2023 Mart Ayı Burç Yorumları

Mart ayında burcunuzu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının 2023 Mart ayında aile, aşk, iş ve günlük hayatlarında neler yaşanacak? Mart 2023 aylık burç yorumlarına göz atıyoruz.

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
1 Mart 2023 Çarşamba 14:27 | Son Güncellenme:
30 dakika okunma süresi
Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart 2023 Aylık Burç Yorumları Neler Söylüyor?

Burç Yorumları Mart Ayı; İlişki, Sağlık, Aşk, Para, İş, Eğitim durumunuz ile ilgili Mart ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu 2023 Mart Ayı Burç yorumları...

Koç Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart ayı içinde parasal konularda yaptığınız planlarınızda sezgilerinize de kulak verin. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkarken, karar verme konusunda tereddütler yaşamanıza neden olacak.

Mart ortalarında kilitlenmiş birçok projeniz harekete geçmiş durumda. Israrcı ve yoğun istekleriniz sayesinde başarıyı elde ediyorsunuz. Neptün, bilinçaltı evinizde ilerliyor. Geçmişi özlemek güzeldir. Hele eski bir aşk karşınıza çıktığı zaman kalbinizin kıpır kıpır olması olağandır. Bazen de tersi olan bir durum söz konusudur.

Yıllardır aşık olduğunuz kişiye duygularınızı anlatamamış, içinizde saklamış olabilirsiniz. İşte tam sırası. Dökün duygularınızı ve rahatlayın. Mart ayında Satürn ve Neptün aklınızı karıştırıyor. Duygularınızda geçmişten kaynaklanan bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Geçici olan o günkü gerilimli halinizi fazla önemsemeyin.

İçinizde sakladığınız duygularınızı abartabilirsiniz. Mars sizi zorluyor. Güçlü gruplar içinde olma arzusu ile arkadaşlarınızla bütünleşmeyi sağlayacak işler peşinde olacaksınız. Dolunay 7 Mart'ta Başak burcunda gerçekleşiyor. 21 Mart'ta Yeni Ay burcunuzda doğuyor. 26 Mart'ta Mars, Yengeç burcuna geçiyor. Duygusal sorunlarınızı büyütmemeli ve uyku düzeninize önem vermelisiniz.

Boğa Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

9 Mart'ta Satürn, çevresel koşullarını belirleyecek. 24 Mart'ta Plüton, Kova burcuna geçiyor. Bu ay akıllı insanlar dikkatinizi çekiyor. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve aynı zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz.

Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Bu dönem akademik kariyer yapmak isteyecek veya yarım kalan öğreniminizi tamamlayabileceksiniz. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Enerjinizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarınız da güçlenecek.

26 Mart'ta Mars, Yengeç burcuna geçiyor. Enerjiniz yükseliyor. Kıskançlık duyguları sizi yorabilir. Kendinizden büyük veya küçük biriyle güçlü bir duygusal beraberlik yaşayabilirsiniz. Partnerinizden beklentilerinizin çıtası yüksek olabilir. Onun himayeci tarzı sizin için önemli bir güven potası oluştururken, partneriniz sayesinde değişik ve güçlü çevrelerin içinde bulunabilirsiniz.

9 Mart'ta Satürn'ün, Balık ve Merkür'ün Balık burcunda bulunmasıyla ufak tefek kazalar, çabuk parlamalar yakanızı bırakmayacak. Kazalara dikkat edin. Aceleci olmayın. Uzun süredir ihmal ettiğiniz sağlık sorunuzu ele alın ve bitirin. Akciğer ve boğaz bölgenize özen gösterirken, düzenli egzersizlerle iskelet sisteminize destek vermelisiniz. Venüs, ruhsal gezileri gündeme getirirken, romantizmin yüksek olduğu ortamlara doğru sizi itebilir.

İkizler Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart ayı karışık durumda. Mars, Yengeçte; Satürn, Balıkta. Plüton, Kova'da. İlginç bir dönem. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor; hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz.

Bu dönem tutkular öne çıkacak, yeni fikirlerinizi yaşama geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz günlerdesiniz. Duygusal konulara daha ince bir yaklaşım göstereceksiniz. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz.

