EVDE PARTİ VAR!

28.03.2020 15:15:48

Hafta sonu için dijital ajandanızı hazırladık!

Zorunlu olmadıkça evden çıkmıyoruz. Bilinçliyiz, duyarlıyız, kendimiz ve başkaları için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Tüm bunları yaparken motivasyonumuzu yüksek tutmak için de ekstra çaba harcıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, ruh ve beden sağlığı arasında doğrudan bir bağlantı var. 

Sosyalleşmenin insanın ruh sağlığı için ne kadar önemli olduğu herkesin malumu. Fiziken sevdiklerimizle bir arada değiliz belki ama ekranlarımızdan onlarla “yakın temas” kurabiliriz. Hem de sadece ailemiz ve dostlarımızla değil; tüm dünya ile sosyalleşebiliriz. 

Koltuğunuzda yayılırken katılabileceğiniz “sosyal alanları” bir araya getirdik. Bu listeyi daimi olarak güncellemeyi borç biliriz!

 

HOUSEPARTY

Birden fazla kişiyle aynı ekranda buluşmayı mümkün kılan Houseparty uygulaması, herkesin favorisi olmaya aday. Bu uygulama üzerinden arkadaşlarınızla kelime oyunu vb oyunlar da oynayabilirsiniz.

 

@ALEMDERGİSİ

Kendimizi övmek değil amacımız ama bu dönemde motivasyonu yüksek tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. @alemdergisi Instagram hesabını takibe almanızı ve videolarımızı izlemenizi tavsiye ediyoruz. İşinin uzmanı doktorlar, psikiyatristler, beslenme uzmanları, spor eğitmenleri ile iş birlikleri yapıyoruz. Amacımız kendinizi bir nebze olsun iyi hissetmenizi sağlamak. Mesela en son bu sabah pilates eğitmeni Onur Gurur Özbek ile 11.00-12.00 arası canlı yayında antrenman yaptık. 

 

NEFTLIX PARTY

En yakın arkadaşımız haline gelen Neftlix son hareketi ile aramızdaki mesafeleri de kaldırıyor. Neftlix Party ile arkadaşlarınızla senkronize bir şekilde dizi, film ve belgesel izlemeniz mümkün. Tek yapmanız gereken: Google Chrome tarayıcınızı açarak arama butonuna Neftlix Party yazmak. 

 

DİJİTAL AJANDA/28 MART CUMARTESİ

@zorlu_psm ‘de Mark Eliyahu konseri Bugün! Saat: 22.30

@klein.entertainment ‘da “Disdancing Live Stream” Bugün! Saat: 22.00

@lucca_style ‘da DJ Yakuza ile “Lucca Home Party” Bugün! Saat: 18.00

@partymagapp ‘de Seth Schwarz konseri  Bugün! Saat: 23.00

@kendinehasonline ‘da Ceylan Ertem konseri 29 Mart Pazar! Saat: 20.30

@maltkafasi ‘nda Can Ozan konseri Bugün! Saat: 22.00

 

PAYLAŞ