2022 Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak 2022 burç yorumlarıyla; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burçlarını 2022 Ocak ayında neler bekliyor? Ocak 2022 aylık burç yorumları...

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
28 Aralık 2021 Salı 11:34 | Son Güncellenme:
27 dakika okunma süresi
2022 Ocak Ayı Burç Yorumları

Ocak 2022 Aylık burç yorumları neler söylüyor? İlişki, Sağlık, Aşk, Para, İş, Eğitim durumunuz ile ilgili Aralık ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu 2022 Ocak Ayı Burç yorumları;

Koç Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay, kariyer evinizde doğuyor. Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ocak ayı boyunca Venüs geri giderken 15 Ocak'ta Merkür de geri hareketine başlayacak. Eski olayları kurcalamak için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Ocak ayı boyunca güneş kariyer ve tepe evinizde güçlü olacak. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinize azami dikkat göstermeniz gerekiyor. Neptün ve Jüpiter ruhsal evinizde ilerlerken iş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizinle ilgilenebilir. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizi kanıtlamak adına başlatacağınız çalışmaların size kazandıracağı prestij oldukça yüksek olacak. Bu ay, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. 17 Ocak'ta dolunaydan yoğun etki alıyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinize azami dikkat göstermeniz gerekiyor. Kendinizi ön plana çıkarmak için, arkadaş çevrenizde sıra dışı tavırlar içine girebilirsiniz. Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara ilgi gösterme çabalarınız; sizi, çevrenize karşı komik durumlara düşürebilir. Aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. 14 Ocak'tan sonra sağlık gezegeniniz Merkür retro yaptığı için dikkatli olun. Hızlı hareket etmeyin. Küçük sakarlıklar söz konusu.

Boğa Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

Uranüs kişisel evinizde yola devam ediyor. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. Ay boyunca Venüs retro yapıyor. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor. Çevrenizdeki her şeyin belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz. Birçok boğa bu dönemde kendisiyle ilgili güzel değişimler yaşayacak. Geçmişteki aşk anlayışınız değişiyor. Sözleriniz anlamlı ve etkileyici, tepkileriniz ölçülü ve diplomatik olacak. Renkli kişiliğinizi ortaya çıkarmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Meraklı yapınızı ortaya dökmekten korkmayacak, ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. Ay boyunca Venüs retro yapıyor. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Çevrenizdeki her şeyin belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz. Geçmişteki aşk anlayışınız değişiyor. Sağlık ve kişisel gezegeniniz Venüs, ay boyunca geri gidiyor, sizi gerginleştiriyor. Daha fazla çalışıp sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Aile içinde olabilecek rahatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olacak. Çağırıldığınız yemekli toplantılarda hızlı yemek alışkanlığınızdan vazgeçmelisiniz.

İkizler Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay ruhsal evinizde doğuyor. Kariyer evinizdeki Neptün ve Venüs toplumsal başarınızı ön plana çıkarırken, arkadaşlarınız ve dostlarınızın üzerinizde etkisi güçlü olacak. Sekizinci evinizdeki gezegenlerin güçlü etkisiyle, yatırımda bulunduğunuz ve maddi beklentiler içinde olduğunuz konularda olumlu gelişimler yaşayacaksınız. Güç, partnerinizin üzerinde olacak... Psikolojik analiz ve sezgisel yeteneklerinizin artmasıyla başarılı kompozisyonlar ortaya çıkacak. Güneş'ten alacağınız etkiyle, düşüncelerinizde ısrarcı bir tutum içinde olabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla partnerinizi bıktırabilirsiniz. 14 Ocak'tan sonra Merkür, yolculuklar ruhsal evinizde geri giderken, kariyer evinize çok yakın hareket ediyor ve kariyer evinizde geri hareketine başlıyor. Enerjinizin yüksek olmasına rağmen, Merkür'ün geri hareketinden dolayı olumsuz etkilere; 27 Ocak'tan sonra meslek ve toplumsal evinizde üzücü sonuçlara neden olabilir. 17 Ocak'ta dolunay finans evinizde gerçekleşiyor. Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Çünkü bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Bu ay stresten uzak kalmalı ve tartışmalardan sakınmalısınız. Beslenme ile ilgili konularda aşırıya kaçmayın.

