Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Temmuz 2021 Çarşamba 00:01 | Son Güncellenme:
13 dakika okunma süresi
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı düşünecek ve fikirlerinizi karşı tarafa aktarırken olumlu bir enerji içinde olacaksınız. Yaratıcılığınız konusunda zorluk çekmiyorsunuz. Konulara yaklaşımınız, pratik ve tedbirli. Özellikle bugün oldukça  başarılısınız.

27 Temmuz 2021 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Çevresel koşulların lehinize desteklendiği bir gün. İsteklerinizdeki çeşitlilik aklınızı karıştırabilir. Uzaklarda, değer verdiğiniz dostlarınızdan beklediğiniz güzel haberleri alacaksınız. Kardeşlerle bağınız güçleniyor.

26 Temmuz 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Fakat onların sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

25 Temmuz 2021 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Kişisel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere istekleriniz konusunda diretmemelisiniz. Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde, yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Özgün fikirler üretiyorsunuz.

24 Temmuz 2021 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızda güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.

23 Temmuz 2021 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde, kararsızca ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Aleyhinizdeki söylentilere hazırlıklı olun.

22 Temmuz 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için, artık cesur kararlar vermenin zamanının geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz. Bugün yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Eylül 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

21 Temmuz 2021 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün sabırsız fakat kendinize güvenen tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, birçok probleminizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz.

20 Temmuz 2021 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşk yaşantınızda ilgi çekici olaylar gündeme gelecek. Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün. Olayları akışına bırakmalısınız.

19 Temmuz 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza çok fazla takıyorsunuz. Nasıl olsa her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var, biliyorsunuz.

18 Temmuz 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Bugün girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Gözler üzerinizde.

17 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için gösterdiğiniz çabanız sonucunda taşlar yavaş yavaş oturuyor. Bugün ince hesaplar ve planlar içindesiniz. Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararların sonuçlarını çok çabuk görmek istiyorsunuz.

16 Temmuz 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Sahiplenme içgüdülerinizi kontrol altına almalısınız. Zihninizde yer edinen konumlara ulaşmak için gerekli tüm imkanlara sahipsiniz.

Temmuz 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları

15 Temmuz 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal paylaşımlarınızda olumlu bir gün içindesiniz. Bugün sevdiğiniz kişiye isteklerinizi yaptırabilirsiniz. Karşılıklı yoğun duygular, uzun süredir konuşmadığınız konuları da gündeme getirecektir. Sürprizlere hazır olun.

14 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Bugün çevrenizin enerjinizi bölmesine izin vermeyin.

13 Temmuz 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Dengeli tavırlarınızı unutacak olaylarla karşılaşmanız mümkün. Kendiniz farklı bir boyutta hissedebilirsiniz. Bugün çalışma ortamınızdaki olumsuzluklardan etkilenebilirsiniz. Aldırmamayı bir türlü öğrenemediğinizi biliyorsunuz. 

12 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın ilişkiler, komşular ve iletişim konuları gündeme gelirken aile ve yuva ile ilgili konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız.

 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

11 Temmuz 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün içindesiniz. Dostluğu seven biri olarak; duygusal kırgınlıklarınızı unutarak, sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. Yeni bir fırsat doğuyor.

10 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için bütçe dengenizi bozacaksınız. İsteklerinizde bir aşırılık gözleniyor. Yine de olumlu bir gününüzdesiniz.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Henüz hayata geçiremediğiniz projenizin alt yapısı üzerinde çalışmalar yapıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir arada olmanın keyfini çıkarıyor ve onların desteği konusunda olumlu yansımalar alıyorsunuz. Rakipleriniz tarafından takip ediliyorsunuz. 

Burçlar Hakkında Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin;
Instagram: @Alemdergisi

8 Temmuz 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Somut düşüncelerin size kazandıracağı alternatiflerden, nasibinizi olumlu bir şekilde alıyorsunuz. Sizinle iş birliği içinde olan kişiler adaletli tavırlarınızdan etkilenerek, size daha fazla sorumluluk yükleyebilirler.

7 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizdeki olumlu performansı, iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi yeni olaylara hazır hissediyorsunuz; katılacağınız toplantılarda konuşmalarınızla göz dolduracaksınız.

6 Temmuz 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve yakın dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Kendinizi yeni olaylar içinde bulabilirsiniz. 

5 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizde gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolayca  geleceksiniz. Başarılar sizden yana, unutmayın.

4 Temmuz 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün, maddesel gerginlikler yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Düşüncelerinizi gizleme ve planlarınızı saklama gereği duyacaksınız. Karşılıklı görüşmelerin yapılacağı bir gün. İkilem yaşıyorsunuz. 

3 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Mesleki konuların ön sıralarda yer alması nedeniyle ertelediğiniz bazı özel işlerinizin birikmesine meydan vermemelisiniz. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak bir takım problemleri gözünüzde büyütmeyin.

2 Temmuz 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yaptığınız işlerin alt yapısına çok önem veriyorsunuz. Başlattığınız organizasyonların ilginç gelişmesi size bağlı bir durum. Bugün yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için, olayları irdelemek sizi mutsuz edecektir. 

1 Temmuz 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Dış görünümünüzü sürekli disiplin altında tutmaya çalışmanız ve problemleri içinize gömmeye çalışmanız, sorunların büyümesine meydan verebilir. Kendi içinizde bir kişilik savaşı vermeyi bir kenara bırakın, yararınıza olacak.

30 Haziran 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor, detaylardan yola çıkarak kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bugün değişik fırsatların bir araya gelmesi karşısında, karar verme güçlükleri yaşayacaksınız. Dikkatli olun.

29 Haziran 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, görüştüğünüz insanların farklı yönleri dikkatinizi çekiyor. Yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Sizi etkileyecek kişilerin belli bir düzen içinde olmaları lazım. 

28 Haziran 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Bazı  dostlarınız ilişkilerinizi renkli tutmak için size yardım ediyor. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

1 dakika okunma süresi
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Alaçatı'nın En İyi Mekanları
Alaçatı'nın En İyi Mekanları

Alaçatı'nın En İyi Mekanları

1 dakika okunma süresi
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

1 dakika okunma süresi
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR