Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
28 Mayıs 2022 Cumartesi 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda özveride  bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmenizde fayda var. Dikkati elden bırakmayın. 

27 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle ilgili anlaşmazlığınızda hatayı kendinizde arayın. Çünkü, ebeveynlerinizle ilgili tartışmalarınızda kendinizi merkeze koyarak etrafınızı önemsemiyorsunuz. Haklı olsanız bile bu şekilde davranmamalısınız.

26 Mayıs 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Her konuda mantığın getirdiği seçenekleri en iyi şekilde birleştirebilen bir yapınız var. İşinizle ilgili meydana gelebilecek gecikmede, tepkisizliğine yol açacak çevre etkileşimlerinden uzak kalın. Güven önemli.

25 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız konular, sabır göstermek ve taviz vermek gibi iki önemli duygudur. 

24 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinize baskı yapmayın.

23 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki konuların ön sıralarda yer alması nedeniyle ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak, ortaya çıkarma konusundaki azminiz size başarı getirecek. 

22 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugünde, alıngan ve kırılgan tavırlarınızla ilginç bir tablo çiziyorsunuz. Çevrenizdeki her şeyin dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.

21 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili paylaşımlarınız pozitif geliştiği zaman, enerjinizin daha da yükseldiğini hissediyorsunuz. Bugün birçok işin sizi yoracağını bile bile, kollları sıvayıp girişimde bulunacaksınız. Aktif bir dönemdesiniz.   

20 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Yol fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Bugün felsefi konuşmalar yaparak, çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.

19 Mayıs 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey, sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Yalnız kendi sorunlarınız ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz. 

18 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde gelişen olaylara karşı duygusuz kalmayı beceremiyor, bulunduğunuz ortamlara müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün karışık problemlerin üstesinden kolayca  geleceksiniz. Başarılar sizden yana, unutmayın.

17 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri denetleme huyundan vazgeçmelisiniz. Bugün bir takım kişilerin fikirlerini benimsemeyebilirsiniz. Bu dönem tansiyon iniş çıkışlarına karşı tedbirli olun.

16 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkiler, komşular ve iletişim konuları gündeme gelirken aile ve yuva ile ilgili konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. 

15 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk size eğlence şeklinde geliyor… Bazılarınız  iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir, iddialı tavırlar içinde olabilir. Doğru kararlar almak sizin elinizde. İnatçı yapınız olumsuzluk  getirebilir.

14 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde kararsız şekilde dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Aleyhinizdeki  söylentilere hazırlıklı olun. 

13 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle birlikte ortak organizasyonlar içinde olacaksınız. Kendi duygularınızdan çok, onun hissettikleri önemli olacak. Enerjinizi daha rahat kullanacağınız ortamları seçmeniz, çevrenizde yanlış yorumlara neden olabiliyor.

12 Mayıs 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bazı konularda seçici davranıyorsunuz.

11 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçenizin dengelerini bozabilirsiniz, dikkatli olun. İsteklerinizde farklı bir aşırılık gözleniyor.

10 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararsızlıklar içinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz  de artıyor. Sizin yaşam boyunca mantığından ayrılamayan bir yapınız olduğu için, içinizde uyuyan kıpırdanmalara bir anlam veremiyorsunuz. 

9 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman, son derece huzursuzlanıyorsunuz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. 

8 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı yaşamak istiyor ve bunu başaramayınca öfkenizi çevrenizden çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınızda romantizm doruğa çıkacak. İş hayatınızda, kariyerli kişilerden alacağınız destek sayesinde başarılı bir dönem geçireceksiniz. 

7 Mayıs 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişle ilgili  anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Bu halinizi, aşırı olmamak şartıyla çevrenizle paylaşıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda kişisel cazibenizle çevrenizi etkiliyorsunuz.

6 Mayıs 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilir yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Karşı cins üzerinde çekiciliğiniz mükemmel gidiyor.

5 Mayıs 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili değişimler söz konusu. Ortak çalışmalar için uygun bir gün. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel  çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Algılama gücünüzün yüksek olduğu bir gün.

4 Mayıs 2022 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Amacınıza uygun hareket ettiğiniz zaman çalışmalarınız ses getirecek.

3 Mayıs 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Düşüncelerinizi gizleme ve planlarınızı saklama gereği duyacaksınız. Karşılıklı görüşmelerin yapılacağı bir gün. İkilemler yaşıyorsunuz. 

2 Mayıs 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevresel koşulların lehinize geliştiği bir gün. İsteklerinizdeki çeşitlilik, aklınızı karıştırabilir. Uzaklarda, değer verdiğiniz dostlarınızdan beklediğiniz güzel haberleri alacaksınız. Kardeşlerle bağınız güçleniyor.

1 Mayıs 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde bir arada yürütmeyi biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızda güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.

30 Nisan 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniliklere açık olmanıza rağmen, bugün eski alışkanlıklarının etkisinde kalabilirsiniz. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacaksınız. Sürpriz haberler karşısında keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

29 Nisan 2022 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve sizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapacaksınız. Birlikte yeni işler yapmak istiyorsanız, uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. 

28 Nisan 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Bugün partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecek; aktivitelerinizi  onunla birleştirmek isteyebilirsiniz. 

EN ÇOK OKUNANLAR

David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı
David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

David Hockney'nin Türkiye'deki İlk Sergisinin Açılışı Yapıldı

1 dakika okunma süresi
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti
ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

ALEM x Philips Daveti Ece Zaim'in Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

1 dakika okunma süresi
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

75'inci Cannes Film Festivali'nin En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti
Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

Nur Karaata Uğurlu'nun Çırağan Sarayı'nda Yeni Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti
Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

Koton x Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR