MAMMA MIA! GERİ DÖNÜYOR

07.09.2017 14:51:43

Dünya çapında 600 milyon dolardan fazla hasılat yapan Mamma Mia! filminden 10 yıl sonra, “Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz!” (Mamma Mia! Here we go again!) ile yeniden sinemalara geliyor.

Filmin Meryl Streep ve Pierce Brosnan’dan oluşan orijinal oyuncu kadrosu rollerine geri dönerken, filme Lily James (Sindirella, Tam Gaz) ve Jeremy Irvine (Stonewall) gibi yeni isimler de dahil oluyor. Mamma Mia! filmindeki rollerine geri dönen oyuncular “Donna” rolüyle Oscar ödüllü Meryl Streep, “Rosie” rolüyle Julie Walters ve “Tanya” rolüyle Christine Baranski.  Amanda Seyfried ve Dominic Cooper, “Sophie” ve “Sky” rolleriyle yeniden bir araya gelirken Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård ve Oscar odüllü Colin Firth, Sophie'nin üç muhtemel babası “Sam”, “Bill” ve “Harry” rolleriyle yeniden karşımıza çıkıyor.

Amanda Seyfried ve Meryl Streep, tıpkı ilk filmde olduğu gibi Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz! filminde de birlikte rol alıyor. 

20 Temmuz 2018’de vizyona girecek film, ABBA şarkılarından oluşan orijinal bir müzikalle bizi büyülü Yunan adası Kalokairi'ye geri götürecek. Film, geçmişte oluşan ilişkilerin günümüze nasıl etki ettiğini göstermek üzere zamanda geri ve ileri giden bir akışa sahip olacak. 

  

Lily James

Jeremy Irvine 

PAYLAŞ