Ortak projeler içinde, aynı fikirleri paylaştığınız kişilerle birlikte yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Etkileyici konuşmalarınızla bulunduğunuz gruplarda ikna edici özellikleriniz ön plana çıkacak. Bireyselliğiniz ikinci planda kalacak, daha çok sosyal çalışmalar içinde bulunacaksınız. Verimli grup çalışmaları yapacaksınız. Sekizinci sağlık evinizi Plüton etkilemeye devam ediyor.

Ayrıca, sağlık gezegeniniz Mars, 26 Mart'ta kadar kişisel evinizde daha sonra Yengeç burcuna geçiyor. 9 Mart'ta Satürn, Kova burcundan Balık burcuna ilerliyor. Kilo vermeye ve düzenli egzersiz yapmaya başlamalısınız.

Yengeç Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı iş birliği içinde olacaksınız. Fakat gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Satürn, Plüton ve Mars size destek veriyor. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız.

İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Akıllı ve güçlü kişilerle tanışabilir; mantıklı işleri beraberce yapabilirsiniz. Gelir kaynaklarınız artıyor. Size gelecek öneriler, bilgi dağarcığınızın artmasına neden olacak ve önünüzü açacak.

Mart ayında Mars sizi yoruyor. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık anlaşamadığınız konularda anlaşmanız gerekiyor. Bu nedenle, sorunlarınızın üstüne gitmek zorundasınız. Gözünüz kara. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar, partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir.

9 Mart'tan sonra Satürn, Balık burcuna geçiyor. 24 Mart'ta Plüton, Kova burcuna geçiyor. Öncelikle mide ve sindirim sisteminiz konusunda dikkatli olmalısınız. Sağlık gezegeniniz Jüpiter, ay boyunca Koç burcunda ilerliyor. Venüs, 17 Mart'tan sonra Boğa burcunda da etkili olacağı için, safra kesenize ve cildinize dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart'ta Satürn, Mars ve Plüton size değişimler yaşatıyor. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı; kaba kuvvet gösterilerinin size olumsuzluk vereceğini bilmelisiniz. Sakin olduğunuz zaman para durumunuzu da istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. 9 Mart'ta Satürn, sekizinci evinizde ilerlemeye başlayacak.

Yalnız kalmayı yeğleyeceğiniz bu dönem, kendinizi toparlamanız açısından önemli olacaktır. Çevrenize karşı daha şefkatli ve koruyucu olacaksınız. Yaşamı sorgularken kafanızdaki soruların cevabını da bulacaksınız. Bu ay akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanmaya başlayacaksınız. Gizli duygularınız sizi rahatsız edebilir. Jüpiter, yolculuklar ve yabancı ülkeler konusunda olağanüstü olayların habercisi olabilir.

Duygusal bir gecede evrenden isteyeceğiniz özel bir duygu, ne pahasına olursa olsun size sunulmak için mucizeler yaratabilir... Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı, unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Satürn, yapacağınız tüm işlerinizde sağlam bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak.

7 Mart'ta dolunay, Başak burcunda gerçekleşiyor. 21 Mart'ta Yeni Ay, Koç burcunda doğuyor. Sağlığınız konusunda sorunsuz bir ay olmasına rağmen, zevklerine düşkünlüğünüz rahatsızlıklara neden olabilir. İstemediğiniz halde vücudunuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız.

Başak Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

9 Mart'ta Satürn, karşıt burcunuza geçiyor. Mars ve Plüton, Kova ve Yengeç'te bulunacak. Kazançlar konusunda çok fazla şanslı değilsiniz. Para kazanmak yerine elinizdeki var olan paranızı değerlendirmeyi yeğleyin. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz.

Bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olacak ve her türlü gelişmenin ardında maddi değerler arayacaksınız. İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir. 9 Mart'ta Satürn, aşk ve sosyal evinizde ilerlemeye başlayacak.

Aşk ve sevgili konusunda sizi sınayacak, şimdiye kadar ihmal ettiğiniz tüm sorunlarla yüzleşmenizi sağlayacaktır. Sevgilinizi şimdiye kadar ihmal etmiş olabilirsiniz. Belki onun isteklerini önemsemeyerek, ilişkinizi rutin hale getirmiş olabilirsiniz. Artık sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları yeniden gözden geçirmelisiniz.

