2021 Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık 2021 burç yorumlarıyla; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burçlarını 2021 Aralık ayında neler bekliyor? Aralık 2021 aylık burç yorumları...

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
1 Aralık 2021 Çarşamba 12:00 | Son Güncellenme:
33 dakika okunma süresi
2021 Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık 2021 Aylık burç yorumları neler söylüyor? İlişki, Sağlık, Aşk, Para, İş, Eğitim durumunuz ile ilgili Aralık ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu 2021 Aralık Ayı Burç yorumları;

Koç Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

13 Aralık'a kadar Merkür Güneş ile birlikte ruhsal evinizde hareket edecek. Duygusal enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizden ödün vermek istemediğiniz için baskıcı duygulardan nefret ettiğinizi çevrenize hissettireceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacak. Yeni durum değerlendirmeleri içinde olacaksınız. Maddi konuların size kazandıracağı avantajlar üzerinde durmalısınız. 4 Aralık'ta Güneş tutulması size yabancı ülkelerin kapılarını açabilir. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayarak, zor şartlarda kazanım yeteneği sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir. 22 Aralık'ta kariyer evinizdeki Güneş'ten olumlu etkiler alacaksınız. Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Çevrenizle ve yaşam akışı konusundaki ideallerinizle ilgili temel kişisel değişimler yaşayabilirsiniz. Koç burcu aralık ayında, Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkabilir, eğitim amaçlı yer değiştirmeler yapabilirsiniz. Bazılarınız pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilir. Bazılarınız ise yolculuklarda tanışacağı kişilerle yeni heyecanlara doğru yol alabilir. Gerçekleştirmeye çalıştığınız konularda iş kazalarına uğramamak için dikkat etmelisiniz. İstediğiniz hakimiyeti bu dönemde işlerinize aksettirebileceksiniz. Artık eski korkularınızı yendiğinizi ve enerjinizi ortaya çıkardığınızı göreceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutacaksınız.

Boğa Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Yönetici gezegeniniz Venüs; yatırım konusunda size önemli destekler verecek. Yüksek enerjinizi kazanca dönüştürecek çalışmalar içine girmenizi ve para kaynaklarına daha kolay ulaşmanızı sağlayacak fırsatlar sunacak. Ortak çalışmalar, yolculuklar, idealleriniz ve yeni fikirler önem kazanacak. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlarken, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Yaşama yeni bir açıdan bakmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz: Bu dönemde toplumsal reformistlerin çıkması sizin de yaşam felsefenizi etkileyecektir. Boğa burcu aralık ayında, Başka kültürler ve alanlar merak sahanıza girerken; denemediğiniz işlere girişebilir, iyi konumlara gelebilirsiniz. Biraz daha cesur olmalı ve size verilen sunumları iyi değerlendirmelisiniz. Amaçlarınızın saptırılmasından hoşlanmıyorsunuz. Bu özelliğinizi çevrenize hissettireceksiniz. 4 Aralık'taki Güneş tutulması karşıt finans evinizde gerçekleşecek. Girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini atacaksınız. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Emlak alım satım konularına yatırım yapacak, kazançlarınızı ortak değerlendireceksiniz. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Bu ay yeteneklerinizi fark ederek kendinizi geliştireceksiniz. Meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilir, bu konularda çeşitli kaynak ve kitaplar araştırarak içsel dinginliğinizi sağlayacak çalışmalara yönelebilirsiniz.

İkizler Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

4 Aralık'ta Güneş tutulması karşıt ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Duygusal karışıklığa neden olmak istemiyorsanız, partnerinizle çekişmek yerine onun duygularını anlamaya çalışmalısınız. Sosyal yaşantınız gelişmeye devam ederken, mevcut ilişkilerinizin uyumunu korumalısınız. Romantizm sizi saran duyguların başında olacaktır. Yaşamınızı kaliteli yaşamaktan yanasınız ve önünüze sunulan her türlü aşk fırsatlarını değerlendirmek isteyeceksiniz. 14 Aralık'ta Mars karşıt evinizde ilerlemeye başlıyor. Çalışma yaşantınızla ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracak. Enerji potansiyelinizin hızlı seyretmesi nedeniyle, hızlı düşünecek ve hızlı kararlar alacak, huzursuz ve sabırsız olacaksınız. Başkalarını yargılama konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. İpin ucunu kaçırdığınız anlarda ise kolayca kendinizi regüle edebiliyorsunuz. Bazı İkizler burçları uzun yıllar süren bir ilişkisini mutlu bir sona taşıyabilir ve evlenebilir. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Ay içinde sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik ya da uzun yürüyüşler sizi zinde tutacaktır.

Yengeç Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

4 Aralık'ta Güneş tutulması çalışma ve sağlık evinizde gerçekleşiyor. Birçok açısal kuvvetin bir arada olduğu bu dönemdeki kozmik etkiler nedeniyle; sevdiğiniz bir iş alanında karşılaşma fikri önem kazanıyor. Kabul gördüğünüzü görmek sizi sevindirecektir. Seçtiğiniz konular amaçlarınıza ters düşmemeli ve yüksek enerjinizi ortaya koyarak engelsiz bir iş çıkarmalısınız. Çünkü beklediğiniz fırsatların karşınıza çıkmasıyla biraz şımarabilir ve çevrenize ters düşebilirsiniz. Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda da haklısınız. Çünkü bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Derin felsefi yaklaşımlar içinde, çevrenizdeki kişilerle empati kuracaksınız. Yengeç burcu Aralık ayında, Sessiz, sakin bir şekilde fakat kesin yargılarla çalışırken, zor olan işleri başarabileceğinizi göstereceksiniz. Yöneticilik yapıyorsanız; birlikte çalıştığınız kişileri yapıcı bir şekilde eleştirerek daha mükemmel olmalarını sağlayacaksınız. İş disiplininin, düzenli bir yaşam için gerekli şart olduğuna inancınız, ileri vadede işlerinizi daha da olumlu kılacak. Sağlığınızla ilgili problem yaşamak istemiyorsanız; dinlenmek için kendinize zaman ayırın, meditasyon, yoga ve spor gibi faaliyetlerle uğraşın. Metabolizmanızı yoracak yiyeceklerden uzak kalın Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Stres ve olumsuz şartların midenizi ve sinir sisteminizi olumsuz etkilenmesinden kendinizi korumalı ve uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

4 Aralık'taki Güneş tutulması aşk ve sosyal evinizde gerçekleşiyor. Sosyal ilişkileriniz yoğunluk kazanırken, aşk yaşantınız canlanıyor. Mükemmel başarılar eşiğindeyken, sizi aşan konuların altına imza atıyorsunuz. Satürn karşıt evinizde ilerliyor. Şimdiye kadar fark edemediğiniz özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ayın ilk yarısı, aşk yaşantınıza yoğunlaşacaksınız. Sosyal ilişkileriniz ve yaratıcılığınız ön plana çıkacak, enerjik işler ortaya koyacaksınız. Yoğun gezegenlerin etkisiyle büyük aşklar başlayabilir. Hatta yıllarca sürecek aşkların başlangıçlarını yapabilirsiniz. Bir türlü evlilikle sonuçlanamayan fakat sizi uzun zaman etkileyecek bir ilişkinin içinde olacaksınız. Bazıları ise uzun yıllar süren arkadaşlıkları için evlilik kararı alacaklardır. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeniliklere açık bir dönemdesiniz. Fakat yine de dikkatli olmalısınız. Ayrıca, bu dönem fazla aşırıya kaçmamak şartıyla şans oyunlarına ilgi gösterebilirsiniz. Çünkü sizi üzecek durumlarla da karşılaşmanız mümkün. 23 Aralık'ta Güneş'in çalışma evinize geçmesiyle günlük hayat temponuz canlanıyor. Bu günlerde karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz. Enerjinizi istediğiniz konulara aktarabileceksiniz. Sağlık konusunda mide problemlerinize dikkat etmeli ve strese bağlı sindirim kramplarına karşı tedbirli olmalısınız. Yine kollar ve bacaklar çok önemli olacak. Bu ay ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.

Başak Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

4 Aralık'ta aile ve yuva evinizde Ay tutulması gerçekleşecek. Merkür; size destek vermeye devam edecek. Uyumlu davranışlarınızla kişiliğinizi başarılı bir şekilde sergiliyorsunuz. Öğrenme kabiliyetinizin çok yüksek olmasından dolayı birçok konuda aynı anda aktif olacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili sabit düşünceler içinde olmanıza rağmen yapıcı yönlerinizin ortaya çıkmasına neden olacak. Mantık çerçevesinde olan istekleriniz paralel bir şekilde ilerliyor ve çalışmalarınızdan ödün vermek istemiyorsunuz. Odaklanacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Evinizle ilgili köklü değişimler yapabilirsiniz. Bazıları eşyalarını değiştirebilirler. Ev, alım-satım işleri ile uğraşabilir, satamadığınız bir gayrimenkulünüz varsa elden çıkarabilirsiniz ya da değer vermediğiniz size ait bir gayrimenkul değer kazanabilir. Bu dönem ailenizle ilgili uzun vadeli planlarınız olacak, başlangıçlar konusunda kendinizi yeterince cesur ve hedeflerinize kilitlenmiş göreceksiniz. Bazı Başak burçları bir daha uzun yıllar dönmemek üzere bulunduğu ortamdan uzaklaşacaklar. Rutinleşmiş bazı şartların değiştiğini gözleyeceksiniz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem. Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen; yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız.

Terazi Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Yılın son ayında gezegenlerin çoğu, horoskop dairesinin alt yarısında toplanıyor. Çevre ve aile ilişkilerinizde çevrenizin değerlendirmelerinden çok kendi inisiyatifiniz doğrultusunda davranışlar sergileyeceksiniz. Müdahale gerektiren tüm işlerde kendi çabalarınızla başarılı olacak ve günlük rutin çalışmalarınızı istekleriniz dahilinde gerçekleştireceksiniz. 4 Aralık'ta Güneş tutulması iletişim evinizde gerçekleşiyor. Şimdiye kadar cesaret isteyen işler artık sizi bekliyor. Birçoğunuz geriye baktığı zaman, artık yaşamınızın eskisi gibi olmadığını fark ettiniz. Bu değişimlerden hoşnut kalmadığınız günler oldu. Bazen sıkıldınız ve değişen şartlarınıza isyan ettiniz fakat yeni şartlara da çok çabuk uyum sağladınız. Çevrenizle ilgili büyük projelerinizi gerçekleştirmek için elinizde müthiş bir kozmik enerji var. Planlarınızı değiştirmek yerine, evrenin size sunacağı değişimden ne kadar yararlanacağınızı keşfedin ve fırsatları lehinize çevirmeye bakın. Çünkü büyük enerjilerin etkisi sizin isteklerinizin dışında gelişecektir. Bazı insanlar, yaşantınızdan belki de bir daha asla bir araya gelemeyeceğiniz şekilde çıkacaklar. Kardeşlerle ilgili süregelen sürtüşmelerin artık bir sonuca varması gerekiyor. Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Yaşam sürekli değişen bir olgu olduğuna göre, olumlu ve olumsuz etkilerin kalıcı olmadığını bilmeli ve her ne olursa olsun, değişimin getireceği güzelliklere teslim olmalısınız. Şimdiye kadar düşündüğünüz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz projeleriniz varsa, bu dönemde başarı ile uygulayabilirsiniz. Çünkü işinize yarayacak tecrübeli kişiler çevrenizde olacaktır. Yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Ayın ortasında kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Küçük molalar vererek dinlenmeyi özen gösterin.

Akrep Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

4 Aralık'ta finans evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Yılın bu son ayında maddi konular ve yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak. Ayın ilk haftasına oldukça hırslı ve aktif başlayacaksınız. Öğrenme kabiliyetinizdeki artışlar, önemli kararlar almanıza neden olacak. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Bazılarınız kendinize her zamankinden çok daha fazla değer verecek. Uzun süredir isteklerinizdeki artışların sizi rahatsız ettiğini gördüğünüz için artık bir an önce yaşama kısmına geçmek istiyorsunuz. İşinizle ilgili başarılarınız tavan yapacak ve kazançlarında artışlar söz konusu olacak. Maaşınızla ilgili talepleriniz için bu dönemde görüşme yapabilirsiniz. Daha iyi bir kariyer elde edecek yeni anlaşmalar peşinde olacaksınız. Beklediğiniz terfileri almak için olumlu çabalarınız sonuç getirecek. Gökyüzündeki açılar parasal hareketlerin hızlı gelişeceğini gösteriyor. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Maddi kazançlarınızda açılımlar söz konusu olacak. Finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. İç dünyanızda her şeyi abartabilirsiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz. Birçok sorun üst üste gelecek ve sorumluluk duygularınızın yoğun olmasından dolayı çok gergin olacaksınız.

