Aslan Burcu Aşk Uyumu; Aslan Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Aslan Burcu Aşk Uyumu; Aslan Burcu hangi burçlarla uyumludur? Astrolog Filiz Özkol, Aslan burçları için astrolojik aşk rehberi hazırladı.

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
2 Ağustos 2021 Pazartesi 12:58 | Son Güncellenme:
22 dakika okunma süresi
Aslan Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Sıcak, romantik, ateşli aşıklardır. Aslan, birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı olduğu için de, güzel aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur. Bulundukları her ortamda sevgi krallıklarını ilan etmeye hazırdırlar. Karşı cins için çekicidirler; toplum içinde kendilerini belli eden kişilerdir. Ama aşkta yoğun yaşadıkları duygularını zor idare ederler. Aslan burcu kişileri, partnerinden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlandıkları için, en küçük bir ilgisizlik karşısında tüm dengelerini yitirirler. Yaşamın karizmatik oyuncularıdır. Aşk, onların yaşam biçimidir. Aşık oldukları zaman mutluluktan ışıldayan gözleriyle, duygularını herkesle paylaşmak isterler. Sevdikleri kişiyi buldukları anda ise, tutkuyla bağlanırlar ve asla ondan ayrılmak istemezler. Alevli kişilikleri hiç kimseyle boy ölçüşemezler. Gerçek bir sevgi insanıdırlar.

Aslan Erkekleri

Sıcak, romantik, ateşli aşıklardır. Birlikte oldukları kişiye hayaller gördürür, ayaklarını yerden keserler. İyi bir konuşmacıdırlar; güzel aşk sözleriyle sevdiklerini etkilerler. Girdikleri ortamda sevgi krallıklarını ilan etmeye hazırdırlar. Karşı cinsi her zaman etkilerler; toplum içinde kendilerini belli eden kişilerdir. Ama aşk hakkındaki yoğun duygularını ifade etmekte zorlanırlar. Aslan burcu kişisi partnerinden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlanır; bu nedenle en küçük bir ilgisizlik karşısında kırılırlar. Yaşamın karizmatik oyuncularıdır. Sizi seven bir Aslan erkeğinden kurtulmanız o kadar kolay olmayacaktır. O sizi seçmiş ise ona direnmeniz faydasızdır. Farklı aşkların kahramanı olmaya eğilimlidirler. Güçlü yapılarını çocuklarına da yansıtarak, onların mükemmel yetişmesine çalışırlar. Aslan babası iyi bir baba olmanın tüm özelliklerini taşır.

Aslan Kadınları

Son derece sadık, cömert ve yüce gönüllü olmalarına rağmen, evlilikte her zaman şanslı sayılmazlar. Hatta ilişkileri tuhaf bir şekilde biter. Yaşamlarında çoğu kez çocuklarıyla sorunlar yaşar ve bu da evliliklerinin gölgelenmesine neden olabilir. Gençlik yıllarında acemi aşkların avcısıyken, yaşı ilerledikçe olgun aşkları tercih eder ve yalnız bir yaşamı asla düşünemez. Duygulu, romantik bile olsa, lüks yaşam arzusundan asla vazgeçemez. Hayatında daima ona eşlik edecek aşklar vardır. Seçimleri isabetli ve uygun kişiler olacaktır. Dürüst olduğu için de, hayatındaki kişiden bıksa bile onu terk etmeden yaşantısına başka bir kimseyi almaz. Aslan kadınları gece hayatından ve görkemden hoşlanır. Erkeğinden de, bu özelliklerini yansıtan kıyafetler ve eşyalar almasını isteyebilir. Takıların da onun yaşantısında önemli bir yer tuttuğunu unutmayın. Aslan kadını, saygı duyduğu bir eşi olduğu zaman onu hayli mutlu edecektir.

via GIPHY

Aslan-Koç

İşte krallara layık bir ilişki. Koç, sizi gördüğü anda kenetlenip kalacaktır. Kendisinden bir şeyler bulduğu özel bir insanla karşı karşıyadır. Karizmatik kişiliğinizden etkilenecek, üzerinize düşecek ve sizi şımartacaktır. Çünkü yaşamı boyunca sizin gibi birini hayal etmiştir. Ortak çok fazla şeyiniz vardır. Birbirinizi yönetmeye kalkışmadığınız sürece problem çıkmaz. Koç, son derece özgür bir yapıya sahiptir ve hep kendi doğruları ile yaşar. Siz, onun kişiliğine saygı göstermeyi başarabilirseniz, her şey mükemmel olacaktır. Koç, kıskançtır ve bir Aslan'ı kıskanmamak imkansız bir şeydir. Doğa bile size destek verirken, bu duyguların önüne nasıl geçeceksiniz bilmiyoruz. Doğru bir insanla birlikteniz ve bu ilişkiyi, ikinizin de feda etmeye hakkınız yok. Sakın unutmayın.

Aslan-Boğa

İki sabit kişilik; inatçı ve kişiliğinden ödün vermeyen iki insan. Bu ilişkiden ne beklediğinizi çok iyi sorgulamanız gerekiyor. Aradığınız aşk mı? Dostluk mu? Eğer isterseniz, her ikisi de mükemmel olacaktır. İkiniz de inatlaşmayı seviyorsunuz. Ödün vermek tarzınız değildir. Fakat aranızdaki cinsel çekim, tüm kırgınlıkları ve tartışmaları eritecek kadar güçlüdür. Birbirinize dokunduğunuz anda her şeyi unutur ve birbirinizin kollarına atılırsınız. Yasak elmanın bu kadar güzel sunulduğu bir aşk sofrasından kim vazgeçebilir ki. Savaşmadığınız günlerin tadını, duygusal aşk geceleri ile geçiren bir ilişki için, bilmem daha ne söylenebilir. Duygu, romantizm, kıskançlık ve ömür boyu sürecek bir aşk sizi bekliyor. Ne dersiniz ? Bizce her şeye değer...

Aslan-İkizler

İkizler insanını gördüğünüz anda beğeneceğinizden şüpheniz olmasın. İkizler de sizi gördüğü anda aşık olacaktır. Öyle ya, sizin gibi üstün nitelikli kişiler her zaman insanın karşısına çıkmaz. Elinizde asanızla yaşamın güzelliklerini onun ayağına sunmanız İkizler'in aklını başından alacaktır. Üstelik onun da sizden farkı yoktur. Bencil bir yapısı vardır. Sizi sevse bile yarışı size bırakmaz ve her alanda üstünlük savaşı verir. Tüm bunları yaparken, öylesine sevimli ve çekicidir ki. Ona kızmak yerine daha da bağlandığını hissedersiniz. Bir Aslan için, İkizler vazgeçilmez bir tutku halini alacaktır. Zamanla olgunlaşan İkizler, beraberliğinin tadını daha farklı çıkaracaktır. Bu ilişki bir ömür boyu sürecektir.

Aslan-Yengeç

Bir Yengeç sizi gördüğü anda hemen aşık olacaktır. Üstün nitelikleriniz, onu kendinize bağlama konusunda güçlük çıkarmayacaktır. Fakat bu ilişkide hep bir şeyler yanlış gidecektir. Yengeç'in size bağlılığı hoşunuza gidebilir fakat daha sonra beraberliğinizde tökezlemeler başlayacak ve hatalarınızı düşünmeye başlayacaksınız. Yengeç bu konuda asla suçu kabul etmeyecektir. Sizi tatlılıkla ikna etmeye kalkışacak ve ısrar edecektir. Uzun bir beraberlik olmasına izin vermelisiniz. Çünkü Yengeç'te aradığınız sevecenliği ve sıcaklığı bulacaksınız. O, ömür boyunca size sadık kalacak ve yuvasını korumak için her türlü fedakarlığa katlanacaktır. Siz de, onun kıskançlıklarına göz yummayı öğrenmelisiniz. İlişkiniz eskidikçe her şey daha güzel olacaktır.

Aslan-Aslan

İki Aslan bir araya gelirseniz, her şeyin mükemmel olmaması için hiçbir neden yok tabii. İki ateş birlikte çok daha güzel yanacaklardır. Onların parlak ışığı çevrelerini de aydınlatacak, birçok arkadaş ve dostları onları gıpta ile izleyeceklerdir. Fakat her şey dışarıdan görüldüğü gibi güllük gülistanlık olmayacaktır. İkisinin de olumsuz özelliklerinden dolay, büyük savaşların çıkma olasılığını hiçbir zaman unutmamak gerekir. Kıskançlıkların, egoların çarpıştığı bir ilişki olacak fakat aynı alevi başka yerlerde de bulamayacakları için, her kavgadan sonra birbirlerinin kollarında atılacaklar ve en güzel anlarında yine kavgaya tutuşacaklardır. Bazılarına bu ilişki ilginç bir film gibi gelebilir. Fakat korunması gereken bir ilişkidir. Bu güzel beraberlik biterse, gerçekten yazık olur.

Aslan-Başak

Başak kişisi ile kolay anlaşamazsınız. Onun eleştirici yönleri sizi rahatsız edecektir. Ayrıca sizin gibi ihtiraslı ve ateşli biri değildir. Para harcama konusunda cimrilik yapabilir. Siz, maddeye değer vermediğiniz için, onun davranışları farklı gelecektir. Bu beraberlik sizi düş kırıklığına uğratacak hatta öfkelendirecektir. Siz istediğiniz kadar iyi niyetli olun, ona bazı şeyleri göstermeniz çok zordur. Başak, kendi doğrularından başka hiç kimseye inanmayacağı için, sürekli bir tartışma içinde olacaksınız. Siz tüm iyi niyetinizle bu beraberliği sürdürmeye çalışsanız da, zaman içinde sönümlenmeye mahkum bir ilişki söz konusudur. En iyisi daha fazla zaman kaybetmeden unutun gitsin. Emin olun dost olmayı daha iyi başaracaksınız.

Aslan-Terazi

İşte anlaşabileceğiniz, hatta ömür boyu sürdürebileceğiniz sıra dışı ve size uygun bir aşk. Ortak o kadar çok özelliğiniz vardır ki... Lükse düşkünlük, rahat ve kaliteli bir yaşam çabası, dostlara zaman ayırma, her ikinizde de mevcut. Sizin mertliğiniz, doğru yönleriniz, güçlü kişiliğinizden Terazi etkilenecek ve kendini size sevdirme çabası içinde olacaktır. Fakat tüm bunları yaparken, kibarlığı ve nazikliği elden bırakmayacak, asla ısrarcı davranmayacaktır. Aranızda kaliteli ve seviyeli bir beraberlik başlayacak, gerçek mutluluğu birbirinizde bulacaksınız. Sesinizi yükselmediğiniz sürece, Terazi sizi asla terk etmeyecek, ömür boyu aşkınıza eşlik edecektir. Bu beraberlik tam anlamıyla dört dörtlük sürecektir.

Aslan-Akrep

Bir Akrep'le Aslan'ın bir araya gelmesi son derece ilginçtir. İki güçlü kişiliğin karşılaşmasını arenaya çıkan iki dövüşçü gibi yorumlayabiliriz. Her ikisi de, hata yapmama adına birbirlerini tartarlar. Aslan gururlu ve cömerttir. Akrep ise, kuşkucu ve akıllıdır. Fakat Aslan'ın üstünlüğü karşısında kendi silahlarını gizler ve onula anlaşma yoluna gider. Çünkü ikisi de ihtiraslı ve ateşlidir. Akrep, böyle bir ilişkiyi her zaman yaşayamayacağını düşünerek, onunla savaşmak yerine paylaşmayı yeğler. Bu iki üstün kişinin her şeyleri farklıdır. Gerçekten yaşanmaya değer bir aşktır bu. Herkese nasip olmayan bu özel ilişkide, her şey olağanüstü gelişecektir. Kıskançlık pusuda beklese de, onlar bu aşka eli mahkum olarak yaşayacaklardır.