9 Mart'ta Satürn, Balık burcunda. 26 Mart'ta Mars, Yengeç burcunda. 7 Mart'ta Dolunay, Başak burcunda gerçekleşiyor. 21 Mart'ta Yeni Ay, Koç burcunda doğuyor. Dolaşım sisteminizi korumalı, sıkı kıyafetlerle dolaşım sisteminizi bozmamalısınız.

Terazi Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Satürn, 9 Mart'ta balık burcuna geçiyor. Mars, Yengeç; Plüton, Kova burcunda ilerlemeye başlayacak. Suskun ve gizemli bir havaya girerek, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz.

Kız kardeşlerle olan ilişkileriniz yoğunlaşacak ve onların sorunlarına da gerekli çözümleri bulacaksınız. Yine yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz. Martta, aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu günler içindesiniz. Mars, aile ve yuva evinizde. Plüton, aşk ve sosyal evinizde. Satürn 9 Mart'ta sağlık ve çalışma evinize geçiyor.

Partnerinizle, başkalarına ait konuları tartışırken, kırılganlık konusu gündeme gelebilir. Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz bir hafta. Amacınız, dikkat çekmekse, ortalıklarda görünmeniz sizin için yeterli olacaktır. Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizlerine hazır olun. Duygusal tatmin sağlamak için, ay sonunu beklemeniz gerekecek.

26 Mart'ta Mars, Yengeç burcuna geçiyor. Siz, kurallardan hoşlanan ve belli kriterleri olan bir kişisiniz. 7 Mart'ta Dolunay, Başak burcunda gerçekleşiyor. 24 Mart'ta Plüton, Kova burcuna geçiyor. Kişiliğiniz üzerindeki etkileri düşünmeli; fiziksel ve ruhsal anlamda yaşayacağınız değişimleri iyi tespit etmelisiniz.

Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Akrep Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart'ta, iş yaşantınızda kurallı hareket edecek ve başarınızı garantileyeceksiniz. Arkadaşlarınızdan yaşça büyük olanlar ile ortak çalışma alanlarını paylaşacaksınız. İnatçı tavırlarınız yüzünden tepki görebilirsiniz.

Sakin fakat inatçı bir kişilik içinde olduğunuz için, bu dönem dostlarınıza karşı ilginç ama sorunlu olabilirsiniz. Rutinleşmiş bazı şartların değiştiğini gözleyeceksiniz. Mart ayında büyük bir ayrılık gündeme gelebilir. Satürn, Balık burcuna geçiyor. Mars, Yengeç'te. Plüton, Kova'da. Bulunduğunuz çevreden kopabilir ve arkanıza bakmadan uzaklaşabilirsiniz. Hayat felsefenizi tutucu bir rotada götüreceksiniz.

Sürekli öğrenme güdüsüyle hareket ettiğiniz için, yenilikleri kaçıracakmış gibi bir panik içinde hareket edeceksiniz. Bu da sizi huzursuz yapacak. Olayları akışına bırakmayı öğrenmeniz gerekiyor, aksi halde bilgileriniz birbiri içine girebilir. Sosyal ilişkileriniz karışabilir. Çevrenizi değiştirmek, sizin isteğiniz dışında gerçekleşebilir. Yaşamınızla ilgili yeni bir perde açılacaktır. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.

Sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon sorunları yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolünde gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Sağlığınızla ilgili ilginç durumlar söz konusu olacak. Kronik bir rahatsızlığınız varsa, bugünlerde önemli bir iyileşme olacağını göreceksiniz.

Yay Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumu

Martta, olaylara mantığın getirdiği doğrularla yaklaşımınız, sizi istediğiniz şartlara ulaştıracaktır. Fikirlerinize destek olan arkadaşlarınız da sizi olumlu motive edecek. Çevrenizdeki kişilerle maddi ve manevi güzel iş birlikleri kuracaksınız.

Sonuçsuz kalan ve takdir edilmeyen fedakarlıklarınız için kendinizi üzmeyin, çalışmanızın karşılığını fazlasıyla göreceksiniz. Disiplinli yönleriniz daha pekişecek ve şaşırtıcı bir biçimde kurallı ve düzenli çalışacaksınız. 9 Mart'ta Satürn, Balık burcuna geçiyor. Enerjinizi ifade ederken kullandığınız yol çok önemlidir.

Aşk duygularınızı algılama şeklinden kaynaklanan dışa vurum ve yansıtmalarınızda problemler ortaya çıkabilir. Yoğun yaşadığınız ilişkileriniz yüzünden sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmalı, geçici duygular ve kaçamaklar yüzünden keyfinizi kaçırmamalısınız. Kariyerinizle bağdaşan özel ilişkiler yaşayabilirsiniz.

9 Mart'ta Satürn, Balık burcuna geçiyor. 24 Mart'ta Plüton, Kova burcunda. Uzun süredir beklediğiniz birçok iş fırsatları verecektir. 5 Mart'ta Dolunay, Başak burcunda gerçekleşecek. 21 Mart'ta Yeni Ay. Koç burcunda. Çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmelere neden olacak olaylar gündeme gelebilir. Uranüs, sağlık evinizde sürpriz sorunlar çıkarabilir.

Oğlak Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Martta rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. 9 Mart'ta Satürn, iletişim evinizde ilerlemeye başlayacak. İlişkinize asılmak yerine, gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız.

Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin.

Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Odaklanacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz. 9 Mart'ta Satürn, Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Plüton ve Mars, ay sonunda Yengeç burcunda. Sizden yaşça büyük veya babanızın tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz. İş çevrenizden bir yöneticiye karşı hisleriniz veya güçlü bir kişiye beslediğiniz gizli duygularınız, sakıncalı beraberliklerin gelişmesine neden olacaktır.

7 Mart'ta Dolunay, Başak burcunda gerçekleşiyor. Satürn, 9 Mart'ta Balık burcuna geçiyor. Eski sorunlarınızı gözden geçirmelisiniz. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde, hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız.

Kova Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart ayı biraz karışık seyrediyor. Plüton, 24 Mart'ta kişisel evinize girecek. Satürn, finans evinizde iki buçuk yıl kalacak. Yeteneklerinize güveniyorsunuz. Kendinizi ispat edecek çalışmalar içindesiniz ve egonuzu ön plana çıkaran tavırlarınızın alkışlanması için, çevrenizden olumlu tepkiler bekliyorsunuz.

Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve maddi konulardan elde ettiğiniz verilerle, yaşam standardınızı sağlayacaksınız. Mars, çalışma hayatınıza geçiyor. Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Bu ay sürekli bir aksiyon içinde olacaksınız. Martta, aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir dönem içindesiniz. Partnerinizle, başkalarıyla ilgili konuları tartışırken, kırılganlık söz konusu olabilir. Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz bir hafta. Satürn, Mars ve Plüton değişim rüzgarları estiriyor. Amacınız dikkat çekmekse, ortalıklarda görünmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizine hazır olun. Duygusal tatmin sağlamak için, ay sonunu beklemeniz gerekecek. Martta Satürn, Balık burcunda ilerlemeye başlayacak. Jüpiter, iletişim evinizde. Yolculuklar size ilginç haberleri de beraberinde getirecek. 24 Mart'ta Plüton, kişisel evinize giriyor. 21 Mart'ta Yeni Ay, Balık burcunda doğuyor.

Dış dünyaya açılacaksınız; bu da ufkunuzu genişletmek adına yolculuklar yapmanız, fikirlerinizi ifade edebilecek girişimlerde bulunmanız anlamını taşıyor. Sağlığınız iyi olmasına rağmen, karşılaşabileceğiniz ufak tefek sorunlar sizi şaşırtmasın. Sağlığınızı daha da iyileştirmek için birçok şey yapabilirsiniz. 26 Mart'ta Mars, Yengeç burcuna geçiyor. Öncelikle mide ve sindirim sisteminiz konusunda dikkatli olmalısınız.

Balık Burcu - Mart 2023 Aylık Burç Yorumu

9 Mart'ta Satürn, kişisel evinizde ilerlemeye başlayacak. İlginç bir ay. Bu ay cesaret edemediğiniz konular yön değiştirecek, belki de farklı bir işe geçeceksiniz. İş yerinizde çıkabilecek aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz.

Bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşulları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Satürn, iş hayatınızla ilgili konularda başarılı bir döneme girdiğinizin haberidir. Son derece olumlu konumu ile meslek ve kariyer evinizi aydınlatacak. Sizin açınızdan bu durum; girişim, aktivite gibi kendinizi göstermek, sahip olduğunuz yetenekleri iş anlamında hayata geçirmek demektir.

Martta hayal kırıklıklarına karşı tedbirli olmalısınız. Satürn sizi sınavdan geçirmeye hazırlanıyor. Ay sonunda Mars, aşk ve sosyal evinizde ilerlemeye başlayacak. Yakın arkadaşlarınızın kişisel çıkarları yüzünden zarar görebilirsiniz. Sosyal aktiviteleri seviyor olsanız da, kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Olayların duygusal yönleri canınızı sıkabilir fakat karşınızdaki kişilere gereken desteği veriyorsunuz.

Bu ay birçok arkadaşınız aşk hikayeleriyle ilgili düşüncelerini sizinle paylaşacaklar. Yardım etmeyi ve akıl vermeyi seviyorsunuz. Biraz da kendinize zaman ayırın. Sağlık gezegeniniz Güneş, 22 Mart'a kadar Balık'ta; daha sonra Koç burcuna geçecek.

Her konuda dikkatli davranmalısınız. Dans ederken, spor yaparken bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. Yine yanıklara ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız. Kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı gözardı etmeye çalışın ve dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak.

Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa, bu ay gerekli tedavilerinizi gerçekleştirecek ve sonuç alacaksınız. Boyun ve kaslarınız olabilir. Hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Migren sorunu olanlar tedavilerini yaptırmaya özen göstersinler.

2023 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Astroloji İlmi Nasıl Öğrenilir? Nasıl Astrolog Olunur? Kendi Kendine Astroloji Öğrenmek...

Burçların Özellikleri ve Anlamları Nelerdir?

EN ÇOK OKUNANLAR

Nasıl Vegan Oldum?
Nasıl Vegan Oldum?

Nasıl Vegan Oldum?

28 dakika okunma süresi
“Deadpool & Wolverine” Filmi Hakkında Her Şey
“Deadpool & Wolverine” Filmi Hakkında Her Şey

“Deadpool & Wolverine” Filmi Hakkında Her Şey

4 dakika okunma süresi
Mercedes-Benz x Moncler “Project Mondo G” Daveti
Mercedes-Benz x Moncler “Project Mondo G” Daveti

Mercedes-Benz x Moncler “Project Mondo G” Daveti

1 dakika okunma süresi
77. BAFTA Film Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı
77. BAFTA Film Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı

77. BAFTA Film Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı

1 dakika okunma süresi
Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilinmeyenler
Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilinmeyenler

Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilinmeyenler

13 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

2024 Yılında Burçları Neler Bekliyor?
2024 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

2024 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

11 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
11 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

11 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

İlham Veren İsimler ile ALEM 30. Yıl Kutlaması
İlham Veren İsimler ile ALEM 30. Yıl Kutlaması

İlham Veren İsimler ile ALEM 30. Yıl Kutlaması

2024 Altın Küre Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı
2024 Altın Küre Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı

2024 Altın Küre Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı

10 Şubat Kova Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
10 Şubat Kova Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

10 Şubat Kova Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

2023 Yılının Unutulmaz ALEM Dergisi Kapakları
2023 Yılının Unutulmaz ALEM Dergisi Kapakları

2023 Yılının Unutulmaz ALEM Dergisi Kapakları

Kasım Ayı Burç Yorumları
Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım Ayı Burç Yorumları

28 Ekim Boğa Burcundaki Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?
28 Ekim Boğa Burcundaki Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?

28 Ekim Boğa Burcundaki Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?

Marshall 2024 Renk Koleksiyonu Daveti
Marshall 2024 Renk Koleksiyonu Daveti

Marshall 2024 Renk Koleksiyonu Daveti

Şubat Ayı Burç Yorumları
Şubat Ayı Burç Yorumları

Şubat Ayı Burç Yorumları

Nasıl Vegan Oldum?
Nasıl Vegan Oldum?

Nasıl Vegan Oldum?

Saat&Saat ile Mutlu Yıllar
Saat&Saat ile Mutlu Yıllar

Saat&Saat ile Mutlu Yıllar