DÜNYACA ÜNLÜ FAUCHON PARİS ZORLU CENTER’DA

26.11.2015 13:33:29

Çağdaş ve lüks Fransız gastronomisinin dünyaca ünlü markası Fauchon Paris Zorlu’da! Gurme konseptleriyle İstanbulluların buluşma noktası Zorlu Center’da kapılarını açan Fauchon Paris, cafe ve restaurant konseptiyle lüksü ve lezzeti bir arada yaşatıyor.

Dünyada 42 ülkede 500 ‘den fazla mağazasıyla hizmet veren Fauchon Paris, 1886 yılından beri Fransız mutfağının en özel lezzetlerini kendine özgü kreasyonlarıyla harmanlayarak günümüze taşıyor. Özel olarak tasarlanan şık dekorasyonu, görsel şölen yaratan sunumları ve tadı damağınızda kalacak lezzetleriyle Fauchon Paris, misafirlerini Zorlu Center’ın şık atmosferinde ağırlıyor.

ÖZEL REÇETELİ LEZZETLER

Fransız mutfağı ağırlıklı olmak üzere Türk damak zevkine hitap eden tatlara da yer veren menüsüyle öne çıkan Fauchon Paris, özel reçeteli tarifleriyle bildiklerinizi unutturacak bir deneyim sunuyor. Güne kahvaltısız başlamam diyenler için 4 farklı konseptte kahvaltı sunan Fauchon, hem Parizyenlere hem klasiklere hitap ediyor. Fauchon’un özel reçeteli tatlarının başında ise meşhur Soğan Çorbası, Somonlu Milföy, Bardakta Yengeç ve Avokado yer alıyor.

Profesyonel şefler tarafından her gün özenle seçilen ürünler Fauchon Paris reçeteleriyle birer sanat eserine dönüşüyor. Klasik Sezar salatasını kurutulmuş ördek göğsü ve keçi kroketi peyniriyle yeniden yorumlayan Fauchon’un Sezar Salatası ise daha önce bildiğinizi unutturacak cinsten… Özel pişirme teknikleriyle hazırlanan Limonlu Tavuk Göğsü, bezelye ve mango püresi yatağında sunulan Izgara Levrek ve daha bir çok özel tat Fauchon imzası taşıyor. Fauchon şeflerinin Türkler için hazırladığı özel lezzetlerden birisi olan Kuzu İncik ve Fasulye ise ağır ateşte 4 saat pişirilen kuzu, Türk damak tadının vazgeçilmezi olan kuru fasulye ve pastırma ile harmanlanarak servis ediliyor.

Yemeğin sonunda ise sizi bir sürpriz bekliyor. Fauchon’un klasikleşmiş tatlılarının yer aldığı tepsi masanıza geliyor. Siz içinden renkli makaronlar mı, süslü ekler mi, haute- couture pastalardan mı seçersiniz orası size kalmış.

FAUCHON’DA KEYİFLİ SAATLER

Her Salı 18.00 itibariyle başlayan Happy Hour’la tüm günün yorgunluğunu atmaya hazır olun. İster iş çıkışı birer kadeh için, ister arkadaşlarınızla buluşup sosyalleşin Fauchon’un özel kokteyllerine aperatiflerin eşlik ettiği lezzetli ve eğlenceli saatler sizleri bekliyor.Dünyada 42 ülkede 500 ‘den fazla mağazasıyla hizmet veren Fauchon Paris, 1886 yılından beri Fransız mutfağının en özel lezzetlerini kendine özgü kreasyonlarıyla harmanlayarak günümüze taşıyor. Özel olarak tasarlanan şık dekorasyonu, görsel şölen yaratan sunumları ve tadı damağınızda kalacak lezzetleriyle Fauchon Paris, misafirlerini Zorlu Center’ın şık atmosferinde ağırlıyor.

PAYLAŞ