2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs ayında burcunuzu neler bekliyor? Ünlü Astroloji yazarı Filiz Özkol; Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor, detaylı olarak anlattı. 2023 Mayıs ayında aile, aşk, iş ve günlük hayatlarında neler yaşanacak? Mayıs 2023 aylık burç yorumlarına göz atıyoruz.

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
24 Nisan 2023 Pazartesi 16:23 | Son Güncellenme:
28 dakika okunma süresi
Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları Neler Söylüyor?

Astroloji yazarı Filiz Özkol tarafından kaleme alınan Mayıs ayı burç yorumlarında, ilişki, sağlık, aşk, para, iş, eğitim durumunuz ile ilgili Mayıs ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcunu 2023 Mayıs ayı burç yorumlarında neler bekliyor? İşte, Mayıs 2023 aylık burç yorumları...

Koç Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

17 Mayıs'tan sonra finans evinizde bulunan Jüpiter; çevrenin etkisinde kalmadan, kendi düşünceleriniz doğrultusunda gelirlerinizi artıracak ve deneyimlerinizi genişletecek başlangıçlar ve fırsatlarla karşı karşıya kalacaksınız.

5 Mayıs'ta Ay tutulması karşıt finans evinizde gerçekleşiyor. Bu kozmik etki, yatırımlarınızı bir yıl boyunca desteklerken, gereken uygun pozisyonları da sağlayacaktır. Sizin için daha kalıcı fakat sizi eğlendiren işleri tercih edecek, kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Fırsatlar ve ortaklıklar için yeni, olumlu bir dönem sizi bekliyor.

Mayıs ayında Venüs, Yengeç burcunda, 21 Mayıs'ta aşk ve sosyal evinizde ilerleyecek. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor.

5 Mayıs'ta Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar, partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir.

Ayın büyük bir kısmı Venüs, aile ve yuva evinizde bulunacak. Temeli sağlam ve ciddi çalışmaları tercih ederken; evinizle ilgilenecek, bulunduğunuz yeri güzelleştirmek isteyeceksiniz. 14 Mayıs'a kadar Merkür geri gitmeye devam edecektir. 5 Mayıs'ta Akrep'te Ay tutulması gerçekleşiyor. Bugünlerde yapacağınız gerilimden uzak başlangıçlar, ruhsal yönden sizi rahatlatarak, gündelik yaşamınızın tüm kesitlerini olumlu etkileyecek.

Boğa Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Ay tutulması karşıt evinizde gerçekleşiyor. Çabaladığınız konularda bir adım bile ilerleyememek sizi üzmemeli. Evrenin engeli söz konusu ve bazı durumları gözden geçirmeniz için küçük molaların size yararı olacağı kesin. Hızlı sonuçların daha sonra sorun yarattığını düşünürsek; göz ardı ettiğiniz küçük ayrıntılar üzerinde durmalısınız.

Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. 5 Mayıs'ta Akrep'te Ay tutulması gerçekleşiyor. Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz.

Bu tür bir ruh durumu, şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Akrep'te Ay tutulması sizi duygusal ve takıntılı yapacaktır. Geçmişle ilgili depresif konular yeniden gündeme gelecektir.

İlginç bir ay geçireceksiniz. Ayrıca çevrenize hoş gelecek değişimleriniz göze çarpacak. Bu etkilerden hareketle, fiziksel görünümünüzde, şimdiye kadar denemediğiniz tarzda değişimler yapabilirsiniz.

İkizler Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta çalışma evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu ay bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız.

Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak iş birliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayların geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin.

5 Mayıs'ta Ay tutulması gündelik yaşamınızı karıştırabilir. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda anaç tavrınız ve koruma duygularınız ortaya çıkacak ve kendinizi çevrenizle bütünleşmiş hissedeceksiniz. Duygusal olaylarınızda açık ve net olmanızdan dolayı, bazı eleştirilere maruz kalmanız sizi engellememeli.

Duygusal enerjinizin yüksek oluşu ve sık sık davetlere katılmanızdan dolayı, ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız. 5 Mayıs'ta Dolunay'la birlikte Ay tutulması Akrep'te gerçekleşiyor. 14 Mayıs'tan sonra Merkür retrodan kurtuluyor. 21 Mayıs'tan sonra Mars, Aslan burcunda ilerliyor. 3 Mayıs'tan sonra Venüs geri gidiyor. 19 Mayıs'ta Yeniay Boğa'da gerçekleşiyor.

Yengeç Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Ay tutulması çevresel ilişkilerinizi etkiliyor. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz. 17 Mayıs'ta Jüpiter değişim evinizde.