Yengeç Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay karşıt ilişkiler evinizde doğuyor. Çevrenizdeki şartlar statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Neptün, kariyer evinizin hemen yanında size olumlu enerjisini göndermeye devam ediyor. 17 Oca'kta dolunay kişisel evinizde gerçekleşiyor. Popüler konularda uzun süredir beklediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Ayın büyük bir kısmı karşıt finans evinizde; Merkür, Satürn birlikte hareket edecekler. Para harcama içgüdüleriniz oldukça yoğun seyrediyor.10 Ocak'ta Merkür geri gidiyor. Akıllıca kurgularla hata yapmamalısınız. Merkür'ün geri hareketi uzun zamandır göz ardı ettiğiniz konularda rahatsızlıkların gündeme geleceğini gösteriyor. Doktor kontrolünden geçmenizde yarar var.

Aslan Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay çalışma ve sağlık evinizde doğuyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü enerjiniz ve yaratıcılığınız konusunda size önemli destekler verecektir. İleri görüşlü davranışlar sergileyecek ve sorumluluğunu aldığınız işi tamamlayacaksınız. Ay boyunca Merkür karşıt evinizde olacak. 14 Ocak'ta Merkür geri hareketine başlıyor ve ayın son beş günü çalışma evinizde geri gitmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla organize edeceğiniz çalışmaların bileşkesinde siz olacaksınız. İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Eski küslüklerin ortadan kalkacağı ortamlar gündeme gelecek. Yeni dostluklar konusunda dikkatli olmalısınız. Tartışma ortamlarından kaçınmalı, size enerji verecek dostlukları tercih etmelisiniz. Ayın tamamında geri giden Merkür ve Venüs'ten sağlığınız etkilenecek. Kova'da geri giden Merkür, varis ve dolaşım sistemi sorunları yaşatacaktır. Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun.

Başak Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta aşk ve sosyal evinizde hareketlenme var. 10 Ocak'ta Yeni Ay iletişim evinizde doğuyor. Bazılarının size olumlu katkıları olacaktır. Uyumlu ve yapıcı düşünceler içinde olacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılarak, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız, bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivitelere daha fazla önem vermelisiniz. 14 Ocak'tan sonra Merkür çalışma evinizde retroya başlıyor ve ayın son günlerinde aşk ve sosyal evinizde retroya devam edecek. Kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Karşıtlarınızın davranışlarına karşı takındığınız tavırlarda, kendi gücünüzden emin hareketler sergilemelisiniz. Yine bu ay sakinliğe ihtiyacınız var. Çünkü aile bireyleri ile tartışmak için birçok nedeniniz olacaktır. Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek, üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır. Bugünlerde yapabileceğiniz en güzel şey, sizi mutlu edecek ortamlarda bulunmaktır. Bu ay yardım derneklerinde ve sağlık kuruluşlarında çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz.

Terazi Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

Bu ay ilginç bir durum söz konusu. 25 Ocak'a kadar Mars, iletişim evinizde. Güneş, Plüton, Venüs aile ve yuva evinizde; Venüs retro yapıyor. Üstelik 2 Ocak'ta Yeni Ay da aynı evde doğuyor. Kafanız çok karışık. Bu durum aile ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olacaktır. Kişiselliğiniz güçlenirken, ailevi olaylarınız ön plana çıkmakta. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Bu ay değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey, sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. 14 Ocak'a kadar Merkür ve Satürn, aşk evinizde güçlü enerjilerle sizi sarıyor. Üst düzey kişilerin bulunduğu alanda ön plana çıkacaksınız. Hatta birçok kişiyi kendinize hayran bıraktıracaksınız. Fakat Merkür 14 Ocak'ta geri hareketine başlıyor. Enerjinizi düşürmemelisiniz. Çevrenizdeki kişilerin gerçek yüzleri ortaya çıkacak. Savaşımlarınızın size getireceği başarı çok önemli olacak. Sağlık gezegeniniz Neptün'den olumlu etkiler alıyorsunuz. Çevre ile ilgili ilişkilerinizi hızlı bir şekilde değerlendirirken, kendi kurallarınızın geçerli olmasına dikkat edecek ve sağlayacaksınız.

Akrep Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay iletişim evinizde doğuyor. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek; okul aşkları ve yakın arkadaşlarınızla aşk ve duygusal konular gündeme gelecek. Bazılarının birliktelikleri ilginç bir hal alacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. 25 Ocak'a kadar Mars, para evinizde bulunacak. Jüpiter, aşk ve sosyal evinizden size destek verecek. Şans sizi her konuda destekleyecek. Çalışma yaşantınızda gösterdiğiniz performans finans konularında istediğiniz olumlu gelişmeleri sağlayacak ve birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergileyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Bu dönem flört etmeye daha çok vakit harcayacaksınız ama aşka daha çok şans verirken biraz üzülebilirsiniz. Gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak, uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Olaya bu yönden bakılırsa, güçlenerek çıkacağınız bir durum olarak nitelendirilebilir. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. 19 Ocak'tan sonra karşıt retro Uranüs sürpriz olayları getirebilir. Nadiren baş gösteren kronik rahatsızlıklarınız geri tepebilir.

Yay Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay finans evinizde doğuyor. Plüton maddi evinizde ileri harekette bulunuyor. Size statü sağlayacak parasal kazançlarınızı arttırıcı yönlendirmeler verirken, aynı zamanda zorlayıcı şartlar sunacaktır. Bu engeller hırsınızı körükleyecek, inatçı yönlerinizi ortaya çıkaracak. Sosyal yönleri güçlü ve kariyer sahibi kişilerden destek alacaksınız. 14 Ocak'tan sonra Merkür eğitim evinde retro başlıyor. Uzun süredir beklediğiniz birçok iş fırsatı aniden gelebilir ve bu olaylarla ilgili seyahat yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sizin ve çocuklarınızın yurt dışı sorunları olabilir. Onların eğitimi ve öğretimi ile ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Geciken beklentileriniz sizi daha çok bileyecektir. 17 Ocak'ta dolunay karşıt finans evinizde oluşuyor. Bu ay maddi açıdan birçok önemli olay gerçekleşecek ve bunların çoğu uzun süreli olacak. Çevre şartlarını, kendi koşullarınızla uyum içinde birleştireceksiniz. Koşacak ve yorulacaksınız fakat sonunda başarıyı kutlayacaksınız. Çevre şartlarınızı finansal hedeflerinizle bağdaştıracaksınız. 21 Ocak'ta güneş, finans evinize geçerek sizi daha da güçlendirecek. Kişilerle olan uyumlu ilişkileriniz en büyük yardımcınız olacak. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız.

Oğlak Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay kişisel evinizde doğuyor. Ay boyunca Venüs kişisel evinizde geri gidiyor. Plüton kişisel evinizde hareket etmeye devam ediyor. Çok garip bir karışım. Venüs sizi cazip yaparken, aklınız bir karış havada olacaktır. Mars, kişisel evinizde sizi coşturuyor. Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte uzak yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Bazılarınız da, iş arkadaşlarıyla yeni aşkların eşiğinde olacaklar. Hatta, iş ve aşk ortaklıklarını birlikte sürdüreceklerdir. Beklediğiniz heyecanlara teslim olmama savaşı vereceksiniz. Kayıplarınızı düşünecek zamanınız yok ve karşınıza çıkacak fırsatlar konusunda bocalayacaksınız. 17 Ocak'ta dolunay karşıt ilişkiler evinizde gerçekleşiyor. Gözünüzü korkutmak istemiyoruz fakat ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Yine dostluklarınızda samimi olmayan davranışlara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların başlaması ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Özellikle, sizi sevindirecek duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Partneri olanlar ise, mevcut ilişkilerinde romantik günler yaşayacaklar. Sağlık gezegeni Merkür, ay boyunca retro durumunda. İskelet sisteminizi, dişlerinizi, kol ve bacaklarınızı, eklemlerinizi korumalısınız. İştahınız artacak. İnce yapınızı bozmamalı ve beslenmenize özen göstermelisiniz.

Kova Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay bilinçaltı evinizde doğuyor. Bu ay, bilinçaltındaki duygular ve kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Her şeyi kendi güç sınırlarınız içinde düşünmek, kimseden yardım istememek sizi ve bilinçaltınız oldukça sizi yorabilir. Plüton, Güneş, Venüs, Mars, 12. evinizde seyrediyor. Öfkelerinizi bastırdığınız zaman fiziksel bir yorgunluk duyabilirsiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi, günlük çalışma koşullarınızı zorlayacaktır. Günlük işlerinizde yakındığınız konuların tekrarlanması sizin için can sıkıcı bir durum yaratırken, bu tür tekrarlar rutin hale gelebilir. Bu durumdan kurtulmak için, kendinize hobiler bulmalı ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Merkür kişisel evinizde geri gidiyor. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla, yaşantınızda değişen koşulları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Merkür geri giderken bile düşüncelerinizde direniyorsunuz. Aktif ve hızlı düşünüyorsunuz. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem sizin için önemli olacaktır. Bu ay Merkür'ün geri hareketi ve 12. evinizdeki gezegen kümeleşmesi sizi yorabilir. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.

