Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
14 Mayıs 2021 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk size eğlence şeklinde geliyor... Bazılarınız  iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir, iddialı tavırlar içinde olabilir. Doğru kararlar almak sizin elinizde. İnatçı  yapınız ilişkilerinize olumsuzluk  getirebilir.

13 Mayıs 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin. Karşıt Jüpiter’in ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte ele alıp düşüneceksiniz. 

12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kısa yollar yaparak görüşeceğiniz kişilerden olumlu elektrik alacaksınız. Duygusal sorunlarınızı arka plana atacak ve partnerinizin sorunlarına kısa sürede çözüm bulacaksınız. İçsel sevinciniz oldukça yüksek gelişiyor. 

11 Mayıs 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

 Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için, artık cesur kararlar vermenin zamanının geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz. Bugün yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız.

10 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kazançlarınızı sorgulamak yerine, enerjinizi yükseltecek yeni çalışma alanlarını keşfetmelisiniz. Başarılarınızı perçinlemek için seçimleriniz konusunda detaycı davranmalı ve her zamanki seçiciliğinizi ön plana çıkarmalısınız.

9 Mayıs 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. Bu dönem iyi niyetli yaklaştığınız her konunun, sonradan olumsuzluğa dönüşmesi enerjinizi azaltmamalı.

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Emin olarak ilerliyorsunuz.

7 Mayıs 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Siz sadece kendi fikirlerinize aşıksınız. Mantıklı gibi görünseniz bile en son sözü söylemek konusunda ısrarcısınız. İş yaşantınızda kendinize güvenmeniz sizi başarıya götüren etkenlerden biri. Farklı olmak güzel bir şey.

6 Mayıs 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

 Yakın arkadaşınızla, hakkında konuştuğunuz üçüncü kişi ile ilgili olarak; duygusal açıdan yaşadığınız sert dönemeçler sizi rahatsız ediyor. Bugün, karar verme konusunda sizi zorlayan çevre etkileşimlerden uzak kalın.

5 Mayıs 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Geçmişle ilgili anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu duygusal halinizi, aşırı olmamak şartıyla partneriniz de paylaşıyor. Bulunduğunuz ortamlarda dostlarınızın varlığıyla mutlu oluyorsunuz. 

4 Mayıs 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizle olan duygularınızda belli bir mantık arayışı içindesiniz. Onların düşüncelerinden etkilenmeniz mümkün değil. Bugün, Ay sizi daha eğlenceli ve yenilikçi yaparken, partnerinizle birlikte özgürce vakit geçirebilirsiniz.

3 Mayıs 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kararsızlıklar içindesiniz.  Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Yaşam boyunca mantıktan ayrılamayan bir yapınız olduğu için, içinizde hissettiğiniz duygusal kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. 

2 Mayıs 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Azimli yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, çevrenize baskıcı davranmamalısınız. 

1 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilirsiniz. Birçok arkadaşınız sizi uzaktan izlemekle yetinebilir. Çekiciliğiniz mükemmel.

30 Nisan 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Fakat, onların sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. 

29 Nisan 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün içindesiniz. Dostluğu seven biri olarak, duygusal kırgınlıklarınızı unutarak, sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. Yeni fırsat doğuyor. 

28 Nisan 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. İş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor, değerlendirin. 

27 Nisan 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor. Çevrenize meydan okuyorsunuz. 

26 Nisan 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Sezgilerinizin doğru çıkması sayesinde, çevrenizdeki birçok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel, fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek. 

25 Nisan 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kişisel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Her konuda bilginize güveniyorsunuz. Çevrenize özgün fikirlerle çıkıyorsunuz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışmanız, ufkunuzun genişlemesine neden olacak.

24 Nisan 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız; gireceğiniz ortamlarda duygu ve düşüncelerinizi kontrol etmeye özen göstermelisiniz. Bugün huzursuzluk duygusuna kapılabilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

23 Nisan 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

 Para kazanmayı seviyorsunuz. Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyor, fakat tüm bunları yaparken, bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek için, başlattığınız mücadelenin içinde olmaktan büyük bir zevk alıyorsunuz. 

22 Nisan 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızda anlaşılmamakla eleştiriliyorsunuz. Düşünmeden konuştuğunuz konular başınıza iş açabiliyor. Paylaşım konusunda cimri davranıyor ve işinizi hiç kimseye emanet edemiyorsunuz. Çevrenize güvenmeyi öğrenmelisiniz. 

21 Nisan 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

 Yakın arkadaşınızla, hakkında konuştuğunuz üçüncü kişi ile ilgili olarak duygusal temelde yaşadığınız sert dönemeçler sizi rahatsız ediyor. Bugün, karar verme aşamasında, sizi zorlayan çevre etkileşimlerden uzak kalın.

20 Nisan 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bilinçaltınızın pozitif  enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün temponuz çok hızlı  gelişiyor. 

19 Nisan 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise, değişik iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Azimli yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, çevrenize baskıcı davranmamalısınız. 

18 Nisan 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapacaksınız. Birlikte yeni işler yapmak istiyorsanız, uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. 

17 Nisan 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yeteneklerinizin sınırlarını zorlamada üstünüze yok. Bugün tüm becerilerinizi ruhsal bir maneviyatla birleştirecek ve kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız. Aşırı çalışmanız gereken bir gün. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

16 Nisan 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Bugün çevrenizdeki güçlü dostlarınızın destekleriyle gerçekleştireceğiniz çalışmalar, sizin için iyi bir zemin oluşturacak. Gün içinde bilinçaltı takıntılarınız sizi rahatsız edecek.

15 Nisan 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bugünde, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız. Farklı bakış açınız ufkunuzu genişletiyor. Yaşam kaliteniz gün geçtikçe yükseliyor.

14 Nisan 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizde kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Onlarla küçük çapta seyahat planları yapacaksınız. Bu dönem değişimleriniz sizi de rahatsız ediyor. 

EN ÇOK OKUNANLAR

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları
2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

2021 Mayıs Ayı Burç Yorumları

22 dakika okunma süresi
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?
Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

Jennifer Lopez Ben Affleck'e Geri mi Döndü?

10 dakika okunma süresi
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap
Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

Hafsanur Sancaktutan ile 5 Soru 5 Cevap

3 dakika okunma süresi
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis
Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

Hollywood Gündemi: Kourtney ve Travis

14 dakika okunma süresi
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları
Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

Keyifli Buluşma: Anneler ve Çocukları

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR