EVDE SPOR YAPMAK

20.03.2020 10:51:01

EVDE SPOR YAPMAK

Şimdi evde spor yapmak 'IN'! Bu alternatiflere göz atın ve uygun egzersizleri seçip sağlığınız için evde spor yapmaya başlayın.

Dilara TAŞKIN

AKILLI TELEFON UYGULAMALARI

BetterMe

Uygulamayı indirir indirmez spor programınıza dahil etmek istediğiniz egzersizleri seçip kişiselleştirme imkanı sunan ‘BetterMe’, son günlerin en popüler uygulamalarından. Üstelik isterseniz ‘premium’ sürüme geçip, kişiye özel hazırlanan beslenme planına da erişebilirsiniz.

 Nike Training Club

Nike’ın spor giyim dünyasındaki başarısı bu uygulama ile dijital dünyadaki iddiasını da ortaya koyuyor. Kullanıcıların yorumlarında en sık karşımıza çıkan kelime ise “kalite”. Tavsiyemiz, düzenli spor alışkanlığınız yoksa antrenmanınızı oluştururken başlangıç seviyesinden ilerlemeniz.

YOUTUBE KANALLARI

Fitness Blender

Neredeyse 6 milyon aboneye sahip olan Fitness Blender’ın tek dezavantajı yüzlerce video sunması. En büyük avantajı ise adeta özel bir hocayla çalışıyormuşçasına hissettiren kaliteli videoları. Ekipmanlı ve ekipmansız alternatiflerden zorluk seviyelerine kadar Fitness Blender, aradığınız pek çok şeyi vadediyor.

PsycheTruth

Meditasyon ve yoga ile ilginenenlere duyurulur! “Hep denemek istiyordum ama nereden başlasam bilmiyorum” diyorsanız, PscyheTruth YouTube kanalı sizin için doğru adres! Kanalda ayrıca barre, power yoga ve interval cardio gibi egzersiz serileri de bulunuyor.

POPSUGAR Fitness

Eğer mottonuz “Spor yaparken eğlenmek istiyorum” ise hemen YouTube arama kutucuğuna POPSUGAR Fitness yazmalısınız. Yüzlerce zumba videosu ile hem forma girip hem de kendinizi müziğin ritmine bırakarak keyifli vakit geçireceksiniz.

PAYLAŞ