Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

ABONE OL
25 Şubat 2021 Perşembe 00:01 | Son Güncellenme:
12 dakika okunma süresi
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz. Yenilgiyi kabul etmiyor ve savaşmayı yeğliyorsunuz. Dengelerinizi istemeden zorlayabilirsiniz. Dikkat.

24 Şubat 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizden başka hiç kimsenin düşünceleri önemli olmayacak. Takıntılı yönlerinizin sizi olumlu yönlendirdiğinin farkındasınız. Mesleki konularda istediğiniz her türlü şartı karşı  tarafa kabul ettireceksiniz.

23 Şubat 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İlişkilerinizi olumlu kullanabileceğiniz bir gün. Kendinize güveniyor ve olayları istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızdan olumlu etkiler alıyor ve ortak etkinlikler konusunda yaratıcı davranıyorsunuz

22 Şubat 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemediğiniz için, çevrenizle kişisel çarpışmalar yaşayabilirsiniz. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan kurtulmanız mümkün değil.

21 Şubat 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Ortaklıklar konusunda sizden yaşça büyük kişilerin desteğini göreceksiniz. Hayallerinize oldukça yaklaşacağınız bir gün içindesiniz. Bugün enerjinizi doğru yolda kullanarak daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

20 Şubat 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, duygusallık yaşama arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinize baskı yapmayın.

19 Şubat 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Duygusal ilişkilerinizde yaşadığınız çatışmaları, çalışma arkadaşlarınıza olumsuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Denge insanısınız ve davranışlarınız çevrenizde tepki oluşmasına neden oluyor. Bugün, araştırmalar içindesiniz. 

18 Şubat 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncelerinizi yeniden şekillendirmekte fayda var. Sakin düşünmeli ve hiçbir şeye kızmamalısınız. Acil durumlar için karşınızdaki kişilere de fazla yüklenmeyin. Değişim içinde olduğunuz için kendinizi kapatabilirsiniz. 

17 Şubat 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İş yaşantınızda farklı düşüncelere sahip olsanız bile, inatçı ve pratik davranışlarınız sayesinde işinizde istediğiniz disiplini kurmayı başaracaksınız. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı öğrenmelisiniz.

16 Şubat 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Hızlı düşünecek ve fikirlerinizi karşı tarafa aktarırken olumlu düşünceler içinde olacaksınız. Yaratıcılığınız konusunda zorluk çekmiyorsunuz. Bugün her zamanki çekimser tavırlarınızı hızlı bir şekilde aşıyorsunuz.

15 Şubat 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Duygusal konulara eğiliminiz artıyor. Partnerinizle iletişim  problemleri yaşayabilirsiniz. Ondan beklediğiniz bir takım özel davranış biçimleri var. Alınganlık göstereceğiniz bir gündesiniz. 

14 Şubat 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kararsızlıklar içindesiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Yaşamınız boyunca mantıktan ayrılmayan bir yapınız olduğu için, içinizde hissettiğiniz yeni duygusal kıpırdanmalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. 

13 Şubat 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Ailenizle olan duygularınızda belli bir mantık arayışı içindesiniz. Ve onların düşüncelerinden etkilenmeniz mümkün değil. Bugün, Ay sizi daha eğlenceli ve yenilikçi yaparken, partnerinizle birlikte özgürce gezebilirsiniz.

12 Şubat 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İşinizle ilgili çalışmalarda motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün içinize kapanıp çevrenizden kopabilir; birçok arkadaşınızın sizi uzaktan izlemesine neden olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemiyorsanız, çevrenizle bağ kurmaya çalışın.

11 Şubat 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kendinizi huzursuz ve tedirgin hissedebilirsiniz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Bugün, ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. 

10 Şubat 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

 Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. İsteklerinizde abartılı olmanıza rağmen, duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenize oldukça hassas bir davranış biçimini sergileyebilirsiniz. 

9 Şubat 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kısa yollarla ilgili ilginç planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir; onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda duygu ve düşüncelerinizi  saklama ihtiyacı içindesiniz. 

8 Şubat 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün çevrenizle güçlü iş birliği içinde olacaksınız. Duygusal gelişiminiz için yapacağınız çalışmalarda, maddi beklentilerin de önem kazanacağını biliyor ve hedeflerinizi ona göre belirliyorsunuz. Başarıya çeyrek kaldı.

7 Şubat 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Retro Merkür’ün bulunduğu konum, aşk hayatınız ve sosyal hayatınızla ilgili konulara karşı duyarlılık kazanmanıza neden oluyor. İş yaşantınızda elde ettiğiniz başarılar sizi tatmin etmiyor. Daha fazla zafere ihtiyacınız var. 

6 Şubat 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Ay, para evinizi olumlu etkilerken, karşı tarafın istekleri doğrultusunda bazı sıra dışı masraflar söz konusu. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum, sizi fazla sıkmamalı. Yatırım konusuna yoğunlaşmalısınız.

5 Şubat 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kısa yollarla ilgili ilginç planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda duygu ve düşüncelerinizi  saklama ihtiyacı içindesiniz. 

4 Şubat 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İnatçı tavırlar sergileseniz bile, içsel duygularınızın yoğunluğu karşısında bocalamanız mümkün. Düşüncelerinizde ısrar etmek yerine uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. Bugün iş olanaklarınızı değerlendirmek isteyeceksiniz.

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın. Yakın çevrenizi testten geçirirken, bazılarına odaklanacak ve gerçek dostlarınızla birlikte olacaksınız. 

2 Şubat 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

İletişim konusunda yaşadığınız sorunların altında, duygusal takıntılarınız yer alıyor. Güçlü iş birliklerine ihtiyaç duyacağınız bir gün. Partnerinizin de size destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz.

1 Şubat 2021 Pazartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün kendinizden başka hiç kimsenin düşünceleri önemli olmayacak. Takıntılı yönlerinizin sizi olumlu yönlendirdiğini biliyorsunuz. Mesleki konularda istediğiniz şartları karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

31 Ocak 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

 Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için; artık cesur kararlar vermenin zamanı geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz. Bugün yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden planlarınızı ortaya koymamalısınız; fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamakta ısrarcı olun.

29 Ocak 2021 Cuma Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk yaşantınızda ilgi çekici olaylar gündeme gelecek. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal aktivitelerin gündem kazanacağı bir gün. Olayları  akışına bırakmalısınız.

28 Ocak 2021 Perşembe Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi olanaklarınızı çevrenizle paylaşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün içindesiniz.  Dostluğu seven biri olarak, duygusal kırgınlıklarınızı unutarak, sevdiklerinizin her şeyine koşan bir yapınız var. Yeni bir fırsat doğuyor. 

27 Ocak 2021 Çarşamba Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Maddi konularla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Düşüncelerinizi gizleme ve planlarınızı saklama gereği duyacaksınız. Karşılıklı görüşmelerin yapılacağı bir gün. Yine de ikilem yaşıyorsunuz. 

26 Ocak 2021 Salı Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Kendisine çok değer veren bir kişilik yapınız olmasına rağmen; asıl değerleriniz konusunda sahiplenici olamıyorsunuz. Karşı karşıya kaldığınız her olay karşısında, iyi bir düşünme yeteneğine sahipsiniz

EN ÇOK OKUNANLAR

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları
Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

Evcil Hayvan Sahiplerine Temizlik İpuçları

2 dakika okunma süresi
Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

1 dakika okunma süresi
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler
2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

2021'in Öne Çıkan Moda Trendi: Wide-Leg Jean'ler

1 dakika okunma süresi
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış
İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

İlkbahar-Yaz 2021 Moda Trendlerine İlk Bakış

1 dakika okunma süresi
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı
2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

2021'in En Gözde 12 Saç Aksesuarı

1 dakika okunma süresi

BURÇLAR