Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2021 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal anlamda  enerjinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gün. ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor..

27 Ekim 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun duygular içinde olsanız bile pratik yönünüzü ön plana çıkararak, gerçek isteklerinizi arka plana atmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Kişisel değerlerinizin farkındasınız ve gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. 

26 Ekim 2021 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. 

25 Ekim 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmayı arzu ediyorsunuz. Bugün hırslı yönleriniz atakta.

24 Ekim 2021 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz. Doğru kişilerle birlikte çalışmak sizi dinlendiriyor.

23 Ekim 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinize hiç kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz. İkna kabiliyetiniz artıyor. Bu hafta özellikle olaylara bakış açınızda gizli bir mizah saklı. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılacağınız bir gün.

22 Ekim 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Yüksek bir performans sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki etkinizin olumlu geri dönüşlerini göreceksiniz.

21 Ekim 2021 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortama adapte olabilmesi için yapacağı şeylerden biri de, çevresine karşı iletişim düzeyini yüksek seviyelerde tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.

20 Ekim 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygular ve istekler arasında farklı bir değişim söz konusu. Gizli inatçılığınızı kullanmak için uygun bir gün değil. Size uygun aktivitelerin bulunduğu ortamlarda; doğal yapınızı korursanız, çekiciliğiniz etkili olacak.

19 Ekim 2021 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle beraberliğiniz bir anlamda farklı duygular içinde gelişiyor. Partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün değil. Onun istekleri, sizin tarzınızın dışında olduğundan hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 

18 Ekim 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesi gerekiyor. Bugün herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz.

17 Ekim 2021 Pazar Yengeç Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulamalar geçirebilirsiniz. Geleneksel yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz..

16 Ekim 2021 Cumartesi Yengeç Günlük Burç Yorumu

 İlk anda insanlar üzerinde soğuk bir imaj bırakmanıza rağmen, çok kısa sürede sevimli ve cana yakın birisi olduğunuz ortaya çıkıyor. Daha sonra da, vazgeçilemeyen dostlar arasına giriyorsunuz.  Fedakarlığı seviyorsunuz.

15 Ekim 2021 Cuma Yengeç Günlük Burç Yorumu

Ailede bazı dengelerin yeniden gündem kazanması söz konusu. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz. Bilgilerinizi sergileme konusunda  oldukça başarılısınız.

14 Ekim 2021 Perşembe Yengeç Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda biraz daha cesaret ve atılganlığa ihtiyacınız var. Partnerinizden gelen istekler sizi bazen çaresiz bırakıyor. Size bir arkadaş gibi davranan en yakın  büyüğünüzden alacağınız destek  önemli olacak. 

13 Ekim 2021 Çarşamba Yengeç Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Yaratıcılık konusunda farklılığınızı çevrenize doğallığınızla hissettirebileceksiniz. İlginç konuşmaların yaşanacağı dost ve aile  toplantıları sizi bekliyor.

12 Ekim 2021 Salı Yengeç Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız.. Başkaları için zor bir kişilik sergiliyorsunuz. .

11 Ekim 2021 Pazartesi Yengeç Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz işlerden kazandığınız paraların anlamı sizin için çok önemli. Bugün duygusallığınızı kullanarak yapabileceklerinizin üstünde başkalarına sözler de, vermeyin. Sınırlarınızı aşma konusunda ısrarcı olmayın. 

10 Ekim 2021 Pazar Yengeç Günlük Burç Yorumu

Karışık işler size göre değil unutmayın.  Bugün disiplinli olmalısınız. Sabırlı yapınız sayesinde, iş yaşantınızdaki engeller ortadan kalkıyor. Kendinizi ispat etmeye çalışırken, özellikle daha dikkatli davranmalısınız..

9 Ekim 2021 Cumartesi Yengeç Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat bazı tereddütleriniz var. Fikir tartışmalarına açık bir gününüzdesiniz. Patik zekanız sayesinde; düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken kullandığınız yöntemler işe yarayacak.

8 Ekim 2021 Cuma Yengeç Günlük Burç Yorumu

Çekici, ve ikna edici olmanız çevrenizde olumlu etkilere sebep oluyor. Bugün girdiğiniz her ortamda, sizin istekleriniz ön plana çıkacak ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz., herkesten tam puan alıyorsunuz

7 Ekim 2021 Perşembe Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Kendinizle ilgili bir takım olayları istediğiniz gibi denetleyeceksiniz. Partnerinizin  iş ilişkilerine destek vermeniz ve denetlemeniz  gerekebilir.

6 Ekim 2021 Çarşamba Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ay’ın bulunduğu konum içsel sorgularınızı arttırıyor.. Çevre ilişkilerine kapalı ve eleştirici davranacağınız bir gün. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki olaylara yorum getirmelisiniz. 

5 Ekim 2021 Salı Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi düşük olması nedeniyle, yapmanız gereken bir çok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok.  Yetersizlik duygusu içinde olmanız zihinsel dağınıklığınızdan ileri geliyor. 

4 Ekim 2021 Pazartesi Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Önemli konular gündemde.

3 Ekim 2021 Pazar Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Retro Neptün’den olumlu etkiler alıyorsunuz. Uzun yollarda sizi bekleyen güçlü dostlarınızdan beklediğiniz haberleri alacaksınız. Siz, ideallerinize uygun kişilerle çalışmalısınız. Bugün başarılı olma konusunda güçlük çekmeyeceksiniz.

2 Ekim 2021 Cumartesi Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün her şeye alınabilir ve en yakınlarınıza bile kırılabilirsiniz. Duygusal patlamalar yaşamak istemiyorsanız, kalabalık ortamlardan uzaklaşmalı ve çevrenizde gelişen olaylara kayıtsız kalmaya özen göstermelisiniz. 

1 Ekim 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz.

30 Eylül 2021 Perşembe Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekmek olmalıdır. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak.

29 Eylül 2021 Çarşamba Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel özgürlüğünüze hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Yaşamın felsefi yönünü görmek istiyor ve düşüncelerinizi kendi yorumlarınız doğrultusunda ortaya koyuyorsunuz. Siz yaşamı farklı algılıyorsunuz.

28 Eylül 2021 Salı Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat, düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınız oldukça yüksek.  

EN ÇOK OKUNANLAR

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR