2024 Mart Ayı Burç Yorumları

Mart ayında burcunuzda hangi gelişmeler görünüyor? Ünlü Astroloji yazarı Filiz Özkol Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor, detaylı olarak anlattı. 2024 Mart ayında aile, aşk, iş ve günlük hayatlarında neler yaşanacak? Mart 2024 aylık burç yorumlarına göz atıyoruz.

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
28 Şubat 2024 Çarşamba 13:51 | Son Güncellenme:
35 dakika okunma süresi
Mart Ayı Burç Yorumları

Mart 2024 Aylık Burç Yorumları Neler Söylüyor?

Astroloji yazarı Filiz Özkol tarafından kaleme alınan Mart ayı burç yorumlarında, ilişki, sağlık, aşk, para, iş, eğitim durumunuz ile ilgili Mart ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu 2024 Mart Ayı Burç yorumları...

Koç Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

Bu ay aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Artistik duygularınız atağa kalkabilir. Uzun süredir cesaret edemediğiniz birçok aktivitede ben de varım diyeceksiniz.

25 Mart'ta karşıt ilişkiler evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir araya geleceğiniz günler olacak. Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönem. Size para kazandıracak ekibinizi kurabilirsiniz. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. Saygı çerçevesi içinde başaracağınız işler daha ileride sizin için önemli bir tecrübenin oluşmasına neden olacak.

Neptün-Satürn bilinçaltı evinizde ilerliyor. Geçmişi özlemek güzeldir. Hele eski bir aşk karşınıza çıktığı zaman kalbinizin kıpır kıpır olması olağandır. Bazen de tersi olan bir durum söz konusudur. Yıllardır aşık olduğunuz kişiye duygularınızı anlatamamış, içinizde saklamış olabilirsiniz. İşte tam sırası. Dökün duygularınızı ve rahatlayın. Sağlığınıza daha fazla zaman ayırın. Fiziğinizi ve formunuzu korumak için rejim konusunda gerekli desteği gezegenler size verecektir. Satürn, istediğiniz disiplini sağlayacak ve sizi güçlendirecektir. Yaşamınızı sürdürmek için gereken enerjiniz ne kadar yüksekse, sağlık yolunda adımlarınız o kadar güçlü demektir. Spor yapıyorsanız ağır kaldırmamaya özen gösterin. Her konuda dalgınlıklara meydan vermeyecek şekilde dinamik olun.

Boğa Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

Ay tutulması, 25 Mart'ta çalışma evinizde gerçekleşiyor. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız. Cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu içine gireceksiniz. İşinizde konsantrasyon yeteneğiniz, zor şartlarda kazanma becerisi vererek öğretici olacaktır.

Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli. Bu doğrultuda yeni kişilerle tanışacak ve yeni projelerin eşiğinde kendinizi bulacaksınız. Birçoğunuz, sanat aktiviteleri ile maddi kazanımlar elde edeceksiniz. Özgürlüğünüzü istediğiniz alanda rahatça kullanırken doğru kararlar vereceksiniz. Akıllıca yapacağınız planlar yaşamınızda önemli bir yer tutacak. Ruhsal dinginliğiniz biraz da özel isteklerinizin gerçekleşmesine bağlı. Kendinizle ilgili sorgulamalarınız artarken, kişisel ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz.

Aklın ve doğruluğun size sağlayacağı geniş perspektif alanlarını doğru tespit etmeyi başaracaksınız. Yaşam perspektiflerinizle ilgili yeni keşiflerinizi uygun pozisyonlarda yaşama geçirecek, başarıyı yakalayacaksınız. Sağlığınızla ilgili bir sorun olmamasına rağmen, kişilik çatışması yaşayabilirsiniz. Aynı anda birkaç duygu seli içinde olabilir, kendi yolunuzu bulandırabilirsiniz. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta Ay tutulması aşk ve sosyal evinizde gerçekleşiyor. Hayata enerjik bakacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Plüton, duygusal dengelerinizi kontrol ederken, enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz.

Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Maddi konulardaki taleplerinizde kararlılık hakim olacak. İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Sezgisel yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız.

Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Özellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen alanlarda büyük paralar kazanabilirsiniz. Oldukça hırslı bir karakter yapısıyla politika, ticaret gibi denemediğiniz konularda başarılı olacaksınız. Tüm bu olumlu gelişmelerle birlikte koştururken, ara molalarla harcamalarınızdaki artışlara dikkat etmeyi unutmayın. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız.

Yengeç Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta Ay tutulması Terazi burcunda gerçekleşiyor. Arkadaşlarınızın fikirleri önemli olsa bile kendi duygularınızı ön plana çıkarmaya çalışacaksınız. Fikirlerinizin kabul görmesi sizin için önemli olacak. Bu konuda destek alamadığınız arkadaşlarınıza tepki gösterme olasılığınız çok yüksek. Güven duygusunun önemli olduğunu somut bir şekilde görmek isteyeceksiniz. Çevrenizde meydana gelen olayları tamamen kendi doğrularınızla şekillendirip, değerlendireceksiniz.

İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz. Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları, bir ortamda yakın arkadaş ve dostlarınızla yeniden tartışabilirsiniz. Üstelik bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınızı sıkabilir. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Atacağınız yanlış bir adım, projelerinizde, işlerinizde ve anlaşmalarınızda istenmeyen noktalara gelmenize neden olabilir.

Her ne kadar iş, kariyer ve ideallerin kişisi olsanız bile aile, yuva kelimesi yüzünüzde tebessüm oluşmasına neden oluyor. Bu yapınız ev ve aile ile ilgili ekstra sorumluluklar alacağınızı gösteriyor. Evrensel enerjinin size vereceği görevlere hazır olacaksınız. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz çünkü oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır. Aile büyüklerinin katkıları da sosyal yaşamınıza bir hareket ve renk katabilir. Görüntünüzle ilgili abartılı davranışlar içinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta Ay tutulması, iletişim evinizde gerçekleşiyor. Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı mantıksal beraberlikler kuracaksınız. Sizden daha genç kişilerle sosyal aktiviteler gerçekleştirirken, kendinizi olduğunuzdan daha genç ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir.

İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktivitelerle, kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer esnek davranmazsanız, zıt düşüncelerinizden farklı tepkiler alabilirsiniz; olması gereken durumların pozisyonları bozulacaktır. Bazı zıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok. Davranışlarınızı etkileyen ve yönlendirebilen çevre etkenlerini kendi lehinize çevirebileceksiniz. Fikirlerinize destek olan arkadaşlarınız da sizi olumlu motive edecek. Sistemli bir iş paylaşımı sizi daha iyi konumlara getirecek.

Aşka çok fazla değer veriyor olmanız sizi, duygusal dürtüleri yoğun ilişkilere yöneltecektir. Romantik duygularınızı tatmin edecek aşklar sizin için önemli olmasına rağmen, ilişkilerinizde karşılıklı iletişimin önemli olduğunu göreceksiniz. Partnerinizden çok, sizin hisleriniz daha belirgin bir tablo çizecek. Bu dönemde zeki, entelektüel genç beyinlerden hoşlanıyor fakat güçlü ve kendinizden yaşça büyük kişilerle de ortaklıklar kurmak istiyorsunuz. Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yakınlaşmak isteyeceksiniz. Karşınıza çıkacak olan kişilere dikkat etmelisiniz. Bu ay katıldığınız yemekli toplantılarda dikkatli olmanızda yarar var. Kalbinizi ve sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakın.

Başak Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta Ay tutulması finans evinizde gerçekleşiyor. Her şeyi kendi gücünüzle başarma duygusu içinde olacağınız için yeni rolleriniz size zorla değil, teklifle gelecektir. İstediğiniz rakamların karşınıza çıkması bir tesadüf değil, Satürn'ün size sunduğu ödüldür. Çünkü zorlu sınavlardan geçiyorsunuz. Çalışıyor, yoruluyorsunuz. Maddi ödülleri hak ettiniz artık. Üstelik kazançlarınızı değerlendirme zamanı.

Doğru projeler ve doğru yatırımlar için kolları sıvayın bakalım. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı olup, çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, hayata daha keskin bakacaksınız. Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun, ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır.

Bu ay yaşamanızı gözden geçireceksiniz. Sosyal hayatı sevmenize rağmen, belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız. Bu dönem tutkular öne çıkacak, yeni fikirlerinizi yaşama geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz günlerdesiniz. Fazla yoğunluktan yorgun düşebilirsiniz. Tansiyon sorunu olanlar dikkatli olsunlar. Sinirsel felçler ve kazalara yol açabilecek olaylardan sakınmalısınız.

Terazi Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta Ay tutulması kişisel evinizde gerçekleşiyor. Katıldığınız davetlere ve bulunduğunuz alanlara damganızı vuracaksınız. Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu, şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan, isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız.

Ortaklıklar konusunda aşk ve iş ilişkilerini birleştireceksiniz. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Sıra dışı fikirlere açık olmanıza rağmen, yeniliklere karşı temkinli olmalısınız. Sosyal ortamların aranılan insanı olmanız, hayatınızı renkli hale getiriyor. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Pratik yaşama geçirmeniz imkansız olan konular, kafanızda yeni şekillerin oluşmasına ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır.

Şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların yarattığı olumlu etki, vizyonunuzun değişmesine neden olacak. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Emlak alım satım konularına yatırım yapacak, kazançlarınızı ortak değerlendireceksiniz. Yıllardır emek verdiğiniz ve sabırla çalıştığınız konulardan bir anda vazgeçebilirsiniz. Beklediğiniz fırsatların karşınıza çıktığını veya birtakım hukuksal konularını sonuçlandığını göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz.

Akrep Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta bilinçaltı evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına yatkınsınız.

Olaylara soğukkanlı yaklaşarak, krizlerin bitişini kolaylaştırabilirsiniz. İyi niyetli davrandığınız için şans size yardım edecektir. Sizden birçok kişi destek bekleyecek ve yakın çevrenizin de yardımına koşacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda dikkati hemen üzerinize çekiyorsunuz. Sizin için önemli şeyin gerçekleşeceğine tanık olacaksınız. Bir dostunuzdan alacağınız tavsiye ve yardım teklifini iyi bir şekilde değerlendirmenin tam zamanı. Bir bulmacanın parçaları gibi sunulan veriler, zamanla hayatınızın merkezi haline gelebilir.

Cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltabilir. Söz vermeden önce düşünmelisiniz. Enerjiniz sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememeli. Bu ay melankolik yönleriniz ortaya çıkacak. Geçmişe bağlı bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Siz gülümserken bile kafanızda bir takım hesaplarınız var. Sizden başka hiç kimsenin güvenilir olmadığına kendinizi inandırmış durumdasınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız.

Yay Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta Ay tutulması yenilikler evinizde gerçekleşiyor. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin.

Çevrenizle ilgili büyük projelerinizi gerçekleştirmek için elinizde müthiş bir kozmik enerji var. Planlarınızı değiştirmek yerine, evrenin size sunacağı değişimden ne kadar yararlanacağınızı keşfedin ve fırsatları lehinize çevirmeye bakın. Empati yeteneğinizi doğru kullanacaksınız. Bu ay, ilginç bir evrensel deneyimden geçiyorsunuz. Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız.

Para kazanma konusunda etkili olacağınız bir ay. Bıçak sırtı ilişkilerinizi lehinize çevirmek, sizin özel beceri alanınıza girmektedir. Artık duraksayan işlerinizin birden açıldığını hissedeceksiniz. Daha önce daraltılmış ve küçültülmüş şirket kadrolaşmaları yeniden genişleyecek ve beklediğiniz iş tekliflerini alacaksınız. Sıkıldığınız iş koşullarının düzeldiğini görmek sizi mutlu edecektir. Size para kazandıracak kaynaklarınızı araştırmalısınız. Eski bilgilerinizi gözden geçirmeli ve kısa vadeli yollarda çıkacak aksiliklere hazırlıklı olmalısınız. Bunun için de yol rotanızı, en ince ayrıntılara kadar gözden geçirmeli ve gerekli değişiklikleri hemen uygulamalısınız.

Oğlak Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

Ay tutulması kariyer evinizde gerçekleşiyor. Bu nedenle güçlü ve popüler olan kişilerle tanışabileceğiniz veya bir araya gelebileceğiniz ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Konuşma dilinizi çok iyi kullanacaksınız. Etkili hitap tarzınızla, karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onların dikkatini çekiyor ve olumlu izlenim bırakıyorsunuz.

Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olmanıza rağmen; çıkacak tartışmaların rutin yaşamınızı olumsuz etkilemesini istemiyorsanız, duygularınızda otokontrolü elden bırakmamalısınız. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Dışa vuramadığınız öfkenizin etkisiyle istem dışı hareket etmemeye çalışın. Çünkü dostlarınızın davranışlarından bile çeşitli anlamlar çıkarabilir ve kendinizi kapatabilirsiniz. Bu nedenle, duygularınızı saklama gereği duyacak ve planlarını gizli yapmak isteyeceksiniz. Aslında birçok düşünceyi bir potada kaynaştırarak değişik sonuçlar alabilecek bir kapasiteye sahipsiniz. Yeteneklerinizi dağıtmamak için biraz çaba sarf etmenizde yarar var.

Değişik amaçlar yerine tek bir amaç üzerinde durmalısınız. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Bu ay enerjinizi dikkatli kullanmak zorundasınız. Vücudunuzun verdiği küçük alarmlara karşı dikkatli olun. Abartılmış konularla kendinizi yıpratmayın. Bu nedenle karaciğerinizi yormayın. Ayaklarınıza masaj yaptırın. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine, gerekli odaklanmayı sağlamalısınız.

Kova Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

25 Mart'ta Ay tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşulları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Merkür geri giderken bile düşüncelerinizde direniyorsunuz. Aktif ve hızlı düşünüyorsunuz. Hızlı hareket ederek çalışma yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem, sizin için önemli olacaktır. Fakat aceleci davranışlar detayları ve küçük ayrıntıları gözden kaçırmanıza neden olabilir.

Merkür, o kadar hızlı hareket eden bir gezegendir ki zekanızın kıvraklığını hemen yansıtacak, hatalarınızdan hızla geri döneceksiniz. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heyecanlarınıza önderlik edecektir. Gireceğiniz topluluklarda sosyal olaylarla ilgilenecek ve ciddi girişim isteyen çalışmaların öncülüğünü yapacaksınız. Fikir tartışmalarından hoşlanıyor ve meraklı yönlerinizi çevre ilişkilerinizle tatmin etmek istiyorsunuz. İlişkiler konusunda istediğiniz rahat şartlar sizin için çok önemli olacak. Uyumlu ve yapıcı düşüncelerinizle birlikte, kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz.

Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Sert çıkışlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz. Cesaret ve atılganlık isteyen tüm işlerde başarılı olacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz. Gerekli vitamin ve mineralleri de ihmal etmemelisiniz. Zayıflamanıza yardımcı gezi programları seçebilir, şehir dışında dinlenerek kendinizi zindeleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Balık Burcu - Mart 2024 Aylık Burç Yorumu

İşinizle ilgili ruhsal anlamda güçlenirken; önemli beraberlikler ve ortaklıklar kurarak, bu beraberlikleri yıllarca sürdürmeniz yolunda etkiler alacaksınız. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz sayesinde başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle birlikte paylaşımlar içinde olacaksınız. İstediğiniz anlaşmaların altına imzalar atacaksınız. Karşıt finans evinizde 25 Mart'ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Değişen ruh durumunuz nedeniyle, gizemli davranışlar içinde çevrenin ilgisini çekeceksiniz.

Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapılarınız için çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir ay. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmeli, size vakit kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor, değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz. Fakat disiplinli bir değişim veya kurallara uygun bir genişlemeye de "Hayır" demek istemiyorsunuz.

Bu duyguların beraberinde, arkadaşlarınızla birlikte ortak projeler üretecek, zorluklar karşısında pes etmeyeceksiniz. Bazı insanlar, yaşantınızdan belki de bir daha asla bir araya gelemeyeceğiniz şekilde çıkacaklar. Dalgınlıklar söz konusu. Yaşam aktivitelerinin çok yoğun bir biçimde geçmesi, çok fazla yorulmanıza neden olacak. Bu nedenle her uğraşınız, olması gerektiği kadar yoğunlukta olmalıdır. Aşırı gayretler içinde enerjinizi boş yere sarf etmemeye özen gösterin. Ne kadar çalışıyorsanız, bir o kadar da dinlenmelisiniz. Formda kalmak için uygulayacağınız rejimlerden olumlu sonuçlar alacaksınız.


Burcunuza Göre Kiminle Tatile Çıkabilirsiniz?

Astroloji İlmi Nasıl Öğrenilir? Nasıl Astrolog Olunur? Kendi Kendine Astroloji Öğrenmek...

En İyi 10 Astroloji Hesabı

EN ÇOK OKUNANLAR

Yaz Sezonunun Üniforması: Keten Pantolonlar
Yaz Sezonunun Üniforması: Keten Pantolonlar

Yaz Sezonunun Üniforması: Keten Pantolonlar

1 dakika okunma süresi
Jennifer Lopez ve Ben Affleck Arasında Neler Oluyor?
Jennifer Lopez ve Ben Affleck Arasında Neler Oluyor?

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Arasında Neler Oluyor?

5 dakika okunma süresi
Niş Lezzet Üssü: La Plage No: 14
Niş Lezzet Üssü: La Plage No: 14

Niş Lezzet Üssü: La Plage No: 14

9 dakika okunma süresi
Başak Dizer Tatlıtuğ & Atasay Daveti
Başak Dizer Tatlıtuğ & Atasay Daveti

Başak Dizer Tatlıtuğ & Atasay Daveti

1 dakika okunma süresi
Talya Oran Çapar ile Mücevherler Üzerine
Talya Oran Çapar ile Mücevherler Üzerine

Talya Oran Çapar ile Mücevherler Üzerine

9 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

Nasıl Vegan Oldum?
Nasıl Vegan Oldum?

Nasıl Vegan Oldum?

10 Mart Balık Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
10 Mart Balık Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

10 Mart Balık Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Belçim Bilgin Hakkında Bilinmeyenler
Belçim Bilgin Hakkında Bilinmeyenler

Belçim Bilgin Hakkında Bilinmeyenler

8 Nisan Koç Burcundaki Güneş Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?
8 Nisan Koç Burcundaki Güneş Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?

8 Nisan Koç Burcundaki Güneş Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?

Dila Tarkan ve Oğlu Luca Hakkında Bilinmeyenler
Dila Tarkan ve Oğlu Luca Hakkında Bilinmeyenler

Dila Tarkan ve Oğlu Luca Hakkında Bilinmeyenler

Haziran Ayı Burç Yorumları
Haziran Ayı Burç Yorumları

Haziran Ayı Burç Yorumları

21 Temmuz Oğlak Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?
21 Temmuz Oğlak Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?

21 Temmuz Oğlak Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?

Temmuz Ayı Burç Yorumları
Temmuz Ayı Burç Yorumları

Temmuz Ayı Burç Yorumları

Nisan Ayı Burç Yorumları
Nisan Ayı Burç Yorumları

Nisan Ayı Burç Yorumları

6 Temmuz Yengeç Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
6 Temmuz Yengeç Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

6 Temmuz Yengeç Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Sim Atlı ile Stil ve Mücevherler Üzerine
Sim Atlı ile Stil ve Mücevherler Üzerine

Sim Atlı ile Stil ve Mücevherler Üzerine

25 Mart Terazi Burcu Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?
25 Mart Terazi Burcu Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?

25 Mart Terazi Burcu Ay Tutulmasında Burçları Neler Bekliyor?