Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
14 Mayıs 2021 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

 Aşk konusunda kariyer ve üstün nitelikler göz dolduracaktır.  Bugün konuşulan şeyleri gözünüzde büyüterek, gereksiz tartışmalara meydan verebilirsiniz. İnandığınız konulardan taviz vermek istemiyor olmanız şaşırtıcı.

13 Mayıs 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Artık akıllandınız ve geçmişin hesabını yapmak istemiyorsunuz

12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal kısıtlamalara gelemediğiniz halde, kendinize koyduğunuz gereksiz tabular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken çok iş var ve zaman problemleri yaşıyorsunuz. Bugün olayları abartmamalısınız.

11 Mayıs 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Kincilik yönleriniz ortaya çıkabilir. Geçmişte yapılan yanlış bir davranış biçimi içinizdeki öfkeyi tetikleyebilir. İntikam duyguları içinde karşınızdaki kişiye, diplomatik ve iğneleyici bir şekilde dersini vermek isteyebilirsiniz. 

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmaktan çekindiğiniz için, hayallerinizi saklama gereği duyabilirsiniz. Pratik düşünmenize rağmen fikirlerinizi paylaşmak konusunda çekimsersiniz. Planlarınızı önemsemek zorundasınız.

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, o kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olduğu  için, kendinizi kontrol etmek zorundasınız.

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize  olumlu yansıyor. Karamsar olmamalısnız...

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bugün, hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmalarınızda estetik ve duygusal yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Yeni projeler peşindesiniz.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Yardımlarınıza alışan insanlar, yaşamın diğer pencerelerinde de sizi yanlarında görmek istiyorlar. İşte bu noktada, bazen taşan sabrınızla, hemen “kötü insan” imajı yaratmayın. Yardım etmenizi gerektiren şartlarınız çok önemli.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Aşka  her zaman çok önem veren bir kişi olarak her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını bilmelisiniz. Duygusal anlara ihtiyacınız var. Katılacağınız toplantılarda birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz. 

4 Mayıs 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Özgürlüğünü sizin kadar sistemli kullanan kişiye çok az rastlanır. Bugün, her türlü maddesel konularla haşır neşir olacaksınız. Para kazanma konusunda detaylar ve farklı konumlar söz konusu. Hedeflerinize yaklaşacaksınız.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. İşleriniz hızla gelişecektir. Fakat ani çıkacak masraflarınızı unutmamalısınız. 

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

 İkili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz. İkna kabiliyetiniz artıyor. Bu hafta özellikle olaylara bakış açınızda gizli bir mizah var. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılacağınız bir gün.

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini önemsediğiniz gösterin. Bireysel davranma arzusu içindesiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman istediklerinizi yaşama geçirmekte zorlanıyorsunuz. 

30 Nisan 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini önemseyin. Bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Yaşantınıza renk katacak işler geliyor.

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız işler var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmelisiniz.  Bulunduğunuz ortamın düzeni, tarzınıza uygun olmayabilir. 

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Araştırdığınız konuların, size yarardan çok zararı olabilir. Zevklere aşırı düşkünlük, sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir.

27 Nisan 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Fikir tartışmalarından uzak kalmak istemeyişinizin nedeni, aklınızı ve fiziksel enerjinizi doğru kullanmak adına başkalarına örnek olmak arzunuzdur. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başaracak kadar üstün yetenekleriniz var. 

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Mars’ın burcunuzdaki konumu, gizli olaylara olan merakınızı arttırıyor. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var. 

25 Nisan 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Hayallerinizi gerçekleştirmek için iş birliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Maddi değerlerinizi sorgulamak için, şartları yeniden düzenlemelisiniz.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Yöneticilerinizin desteğini göreceksiniz. Gün içinde romantik ve duygusal olacaksınız. Yolculuklar gündeme gelebilir.

23 Nisan 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Bugün özgürlüğü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenirken, gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz. 

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Zor durumda kalan insanların yardım servisi gibisiniz. Yardımlarınıza alışan insanlar, yaşamın diğer pencerelerinde de sizi yanlarında görmek istiyorlar. İşte bu noktada, bazen taşan sabrınızla yakınlarınızı zorluyorsunuz. 

20 Nisan 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal konularınızda yoğun bir derinlik var. İçsel enerjinizi partnerinize yansıtacak ve onun sorunları ile yürekten ilgileneceksiniz. Çevresel ilişkilerinizde enerjinizi çok fazla harcamamanız gerektiğini biliyorsunuz.

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

 İkili ilişkilerinize hiç kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz. İkna kabiliyetiniz artıyor. Bu hafta özellikle olaylara bakış açınızda gizli bir mizah var. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılacağınız bir gün.

18 Nisan 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman, geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızı arttırmalısınız.

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ay’dan olumlu etki alarak devam ederken, çevrenizdeki bazı kişilerin girişimciliğinden faydalanmanız mümkün. Fakat kişisel zevklerinizin ön planda olacağı bir gün. İletişim konusunda oldukça başarılı bir grafik çiziyorsunuz.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Doğal olmak bazen size çok şey kaybettirebilir. Bugün duygusal konularda fikir yürütmekten kaçınmalısınız. Fevri davranışlarınızla, çevrenize yanlış örnek olabilirsiniz. Özellikle çevre ilişkileriniz olumsuz etkilenmesin. 

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bu dönem duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu olacak. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve beklediğiniz kararları alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, çevrenize aldırmamak. 

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Dostlarınızın size destek vereceği, konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Bilinçaltınızdaki konuların sizi olumlu etkilediği bir gerçek.

EN ÇOK OKUNANLAR

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

10 dakika okunma süresi
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

3 dakika okunma süresi
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR