Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Şubat 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizle ilgili sorunları fazla abartmadan çözmelisiniz. Dostlarınızla aranızda istenmeyen pürüzler ortaya çıkabilir. Baskı altında tuttuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. Mantıklı ve sakin olmalısınız.

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sevdiklerinizle bir araya gelerek, özellikle eski konularla ilgili unutulmuş ve açığa çıkması gereken olayları sonuca bağlayacaksınız. Bu durum herkesin rahatlamasına neden olsa da bazı konularda problemler artabilir. 

23 Şubat 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda istediğiniz sonuçları almanız, uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz. Bugün, partnerinizin kesin tavırlarından etkileneceksiniz. 

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesi gerekiyor. Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz. 

21 Şubat 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel faktörleri kendi lehinize kullanacağınız bir gün. Farklı fikirlerden yola çıkarak, kendi düşüncelerinizin sağlamasını yapmalısınız. Finans konularıyla ilgili yeni bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. 

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Yöneticilik konusunda çevrenize ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor. Bugün güven duygusuna ve onaylanmaya her şeyden çok ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaş çevrenizin farklı yaklaşımlarından etkilenebilirsiniz. Bugün eski dostlarınızla bir araya gelme planları yapacaksınız. İlişkilerinizde gösterdiğiniz sadakat anlayışını, karşınızdaki kişilerden göremeyebilirsiniz.

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Aile içi sorunlar her an tetikte. Bu dönem, sabırlı yapınızı daha çok ortaya koymalısınız. Bir takım sorunları sürekli içinizde biriktirmekten sıkıldığınız bir gerçek. Olayların sonucu her zaman sizin için bir problem oluyor. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İçsel disiplininizi güçlü tutmayı başaracağımız bugünde, olayları sakin bir şekilde izlemeyi yeğleyeceksiniz. Seyirci kalmayı başarabilir ve kendinizi denetleyebilirseniz; olayların seyri istediğiniz boyuta gelecektir. 

16 Şubat 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İçinizdeki çılgınlıkları saklamak adına, duygu saplantıları yaşıyorsunuz. Kafanızdan birçok delilik geçiyor. Zaman kavramını unutmak sizin tarzınız değil. Bugün her zamankinden farklı bir ruh hali içinde olacaksınız. 

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. 

14 Şubat 2021 Pazar Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. İşleriniz hızla gelişecek. Fakat ani çıkacak masraflarınızı unutmamalısınız. 

13 Şubat 2021 Cumartesi Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Özgürlüğünüzü sizin kadar sistemli kullanan kişiye çok az rastlanır. Bugün, her türlü maddesel olayla haşır neşir olacaksınız. Para kazanma konusunda detaylar ve farklı konumlar söz konusu. Hedeflerinize yaklaşacaksınız.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizin tepki vermesini istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman istediklerinizi yaşama geçirmekte çok zorlanıyorsunuz.  

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Aşkla ilgili duygularınız dorukta seyredecek. Partnerinizle uzun süredir yakalayamadığınız arkadaşlığı kurabilir, birlikte hafta sonu planları yapabilirsiniz. Maddi konularda beklentileriniz gecikebilir.

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün enerjinizi dengeleme konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizle olumlu şekilde paslaşarak çalışmayı seviyorsunuz. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız.

9 Şubat 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenize karşı kapalı ve duygusal bir tavır sergiliyorsunuz. Düşündüğünüz olayları çok fazla büyütebilir ve kafanızın daha karışmasına neden olabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. 

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Düşünceleriniz paylaşırken, herkesin sizi anlamasını beklemiyorsunuz. Olaylara mantıklı bir şekilde eğilmeniz, sizi farklı yapabilir. Fakat haberleşme konusunda ketum davranmanız, sizin için önemli açılımlara neden olacak. 

7 Şubat 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi en üst düzeyde kullanmalısınız. Kişiliğinizin size kazandırdığı vasıfları başkalarını etkileme konusunda rahatça ifade edebiliyorsunuz. Çevrenizdeki olaylara fazla tepkilisiniz. Sağlığınız işlerinizi aksatabilir.

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özgürlüklerine karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün bulunduğunuz şartları sorguluyorsunuz, çevrenizle duygusal bir bağ içindesiniz. 

5 Şubat 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenize karşı kapalı ve duygusal bir tavır sergiliyorsunuz. Düşündüğünüz olayları çok fazla büyütebilir ve kafanızın daha karışmasına neden olabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde saplantılarınızı denetim altında tutmalısınız. 

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün hırslı bir gününüz. 

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bu dönem yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi düzeltme ihtiyacı duyacak ve bu konuda gizliliği tercih edeceksiniz. 

2 Şubat 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda, yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, sevdiklerinizle bir araya gelerek, özellikle eski konularla ilgili unutulmuş ve açığa çıkması gereken olayları sonuca bağlayacaksınız. Bu durum herkesin rahatlamasına neden olsa da; bazı konularda problemler artabilir.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Kinci yönleriniz ortaya çıkabilir. Geçmişte yapılan yanlış bir davranış biçimi içinizdeki öfkeyi tetikleyebilir. İntikam duyguları içinde karşınızdaki kişiye, politik ve iğneleyici bir şekilde dersini vermek isteyebilirsiniz. 

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün  farkındasınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, işler ayağınıza gelecek. 

29 Ocak 2021 Cuma Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içindesiniz, güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Pratik çözümlerin arayışı içindesiniz. 

28 Ocak 2021 Perşembe Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok iş var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmelisiniz. Bulunduğunuz ortamın düzeni tarzınıza uymayabilir. 

27 Ocak 2021 Çarşamba Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. İçsel olarak yaşadığınız karmaşaya karşı önleminizi almalısınız. 

26 Ocak 2021 Salı Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün ele aldığınız konularda hiç kimseye hesap vermek istemiyor olmanız, karşınızdaki kişiyi zor durumda bırakıyor. İstekleriniz doğrusunda hareket ederek, bireyselliğinizi ortaya koyacaksınız. İletişiminiz mükemmel.

EN ÇOK OKUNANLAR

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

1 dakika okunma süresi
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR