Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
8 Aralık 2023 Cuma 00:01 | Son Güncellenme:
11 dakika okunma süresi
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu 8 Aralık Günlük Burç Yorumu

Masraflarınızdaki artışların nedeni biraz da kendi hatanız. Bugün alışveriş yaparken, bütçenizi aşabilirsiniz. Düşüncelerinizi, karşı tarafa sivri bir dil kullanarak söylemeniz, istenmeyen tatsız olaylara neden olabiliyor.

Terazi Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalısınız; fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamakta ısrarcı olun.

Terazi Burcu 6 Aralık Günlük Burç Yorumu

Dış görünümünüzü sürekli disiplin altında tutmaya çalışmanız ve kendi içinize kapanmaya çalışmanız, sorunların büyümesine meydan verebilir. Kendi içinizde bir kişilik savaşı vermeyi bir kenara bırakın, yararınıza olacak.

Terazi Burcu 5 Aralık Günlük Burç Yorumu

Siz sadece kendi fikirlerinize aşıksınız. Mantıklı gibi görünseniz bile en son sözü söylemek konusunda ısrarcısınız. İş yaşantınızda kendinize güvenmeniz sizi başarıya götüren etkenlerden biri. Farklı olmak güzel bir şey.

Terazi Burcu 4 Aralık Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılarınızı paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazı konularda kısır bir döngü yaşıyorsunuz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermeyin. Yakınlarınızın da bulunacağı ortamlarda değişik paylaşımlar içinde olacaksınız. 

Terazi Burcu 3 Aralık Günlük Burç Yorumu

Araştırmayı seviyor ve yeni şeyler keşfetmeye bayılıyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz yüksek seyrediyor. Kendinizi ve etrafınızı yargılamaktan vazgeçin ve her şeyi olduğu gibi kabul etmesini öğrenin. Yollar söz konusu olabilir.

Terazi Burcu 2 Aralık Günlük Burç Yorumu

Partnerinizden beklediğiniz güven duygusunu önemsediğiniz bir gün. Sizi etkilemesine izin verdiğiniz müddetçe, aranızda sorunlar çıkacaktır. Bugün ikili ilişkilerinizi gözden geçirerek, öfkelerinizin kaynağını bulabilirsiniz.

Terazi Burcu 1 Aralık Günlük Burç Yorumu

Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var. Her olayı anında ve hızlı bir şekilde  değerlendiriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve zevkleriniz için harcamalarınızı arttırabilirsiniz.

Terazi Burcu 30 Kasım Günlük Burç Yorumu

Kişisel ve sosyal ilişkilerinizi destekleyen tavırlar sergileyeceksiniz. Aynı anda birkaç kişiye söz vermeniz mümkün. Randevularınıza gereken önemi vermelisiniz. Yaşam enerjinizin güçlü olması partnerinizin de hoşuna gidebilir.

Terazi Burcu 29 Kasım Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, hırslı yapınızı daha da körükleyecek sorumluluklar peşindesiniz. Gün içinde sosyal çevrenizde, zincirleme konuları birbirine bağlayan çalışmalarınızla başarılı bir grafik sergiliyorsunuz.  

Terazi Burcu 28 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz için çevrenize adeta aşkı çağırıyorsunuz. Ancak en büyük kusurunuz, hep istediğiniz cümleleri duymak istemenizdir. Bugün gereksiz bir alınganlık gösterebilirsiniz. Dikkatli olun.

Terazi Burcu 27 Kasım Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Bugün partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecek ve aktivitelerini  sizinle birleştirmek isteyecektir. 

Terazi Burcu 26 Kasım Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızda birçok alternatif sizi bekliyor. Çok amaçlı bir yaşam tarzından hoşlandığınız için, çevrenize farklı gelebilirsiniz. Yapacağınız birçok kısa yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri, istemeden etkileyeceksiniz.

Terazi Burcu 25 Kasım Günlük Burç Yorumu

 Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için, artık cesur kararlar vermenin zamanı geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz. Bugün yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız.

Terazi Burcu 24 Kasım Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle karşıt düşünceler içinde olmanız, aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Onun istekleri, sizin tarzınıza ters düşebilir. İnatçı ve kendi düşüncelerine fazla değer veren biri olmaya başladınız. 

