Terazi Burcu Burç Uyumu; Burçların Aşk Uyumu ve Özellikleri

Terazi burcunun diğer burçlarla aşk uyumu: Terazi Burcu Hangi Burçla Uyumludur? Terazi burcu özellikleri, Burçların aşk uyumu ve Terazi burcu kadınları ve Terazi burcu erkekleri ilişki uyumu. Astrolog Filiz Özkol, Terazi burçları için astrolojik aşk rehberi hazırladı. Evlilikte burç uyumu en iyi anlaşan burç çiftleri.

YAZAR: FİLİZ ÖZKOL
ABONE OL
29 Eylül 2020 Salı 13:08 | Son Güncellenme:
20 dakika okunma süresi
Terazi Burcu Burç Uyumu; Burçların Aşk Uyumu ve Özellikleri

via GIPHY

Terazi Burcu Aşk Uyumu - Hangi Burçlarla Uyumludur?

Duygusal mizaçlı kişiler, her şeyin yolunda gittiğini anladıkları zaman huzura kavuşur. Sürekli denge arayışı içinde olup, aşksız ve sevgisiz yaşayamazlar. Doğru partneri buldukları anda, yaşamın tadını istedikleri gibi çıkarırlar. Bir Terazi her zaman sonsuz aşkını vermeye hazırdır. Yeter ki duyguları onu yanıltmasın. Çekici ayartıcı ve oyun bozandır. Sürekli sevildiğini hissetmek ister ve isterse kolayca alışkanlıklarını değiştirebilir. Vefasızlıkla suçlansalar bile aşkın değerini bilecek kadar sağduyuya da sahiptirler. Sevgi kelimesi onlar için çok şey ifade eder. Hiç kuşkusuz mükemmel aşıklardır. Sevgi arayışları hiç bitmediği için de, dengeleri sürekli hassastır. Bazen aşksız yaşama korkusu yüzünden, kendilerini yanlış ilişkiler içinde bulabilirler.

TERAZİ ERKEKLERİ

Bu adamdan pek çok öğüt alacaksınız. Sorunlarınızı büyük bir zevkle dinleyecek ve ve size yardımcı olmak için tüm olanaklarını kullanacaktır. Sizi o eşsiz mantık gücünün etkisi altına alacaktır. İkna kabiliyeti çok yüksektir. Onunla birlikteyken, eski hayal kırıklıklarınızı unutacaksınız.Size gülümsediği anda, tüm dünyanın ayaklarınızın altında olduğunu hissedecek ve sanki içinizden bir şeyler kopacak ve onun mıknatıs kişiliği altında kendinizi çok farklı dünyalar içinde bulacaksınız. Fakat Venüs’ün etkisinde olan bu erkekle, aşkınızın sonsuza kadar süreceğine inanacak kadar saf olmayın. O, sizi üzmeden ve kırmadan kaçmaya çalışabilir. Çünkü, ilişki kan kaybetmeden uzaklaşmak ve aşkını hep en güzel anılarıyla hatırlamak isterler. Bir terazi erkeği yüz yaşına gelse bile, karşı cinse ilgisini kaybetmeyeceği için, çevresi daima kalabalık ve kadınlarla çevrili olacaktır. Zodyak’ın aşk yapma sanatını çok iyi bilen bu erkeğin karşında, hiçbir kadının ilgisiz kalamayacağı muhakkak. Fakat işin ilginç yönü, ayrıldığı zaman sevgilileri ile dost kalabilen, ender kişilerdir.

O, daima size saygılı davranacak ve hiçbir işinize burnunu sokmayacaktır.Sizin tüm sırlarınızı öğrenmek gibi bir merakı yoktur. Eğer siz, böyle bir şeye yeltenirseniz, oldukça şaşıracak ve güvenilmediği duygusuna kapılarak, size kırılacaktır. Terazi erkeği, aynı zamanda yaşamın iyi bir yargıcıdır. Onun inançlarına saygı göstermek zorundasınız. Çünkü, onlar için yalan son derece iğrenç ve berbat bir olaydır. Böyle bir duygu insan bedenini ve ruhunu kirleten bir şeydir. Anlaşılmadığı zaman, ruhunun derinliklerinde gizli bir acı yaşar. İncindiği zaman, nazikçe sizden uzaklaşır. İşte tüm bu özellikleri Terazi erkeğini farklı kılar.

Terazi erkeğinin sosyal çevresinde bol bol zeki ve akıllı insanlar olacaktır. Para konusunda eli sıkı biri değildir. Dostlarını en iyi şekilde ağırlamasını bilir. Sanat ve entelektüellik taşıyan konular ilgisini çeker. Kalabalık ve kapalı yerlerden sıkılır. Nezih ve kaliteli ortamları tercih ederler Ruhsal dengelerini korumak için gerçekten herşeyin uyum içinde olmasını isterler.

Eğer bir Terazi erkeğine aşık olursanız, hemen vakit kaybetmeden gidin ve teklifinizi ona yapın. Sizi gerçekten beğenmişse belki biraz naz yapacaktır. Fakat onu duygu kararsızlıklarından kurtarmış olursunuz.. Sizi gerçekten beğeniyorsa, o da bu teklifiniz karşısında rahatlayacaktır. Çünkü bu zarif adam, aşk konusunda ilk adımı atacak kadar cesur değildir.

TERAZİ KADINLARI

Terazi burcu kadınlarının çoğu, karşılarına en ufak bir fikir tartışması olanağı çıktığı zaman, keskin zekalarını göstereceklerdir. Teraziyle tartışmaya girmek istemezseniz, o kendi kendiyle tartışacaktır. Bir terazi kızı tek başına kavgayı başlatabilir ve büyük bir zevkle sürdürebilir ve yine kendisi sonuçlandırabilir. Ona göre her şey sonunda eşitlenir. O daima haklıdır ve sonunda son kararları o verecektir. Terazi kadını adil değilse, dünyada hiçbir şey eşit değildir.

Onun çekiciliği ve dayanılmaz tebessümü diğer kadınlardan çok farklıdır. Açık ve berrak bir mantıkla sizi daima kendine inandıracaktır.

O bir Venüs kızıdır. Hayatı güzel ve zevkli yaşamayı satın alabileceği tüm güzel şeyleri ister. Onların büyük paralara ihtiyaçları vardır. Lüksü, pahalı giysileri, parfümleri ve kendini güzel hissettirecek eşyalara sahip olmak isterler.

Bir terazi kadını asla aşksız yaşayamaz. Gerek iş hayatında, gerek özel yaşamında daima romantik bir ilişkiye ihtiyaç duyar. Özellikle seveceği bir erkeğin özlemini çeker. Terazi kadının hakkını vermek zorundasınız. O zodyak’ın herkese nasip olmayacak özel bir dişisidir. Zaman zaman, dengelerini kaybedebilir. Çünkü, duygusal dünyası daima karışıktır. Özlemlerini ve isteklerini karşılayamadığı zaman kaprisli yönleri ortaya çıkar. Aşk ormanlarının romantik gezilerine daima ihtiyaç duyarlar. Uygun partner buluncaya kadar, gönül kapılarını daima açık tutarlar.

Yüzleri güzel duru ve sevecendir. Bakışları anlayış doludur. Gözlerinin içi güler. Orantılı bir vücuda sahip olmalarına karşın, hafif etine dolgun hatları yaşları ilerledikçe hantallaşabilir. Giyim konusunda çok zevklidirler, cezbedici ve cüretkar giyinmekle beraber, asla bayağı olmazlar. Terazi kadını gerçek bir diplomattır. Nerede ne yapacağını bilir. Nezaketi ve inceliği ona tüm kapıları açar. İşleri ne olursa olsun, asıl işleri yaşamı ve çevresini güzelleştirmektir. Hayatın hep güzel yanlarını görmek ister. Onlar, evliliği dostça yapılan bir ortaklık olarak görürler.Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. İnsan ilişkilerine çok önem verirler.

via GIPHY

TERAZİ-KOÇ Burç Aşk Uyumu

Zıt burcunuz olan Koç, heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. İlgisini üzerinize kolaylıkla çekebilirsiniz. Mars ve Venüs çarpışması yansıtan bir ilişkidir. Koç’ların çoğu uçarıdır. Siz dengeli ve akıllı bir kişisiniz. Kendinizi sevdirmeyi başarır ve Koç için vazgeçilmez olursanız, ilişkiniz ömür boyu sürecektir. Üstelik Terazi’ler doğuştan aşk için yaratılmışlardır. Koç, duygularınızı atağa kaldıracaktır. Bir Koç’un Terazi’ye bağlanması zor olmayacak ve her ikisi de bu ilişkiye gönüllü teslim olacaklardır.

TERAZİ- BOĞA Burç Aşk Uyumu

İkiniz de bir Venüs kişisi olarak, birbirinizden etkilenmemeniz mümkün değil. Boğa, güzel etkileyici ve çekici Terazi’de istediği her şeyi bulacaktır. Her ikisi de, evliliğe hazırdırlar. Terazi’nin yaşamı hep bir birliktelik üzerine kurulduğu için, yaşamda yalnız yaşamaktan hoşlanmaz. Boğa zaten yuva ve çocuklar için doğmuştur. Aradığı hep sıcak bir ailedir. İlişkilerini bozan tek şey, Boğa’nın kıskançlığı, Terazi’nin aşırı kaprisleridir. Astrolojinin doğru ilişkilerinden biridir. İlişkinize özen gösterirseniz, ömür boyu sürecektir.

TERAZİ- İKİZLER Burç Aşk Uyumu

Çok yönlü, zeki, esprili, bilgili ve kültürlü bir İkizler’den ilk anda etkilenir ve ona aşık olursunuz. Aranızda pek çok ortak konu vardır. Zeki İkizler, sizin her hissettiğinizi anında anlayacaktır. Fakat sizin de, onun beklentilerine cevap vermeniz şarttır. Çünkü onu her konuda oyalamanız ve onun kafasına hitap etmeniz gerekiyor. Bir İkizler’le evlenmek istiyorsanız, ömür boyu ilgisini çekecek ilginç konular bulmalı ve ona yaşam boyu ilginizi göstermelisiniz. Bu aşk için uzun ömürlü bir ilişki diyebiliriz.

TERAZİ-YENGEÇ Burç Aşk Uyumu

Yengeç, romantik ve duyguludur. Sevgiye çok fazla değer verir. Onun kibar ve ince davranışlarından etkilenecek belki de, hemen evlenmek isteyecek, Yengeç’in duygulu dünyasına doğru çekildiğinizi hissedeceksiniz. Her şey başlangıçta güzel olacak ve hayatınızdaki kişinin, o olduğunu düşüneceksiniz. Yengeç sizin kadar sosyal değildir ve aile ilişkilerinin dışında çevreye fazla açık olmayabilir. Siz gezip eğlenmek isterken, o evde oturmayı tercih edebilir. Aranızdaki dengeyi kurabilirseniz, bu ilişkiye şans verebiliriz.

TERAZİ-ASLAN Burç Aşk Uyumu

İşte en güzel beraberliklerden biri karşınızda duruyor. Aslan cömert, eğlenceli, paylaşımcı ve sevgi doludur. Aradığınız her şey onda fazlasıyla vardır. Sizin zarafetinizden, çekiciliğinizden ve konuşmalarınızdan etkilenecektir. Çevrenizde dolaşan hayranlarınızı kıskanırken, gizlice gurur duyacaktır. Onurlu Aslan için eşi bulunmaz bir eş ve sevgili olacaksınız. Kendinize güveniyorsanız, bu ilişkiyi hemen başlatabilirsiniz. İnanın pişman olmayacaksınız. Ahenkli bir yaşantı ve güzel bir beraberlik sizi bekliyor.

TERAZİ-BAŞAK Burç Aşk Uyumu

Başak tipi asla size göre bir ilişki değildir. Para konusunda ve sosyal yaşamda onunla anlaşabilirsiniz. O da sizin kadar dostluklara düşkündür. Çevresinde arkadaşları olsun ister. Onlarla uzun süren sohbetleri olacaktır. Fakat bir Terazi olarak sizi anlamak kolay değildir. Duygulardan çok mantıkla ilgilenen bir Başak için, siz fazla hassas kalacaksınız. Oysa siz de en az Başak kadar akılcı ve duyarlısınız. Birbirinize kendinizi anlatmaktan yorulabilir, daha fazla güç harcamak istemediğiniz için, bu ilişkiye hoşça kal dersiniz.

TERAZİ-TERAZİ Burç Aşk Uyumu

İşte mükemmel bir ilişki. Soylu, asil, dengeli ve sürükleyici bir roman gibi. Duygusallığınızı birbirinizle besleyebilirsiniz. Ortak yönünüz çok fazla olacağı için, günlerce aranızdaki konular bitmez. Her ikiniz de huzurlu ve rahat bir yaşam arzularsınız. Birbirinize güven ve saygı beslersiniz. Haksızlıklar karşısında ikiniz de tepkili olacağınız için, aranızda önleyemediğiniz kavgalara da hazır olun. Her şeye rağmen ideal bir ilişki.