Zekanızın işlek ve enerjik olması sizinle ortak çalışmalar içinde olan kişileri olumlu etkileyecektir. Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle bütünleştirmek ve kariyerinizi destekleyici kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Ruhsal anlamda huzurlu hissettiğiniz zaman, kendinizle ilgili daha sağlıklı kararlar veriyorsunuz. Bu dönemde dinlenme anlarınızda bile beyniniz çok yoğun çalışacak.

Mayıs ayında, sosyal aktivitenizin yüksek olmasından dolayı, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Entelektüel düzeyde kişilerle kuracağınız dostluklar yaşam motivasyonunuzu artıracak, birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikir üretebileceksiniz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışacaksınız. Yoğun duygusallıkların zararlarını sizden daha iyi bilen olmadığını unutmayın. 14 Mayıs'a kadar Merkür geri gidiyor.

5 Mayıs'ta Akrep'te Ay tutulması gerçekleşiyor; enerjinizi düşürebilir. Her şey olumlu gibi görünmesine rağmen derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. 18 Mayıs'ta Yeniay İkizler burcunda doğuyor. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır.

Aslan Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Dikkatli olursanız, yaşamınızı istediğiniz gibi şekillendirmeye devam edersiniz. Şans ve yükseliş sizden yana... Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz.

Sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz. Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Sevdiğiniz kişilerle seyahat edebilir ve iş gezilerine çıkabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın bir parçası olan yolculuklar gündeme gelecektir. Bu dönemde arkadaşlarınızla ortak aktivitelerinizi gerçekleştireceksiniz.

21 Mayıs'ta Mars burcunuzda ilerlemeye başlayacak. İlişkilerinizde hareket ve canlılık yaşarken, duygularınız yüzünden, istenmeyen sorunlar da yaşayabilirsiniz. Eğlenceli ve hoş vakit geçirmek için kuracağınız beraberlikler olacaktır. 5 Mayıs'ta Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor.

17 Mayıs'ta Jüpiter, Boğa burcuna geçiyor. Bu ay akciğerlerinizin sorun yaratabileceğini düşünerek, kapalı ortamlardan ve havasız yerlerden uzaklaşmalı, açık hava sporlarına özen göstermelisiniz.

Başak Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Ay tutulması iletişim evinizde oluşuyor. Çevrenizdeki şartlar statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız.

5 Mayıs'ta tutulma iletişim evinizde gerçekleşiyor. Bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Kardeşlerle ve kan bağı olduğunuz kişilerin gerçek yüzünü görebilecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Neptün her zaman yanıltıcı bir gezegen olduğu için ilişkiler konusunda aldatıcı kişileri karşınıza çıkarabilir.

Kalabalık ortamları sevdiğiniz halde bazen içinize kapanmaktan hoşlanıyorsunuz. Yaşama dair hiçbir ödün vermeden hayatınızı sürdürmek istiyorsunuz. 2 Mayıs'tan sonra Plüton sağlık evinizde geri gidiyor. 5 Mayıs'ta Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor.

14 Mayıs'a kadar Merkür geri gidecek. Sağlığınızla ilgili önemli bir şey olmamasına rağmen katılacağınız davetlerde yeme içme konusunda aşırıya kaçabilirsiniz.

Terazi Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta finans evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Finans ve maddi konularla ilgili sorunların eşliğinde, beklediğiniz yatırımlarda gecikmeler olacaktır. Mahkeme ve hukuksal sorunlarınızda bu dönemde problem çıkacaktır. Ödenmemiş faturalar ve poliçelerinizi gözden geçirmeli ve vadesi gelen senetlerinizi kontrol etmelisiniz.

17 Mayıs'ta Jüpiter karşıt finans evinizde ilerlemeye başlıyor. Partnerinizle ortak bir çalışma içine girecekseniz dikkatli olmalısınız. Birbirinizi yanlış tetikleyebilirsiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, iş birliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Bazıları da iş arkadaşlarından biriyle duygusal ilişkiye girebilir.

5 Mayıs'ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Gerçekleştirmek istediğiniz düşlerinizi hayata geçireceksiniz. Çünkü siz, yüksek enerjisini ilişkilerine yansıtan birisiniz. Karşınızdaki kişilerin içlerini rahatça okuyabiliyorsunuz. 5 Mayıs'ta Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. 17 Mayıs'ta Jüpiter, Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor. 21 Mayıs'ta Mars, Aslan burcuna geçiyor.

Sağlık konusunda güçlü olmanıza rağmen, enerji yoğunluğunuzdan dolayı gergin olabilirsiniz. Kesici ve yakıcı aletlerden uzak kalmalısınız. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve duygusal yaşamınızda dengeyi korumalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın.

Akrep Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta kişisel evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Plüton, iletişim evinizde ilerliyor. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz.

17 Mayıs'ta Jüpiter, karşıt evinize geçiyor. Bu dönem çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Çevrenizde size karşı çıkanlara da kesin bir şekilde karşı koyacaksınız. 5 Mayıs'ta Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Değişim içindesiniz; düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanızı sağlayacak.

Suskun ve gizemli bir havaya girecek, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Hayalleriniz çok zengin olacak. 2 Mayıs'ta Plüton, Kova'da geri hareketine başlıyor. 5 Mayıs'ta Ay tutulması kişisel evinizde gerçekleşiyor. 15 Mayıs'a kadar Merkür geri gitmeye devam ediyor. 19 Mayıs'ta Yeniay, Boğa burcunda doğuyor. 21 Mayıs'ta Mars, Aslan burcuna geçiyor.

Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsızlıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuza başvurmalısınız. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yaratacaktır. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga veya dansla ilgilenmelisiniz.

Yay Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Ay tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise farklı iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Bazı anlaşmalarınızı gizlerken, düşüncelerinizi saklamak isteyeceksiniz.

Yardımsever bir kişilik yapısıyla, karşılık beklemeden vermekten hoşlandığınız için çevreniz tarafından aranılan kişi olacaksınız. Direkt sizi ilgilendiren konularda kararlarınızı verirken, pür dikkat ve aceleci olmamalısınız. Üstlerinizle güç gösterilerine girmeyip, onlarla uyum içinde çalışmalısınız.

5 Mayıs'ta Ay tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Partnerinizin düşünceleri sizin için önemli olacak. Hayatınızda aralayacağınız yeni yaşam pencereleri tamamen sizin inisiyatifinizle açılacak. İlişkileriniz yön değiştirecek... 14 Mayıs'a kadar sağlık evinizde Merkür geri gitmeye devam edecek. Ailenizin ve yakınlarınızın sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca sizin sağlığınız da biraz hassas olacaktır.

Düşlerinizle birlikte, başarma azminiz de güçlü olacak. Duygusal motivasyonunuz, sağlığınızı olumlu ya da negatif olarak etkileyecektir. 5 Mayıs'ta Akrep burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek sağlık aktiviteleri size iyi gelecektir. Neşeli ve eğlenceli bir süre başlıyor.

Oğlak Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Ay tutulması sosyal evinizde gerçekleşiyor. Plüton, kişilik evinizde ilerlemeye devam ediyor. İşinizi yakından ilgilendiren konularda oldukça derin düşünmenizi sağlayan enerjiler altındasınız.

Fakat bu enerjinin sizin açınızdan çok etkin olması için ağır düşünce tarzınızı ve ciddi bakış açınızı esnetmeniz gerekecektir. Çünkü bu enerji, aktif ve girişimci olmanızı, çevrenizle yakın ilişkide bulunurken rekabetçi bir hareket tarzı geliştirmenizi istemektedir. Plüton, Kova burcunda ilerlemeye başlayacak. Sizler her şeyi sağlam bir bakış açısıyla ele alarak temkinli hareket etmek yanlısı olduğunuzdan, bu enerji altında kendinizi dağılmış bir şekilde hissedebilir, sıkılabilirsiniz.

5 Mayıs'ta Ay tutulması aşk ve sosyal evinizde gerçekleşiyor. İşle aşkın birbirine karışması sizi yormayacaktır. Bu dönemde duygularınıza belli bir disiplin getireceksiniz. Partneriniz bu durumdan hoşnut olmayacaktır. Sağlık gezegeniniz Merkür, 14 Mayıs'a kadar geri gidiyor. 5 Mayıs'ta Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. 17 Mayıs'ta Jüpiter, Boğa burcuna geçiyor. 19 Mayıs'ta Yeniay, Boğa burcunda doğuyor.

Meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapisel konular olacak. Size çok yüklenmeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Öfkenize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Satürn, Balık'ta ilerlemeye devam ediyor. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı, bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. 21 Mayıs'ta Mars, Aslan burcuna geçiyor. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Güneş tutulması aile ve yuva evinizde gerçekleşiyor. İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor ve uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edecek, dayatmacı bir tavır sergileyeceksiniz.

Bu dönem çevrenizden beklemediğiniz avantajlar elde edebilirsiniz. Aile büyüklerinizden destek göreceksiniz. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. 5 Mayıs'ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu dönemde dostlarınızın fikirleri önemli olacak ve onlarla aynı doğrultuda hareket edeceksiniz.

Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırarak, onlarla ortak zevklerinizi paylaşacaksınız. Sosyal yaşamınızda birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler geçireceksiniz. Sağlık konusunda gergin olacağınız bir ay. Bilinçaltınız çok yoğun. 5 Mayıs'ta Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. 14 Mayıs'a kadar Merkür retro yapıyor. 17 Mayıs'ta Jüpiter, Boğa burcuna geçiyor.

