ÜNLÜLERDEN YENİ AKIM: TİKTOK

26.03.2020 23:13:54

TikTok, "Evde kal" çağrısına uyduğumuz bugünlerde yeni eğlence alanımız oldu.

Bugüne kadar fazla “ergen” işi bulduğumuz ve Z kuşağının hakimiyetine bıraktığımız TikTok, #evdekal çağrısına uyduğumuz bugünlerde yeni eğlence alanımız oldu. TikTok, karantina günlerinde 7’den 70’e herkesin sosyalleşme aracı. Instagram’da aradığı pohpohlanmayı bulamayan influencer’larımız bile rotayı TikTok’a çevirdi. Dönem artık Instagram gibi TikTok’un da suyunu çıkarma devri. Çin menşeli sosyal medya uygulamasının, şu an altın çağını yaşıyor olması da biraz ironik aslında. Her neyse… Biz yine de eğlenceli TikTok hesaplarını bir araya getirdik. Haydi, biraz dans edelim!                          

 

FAVORİ HESAPLARIMIZ:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Justin Bieber (@justinbieber)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bells via TikTok ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ㅤㅤ ㅤㅤ Follow bells on TikTok - @babybella777 ㅤ ㅤㅤ ㅤㅤ ㅤㅤ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ㅤㅤ ㅤㅤ #bellahadid #bellahadidnews #bellahadidupdates #theweeknd #theweekndedits #theweekndxo #abelxo #abeltesfaye #xotwod #bellahadid #bellahadidnews #bellahadidedit #gigihadid #naomicampbell #like4likes #likes4tags #likeforlikes #likes4like #likeforlike #likeforlikeback #likeforfollow #follow4followback #instalike #gaintrick #follow4likes #followforfollow #comments4comment #l4like #l4likeforlikesback

Babybella777 (@bellstiktok)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doing my part for our world, want to join me and @doordash? 💕 I’m joining the #DoYourPartChallenge, thank you to @oliviaobrien for the nomination!! I will be sending meals to families in need to support them during this challenging time. Comment below to show me how you’re helping in your local communities! I’m challenging @scooterbraun, @arianagrande, @justinbieber and @haileybieber next!! #OpenForDelivery p.s. - if ordering food through a delivery service PLEASE select the leave at door option, wash your hands after grabbing the order for at least 20-40 seconds, and wipe down the packaging and surfaces that it touches 🙏🏼

Demi Lovato (@ddlovato)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alright, here’s my #SafeHands Challenge 🧼 thanks @ariannahuff! I now challenge @iamcardib, @gigihadid and @oliviawilde 😘 hope everyone is staying safe inside! PS -I had to redo this video so many times. 🙄 best I got

Selena Gomez (@selenagomez)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yeah....I’VE LOST IT BUT I’M STAYING STRONG😂

Rickey Thompson (@rickeythompson)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who won?

Jonas Brothers (@jonasbrothers)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tomorrow on #BrightMinded #LiveWithMiley 🌈💖🌈💖

Miley Cyrus (@mileycyrus)'in paylaştığı bir gönderi ()

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Killing time @tiktok

Ashley Tisdale (@ashleytisdale)'in paylaştığı bir gönderi ()

PAYLAŞ