TERAZİ-AKREP Burç Aşk Uyumu

Akrep insanı derin duygulara sahiptir. Sevgi, aşk, cinsellik onun için yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda müthiş kıskanç olan bu kişiyle anlaşmak her zaman kolay değildir. Sizi sevecek sahiplenecek ve paylaşmak istemeyecektir. Onun güvenini kazanırsanız, ömür boyunca asla bir daha bulamayacağınız bir aşkı size sunacaktır. Hareketlerinizin kısıtlanmasına katlanabilirseniz, sizi mutlu etmek içinden elinden geleni yapacak ve sizi kimseyle paylaşmayacaktır.

TERAZİ-YAY Burç Aşk Uyumu

Başlangıçta Yay’dan hoşlanabilirsiniz. Çift karakterli bu insanla yaşamak sizi oldukça eğlendirecektir. Neşeli, çekici, yeniliklere önem veren bir Yay size şimdiye kadar görmediğiniz bir dünyanın kapısını açacaktır. Fakat bir Yay’la yaşamak her zaman kolay değildir. Çabuk bıkan ve kısıtlanmaya gelemeyen bir Yay sizden çok çabuk soğuyacaktır. En iyisi onunla önce dost olmayı denemelisiniz. Gerçekten birbirinize önem vermeyi ve saygı duymayı başarabilirseniz, bu ilişkiyi denemelisiniz.

TERAZİ-OĞLAK Burç Aşk Uyumu

Oğlak insanı gerçekten kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Görüşleri sizden çok farklıdır. Madde ve duyguları arasında müthiş bir denge vardır. Beraberliğiniz hiç kimseye benzemeyecektir. Seçici ve kaliteli zevklere sahip olan Oğlak, sizi yüceltmez ve abartmaz. Hayranlık duyabilir fakat şımartmaktan hoşlanmayacaktır. Onun yanında ayağınız yere sağlam basacak ve yaşama daha gerçekçi bakacaksınız. Sürekli ilgi görmek isteyen bir Terazi için, şaşırtıcı ve eğlenceli bir ilişki. Bu beraberlik her anlamda farklı ve seçkin olacaktır.

TERAZİ-KOVA Burç Aşk Uyumu

En iyi anlaşabileceğiniz kişilerden biri karşınızda duruyor. Kova özgür tavırlarıyla sizin üzerinizde şok tesir yapabilir. Onunla istediğiniz frekansı tutturabilir ve uçabilirsiniz. Akıllı ve başkalarından farklı hareket eden bu kişi ile beraber olmak için, birçok gönüllü varken, sizi seçmesi, bir bakıma sizi onurlandıracaktır. Önceleri onun gözüne girmek için hayli çaba sarf edeceksiniz. Rahat görüntüsünün altındaki tutuculuğunu keşfettiğiniz gün, beraberliğiniz tam anlamıyla rayına oturacaktır. Güzel ve ahenkli bir beraberlik.

TERAZİ- BALIK Burç Aşk Uyumu

Balık tipini beğenebilirsiniz. Aranızda derin bir sevgi de doğabilir. Fakat sizin gibi akılcı ve mantıklı olmayan bir Balık’la yaşamanız kolay değildir. Onun her an değişen duyguları, kıskançlığı, renkli iç alemi kesinlikle size sanal gelecektir. Siz, yaşama onun kadar kaderci ve hayalci bakmadığınız için, bu ilişkiden bıkma olasılığınız çok fazla. Balığa aşık bile olsanız, birlikte yaşamanız oldukça zordur ve er geç ayrılık kapınızı çalacaktır.

Terazi Burcu Ayrılığı Nasıl Yaşar?

Siz bir aşk meleğisiniz. Elinizde asanız, pırıltılı kişiliğinizle aşktan aşka koşarsınız. Arkanızda bıraktığınız gözü yaşlı sevgililerinizi sevgiyle hatırlamanıza rağmen; yeni biten bir aşkın arkasından sanki dünyanız yıkılır, bir daha asla bu kadar sevemeyeceğinizi düşünür, günlerce ağlarsınız. Sanki gökyüzü boşalmış ve tüm yağmurlar gözlerinizden akmaktadır. Böyle bir yürek acısına kim dayanabilir ki...Üstelik sakinleşmeniz öylesine zorken, arkadaşlarınızın sizin için yapacak çok şeyleri vardır. Önce kabul etmelisiniz ki, bu ayrılık bir yaşamın sonu değildir. Üstelik hayat sürprizlerle doludur ve aşk ayrılığı yaşayan ilk siz değilsiniz. Sosyal yapınızın sizi gölge gibi takip ettiğini biliyorsunuz. Katıldığınız her toplantıda size hayran insanlar bulacak, bir gün içlerinden birini gerçekten seveceksiniz. Böyle olacağını bile bile üzülmeye devam etmenin bir anlamı yok değil mi?


Koç Burcu Aşk Uyumu; Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Boğa Burcu Aşk Uyumu; Boğa Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

İkizler Burcu Aşk Uyumu; İkizler Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Yengeç Burcu Aşk Uyumu; Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

EN ÇOK OKUNANLAR

H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti
H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti

H&M'den Studio AW21 Koleksiyonu Daveti

1 dakika okunma süresi
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Hakkında Merak Edilenler

3 dakika okunma süresi
2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri
2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri

2021 MTV Video Müzik Ödülleri'nin Öne Çıkan Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler
Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler

Sonbaharın Öne Çıkan Stili: Breton Çizgiler

1 dakika okunma süresi
En İyi 10 Nemlendirici Krem
En İyi 10 Nemlendirici Krem

En İyi 10 Nemlendirici Krem

1 dakika okunma süresi
Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri
Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

Met Gala 2021'in En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor
Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor

Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor

8 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

(19 Eylül 2021 Pazar) Günlük Burç Yorumları; Yakın İlişkilerinizi Yeniden İrdelemelisiniz…
(19 Eylül 2021 Pazar) Günlük Burç Yorumları; Yakın İlişkilerinizi Yeniden İrdelemelisiniz…

(19 Eylül 2021 Pazar) Günlük Burç Yorumları; Yakın İlişkilerinizi Yeniden İrdelemelisiniz…

3 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Başak, Boğa ve Tüm Burç Yorumları
3 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Başak, Boğa ve Tüm Burç Yorumları

3 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Başak, Boğa ve Tüm Burç Yorumları

2 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Başak, Boğa ve Tüm Burç Yorumları
2 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Başak, Boğa ve Tüm Burç Yorumları

2 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Akrep, Başak, Boğa ve Tüm Burç Yorumları

14 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Yenilik ve Keşif Zamanı
14 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Yenilik ve Keşif Zamanı

14 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Yenilik ve Keşif Zamanı

(17 Eylül 2021 Cuma) Günlük Burç Yorumları; Acele Karar Vermeyin...
(17 Eylül 2021 Cuma) Günlük Burç Yorumları; Acele Karar Vermeyin...

(17 Eylül 2021 Cuma) Günlük Burç Yorumları; Acele Karar Vermeyin...

Günlük Burç Yorumları (9 Eylül 2021 Perşembe) Sezgisel Tarafınız...
Günlük Burç Yorumları (9 Eylül 2021 Perşembe) Sezgisel Tarafınız...

Günlük Burç Yorumları (9 Eylül 2021 Perşembe) Sezgisel Tarafınız...

12 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Eski Dostlarınızla Yeniden...
12 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Eski Dostlarınızla Yeniden...

12 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Eski Dostlarınızla Yeniden...

16 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Yanlış Anlaşılıyorsunuz...
16 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Yanlış Anlaşılıyorsunuz...

16 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları; Yanlış Anlaşılıyorsunuz...

(20 Eylül 2021 Pazartesi) Günlük Burç Yorumları; Yakın İlişkilerinizi Yeniden İrdelemelisiniz…
(20 Eylül 2021 Pazartesi) Günlük Burç Yorumları; Yakın İlişkilerinizi Yeniden İrdelemelisiniz…

(20 Eylül 2021 Pazartesi) Günlük Burç Yorumları; Yakın İlişkilerinizi Yeniden İrdelemelisiniz…

8 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! En İnatçı Burç Hangisi?
8 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! En İnatçı Burç Hangisi?

8 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! En İnatçı Burç Hangisi?

(11 Eylül 2021 Cumartesi) Günlük Burç Yorumları; Burçları Neler Bekliyor?
(11 Eylül 2021 Cumartesi) Günlük Burç Yorumları; Burçları Neler Bekliyor?

(11 Eylül 2021 Cumartesi) Günlük Burç Yorumları; Burçları Neler Bekliyor?

10 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Koç, İkizler, Kova ve Tüm Burç Yorumları
10 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Koç, İkizler, Kova ve Tüm Burç Yorumları

10 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları! Koç, İkizler, Kova ve Tüm Burç Yorumları