Balık Burcu – Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Ocak'ta Yeni Ay size yeniliklerle geliyor. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Sosyal ortamlar çerçevesinde, yapmak istediğiniz ama gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Mars, 25 Ocak'a kadar tepe evinizde ilerliyor. Sosyal konuşmalar yapabilirsiniz. Güneş, Merkür ve Venüs, yenilikler evinizde ilerlerken öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç. 14 Ocak'ta geri giden Merkür düşüncelerinizin değişimine neden olacaktır. Böylece gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. 2 Ocak'ta Yeni Ay size yeniliklerle geliyor. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Mars 25 Ocak'a kadar tepe evinizde ilerliyor. Sosyal konuşmalar yapabilirsiniz. Güneş, Merkür ve Venüs yenilikler evinizde ilerlerken öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç. 14 Ocak'ta geri giden Merkür, düşüncelerinizin değişimine neden olacaktır. Böylece gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız.


Astroloji Burçların Anlamları Nelerdir ve Burçların Tüm Özellikleri

2022 Ocak Ayı Burç Yorumları

Doğum Rengine Göre Aralık Ayı Rehberi

EN ÇOK OKUNANLAR

Televizyon Ekranlarının Stil İkonları
Televizyon Ekranlarının Stil İkonları

Televizyon Ekranlarının Stil İkonları

1 dakika okunma süresi
2022'nin En Yeni Bakım Ürünleri
2022'nin En Yeni Bakım Ürünleri

2022'nin En Yeni Bakım Ürünleri

1 dakika okunma süresi
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı ile Söyleşi
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı ile Söyleşi

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı ile Söyleşi

1 dakika okunma süresi
2022 Kış Sezonunun Öne Çıkan Sokak Stilleri
2022 Kış Sezonunun Öne Çıkan Sokak Stilleri

2022 Kış Sezonunun Öne Çıkan Sokak Stilleri

1 dakika okunma süresi
Yılın İlk Merkür Retrosunda Burcunuzu Neler Bekliyor?
Yılın İlk Merkür Retrosunda Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yılın İlk Merkür Retrosunda Burcunuzu Neler Bekliyor?

6 dakika okunma süresi
Geçmişte Günümüze: Rihanna
Geçmişte Günümüze: Rihanna

Geçmişte Günümüze: Rihanna

1 dakika okunma süresi
Sanat Tarihindeki En Ünlü Öpücükler
Sanat Tarihindeki En Ünlü Öpücükler

Sanat Tarihindeki En Ünlü Öpücükler

1 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

ALEM Talks Podcast: Seçkin Pirim
ALEM Talks Podcast: Seçkin Pirim

ALEM Talks Podcast: Seçkin Pirim

Oğlak Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor
Oğlak Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor

Oğlak Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor

ALEM Talks Podcast: Pınar Hotiç
ALEM Talks Podcast: Pınar Hotiç

ALEM Talks Podcast: Pınar Hotiç

2021 Aralık Ayı Burç Yorumları
2021 Aralık Ayı Burç Yorumları

2021 Aralık Ayı Burç Yorumları

Yılın İlk Merkür Retrosunda Burcunuzu Neler Bekliyor?
Yılın İlk Merkür Retrosunda Burcunuzu Neler Bekliyor?

Yılın İlk Merkür Retrosunda Burcunuzu Neler Bekliyor?

ALEM Talks Podcast: Melodi Elbirliler Türkmen
ALEM Talks Podcast: Melodi Elbirliler Türkmen

ALEM Talks Podcast: Melodi Elbirliler Türkmen

ALEM Talks Podcast: Arzu Kaprol
ALEM Talks Podcast: Arzu Kaprol

ALEM Talks Podcast: Arzu Kaprol

Venüs 5 Kasım'da Oğlak Burcuna Geçiyor
Venüs 5 Kasım'da Oğlak Burcuna Geçiyor

Venüs 5 Kasım'da Oğlak Burcuna Geçiyor

Doğum Rengine Göre Aralık Ayı Rehberi
Doğum Rengine Göre Aralık Ayı Rehberi

Doğum Rengine Göre Aralık Ayı Rehberi

19 Aralık'ta İkizler Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
19 Aralık'ta İkizler Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

19 Aralık'ta İkizler Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

19 Kasım'da Boğa Burcunda Ay Tutulması Gerçekleşiyor
19 Kasım'da Boğa Burcunda Ay Tutulması Gerçekleşiyor

19 Kasım'da Boğa Burcunda Ay Tutulması Gerçekleşiyor

ALEM Talks Podcast: Dila Tarkan
ALEM Talks Podcast: Dila Tarkan

ALEM Talks Podcast: Dila Tarkan