21 Mayıs'ta Mars, Aslan burcuna geçiyor. Sağlığınızı düşünerek diyete başlayabilirsiniz. Sağlığınız açısından zararlı olan konuların farkındasınız. Dişleriniz, kemik yapınız konusunda yapılması gereken bakım ve egzersizleri ihmal etmeyin. Ruhsal yönden ayın 20'sine kadar gergin olabilirsiniz. Daha fazla dinlenmeye özen gösterin. Sinirsel gerilimlerin olacağını unutmamalısınız.

Balık Burcu - Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumu

5 Mayıs'ta Güneş tutulması iletişim evinizde gerçekleşiyor. İçsel olarak yaşadığınız bir sürü karmaşadan dolayı alacağınız kararların oldukça önemli olacağını gösteriyor. Yoğun duygularınızı süzgeçten geçirirken, kendinizle ilgili vereceğiniz radikal kararlar yaşamınıza farklı bir perspektif sunacaktır.

Olayları genişleterek ve masaya yatırdığınız zaman, yaşamınızı zorlaştıran, kendinizi kısıtlayan olayları daha net görmeye başlayacaksınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman, yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız. 5 Mayıs'ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Güvensizlik duygusu içinde olabilirsiniz.

Durum değerlendirmesi yaparken, kendi düşünce tarzınızı savunan ve olaylara farklı felsefeyle yaklaşan bir yapınız var. Eğer bekarsanız ve sevgili arıyorsanız, işte size büyük bir fırsat. Tesadüfen tanışacağınız bir kişi ile duygusal adımlar atabilirsiniz; yeni duygularınızın keyfini çıkarın. Sizden yaşça büyük çevrelerde dolaşmaktan korkmayın, onların ilgisi size iyi gelecektir. Sezgileriniz size yardım edecek.

5 Mayıs'ta Ay tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. 17 Mayıs'ta Jüpiter, Boğa burcuna geçerken; 18 Mayıs'ta Yeniay, Boğa burcunda doğacak. Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken bir aydasınız. Eskiye olan özleminiz artıyor. El becerilerinizle uğraşmak sizi stresli iş ortamlarından uzaklaştıracaktır. 21 Mayıs'ta Mars, Aslan burcuna geçiyor. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.

2023 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Astroloji İlmi Nasıl Öğrenilir? Nasıl Astrolog Olunur? Kendi Kendine Astroloji Öğrenmek...

Burçların Yönetici Gezegenleri: Hangi Gezegen Hangi Burcu Yönetir?

EN ÇOK OKUNANLAR

“Deadpool & Wolverine” Filmi Hakkında Her Şey
“Deadpool & Wolverine” Filmi Hakkında Her Şey

“Deadpool & Wolverine” Filmi Hakkında Her Şey

4 dakika okunma süresi
77. BAFTA Film Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı
77. BAFTA Film Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı

77. BAFTA Film Ödülleri: Kazananlar ve Kırmızı Halı

1 dakika okunma süresi
Mercedes-Benz x Moncler “Project Mondo G” Daveti
Mercedes-Benz x Moncler “Project Mondo G” Daveti

Mercedes-Benz x Moncler “Project Mondo G” Daveti

1 dakika okunma süresi
ALEM 30. Yıl Daveti
ALEM 30. Yıl Daveti

ALEM 30. Yıl Daveti

1 dakika okunma süresi
Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilinmeyenler
Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilinmeyenler

Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilinmeyenler

13 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

Mercedes Benz'in Yeni E-Serisi Lansmanı
Mercedes Benz'in Yeni E-Serisi Lansmanı

Mercedes Benz'in Yeni E-Serisi Lansmanı

2024 Yılında Burçları Neler Bekliyor?
2024 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

2024 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

25 Ocak Aslan Burcu Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?
25 Ocak Aslan Burcu Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

25 Ocak Aslan Burcu Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Kasım Ayı Burç Yorumları
Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım Ayı Burç Yorumları

Saat&Saat ile Mutlu Yıllar
Saat&Saat ile Mutlu Yıllar

Saat&Saat ile Mutlu Yıllar

Ocak Ayı Burç Yorumları
Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak Ayı Burç Yorumları

2023 Yılının Unutulmaz ALEM Dergisi Kapakları
2023 Yılının Unutulmaz ALEM Dergisi Kapakları

2023 Yılının Unutulmaz ALEM Dergisi Kapakları

10 Şubat Kova Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
10 Şubat Kova Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

10 Şubat Kova Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

İlham Veren İsimler ile ALEM 30. Yıl Kutlaması
İlham Veren İsimler ile ALEM 30. Yıl Kutlaması

İlham Veren İsimler ile ALEM 30. Yıl Kutlaması

11 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
11 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

11 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Şubat Ayı Burç Yorumları
Şubat Ayı Burç Yorumları

Şubat Ayı Burç Yorumları

28 Ekim Boğa Burcundaki Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?
28 Ekim Boğa Burcundaki Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?

28 Ekim Boğa Burcundaki Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?