SWAROVSKI KARDEŞLER KENDİ YOLLARINI ÇİZİYOR

04.10.2017 14:39:04

Swarovski’nin varisleri Victoria ve Paulina son dönemde dünya basınının yakın markajında olan iki kız kardeş… En büyük istekleri ise ailelerinden bağımsız kendi ayakları üzerinde durabildiklerini tüm dünyaya kanıtlamak. Avusturya’nın ünlü kayak merkezlerinden biri olan Kitzbühel’de ikiliyle buluştuk ve haklarında merak edilen her şeyi konuştuk.

Röportaj: Ceylan YENİACUN

Fotoğraf: Chris SINGER

Fotoğraf Asistanı: Karin SINGER

Saç/Makyaj: Gülden KILIÇ

Victoria ve Paulina Swarovski... Soyadlarından da anlaşılacağı üzere her ikisi de ünlü bir markanın varisleri. Ama onlar beklenenin aksine aile işinde çalışmak yerine biri modelliği diğeri ise sanatçı olmayı seçti. Victoria’nın Temmuz ayında yatırımcı Werner Mürz ile İtalya’daki düğünü ve Swarovski kristalleriyle süslü 45 kilo ağırlığındaki gelinliğinin yankıları ise hala devam ediyor. Düğünün ardından şimdilerde tek odaklandığı şey önümüzdeki yıl çıkarmayı hayal ettiği albümü. Paulina da tıpkı kardeşi gibi kendini tamamen kariyerine adamış durumda. Berlin Moda Haftası’nda podyuma çıkarak top model olma yolunda ilk adımı atan Paulina’yı kısa bir süre içinde podyumların en aranılan modelleri arasında görürseniz şaşırmayın bizden söylemesi!

Victoria öncelikle tebrik ederiz. Gelinliğinin içinde harika görünüyordun. Gerçekten de söylendiği kadar ağır mıydı, saatlerce üzerinde taşımak zor olmadı mı?

Victoria S. Evet düşününce ağır geliyor ama o gün o kadar mutlu ve heyecanlıydım ki ağırlığını hissetmedim bile.

Evlilik nasıl gidiyor?

V.S. Hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum. Aşık olduğun adama eşim diyebilmek bence hayattaki en güzel şey.

Paulina kız kardeşin evlendiğinde neler hissettin?

Paulina S. Hem çok heyecanlıydım hem de çok mutlu! Victoria benim her şeyim. Düğün günü hayatımın en duygusal günüydü. Werner inanılmaz biri Victoria’ya adeta prenses gibi davranıyor. Ailemize katıldığı için çok mutluyum.

Senin planların arasında evlilik var mı?

P.S. Önce hayatımın aşkını bulsam iyi olur.

Yakın zamanda çocuk sahibi olma planlarınız var mı?

V.S. Evet çok istiyoruz ama biraz daha zamanı var. Bir şey olması için zorlamanın anlamı yok, olacağı varsa olur.

RÖOPORTAJIN TAMAMI ALEM'DE. 

PAYLAŞ