Yay Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

4 Aralık'ta Güneş tutulması kişisel evinizde; güçlü bir performans sergilemenize neden olacak. Yeteneklerinize güveniyorsunuz. Kendinizi ispat edecek çalışmalar içindesiniz ve egonuzu ön plana çıkaran tavırlarınızın alkışlanması için çevrenizden olumlu tepkiler bekliyorsunuz. Güneş düşüncelerinizde oldukça aktif ve hızlı olmanızı sağlayacaklar. İşlerinizi kendiniz takip etmek istiyor ve hiç kimseye güvenmiyorsunuz. Çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işler yapacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Size hem para kazandıracak hem de kişisel ilişkilerinizi destekleyecek işler yapacaksınız. Arkadaş çevrenizden faydalanacak ve onlarla sanatsal çalışmalar içinde olacaksınız. Hobileriniz de kazanca çevirmek için tam zamanı. Bir an önce kolları sıvamalı ve önünüzün açılmasını sağlamalısınız. Çevresel koşulları doğru kullanmalısınız. Ayın sonunda size değişik iş teklifleri gelecektir. Sürpriz koşullarda gerçekleşecek olan bu teklifler karşısında oldukça şaşıracaksınız. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Hırslarınızın siz yönlendirmesine izin vereceksiniz. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağman, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Değişik duygularla hareket edeceksiniz. Her türlü hareketin altında değişik anlamlar arayacak ve tatmin olma duygusu içinde yaşayacaksınız. Hırslı ve atak davranarak, düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda ısrarcı davranacaksınız. Siz dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Özellikle aşk ve evlilik konuklarında sorunları büyütebilir ve gereksiz tartışmalara neden olabilirsiniz Uzun süredir kronik bir beraberliğiniz varsa, artık bu ilişkinin geleceği hakkında bir şeyler yapmanız gerekiyor. Sonlandırmanız gerekiyorsa, bitirmelisiniz. Büyüyen sorunlar yüzünden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli ve enerjinizi yerli yerinde kullanmalısınız. Tansiyon ve dolaşım bozukluğu yaşayabilirsiniz. Çarpıntılar ve kansızlıkla ilgili sorunlar gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Yılın son Güneş tutulmasında özel çabalarınız önem kazanacak. Fakat olaylar karşısındaki duygusal tepkilerinizin derecesini iyi ayarlayarak günlük yaşantınızdaki dengeleri bozmayacaksınız. Güven duygusunun, maddi olanaklarla paralel geliştiğini bildiğiniz için bu konuda farklı düşüncelere sahipsiniz. Hem para harcamayı seviyor bir yandan da yatırımlarınızı yönlendirmek ve paranızı çoğaltmak için çalışmak istiyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay olacak. Başarılı olmanız için her türlü doneye sahipsiniz. Fakat iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Şimdiye kadar uğraşmadığınız konulara karşı ilginiz artacak. Bu kadar yoğun bir gezegen topluluğundan hem olumlu hem olumsuz etkiler almanız son derece doğal. Çoğu kez, kendi enerjinizin içinde boğulma ve alabora olma riski yaşayabilirsiniz. Fakat sizin gibi mantıklı ve olaylara akılcı bir şekilde yaklaşan biri için bu yoğunluğunu altından kalkmak zor değil. Uzak yollarla ilgili planlarınız gözden geçirecek ve gerekli görüşmeleri gizlice sağlayacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmak adına doğru işler yapmak istiyorsunuz. Dış görünüşünüze yansıtmak istemediğiniz kendi doğrularınız var. Başkalarının fikrine saygılı gibi davransanız bile, en son final fikir size ait oluyor. 5 Aralık'ta tutulma nedeniyle iş yaşantınızda ortak çalışmaların semeresini görebilirsiniz. Özellikle, iş yaşantınızda sizi besleyecek düşüncelere sahip kişilerle çalışmak istiyorsunuz. Kendinizden emin tavırlar içinde olacaksınız. Engeller sizin için bağlayıcı olmayacak. Üstelik finans konularıyla ilgili gizli projeleriniz mevcut. Bunları cesurca yaşama geçirebileceksiniz. Size destek verecek olayların altını çiziyor ve kısa sürede sabırlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Kronik rahatsızlığınız varsa, Güneş'in ve Satürn'ün verdiği destekle, sağlığınıza kavuşacaksınız.

Kova Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

4 Aralık'ta değişim ve yenilikler konusunda size destek verecek bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu ay kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Kafa dostluğu yapabileceğiniz ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Finans konularında size fikirler verecekler. Akılcı ve mantıklı yaklaşımları ilginizi çekebilirler. Onlarla ortak aktiviteler gerçekleştireceksiniz. Özellikle beklediğiniz kariyer atılımına bu sene kavuşacaksınız. Yılın son ayında size verilecek şansı değerlendirmeniz sonucunda yaşamınızda hak ettiğiniz güzelliğe kavuşacaksınız. Yönetici gezegeniniz Uranüs'ün; daha yıllarca Boğa burcunda kalması sanatsal ve yaratıcı yönlerinizi güçlendirecek. Fazla akılcı yaşayan Kova burçlarının artık yaşamdan daha fazla zevk alacak süreçler içine girmesi gerekiyor. Finans konularında birçok sürpriz onları bekliyor ve yıllardır arzuladıkları pozisyonlara bu yıl ulaşacaklar. Yılın son ayında arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizle, gireceğiniz topluluklar önem kazanacak. Belki de yeni yıla farklı ortamlarda değişik bir grupla girmeye hazırlanıyorsunuz. Cazip ve çekici bir konumdasınız. Gözler sizin üzerinizde ve bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyorsunuz. Çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz. Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Statünün çok önemli olduğunu hissediyorsunuz. Artık değişim zamanınızın geldiğini, yıldızlar yaptıkları etkileriyle size belli ediyorlar. Yakın çevreniz gittikçe çoğalacak, yeni dostlarınızı evinizde ağırlayacak ve onlarla gecenin geç saatlerine kadar sohbet etmek hoşunuza gidecek. Bazılarınız, yeni yıla yeni aşkları ile girecekler. Bu ay sağlık konusunda kemiklerinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Ağır kaldırmamalı ve spor yaparken dikkatli olmalısınız.

Balık Burcu - Aralık 2021 Aylık Burç Yorumları

Bir yılı geride bırakmanın yorgunluğunu üzerinde taşıyorsunuz. Yılın bu son ayında, toplumsal hareketlenme devam ediyor ve siz hala kendinizle ilgili aşama kaydediyorsunuz. Gücünüzün yükseldiğiniz görmek ve kendinize tepeden bakmak hoşunuza gidecek. Bu arada manevi bir şekilde huzur duyduğunuz işleri yapmak istiyorsunuz. 4 Aralık Güneş tutulması kariyer ve meslek evinizde gerçekleşiyor. Geçen ay başlayan aktivite bu ayda devam edecek. Cazip ve çekici bir konumdasınız. Gözler sizin üzerinizde, bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyor ve çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz. Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatırken, yetkinizi kullanacağınız mesleklerde başarılı olacaksınız. İş vereninizle ilişkileriniz yoğun ve uyumlu ilerleyecek. Bazılarınız mesleki evlilikler yapabilirsiniz. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha keskin bakacaksınız. İşinizi iyi yapacak ve farklı fikirlerle dikkat çekeceksiniz. Bu ay eski bir rahatsızlığınız nüksedebilir. Bir arkadaşınız operasyon geçirebilir veya onu hastanede ziyaret edebilirsiniz. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Dişlere, dizlere ve kemiklere bu ay dikkat etmelisiniz. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Böbrekleriniz için bol suyu ihmal etmeyin.


2021 Yılına Astrolojik Bakış

Astrolog Zeynep Turan'ın 2021 Yılı Astrolojik Öngörüleri

Zeynep Turan Astrolojide Dolunay ve Yeniay'ın Etkilerini Anlatıyor

EN ÇOK OKUNANLAR

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop
ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

1 dakika okunma süresi
Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti
Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti

Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu
Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu

Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu

1 dakika okunma süresi
2022 Yaz Moda Trendleri
2022 Yaz Moda Trendleri

2022 Yaz Moda Trendleri

1 dakika okunma süresi
Haftanın Stil İlhamı: Plaj Kombinleri
Haftanın Stil İlhamı: Plaj Kombinleri

Haftanın Stil İlhamı: Plaj Kombinleri

1 dakika okunma süresi
Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler
Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler

Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler

1 dakika okunma süresi
Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler
Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

20 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

ALEM Art Weekend Antik Kent Stratonikeia Gezisi
ALEM Art Weekend Antik Kent Stratonikeia Gezisi

ALEM Art Weekend Antik Kent Stratonikeia Gezisi

Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?
Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?

Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?

14 Haziran Yay Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?
14 Haziran Yay Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

14 Haziran Yay Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Alem Summer Weekend / Welcome Cocktail
Alem Summer Weekend / Welcome Cocktail

Alem Summer Weekend / Welcome Cocktail

Valeron'un Yeni Koleksiyon Daveti
Valeron'un Yeni Koleksiyon Daveti

Valeron'un Yeni Koleksiyon Daveti

75'inci Cannes Film Festivali'nde Yer Alan Ünlü Oyuncularımız
75'inci Cannes Film Festivali'nde Yer Alan Ünlü Oyuncularımız

75'inci Cannes Film Festivali'nde Yer Alan Ünlü Oyuncularımız

30 Mayıs İkizler Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?
30 Mayıs İkizler Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

30 Mayıs İkizler Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

ALEM Art Weekend
ALEM Art Weekend

ALEM Art Weekend

ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi
ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi

ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop
ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

29 Haziran Yengeç Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?
29 Haziran Yengeç Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

29 Haziran Yengeç Yeni Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?
16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?