Yay Burcu Burç Uyumu; Burçların Aşk Uyumu ve Özellikleri

Yay burcunun diğer burçlarla aşk uyumu: Yay Burcu Hangi Burçla Uyumludur? Yay burcu özellikleri, Burçların aşk uyumu ve Yay burcu kadınları ve Yay burcu erkekleri ilişki uyumu. Astrolog Filiz Özkol, Yay burçları için astrolojik aşk rehberi hazırladı. Evlilikte burç uyumu en iyi anlaşan burç çiftleri.

YAZAR: FİLİZ ÖZKOL
ABONE OL
30 Kasım 2020 Pazartesi 14:43 | Son Güncellenme:
19 dakika okunma süresi
Yay Burcu Burç Uyumu; Burçların Aşk Uyumu ve Özellikleri

Yay Burcu Aşk Uyumu - Hangi Burçlarla Uyumludur?

Özgürlüğüne düşkün ve bağımsız yay insanları ile anlaşmak kolay değildir. Hayata bakış açısı farklı olduğu için ütopik düşüncelerin insanı olmakla suçlanabilir. Oysa onun kadar 'Yaşam felsefesi' tutarlı insana az rastlanır. Tek suçu, her şeyi kolay öğrenmek ve hızla pratiğe geçirmektir. Onun yanında hep geri kaldığınızı hissederek, suçlama gafletine düşerseniz vay halinize. Özgüveni yüksek yaylarla, bir arada yaşamak oldukça zevklidir. Bakalım, sevgili yay burçları kimlerle anlaşabilir.

Hangi Burçlar Birbiriyle Uyumlu?

Burç Uyum Analizi ; Burç Uyum Tablosu - Burç Uyumu Evlilik; Burç Uyumu Arkadaşlık - Burç Uyumları İlişki - Uyumlu Burçlar Listesi

Yay Kadınları

Yay kadınlarını dağınık saçlarından ve sempatik gülüşlerinden tanıyabilirsiniz. Genelde dış görünüşleri ile pek ilgilenmek istemezler. Büyüseler bile çocuksu yanlarını korumaya devam ederler. Öğrencilik yıllarındaymış gibi davranmaktan hoşlanırlar. Neşeli ve uçarcasına yürürler. Kendilerine olan güvenleri çok gelişmiştir. Yay kadınları oldukça dikkat çekicidirler. Makyaj yapmayı sevmedikleri için, gelişigüzel giyim tarzları ve doğal güzellikleri onları diğer kadınlardan farklı kılar. Başları daima dik olan yay kadınları adeta özgürlük çığlıkları atarlar. Macera tutkunudur. Dünyayı dolaşmak ve yeni insanlar tanımak en büyük tutkularıdır. Kimsenin hakkında kötü düşünmeyen iyi kalpli insanlardır. Anı yaşamayı sevdiği için, erkeğin ona önderlik yapmasından hoşlanmazlar. Evlilik onlar için önemli değildir. Zaten onu anlayacak erkek modeli de yoktur fakat iyi niyetli olduğu için ilahi bir güç daima yanında olacaktır. İyi bir anne olmayı öğrenmesi zaman alır. Çocukları ile anne olmaktan çok abla- kardeş gibidir. Bu idealist kadın maddi özgürlüğünü genç yaşlarda kazanmak ister. Oldukça çalışkandırlar ve iş disiplinleri de mükemmeldir. Sempatik tavırlarıyla daima çevresindeki insanların gönlünü almasını bilirler. Çevrelerinde daima sevilirler.

Yay Erkekleri

Asla kıskanç olmayan bu erkekle evlenmeye karar vermeden önce iki kere düşünün. Çünkü ömrünüzün birçoğunu yalnız geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yay erkeği büyük bir maceraperest, filozof ve gezgindir. Yakışıklı ve esprili bir yay erkeği ile birlikte olmak her kadının harcı değildir. Neşeli ve yaşamla bu kadar barışık bir kişiyi bulmak çok zordur. Sürekli seyahat eder ve dünyanın her yerinde birçok dostları vardır. Ruhları yeni doğmuş bir çocuk kadar saf ve temizdir. Çevrelerinde her türlü aktiviteye duyarlı oldukları için, onları her an her yerde görebilirsiniz. Özgürlük duyguları onların vazgeçilmez bir parçalarıdır. Bir yay erkeği ile yaşamak çok kolay görünse de çoğu kez ilişkileri olumsuz biter. Çünkü bağlanma içgüdüleri çok zayıftır. Karşı cinsin baskısı ilişkisinden çabuk uzaklaşmasına neden olur. Çok iyi bir babadır. Yaşam boyunca çocukları ile arkadaş gibi olurlar. Onların hiçbir isteklerine hayır demezler ve kendilerine güvenen güçlü çocuklar yetiştirirler.

via GIPHY

Hangi Burç Hangi Burçla Anlaşır?

Evlilikte Burç Uyumu - Aşkta Uyumlu Burçlar;Birbiriyle Uyumlu Burçlar - En İyi Anlaşan Burç Çiftleri - Burçların Anlaştığı Burçlar

Yay-Koç Burç Uyumu:

Son derece eğlenceli bir beraberlik. Her ikisinin de serüvene açık olması, keşfetme duygularını körükler ve inanılmaz bir yaşam maratonuna imza atarlar. Yay burcunun kendine güveni, koç burcu üzerinde kıvılcım etkisi yapar. Kavgaları kısa süreli ve geçicidir. Hatta karşılıklı fikir tartışmalarından büyük zevk alırlar. Kalpleri dillerinde olduğu için birbirlerinden sır saklamayı da beceremezler. Denemeye ve yaşamaya değer bu beraberlikte her şey uyumlu bir şekilde ilerleyecektir. Her ikisi de iyi bir anne ve baba olurlar.

Yay-Boğa Burç Uyumu:

Boğa hükmetmeyi sever ama yay buna asla izin vermez. Yay burcuna bir şey yaptırılacaksa, mantığına hitap edilmelidir. Boğa bunu zamanla öğrenecektir. Eğer gerçekten seviyorlarsa, 'Deneme-yanılma' yöntemi ile ilişkilerine en iyi modeli bulacaklardır. Sahiplenici boğa burçlarının söylediği sözler yaya ters gelse de, mantığı için ona hayranlık duyar. İlişkinin temelini boğalar atarken, yaylar da yapı taşlarını sıralar ve uygun bir beraberliğe birlikte yüklenirler.

Yay-İkizler Burç Uyumu:

İkisi de yaşamı en uç noktalarda yaşadıkları için, aralarında bir uyum söz konusudur. Doğru olan ve olması gereken her şey vardır bu aşkta. Şaşılacak derecede çok yönlü olan bu birliktelikte 'değişim' yaşam felsefesidir. Yay, her yönüyle eğlenceli ve mutlu bir kişidir. Birbirlerinin özgürlüklerine karışmadıkları için, ilişkileri uzun ömürlüdür. Tek kusurları, herkes kendi yoğunluğunu yaşarken birbirlerini unutma tehlikesidir. Yaşamları oldukça keyifli geçecek bu çifte, mutluluklar dilemekten başka söyleyecek sözümüz yok.

Yay-Yengeç Burç Uyumu:

Her yönüyle doğru fakat zamana ihtiyacı olan beraberliktir. Yengeç burcunun fedakarlığı, beraberliğin temel ilkesidir. Yay yaramaz çocuklar gibi koştururken, yengeç büyük bir sabırla onu bekler. Yay, korunma ihtiyacı duyduğunda hep yengece koşacaktır. Peki yengeç burcunun tahammül sınırları ne kadardır? Eğer seviyorsa bir ömür boyu sürecektir. Yay ise, aşkı bittiği anda 'hoşça kal' diyebilir. Yay, sabrı öğrenirse, beraberlikleri uzun sürebilir. Yengeç burcu ona direnme gücünü göstererek farklı bir ders verecektir.

Yay-Aslan Burç Uyumu:

Enerji dolu bir beraberlik. Her an patlamaya hazırlanan bir duygu yumağı. Yay burcunun sabırsızlığı, aslan burcunu çileden çıkarsa da tutku dolu bir aşkı paylaşırlar. Neşeli günlerinde keyiflerine diyecek yoktur. Her ikisi de yaşamı zevkli kılabilmek için, önlerine çıkan fırsatları kaçırmazlar. Bu ilişkinin tek olumsuz yönü; öfkelerinin dorukta olduğu günlerde telafisi mümkün olmayan hatalar yapabilme riskleridir. Kendilerini frenlemeyi öğrenmeli ve ilişkilerinin keyfini çıkarmalıdırlar.

Yay-Başak Burç Uyumu:

Her ikisi de aklın verdiği tüm nimetleri sonuna kadar kullanırlar. Saatler boyu konuşup ve tartışabilirler fakat pes etmeyi bilmezler. Tüm detaylar gözler önüne serilirken, kısır döngü içinde başarısız sonuçlara ulaşabilirler. Başağın gereksiz detaycılığı yay burcunun canını sıkar. Öfkesini yenemeyen yay, ilk fırsatta onu kendi haline bırakarak, gider. Yalnız kalan başak durumun anlamsızlığını bir türlü kavrayamaz. Akıl savaşlarını bırakarak, paylaşmayı öğrenirlerse denemeye değer bir ilişki diyebiliriz.

Yay-Terazi Burç Uyumu:

Hoş bir ilişki. Aşkın başlangıcı önemli değildir. Sadece başlamış olması bile doğruluğunu kanıtlar. Cana yakın yay, esprili zekasıyla teraziyi bir anda büyüler. Dengeli yapısıyla ünlü terazide her zaman özgürce bir aşkın hayalini kurmuştur. Yay, ona bu olanakları fazlasıyla sunar. Fakat en özel duyguları paylaştıkları zamanlar da bile yay aniden bu beraberliği bitirebilir. Mantık çerçevesinde, kendilerini ayrılıklara her zaman hazır hissederler. Sonuç olumsuz olsa bile yaşadıkları hayal kırıklıklarına ikisi de katlanacaktır.

Yay-Akrep Burç Uyumu:

Henüz ilişkinin başındayken bile güçlükler onları bekler. Yay burcunun sonsuz özgürlük çığlıklarını, akrep asla duymaz. Bu konuda kör, sağır ve dilsizdir. Üstelik yoğun kıskançlık oklarını sürekli yaya gönderir. Paylaştıkları duygu yüksek boyutlarda ise, iyimser yay burcu bundan gocunmayacaktır. Hatta aşkı uğruna her şeye katlanacaktır. Bu ateşli duyguların zamanla durulması gerekir, yoksa hiç istemedikleri halde, ayrılık kapılarına dayanacaktır. Yay'dan vazgeçmeyecek olan akrep için savaş o zaman başlayacaktır.

Yay-Yay Burç Uyumu:

Yaşamı bu denli serüven gibi yaşayan bir ikiliye az rastlanır. Aynı dili konuşup, aynı şeyleri düşünmenin bazen olumsuz olabileceğinin en iyi örneğisiniz. Şiddetli aşk duygularının hemen ardından, özgürlük arayışları adına, yaşadığınız kaçışlara alışmanız gerekir. Sizi anlamak zor olmasına rağmen bunu problem yapmamayı öğrenirseniz, bu beraberlikte her şey sizin istediğiniz gibi gidebilir. Aşkınız zamanla olgunlaşacak, serpilip güzelleşecektir. Yeter ki, bu aşka, gerekli zamanı tanıyın.

Yay-Oğlak Burç Uyumu:

Oğlak'ın iç disiplini ve kuralları arasında kendini kuşatılmış hisseden yay, bu ilişkiyi başlattığı için kendine sürekli kızar. Her an kaçmaya hazırdır. Oğlak burcunun tükenmek bilmeyen mantığından sıkılarak, her fırsatta kapris yapar. Bir gün her şeyin biteceğini bilse de bu ilişkinin garip kaosundan kendini kurtaramaz. Yaşamı garip bir şekilde paylaşırlarken, birbirlerini hiç kırmadan nedensizce ayrılırlar. Yıllar geçtikten sonra bile, birbirlerini gülümseyerek hatırlayacaklardır.

Yay-Kova Burç Uyumu:

Hareketli ve enerjik bir yaşamın ayrılmaz iki ateş topusunuz. Birbirini bu kadar tamamlayan iki kişiye az rastlanır. Zevkler ve duygular aynıdir. Olaylara esprili yaklaşımlarıyla birbirlerine daha da bağlanırlar. Yay burcunun neşeli tavırları, kova burcunun marjinalliği ile bir anda çakışır. Birbirlerini gördükleri anda kendilerini anlayacak olan kişiyle karşılaştıklarına o kadar emindirler ki, ömür boyu sürecek bir beraberliğin temelini atarlar. Aralarında zamansız çıkan kavgalar bile, bu aşkı asla bitirmeyecektir.

Yay-Balık Burç Uyumu:

Özgürlük savunucusu yay burcuyla balık burcunu bir arada düşünmek imkansız gibi bir şeydir. Bu aşk sürekli kendi dikenlerine takılacağı için, zamanla kısır döngüye girecektir. Yay burcu, balık burcunun gereksiz, alıngan ve duygusal davranışlarına alışamaz. Üstelik onun kadar içsel düşleri olan biri değildir. Balık, ne kadar kendine dönükse, yay da bir o kadar çevresiyle barışıktır. Her şeyiyle olumsuz bir beraberliktir. Eğer balık ısrar ederse, yay kesinlikle ondan uzaklaşmanın yolunu bulacaktır.

Hangi burçlar birbirleriyle daha iyi anlaşır?

Burçların Birbiri İle Uyumları; En İyi Anlaşan Burçlar - Evlilikte En İyi Anlaşan Burçlar - Burçların Anlaşamadığı Burçlar

Yay Burcu Ayrılığı Nasıl Yaşar?

Aklı bir karış havada gezen birine yaşam dersi veren ve onu kendisine aşık ettikten sonra da bırakıp giden kim olabilir acaba? Biliyoruz hiç kimse sizi asla terk edemedi. Hep siz sıkıldınız ve çekip gittiniz. İşte bu seferki farklı bir ilişki ve terk eden o. Aslında hiç şaşırmazsınız ve güçlü mantığınızla buna da bir çare bulursunuz. Yaşamı olduğu gibi kabul eden müthiş güvenli yapınızla bu ayrılığı bir aşk kazası olarak kabul edersiniz. Çoğu kişinin aksine, siz biriyle beraberken kişiliğinizi kaybetmiyorsunuz. Aşkı bir oyun gibi görüyor ve ne zaman kaybedebileceğiniz biliyorsunuz. Bir aşk kelebeğine ders vermek kimin haddine... Siz onu terk etmenin zaferini kutlarken; o zaten farklı kulvarlarda yaşamın tadını çıkarıyor hatta çevresinde aşk acısı çekenlere bir çok hikayeler anlatarak onları oyalıyordur.


Koç Burcu Aşk Uyumu; Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Boğa Burcu Aşk Uyumu; Boğa Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

İkizler Burcu Aşk Uyumu; İkizler Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

EN ÇOK OKUNANLAR

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

13 dakika okunma süresi
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

24 dakika okunma süresi
8 Adımda Gece Cilt Bakım Rutini
8 Adımda Gece Cilt Bakım Rutini

8 Adımda Gece Cilt Bakım Rutini

1 dakika okunma süresi
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

1 dakika okunma süresi
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

12 dakika okunma süresi
ALEM x Art de Huile Daveti
ALEM x Art de Huile Daveti

ALEM x Art de Huile Daveti

1 dakika okunma süresi
Geçmişten Günümüze; Adele
Geçmişten Günümüze; Adele

Geçmişten Günümüze; Adele

1 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor
Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor

Venüs 10 Eylül'de Akrep Burcuna Geçiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor
20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

20 Ekim'de Koç Burcunda Dolunay Gerçekleşiyor

Art Goes Argos Programının İlk Konuğu: Sudi Etuz
Art Goes Argos Programının İlk Konuğu: Sudi Etuz

Art Goes Argos Programının İlk Konuğu: Sudi Etuz

ALEM Talks Podcast: Tamer Yılmaz
ALEM Talks Podcast: Tamer Yılmaz

ALEM Talks Podcast: Tamer Yılmaz

Doğum Rengi Nasıl Bulunur?
Doğum Rengi Nasıl Bulunur?

Doğum Rengi Nasıl Bulunur?

Sonbahar için Kitap Önerileri
Sonbahar için Kitap Önerileri

Sonbahar için Kitap Önerileri

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?
Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

Şans Gezegeni Jüpiter Retrosunu Bitiriyor; Burçları Nasıl Etkileyecek?

ALEM Talks Podcast: Tuba Ünsal
ALEM Talks Podcast: Tuba Ünsal

ALEM Talks Podcast: Tuba Ünsal

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Töreni

Merkür Retrosu Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?
Merkür Retrosu Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Merkür Retrosu Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

ALEM Talks Podcast: Özge Yağız
ALEM Talks Podcast: Özge Yağız

ALEM Talks Podcast: Özge Yağız

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları
2021 Kasım Ayı Burç Yorumları

2021 Kasım Ayı Burç Yorumları