Aslan-Yay

Yay, korkusuzca size yaklaşır. Çünkü onun yaşamla küçük hesapları yoktur. Ömür boyu üstünlüğünü kabul ettirmiş olan size, meydan okuyan bir cengaverdir o. Nice ilişkilerini bir kalemde gözü kırpmadan silmiştir. Böylesine olağanüstü bir kişi ile karşılaşmak sizi sersemletebilir. Kendinize gelir gelmez, üstünlük savaşı vermek adına ona saldırmak isteyebilirsiniz. Fakat onun etkileneceğini zannetmeyin. Üstelik parlak gözlerini size dikerek, sizi yaralayacak tüm kelimeleri bir çırpıda söyleyiverir. Çekiciliği sizi öylesine etkiler ki, o kaçtıkça siz kovalamaya başlarsınız. Sonunu düşünmek bile istemiyoruz. Ateşli Yay'la yaralanmayı göze alarak müthiş bir aşk yaşayabilirsiniz.

Aslan-Oğlak

Oğlak'la bir beraberlik yaşamak en son yapacağınız iş olmalı. Canlı, enerjik, hareketli, dışa dönük, gururlu ve cömert bir Aslan; içine kapanık, tutucu, tutumlu, kuşkucu, yalnızlığı seven bir Oğlak'la ne paylaşabilir ki. Aralarında elektrik olsa bile sönmeye mahkum bir ateştir. İlk günlerin çekiciliği çok çabuk önemini yitirir. Kaliteli bir yaşamı seven Oğlak, Aslan'dan etkilense bile beklediği ilgiyi göremeyecektir. Oğlak seçkin bir kişiliğe sahiptir fakat yaşam felsefesi Aslan'la aralarına bir duvar örecektir. En iyisi yol yakınken bu ilişkiden vazgeçmelidirler. Nasıl olsa ayrılık, kapılarını çalacaktır.

Aslan-Kova

Kova, Aslan'ın zıt tipidir. Birbirlerini her anlamda çekerler. Aslan kendine benzeyen fakat aynı zamanda da farklı yönleri olan bu kişiden çok hoşlanacaktır. Onu gördüğü anda kişiliğinden etkilenecek, aralarında ortak birçok payda oluşacak, aynı zevkleri paylaşacaklardır. Birbirlerini büyülemeyi başaran bu çiftin, kültür düzeyleri eşit olmak şartıyla bu beraberlik ömür boyu sürecektir. Üstün zekaya sahip Kova'lar, ilginç ve marjinal tarzlarıyla, kendi imajlarını ilişkilerine yansıtacaklardır. Fazla kıskanılmaktan hoşlanmadıklarını, sade bir dille karşısındaki kişiye anlattıkları için Aslan'la saygılı bir beraberliği paylaşacaklardır. Küçük tartışmaların bile kolay atlatıldığı bu ilişki için, olumsuz bir şey söylemek imkansız diyebiliriz.

Aslan-Balık

Romantik ve duygulu Balık insanını başlangıçta beğenebilirsiniz. O, sakin ve ılımlı davranışlarla yaklaşacak ve isteklerini sizi kırmadan sıralayacaktır. Fakat o sizin kadar güçlü bir kişiliğe sahip değildir. En küçük tartışmalarınızda kırılacak, üzülecek ve hatta size kin duyacaktır. Onun asılsız düşleri de sizi rahatsız edecektir. Çünkü sizin için, her şey somut bir şekilde ilerlerken; geride kalan, yaptıklarınızı yanlış anlayan ve alınganlık gösteren bir Balık'la yaşam güçleşecektir. Onun üzülmesi, merhamet duygularınızı ayağa kaldırabilir. Fakat günün birinde bu ilişki er geç bitecektir. Tüm iyi niyetinizi bu ilişkiye harcayabilirsiniz. Beklenen ayrılığı sadece geciktirirsiniz.

Aslan Ayrılığı Nasıl Yaşar?

Siz bir Güneş insanısınız. Gururu ve yüceliği temsil ediyorsunuz. Acınız derin ve gerçektir. Yaşam sevincini kaybetmeyi asla kendinize yakıştıramaz, biten aşkın geride kaldığına inanırsınız. Geriye bakmak istemezsiniz. Hayat defterinden bir yaprak daha kapatırken, bilirsiniz ki uğruna her şeyinizi verdiğiniz aşk artık bitmiş ve külleri kalmıştır. Yaşamın devam ettiğini ve yaşadığınız özel duyguların bir başka kişide tekrar canlanacağını bilirsiniz. Yeniden geleceğe dönecek, tarzınızı değiştirecek ve dengenizi bulacaksınız. Şimdiye kadar hiç gitmediğiniz yerleri gezeceksiniz. Gelecek her yeni günde; belki de, en büyük aşkınız saklı olabilir. Bu düşünce tarzı sizi ayakta tutmayı ve her gün yeni bir heyecana hazır olmanızı sağlayacaktır. Aşkın kırgınlığını çok kolay atlatarak, ayrılık acısı çekenler için iyi bir örnek olacaksınız.

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Koç Burcu Aşk Uyumu; Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Boğa Burcu Aşk Uyumu; Boğa Burcu Hangi Burçla Uyumludur?

İkizler Burcu Aşk Uyumu; İkizler Burcu Hangi Burçla Uyumludur?

Kova Burcu Aşk Uyumu; Kova Burcu Hangi Burçla Uyumludur?

Oğlak Burcu Aşk Uyumu; Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

2021 Ağustos Ayı Burç Yorumları

Zeynep Turan Astrolojide Dolunay ve Yeniay'ın Etkilerini Anlatıyor

EN ÇOK OKUNANLAR

H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti
H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti

H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti

1 dakika okunma süresi
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler

3 dakika okunma süresi
21 Eylül'de Balık Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
21 Eylül'de Balık Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

21 Eylül'de Balık Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

11 dakika okunma süresi
En İyi 10 Nemlendirici Krem
En İyi 10 Nemlendirici Krem

En İyi 10 Nemlendirici Krem

1 dakika okunma süresi
Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler
Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler

Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler

1 dakika okunma süresi
2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri
2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri

2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

ALEM Talks Podcast: Özge Yağız
ALEM Talks Podcast: Özge Yağız

ALEM Talks Podcast: Özge Yağız

21 Eylül'de Balık Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
21 Eylül'de Balık Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

21 Eylül'de Balık Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

Sinem Ünsal Hakkında Bilinmeyenler
Sinem Ünsal Hakkında Bilinmeyenler

Sinem Ünsal Hakkında Bilinmeyenler

Tokyo 2020 Olimpiyatları; Türkiye'nin Kazandığı Madalyalar
Tokyo 2020 Olimpiyatları; Türkiye'nin Kazandığı Madalyalar

Tokyo 2020 Olimpiyatları; Türkiye'nin Kazandığı Madalyalar

Mavi Dolunay Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?
Mavi Dolunay Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Mavi Dolunay Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Eylül Ayında Okunacak Kitaplar Listesi
Eylül Ayında Okunacak Kitaplar Listesi

Eylül Ayında Okunacak Kitaplar Listesi

8 Ağustos Aslan Yeniayı'nda Burçları Neler Bekliyor?
8 Ağustos Aslan Yeniayı'nda Burçları Neler Bekliyor?

8 Ağustos Aslan Yeniayı'nda Burçları Neler Bekliyor?

16 Ağustos'ta Venüs Terazi Burcuna Geçiyor
16 Ağustos'ta Venüs Terazi Burcuna Geçiyor

16 Ağustos'ta Venüs Terazi Burcuna Geçiyor

Art Goes Argos Programının İlk Konuğu: Sudi Etuz
Art Goes Argos Programının İlk Konuğu: Sudi Etuz

Art Goes Argos Programının İlk Konuğu: Sudi Etuz

Sonbaharda Okunması Gereken Kitaplar
Sonbaharda Okunması Gereken Kitaplar

Sonbaharda Okunması Gereken Kitaplar

7 Eylül'de Başak Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor
7 Eylül'de Başak Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor

7 Eylül'de Başak Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor

2021 Eylül Ayı Burç Yorumları
2021 Eylül Ayı Burç Yorumları

2021 Eylül Ayı Burç Yorumları