UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNE DOĞRU

25.05.2018 15:30:46

26 Mayıs 2018 akşamı Real Madrid ve Liverpool, Kiev'de Şampiyonlar Ligi finalinde karşı karşıya geliyor. Final maçının açılışında ise Dua Lipa sahne alıyor.

Real Madrid - Liverpool maçına saatler kala, finalle ilgili haberler yayılmaya devam ediyor. Onlardan biri de Jan Age Fjortoft'un attığı Tweet ile gündeme oturmasıydı. Ünlü futbolcu, attığı tweet'te 1981 yılında bir prensin evlendiğini, Liverpool'un Şampiyonlar Ligi'ni kazandığını ve Papa'nın vurulduğunu yazdı. O yıl Prens Charles ile Leydi Diana evlendi. 27 Mayıs 1981'de gerçekleşen finalde Liverpool, Real Madrid'i 1-0 yendi.

Norveçli futbolcunun ikinci kehanetine gelirsek. 2005 yılında yine bir prensin evlendiğini, Liverpool'un yine Şampiyonlar Ligi'ni kazandığını ve Papa'nın öldüğünü yazdı. O yıl Prens Charles, Camilla Parker'la evlendi. Aynı yıl Liverpool ile Milan İstanbul'da karşı karşıya geldi. Milan'ı yenen Liverpool, kupayı müzesine götürdü. Papa, hayatını kaybetti. 

Yarın gerçekleşecek maç öncesi Prens Harry ve Meghan Markle'ın düğününün gerçekleşmesi Papa'ya bir şey mi olacak sorularını Twitter'a taşıdı. Maçı kim alır bilemeyiz ama şu sıralar New Rules şarkısıyla gündemde olan Dua Lipa'nın Kiev'deki final öncesi sahne alacağını biliyoruz!

Maç, 21:45'te gerçekleşecek.

PAYLAŞ