PODYUM TRENDLERİ BU ÇAY SAATİNDE

07.07.2017 14:35:33

Londra'da bulunan The Berkeley, Prêt-à-Portea adını verdiği çay saatinde podyum trendlerine gönderme yapıyor.

Elif ÖKSÜZ - [email protected]

Londra'nın Knightsbridge bölgesinde yer alan otel The Berkeley, İlkbahar-Yaz 2017 modasını çay saatine taşıyor. Prêt-à-Portea adı verilen bu çok özel çay saatinde Charlotte Olympia, Gucci ve Balenciaga'nın couture koleksiyonları bisküviler, muslar ve kurabiyelerde farklı bir yorumla karşımıza çıkıyor. En son catwalk trendlerinin görülebileceği bu çay saati, özellikle modaseverlerin çok hoşuna gidecek.

Gucci'nin pembe şeker rengi elbisesinden tutun da,  Ralph & Russo'nun Pain de Gene elbise pastası da bu çay saatinde tadına bakılabilecek lezzetlerden. Stella McCartney'nin damalı dolgu topuk ayakkabıları, Charlotte Olympia'nın çok konuşulan “Chiquita”  muz stilettolarından ilhamını alan bisküvileri, Dolce&Gabbana'nın Güney İtalya mirasını taşıyan fındıklı midi elbisesi, Mulberry'nin “IT” Pembroke çantasından yola çıkılarak hazırlanan çikolatalı keki de bu çay saatinde yerini almış.

Çay saatinin lezzetleri arasında ayrıca Balenciaga'nın ahududu pudinginden oluşan seksi stiletto bisküvisi ve Miu Miu'nun retro bikini bisküvisi de mutlaka denenmeli. Çay saati, her gün 13:30-17:30 saatleri arasında, kişi başı 52 Sterlin olarak devam ediyor. Şayet Laurent Perrier şampanyasını tercih ederseniz kişi başı vereceğiniz ücret 62 Sterlin'e çıkıyor. Ayrıca çay saatindeki porselen takımını da dilerseniz satın alabiliyorsunuz. Buraya gitmeden önce rezervasyon yapmayı ihmal etmeyin. 

PAYLAŞ