Terazi Burcu 23 Kasım Günlük Burç Yorumu

İçtenliğe önem vermenize rağmen, bazen size hiç uymayan bir kişilik sergiliyor ve bulunduğunuz ortamlarda sır olmayı yeğliyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

Terazi Burcu 22 Kasım Günlük Burç Yorumu

Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızda güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.

Terazi Burcu 21 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün sabırsız fakat, kendine güvenen tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. 

Terazi Burcu 20 Kasım Günlük Burç Yorumu

İş birliğini seviyor olmanız, çevrenizin çoğalmasına neden oluyor. Kişisel enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel buluşturuyorsunuz ve böylece başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündemde. 

Terazi Burcu 19 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay’ın konumu, size bazı şartlar sunuyor: Olayları yargılamak yerine, bazı konuları araştırmayı istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz.

Terazi Burcu 18 Kasım Günlük Burç Yorumu

Çevresel koşulların lehinize desteklendiği bir gün. İsteklerinizdeki çeşitlilik, aklınızı karıştırabilir. Uzaklarda, değer verdiğiniz dostlarınızdan beklediğiniz güzel haberleri alacaksınız. Kardeşlerle bağınız güçleniyor.

Terazi Burcu 17 Kasım Günlük Burç Yorumu

Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde kararsız, ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz.  Aleyhinizdeki söylentilere hazırlıklı olun. 

Terazi Burcu 16 Kasım Günlük Burç Yorumu

Partnerinizden çok fazla talep içinde olduğunuz bugün içinde, alıngan ve kırılgan tavırlarınızla ilginç bir tablo çiziyorsunuz. Çevrenizdeki her şeyin dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.

Terazi Burcu 15 Kasım Günlük Burç Yorumu

Siz kendi hesaplarınızı yaparken, çevrenizde farklı gelişmelere tanık olacaksınız. Konuşmalarınıza derin bir anlam katarak karşınızdaki kişileri etkileyebiliyorsunuz. İstekleriniz ve duygularınız arasında denge çok önemli. 

Terazi Burcu 14 Kasım Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin söylediği her söz kafanızı karıştırabilir. Tartışmalar aleyhinize sonuçlanabilir. Her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzde olmanıza rağmen, işin içine duygular girdiği zaman,  partneriniz, sizi anlayamıyor.

Terazi Burcu 13 Kasım Günlük Burç Yorumu

Hızlı düşünecek ve düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken olumlu fikirler içinde olacaksınız. Yaratıcılığınız konusunda zorluk çekmiyorsunuz. Konulara yaklaşımınız, pratik ve önlemci. Özellikle, bugün oldukça başarılısınız. 

Terazi Burcu 12 Kasım Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Bugün duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Karşı tarafın temposunun ağır olması canınızı sıkıyor. 

Terazi Burcu 11 Kasım Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile, çevrenizden kopabilir, birçok arkadaşınızın sizi uzaktan izlemesine neden olabilirsiniz. Mükemmelsiniz.

Terazi Burcu 10 Kasım Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Amacınıza uygun hareket ettiğiniz zaman çalışmalarınız ses getirecek.

Terazi Burcu 9 Kasım Günlük Burç Yorumu

Aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları da önemli sizin için. Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili planları var. Hemen kabul etmeyebilirsiniz. İsterseniz biraz düşünün.  Karşınızdaki kişiye de şans vermemelisiniz.

Terazi Burcu 8 Kasım Günlük Burç Yorumu

Araştıracağınız konuların, size sağlayacağı kazançlar konusunda dikkatli düşünmelisiniz. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı karşı tarafı zor durumda bırakıyorsunuz. Bugün, mesleki anlamda oldukça yaralı geçecek. 

EN ÇOK OKUNANLAR

Aralık Ayı Burç Yorumları
Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık Ayı Burç Yorumları

26 dakika okunma süresi
49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler
Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

Fahriye Evcen Hakkında Merak Edilenler

13 dakika okunma süresi
“Napolyon” Filmi İncelemesi
“Napolyon” Filmi İncelemesi

“Napolyon” Filmi İncelemesi

14 dakika okunma süresi
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri
Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

Siyah Deri Pantolon Kombin Önerileri

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR

*