ALEM, YASEMİN ÖZİLHAN İLE DAVET ÖNCESİNDE BİR ARAYA GELDİ

26.10.2017 12:23:18

Geçen hafta Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleşen Yasemin Özilhan for İpekyol daveti öncesinde Yasemin Özilhan’la bir araya gelerek koleksiyonu ve ilham verici stilini konuştuk.

Lara MUTLU - [email protected] / Fotoğraf: Ertan DEMİRBİLEK

Yasemin Özilhan for İpekyol daveti için Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleşen Yasemin Özilhan for Ipekyol davetinin çok renkli anlara sahne olmasını bir kenara koyarsak, ALEM için de önemi büyüktü çünkü sadece ALEM olarak davetin perde arkasındaydık. Davetliler bu görsel şöleni Instagram’da paylaşırken biz de Yasemin Özilhan ile keyifli bir stil sohbeti gerçekleştirdik. Tabii ortamdan detayları da çekmeyi ihmal etmedik.

İpekyol ile yollarınız nasıl kesişti?

İpekyol ile bir araya geleli bir yıl oldu. Bu marka için hazırladığım ilk kapsül koleksiyon. İpekyol ile yollarımız, Erdal Ayaydın’ın bir telefonu üzerine kesişti. Erdal Abi ile ailece görüşüyoruz. “Böyle bir şey düşünür müsün?” diye sordu daha sonra toplantı ayarladık ve fikre çok sıcak baktım.

Alışveriş yaparken stratejiniz nedir?

Ben online alışveriş yapmayı çok seviyorum. Yeni çıkan tüm trendleri takip edip kendime yakın olanları seçiyorum. Ama mağazalardan alışveriş yapmayı pek tercih etmiyorum.

Yasemin Özilhan for İpekyol koleksiyonundan favori üç parçanız hangileri?

Bej, ekoseli, kollar büzgülü uzun kaban; ekoseli, atkılı kazak ve rugan pantolon.

PAYLAŞ