SUITS DİZİSİNDE BÜYÜK AYRILIK!

14.11.2017 12:22:36

USA Network kanalında yayınlanan ve 7 sezon boyunca büyük bir ilgi ile takip edilen “Suits” dizisinde iki büyük ayrılık daha yaşanacak. Detaylar haberimizde…

Çise Güngör - [email protected]

Hukuki drama türünde olan ve 7 sezondur devam eden "Suits" dizisinde iki büyük ayrılık yaşanacak. Rachel ve Mike karakterlerine hayat veren Meghan Markle ve Patrick J. Adams’ın çıkan haberlere göre diziyi bırakacakları söyleniyor.

7.sezonun finaline son altı bölüm kalan dizide, iki oyuncuda finalde veda edecek ve yeni sezonlarında yer almayacak.  Kanal tarafından henüz yeni sezon onayı almayan dizide, oyuncuların ayrılış nedenleri sözleşmelerinin bitmiş olması.

Daha önce dizinin dört bölüm boyunca yönetmenliğini yapan ve ana karakterlerden biri olan Patrick J. Adams için yeniden yer alabileceği ya da yönetmen olarak devam edebileceği konuşuluyor.

Meghan Markle’ın ayrılık nedeninin ise İngiltere Prensi Harry ile yaşadığı ilişki ve yakında nişanlanacaklarından dolayı kariyerinden yavaşça uzaklaşarak, hayır işlerine yoğunlaşması olarak görülüyor. 

PAYLAŞ