaşamınızla ilgili kararları tek başınıza veriyorsunuz. Kavrama yeteneğinizi hızlı kullanacağınız bir gün. 

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Partnerinizle aranızda istemediğiniz gerilime neden olmak istemiyorsanız, bazı olayların duygusal boyutlarında farklı nedenler aramamalısınız. İçsel disiplininizin önemli olduğu bir gün içindesiniz. Kendinizi şımartmalısınız.  

7 Şubat 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yönetici gezegeniniz Merkür, sosyal hayatınızın daha da güçlü olmasına yardım ediyor. Aktif hareketleriniz ön plana çıkarken, beden dilinizi doğru kullandığınız bir gün. İş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. 

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Bugünlerde aşk yaşantınız canlanıyor.

5 Şubat 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizle inatlaşmak yerine, ılımlı olmaya çalışmalısınız. Bugün çevrenizle güç birliği içinde olmak isteyebilirsiniz. Yaşamınızla ilgili kararları tek başınız veriyorsunuz. Kavrama yeteneğinizi hızlı kullanacağınız bir gün. 

4 Şubat 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve beklediğiniz kararları alabilirsiniz. Birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Dinlenmeye vakit ayırın. 

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bu dönemde çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirip, enerjinizi asgariye indirmelisiniz. Yapacağınız seyahatler, aşk ilişkilerinizle ilgili ilerleyebilir. Her şeye rağmen, yeni bir ilişkinin temelini atabilirsiniz.

2 Şubat 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Grup çalışmaları için uygun bir gün ve  kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bugün duygusal takıntılarınızdan uzak kalarak, zamanınızı ihmal ettiğiniz  sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yapıcı ve yaratıcı yönlerinizin size sağlayacağı avantajları düşünerek, yeni bir düzen içindesiniz. Çevrenizle  iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Planlama konusunda rakip tanımıyorsunuz.

31 Ocak 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu artırıyor. Babanız veya aile büyüklerinizin tavsiyelerine karşı çıkarken, kendi düşüncelerinizi uygulama konusunda ısrarcı olacaksınız. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. 

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu dönem, yüksek hedefleriniz var.

29 Ocak 2021 Cuma Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yaşamınıza derin bir anlam katmak isteyebilirsiniz. Hisleriniz çok güçlü. Çekiciliğinizi ön plana çıkaracak davranış biçimlerini sergilemekten yanasınız. Hareketleriniz daha bir anlamlı ve sözlerinizi akıcı olacak.

28 Ocak 2021 Perşembe Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün özellikle bazı takıntılarınızın sizi olumsuz etkilemesi, iş başarınızda da sizi zorluyor. Her işin belli bir sistemi var ve sizin aceleci tavırlarınız yüzünden, istenmeyen gecikmeler yaşıyor olmanız sadece sizin hatanız.

27 Ocak 2021 Çarşamba Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Gün içinde fazla hareketli davranarak, çevrenizde sinirli ve huzursuz bir hava estiriyorsunuz. Sizin değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizdeki kişilerle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız.

26 Ocak 2021 Salı Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda da başarılı olacaksınız. Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Size destek verecek kişilerin, aynı özelliklere sahip olmasını beklemeniz son derece doğal. 

EN ÇOK OKUNANLAR

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

1 dakika okunma süresi
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR