2022 Mart Ayı Burç Yorumları

Mart 2022 burç yorumlarıyla; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burçlarını 2022 Mart ayında neler bekliyor? Mart 2022 aylık burç yorumları...

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
28 Şubat 2022 Pazartesi 10:18 | Son Güncellenme:
21 dakika okunma süresi
2022 Mart Ayı Burç Yorumları

Mart 2022 Aylık burç yorumları neler söylüyor? İlişki, Sağlık, Aşk, Para, İş, Eğitim durumunuz ile ilgili Aralık ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu 2022 Mart Ayı Burç yorumları;

Koç Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Ay boyunca Uranüs finans evinizden size destek verecek. Satürn ruhsal evinizden kariyerinize destek veriyor. Şans sizi her konuda destekleyecek. Çalışma yaşantınızda gösterdiğiniz performans finans konularında istediğiniz olumlu gelişmeleri sağlayacak ve birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergileyeceksiniz. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı iş birliği içinde olacaksınız. Bu ay oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, iş birliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Mars ve Venüs birlikte hareket ediyorlar. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkiye girebilir. Çünkü bu dönem tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü kurallarla sınırlandırmak istemiyor, güçlü aşklar peşinde koşuyorsunuz. Düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklar gündemi meşgul edecek. Kendinizi özgür hissettiğiniz müddetçe iyi duygular içindesiniz, unutmayın.

Boğa Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Venüs ve Mars kariyer evinizde, Neptün ruhsal evinizi etkiliyor. Sevgi dolu bir kalple yaklaşıyor ve dostlarınızın dertlerini dinliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle güzel bir uyum içine gireceksiniz. Venüs aynı zamanda güzelliği yönettiği için, bu dönemde çevrenizdeki iş arkadaşlarınızın sorunlarını kalpten dinleyecek ve onlara destek vereceksiniz. Yardım etme duygunuz artarken, zevklerde aşırıya kaçabilirsiniz. İçsel durumunuzun olumlu psikolojik tepkiler içinde olması nedeniyle, çevrenizle uyumlu ruhsal birliktelikler, ortaklıklar içinde bulunacaksınız. Plüton duygusal dengenizi kontrol ederken, aşk duygunuzun yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Sosyal yaşantınızda size olumlu ufuklar açacak, yeni projelere sıcak bakıyor fakat risklerden çekiniyorsunuz. Cesaretinize güvenmeli ve kendinize yeni bir şans vermelisiniz. Olaylar istediğiniz yönde gelişecek. Bu ay uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Hiçbir şeyden korkmayın. Paranın kokusunu uzaktan hissetmelisiniz. Daha atak ve çevik olmak için, her türlü destek sizden yana, unutmayın. Maddi konulardaki taleplerinizde kararlılık hakim olacak. İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceğiniz bir ay içindesiniz. Sadece kendinize güvenerek, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çevireceksiniz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. Ay boyunca özenli, ilişkilerden hoşlanacak ve dostlarınızı da bu yönde seçeceksiniz. Bu dönemde çevrenizle büyük bir uyum sağlayacak ve size mutluluk verecek aktivitelerin içinde bulunacaksınız. Arkadaşlıkların, kalıcı dostlukların önem kazanması ve asil duygular içinde olmanız, sizi olumlu pozisyonlara getirecek.

Yengeç Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu dönem oldukça uygundur. Bu dönem kuracağınız iş karlı bir yatırımı da beraberinde getirecektir. Aile büyüklerinizin uygun göreceği bir işi seçebilir veya aileden gelen bir işi seçebilirsiniz. Sizden yaşça büyük bir kişiyle ortaklık kurabilirsiniz. Danışmanlık ve yöneticilik yapabilirsiniz. Bu dönemde baskıcı duygularınızın da ortaya çıkması bazı hatalara neden olacaktır. Sizinle derin düşünceler içinde olan ve yaşamı sorgulayan kişilerle birlikte olacaksınız. Onlar, ortak çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacaklar ve hızlı düşünmeniz konusunda size gereken desteği vereceklerdir. 18 Mart'ta Dolunay iletişim evinizde gerçekleşiyor. Düşündüğünüz kişilerin size vereceği güçle fikirleriniz daha sağlam ilerliyor. Yaratıcılığınızı, devinimlerin öngördüğü koşullara uyarlayarak yaşama geçirebilirsiniz. Düşünürler ve felsefeye meraklı kişiler için önemli bir dönem. Eski olaylara takılmayın artık. Geçmiş, eskide kaldı. Önünüz açık ve güzel... Jüpiter maddi konularda size istediğiniz güzellikleri ve parayı getirecek.

Aslan Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Mart'ta Yeni Ay'la birlikte Neptün ve Güneş 8. finans ve değişim evinizde ilerleyecek. Sessizce ilerleyerek, kişisel hırslarınız doğrultusunda kendinizi ispat etmeye çalışacaksınız. Sevdiğiniz işleri yapmaktan zevk alıyorsunuz, fakat birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı beklediğiniz için, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 7 Mart'ta Mars, karşıt evinizde ilerlemeye başlayacak. Titiz çalışmak ve gerekeni en ince ayrıntısına kadar yerine getirmek istiyorsunuz. Oldukça cesur davranırken, hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere yelken açacaksınız. Görüşeceğiniz kişiler kariyerinizle ilgili size destek sağlayacak kişiler olacaktır. Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz. 7 Mart'tan sonra Venüs ve Mars, karşıt evinizde birlikte hareket edecekler. Hedefleriniz doğrultusunda bilinçli hareket etmenin vereceği avantajlı günler sizi bekliyor. Yaşam parametrelerinin olanakları emrinize sunulmuş durumda.

Başak Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Mart'ta Yeni Ay karşıt evinizde doğuyor. 7 Mart'ta Mars çalışma evinizde ilerlerken; 10 Mart'a kadar Kova'da ilerleyen Merkür, işlerinizi kolaylaştırıyor. Görüşeceğiniz veya iş birliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Aradaki üç gün sizin için önemli olacak. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarının beklenmedik ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük biriyle gizlilik içinde aşk yaşayacaksınız. Bu dönemde, Venüs'ün aşk ve sosyal evinizde olmasıyla, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlıklı olmalısınız. 18 Mart'ta Dolunay kişisel evinizde doğuyor. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız.

Terazi Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Ayın büyük bir kısmı Venüs, aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız. Karşınızdaki kişiler, bu kadar yoğun bir projeyi nasıl yapılandırarak ortaya çıkardığınıza şaşırabilirler. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak birçok kişiye önderlik yapacaksınız. Özellikle maddi açıdan hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Oldukça hırslı bir karakter yapısıyla politika, ticaret gibi denemediğiniz alanlarda başarılı olacaksınız. Tüm bu olumlu gelişmelerle birlikte koştururken, ara molalarla harcamalarınızdaki artışlara dikkat etmeyi unutmayın. 20 Mart'ta Güneş karşıt evinize geçiyor. Kendi gücünüzü kendinize ispat edercesine hırslısınız. Odaklanacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız.

Akrep Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olmak isteyeceksiniz. Hırslı ve yaratıcı yönlerinizi destekleyen enerjik bir arkadaş grubuna ihtiyacınız var. Fakat bu özel durumlarda bile tartışmaya açıksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz. Partneriniz de belki sizi anlamakta güçlük çekiyor. Bugünlerde biraz içe kapanık kişilik yapınızı sorgulayabilirsiniz. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden sunmalı, herhangi bir anlaşma imzalarken şartları iyi incelemelisiniz. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınız tarafından kandırılmanın yanı sıra, onların gerçek yüzlerini görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde direk sizinle ilgisi olmasa da, ağır tartışmalar meydana gelecek. Bu hareketli ortamlar aşk yaşamınızda karışıklıklar yaşamanıza neden olabilir. Daha sonra, olayları daha objektif ve mantık çerçevesinde değerlendirmeye başlayacaksınız. Sağlığınız genellikle çok iyi. Karar verirken hızlı davranmayacaksınız. Öncelikli ihtiyaçlarınıza ve gerekli olanlara yöneleceksiniz.

Yay Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Küçük konuşmaların büyük işlerin habercisi olduğunu unutmamalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz daha da artıyor. İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Düzen ve sistem sizin için önemli olacaktır. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heyecanlarınıza önderlik edecektir. Bu ay oldukça huzurlu ortamlarda olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkma olasılığınız yüksek. Kendinizden emin tavırlarınızla çevrenizi etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Ortak çalışma gerektiren bir proje için uğraşacaksınız; yoğun bir dönem içindesiniz. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz.

Oğlak Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Mart'ta Yeni Ay iletişim evinizde doğuyor. Neptün hayallerinizi genişletiyor ve eskiyi özlüyorsunuz. Eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu dönem, düşünceler arasında kuşak farklılığı yüzünden çatışmalar çıkabilir. Bazı dargın dostlarınızı bir araya getireceksiniz. Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. Bu dönem, uzun süredir aksayan ilişkileriniz sona erebilir. Artık, her şeyi sınıyor ve sınavdan geçiriyorsunuz. Neptün birçok güzelliği ortaya çıkarırken nostaljik duyguları da körükler. Bu ay yaşam sürecinizi, duygusal takıntılarınızın ve kişisel isteklerinizin bileşkesini yaşama geçirme biçiminiz belirleyecek. 18 Mart'ta Dolunay, ruhsal ve yolculuklar evinizde gerçekleşiyor. Merkür ve Neptün'den karşılıklı etkileşim alıyorsunuz. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yolculuklarınızda yurt dışını tercih edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle bazı kişiler yetersiz kalacaklar.

Kova Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

Ayın ilk haftası Merkür ve Satürn kişisel evinizde, 7 Mart'ta Venüs ve Mars'a geçiyor, hep birlikte hareket ediyor. Bu dönem süregelen bir ilişkiniz varsa, sorunlar kopma noktasına gelebilir. Partnerinizin isteklerini o ana kadar görmezlikten gelmişseniz, bir anda ortalık karışabilir. Onu ihmal ettiğiniz konular gündeme gelebilir ve ilişkilerinizle ilgili örtülü tüm konular ortaya çıkabilir. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız, kendinize sınır koyabilirsiniz. Eskiden planladığınız bir işi devreye sokabilirsiniz. Yeni işlerde sorun yaratan Merkür, eski işlerinizi destekleyecektir. Böylece, birtakım ilişkilerinizdeki eskimiş sorunları bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düzlüğe çıkarabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz. 18 Mart'ta karşıt finans evinizde bir Dolunay gerçekleşiyor. Sizi rahatlatan ve kişiliğinizi vurgulayan işler için her türlü çılgınlığa hazırsınız.

Balık Burcu – Mart 2022 Aylık Burç Yorumları

2 Mart'ta Yeni Ay kişisel evinizde doğuyor. Uranüs, iletişim evinizde bulunuyor. 11 Mart'ta Merkür, kişisel evinizde ilerleyecek. Yeni fikirler üreteceksiniz. 7 Mart'ta Mars, 12. evinizde ilerleyecek. Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Ortaklıklara açıksınız. Düşüncelerinizin, çevrenizle bütünleşmesinden yanasınız. Doğru insanlarla çalışmak isteği içinde, isabetli kararlar vereceksiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyor ve empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmeyeceksiniz. Değişik işleri deneyebilirsiniz. Düşünce tarzınızda atak ve cesur olacak, başkalarına örnek tutumlar sergileyeceksiniz. Bu ay, gezegen topluluğunun bir arada olması sizi yorabilir. Hazımsızlık çekiyorsanız, geceleri hafif yemeli ve uykunuza dikkat etmelisiniz. İç dünyanıza yönelecek ve kendi sorunlarınızla baş başa kalmak isteyeceksiniz. Kendinize olabildiğince iyi bakmalısınız.


EN ÇOK OKUNANLAR

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop
ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

1 dakika okunma süresi
Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti
Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti

Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler
Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler

Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler

1 dakika okunma süresi
Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu
Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu

Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu

1 dakika okunma süresi
Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler
Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

20 dakika okunma süresi
2022 Yaz Moda Trendleri
2022 Yaz Moda Trendleri

2022 Yaz Moda Trendleri

1 dakika okunma süresi
Haftanın Stil İlhamı: Saten Elbiseler
Haftanın Stil İlhamı: Saten Elbiseler

Haftanın Stil İlhamı: Saten Elbiseler

1 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

Satürn Kova'da Retro Hareketine Başladı
Satürn Kova'da Retro Hareketine Başladı

Satürn Kova'da Retro Hareketine Başladı

Valeron'un Yeni Koleksiyon Daveti
Valeron'un Yeni Koleksiyon Daveti

Valeron'un Yeni Koleksiyon Daveti

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop
ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

Serra Türker ve Mert Bayır Düğünü
Serra Türker ve Mert Bayır Düğünü

Serra Türker ve Mert Bayır Düğünü

30 Mayıs İkizler Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?
30 Mayıs İkizler Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

30 Mayıs İkizler Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi
ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi

ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi

2022 Haziran Ayı Burç Yorumları
2022 Haziran Ayı Burç Yorumları

2022 Haziran Ayı Burç Yorumları

Yağmur Tanrısevsin ile Soru Cevap
Yağmur Tanrısevsin ile Soru Cevap

Yağmur Tanrısevsin ile Soru Cevap

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?
16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

75'inci Cannes Film Festivali'nde Yer Alan Ünlü Oyuncularımız
75'inci Cannes Film Festivali'nde Yer Alan Ünlü Oyuncularımız

75'inci Cannes Film Festivali'nde Yer Alan Ünlü Oyuncularımız

Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?
Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?

Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?

ALEM Summer Weekend / MINI ile Test Sürüşü
ALEM Summer Weekend / MINI ile Test Sürüşü

ALEM Summer Weekend / MINI ile Test Sürüşü