Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Mayıs 2022 Cumartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Yine bu dönem, başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır. Birçok olumlu gelişmenin başlangıcı, ilişkilerinizle filizlenecektir.  

27 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık çok gerilerde kalan nostaljik ilişkilerinizdeki serüvenleri bir kenara bırakın. Çünkü, halen aklınızın bir köşesinde yer etmiş durumda ve zaman zaman küllerini deşiyorsunuz. Yollarınız bir daha kesişmeyecek, farkındasınız. 

26 Mayıs 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost çevresinde yaptığınız sohbetlerde, keyif alınarak dinleniyorsunuz. Fakat konusu edilen bazı güncellikler sizin ilgi alanınız dışına taşabilir. Bu tür durumlarda, fikir yürütmeniz için kendinizi koşullandırmayın. 

25 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dingin ve sabırlı yapınızı ortaya çıkaran, başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün detaylar üzerinde fazla duruyor, olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Özellikle kavrama yeteneğinizi doğru bir şekilde kullanacaksınız. 

24 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yöneticilik konusunda çevrenize ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor. Bugün güven duygusuna ve onaya her şeyden çok ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.

23 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor, detaylardan yola çıkarak kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Olaylara geniş bir şekilde bakıyorsunuz. Kurallı hareket ettiğiniz zaman işleriniz çok kolay sonuçlanacak.

22 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Fiziksel zevkleriniz ön plana çıkacaktır.

21 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygular ve istekler arasında farklı bir değişim söz konusu. Gizli inatçılığınızı kullanmak için uygun bir gün değil. Size uygun aktivitelerin olduğu ortamlarda doğal yapınızı korursanız, çekiciliğiniz etkili olacak. 

20 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizin düşük olması, yapmanız gereken birçok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Yetersizlik duygusu içinde olmanız zihinsel dağınıklığınızdan ileri geliyor. 

19 Mayıs 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizdeki gecikmeleri fazla abartmayın. Maddi fırsatlar arkadaşlarınızın yardımı veya  çalıştığınız şirketin aracılığıyla gelecek. Bugün özellikle hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişim yapmamalısınız. 

18 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı ve kaprisli  davranmaktan vazgeçmelisiniz. 

17 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaptığınız işlerle yetinmiyor, karakteriniz gereği sıra dışı işler yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Yoğun enerjiniz sizi yorgun ve keyifsiz yapabilir. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Hayal gücünüz mükemmel çalışıyor. 

16 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay’ın konumu, felsefi anlamda yoğun düşüncelere neden olurken, çevrenizi güzelleştirmek adına çalışmalar yapacaksınız. Ayrıca iş toplantılarında ve aşk yaşamınızda fiziksel olarak da etkileyici olmak istiyorsunuz. 

15 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 Aşk konusunda kariyer ve üstün nitelikler göz dolduracaktır. Bugün konuşulan şeyleri gözünüzde büyüterek, gereksiz tartışmalara meydan verebilirsiniz. İnandığınız konulardan taviz vermek istemiyorsunuz; bu yönünüz şaşırtıcı.

14 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dönem bazı aşklar yarım kalacaktır. Sevdiğiniz kişiden beklentiniz, duygusal gereksinme içinde olmanız, onu çok fazla etkileyecektir. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sert çıkışlardan uzak kalmalısınız.

13 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsi kolaylıkla etkiliyorsunuz. Zevklerinizde aşırıya kaçmak istemiyorsanız, arzularınıza gem vurmayı öğrenmelisiniz. Bugün partnerinizle aranızda önleneeyen bir heyecan fırtınası oluşabilir. Sosyal yaşamınız canlanıyor.

12 Mayıs 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelişen olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Sizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalı, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz istekleriniz karşısında sabırlı olmalı ve atılım yapmadan önce iyi düşünmelisiniz. 

11 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları kendinize seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz..

10 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için meraklı ve amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. İstenmeyen harcamalar da söz konusu.

9 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecek. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek; kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyor ve sabırlı davranıyorsunuz. 

8 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizi veya sevgilinizi özgür bırakın ve sosyal yaşantısına eşlik etmeye çalışın. Hayal kırıklıkları size göre değil. Aşkın önemli olduğu bir dönemdesiniz. İlişkinizi gözden geçirmeniz gerekecektir. Daha samimi olmalısınız.

7 Mayıs 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli anlamsız bir huzursuzluk kaynağı yaratabiliyor. Hassas anlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Böyle durumlarda gergin oluyorsunuz. 

6 Mayıs 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranıyorsunuz. İşlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınızla uğraşmalısınız.

5 Mayıs 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

 Çevrenizle istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Duygusal konularda kendinizi  farklı ve yenilenmiş hissediyorsunuz. Birçok arkadaşınız sizinle aynı fikirde olacaktır. Bugün güçten yana oluşunuzu destekleyenler olacaktır.

4 Mayıs 2022 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve birçok fırsatı bir arada yakalayacaksınız. Güvendiğiniz kişilerle bir arada olma ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz.

3 Mayıs 2022 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. İçsel olarak yaşadığınız karmaşaya karşı önleminizi almalısınız. 

2 Mayıs 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özgürlüklerine karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün özel hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken, duygusal tatmin sağlıyorsunuz.

1 Mayıs 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde mantıklı davranmak zorundasınız. Duygularınız karışabilir. Güven ihtiyacı içindesiniz. Partnerinizden beklediğiniz desteği bulamadığınız zaman, kafanızdaki olumsuz fikirler yüzünden moraliniz hemen bozuluyor.

30 Nisan 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve duygusal  düşünmekten bir an önce vazgeçmelisiniz. 

29 Nisan 2022 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kazançlarınızı arttırmalısınız.

28 Nisan 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

1 dakika okunma süresi
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

1 dakika okunma süresi
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR