SHOP UP NO45 İLE BİR DİLEK TUTTUK

05.12.2019 10:55:00

Ev sahipliğini Ayşegül Hotiç ve Hande Urgancıoğlu Kardaş’ın yapacağı Shop Up No45 Yeni Yıl Alışveriş Etkinliği 6-7-8 Aralık'ta başlıyor. Harmonyhip Sanat Galerisi’nde düzenlenecek şenlik üç gün sürecek. Etkinlikte Bir Dilek Tut Derneği Make-A-Wish Türkiye de yer alıyor. Yapılacak bağışlar, yaşam mücadelesi veren çocukların dileklerinin gerçekleştirilmesine katkı sağlayacak. Hotiç, Kardaş ve Bir Dilek Tut Derneği CEO’su Füsun Kuran projeyi anlattılar.

Ertan DEMİRBİLEK - [email protected]

Ayşegül Hotiç, “Sizi düşünerek alınmış bir hediye, çok kıymetli ve özeldir. Aynı zamanda hediyeler iyi birer de anımsatıcı. Bir de somut olarak yakınınızda bulunmasa da oldukları yerde birilerini çok mutlu ettiğini bildiğiniz hediyeler vardır, hayırsever hediyeler” diyerek söze başladı. Ayşegül Hotiç, “Shop Up No45” etkinliğini ağırlıklı olarak tasarımcı markaları bir araya getirerek kurguladıklarını ifade ederek, “Bu konsepti de etkinliğe ev sahibi olan Abdi İpekçi Caddesi’ndeki Harmonyhip Sanat Galerisi’nde gerçekleştireceğiz. Birçok farklı ürün ve keyifli sürprizlerle üç gün boyunca konuklarımızı burada ağırlayacağız. Yılbaşı ruhunu sanat dolu bu atmosferde ikramlarımız ve keyifli bir alışveriş ortamında hep birlikte geçirmeyi arzu ediyoruz”dedi. 

Hande Urgancıoğlu Kardaş, “Füsun Kuran’ın CEO’su olduğu, Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish Türkiye ile bu projeyle yollarımız kesişti. Dernek, yaşam mücadelesi veren çocukların kalplerinde yaşattıkları dilekleri gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan bağışlarla hayata geçen dilekler çocukların hayata tutunmalarını motive ediyor. Bu yüzden tedavi altındaki tüm çocukların dileklerinin yerine gelmesi çok kritik bir öneme sahip. Biz de etkinliğimizden elde edilecek gelirden, çocuklara bir umut olmak istedik. İlave olarak Harmonyhip Sanat Galerisi de; portföyünden seçeceği bir sanat eserini, etkinliğe gelerek bağışta bulunmak isteyen konuklar arasından kura ile seçeceği bir kişiye armağan edecek.” diye konuştu.  

RÖPORTAJIN TAMAMI BU HAFTA ALEM'DE.

PAYLAŞ