Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Ekim 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars   burunuzda ilerlerken, Ay’dan olumlu etkileşim alıyorsunuz. Mantıklı  yapınızın daha da kemikleşmesi ve düşüncelerinizden taviz vermeyişiniz sizin için önemli bir vurgu oluşturuyor. Sevdiklerinizle inatlaşabilirsiniz.  

27 Ekim 2021 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz. 

26 Ekim 2021 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi  tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. 

25 Ekim 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnatçı tavırlar sergileseniz bile, içsel duygularınızın yoğunluğu karşısında bocalamanız mümkün. Düşüncelerinizde ısrar etmek yerine yenilikler karşısında uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. İş olanaklarınızı genişletmelisiniz.

24 Ekim 2021 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş, burcunuzda ilerlerken düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve çalışkan, disiplinli belli bir potansiyeli olan kişileri seviyorsunuz.

23 Ekim 2021 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok konuda anlaşmalara imza atacaksınız.

22 Ekim 2021 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ince hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir iş değil. Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.

21 Ekim 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşünce içinde olması sizi etkilemeyecek. Yaratıcılığınızı  destekleyen davranışlar içindesiniz. Karşınıza çıkacak olan bu fırsatlar geride kalan olumsuzlukları unutturacak.

20 Ekim 2021 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınızın pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Bugün birçok kombinasyon işlerin sizi yoracağını bile bile, bazı işleri çözümlemek için girişeceksiniz. Aktif bir döneminiz.  

19 Ekim 2021 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Yorulmaktan ve çalışmaktan asla korkmamanız sizi farklı yapıyor.

18 Ekim 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde bir türlü istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Oysa biraz daha esnek olmanızın size getireceği pozitif enerjiyi karşı tarafa da yansıtabileceksiniz.

17 Ekim 2021 Pazar Terazi Günlük Burç Yorumu

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün içindesiniz.. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmamalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız.

16 Ekim 2021 Cumartesi Terazi Günlük Burç Yorumu

 İçinizin bir yerlerinde sürekli olarak, bir türlü gerçekleştiremediğiniz düşleriniz var. Bu artık sizin yaşam tarzınız olmuş durumda. Bu tür düşünceler sizi hayata bağlıyor. Fakat, içinde bulunduğunuz  şartları da unutmayın.

15 Ekim 2021 Cuma Terazi Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrelerinizde sabit bir kişilik sergiliyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Uçlarda dolaşmadığınız zaman verimli olabiliyorsunuz.

14 Ekim 2021 Perşembe Terazi Günlük Burç Yorumu

İş çevrenizde doğru kişilerin olması sizin için çok önemli. Aksi taktirde kolaylıkla olumsuz motivasyon alıyor ve çok çabuk günlük iş akışına bunu kolayca  yansıtıyorsunuz. Bir konuda destek arayışlarına girebilirsiniz..  

13 Ekim 2021 Çarşamba Terazi Günlük Burç Yorumu

Her an gelişen  fırsatlar karşısında, kendiniz   yönlendirebiliyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddesel kazançlarınızla paralel bir şekilde destekleyeceğiniz bir gün. İş yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir. 

12 Ekim 2021 Salı Terazi Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızda eğlenceli ve ilgi çekici olaylar gündeme gelecek.  Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal aktiviteleriniz  gündem kazanacak.  Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

11 Ekim 2021 Pazartesi Terazi Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil. Sitemlere aldırmamalısınız.

10 Ekim 2021 Pazar Terazi Günlük Burç Yorumu

İşlerinizi yolunda gitmesi sizi şımartabilir ve her an hata yapabilirsiniz. Başarınızı perçinlemek istiyorsunuz. Aşk ilişkinizde ifade zorluğu yaşayabilir ve karşı taraf yanlış anlayabilir.  Kendinizi sorgulamalısınız. .

9 Ekim 2021 Cumartesi Terazi Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki bir çok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel  fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek.

8 Ekim 2021 Cuma Terazi Günlük Burç Yorumu

Yaşantınızda, bir süredir kafanızı kurcalayan konulara bir açıklık getireceksiniz. Amaçlarınız doğrultusunda, biraz soğukkanlılıkla hareket etmeye devam edin. Bugün her şey lehinize gelişecek. İş yaşamınız aksiyon kazanıyor

7 Ekim 2021 Perşembe Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün görüşeceğiniz kişiye karşı bilgiçlik taslamayın. Konuya da çok hakim olabilirsiniz. Bu işin uzmanı olsanız bile alçak gönüllü davranmak size kazandıracaktır. Bilmediğiniz konulara daha yumuşak bir tavırla yaklaşmalısınız. 

6 Ekim 2021 Çarşamba Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin  algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızı  çok sıkıyor.

5 Ekim 2021 Salı Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz.  Bugün felsefi konuşmalar yaparak, çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.

4 Ekim 2021 Pazartesi Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Arkadaş çevrenizde sanatsal olayların gündem kazanacağı bir gün. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Görüştüğünüz kişilerin sizden etkilenmelerini sağlamak için daha fazla çaba göstermelisiniz..

3 Ekim 2021 Pazar Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Mars  burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Paylaşıma açıksınız. 

2 Ekim 2021 Cumartesi Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularda sınırlarınızı zorlayarak harekete geçmeniz işe yarayacak. Siz zor işleri sevdiğiniz için, sorunlu konuları seçiyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizin aktifliği sayesinde bir çok problemin çözümünü bulacaksınız. 

1 Ekim 2021 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, kendinize her konuda güveniyorsunuz. Sıkıldığınız anda kolayca şekil değiştirmeniz yüzünden, sizi tanımak mümkün olmuyor.. Doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz.

30 Eylül 2021 Perşembe Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Hayatınızda güçlü insanlar ve kariyerinize katkısı olacak kişilerle birlikte olacaksınız. Sıradan kişilerden hoşlanmadığınız için farkında olmadan yöneldiğiniz insanların kariyer açısından önemli kişiler olduğunun farkındasınız.

29 Eylül 2021 Çarşamba Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Amacınız yaşam kalitenizi yüksek tutmak. Bugün, ailenizle ilgili fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Her zamanki denetimli davranışlarınızla, çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. Bugün, sezgilerinizde yanılmayacaksınız. 

28 Eylül 2021 Salı Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün içindesiniz.. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

EN ÇOK OKUNANLAR

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi

BURÇLAR