10.07.2019 14:01:44

Güzelliğin ve zarafetin tek bir noktada buluştuğu bir isim Ceylan Çapa. Onun hayatında olumsuzluğa, negatifliğe asla yer yok. Kim bilir belki de sosyal medyada takipçileriyle kurduğu bağın gücü de buradan geliyor. Çapa’nın bitmek bilmeyen enerjisinin Bodrum yansımalarına davetlisiniz.

Röportaj: Ceylan Yeniacun

Fotoğraf: Tamer Yılmaz

Styling: Ayça Elkap

Saç-makyaj: Gökhan Yalçıner

Fotoğraf asistanı: Doruk Uğurluer

Video: Fatih Er

 

Mekan için Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’a teşekkür ederiz.

 

“Son üç senedir küçük şeyler ile özellikle en yalın 'Ceylan' olduğum zamanlar daha mutluyum” diyor Ceylan Çapa. Seyahat ve kitaplar ise hiç şüphesiz en büyük tutkusu. Özellikle yaz boyu onu İstanbul’da bulmak zor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da gerçekleştirdiğimiz çekimin ertesi günü ailesiyle birlikte Forte dei Marmi’ye uçtu Ceylan. Muhtemelen siz bu satırları okurken o çoktan bir arkadaşının nişanı için gittiği Tunus’ta karşımıza çıkacak. Çok sevdiği kitapları da tabii ki yanı başında! Kim bilir belki bir gün yazmayı hayal ettiği kitabı da eşlik eder ona bu yolculuklarında....

 

 

Takipçilerinden en çok aldığın sorulardan biri “Nasıl bu kadar pozitifsin?” Bunun bu kadar merak edilmesini neye bağlıyorsun, artık küçük şeylerle mutlu olmak sence de zorlaştı mı?

 

Takipçilerimle aramda güzel bir bağın oluşması benim için çok güzel bir duygu. Çünkü mutlu olduğum kadar mutsuz olduğumda da bunu paylaşıyorum bu yüzden samimiyetim için bir şeyler kanıtlama gereği duymuyorum. Aramızda çok güzel fikir alışverişleri var. Son üç senedir küçük şeyler ile özellikle en yalın 'Ceylan' olduğum zaman daha mutluyum.

 

Seyahat tutkunu olduğunu biliyoruz. Bodrum’dan sonra nerelerde karşımıza çıkacaksın?

 

Bodrum’da sayenizde çok güzel ve keyifli bir çekim gerçekleştirdik. İstanbul’ da bir gün kalıp ailemle Forte dei Marmi’ye gideceğiz. Sonra Tunus’ta gerçekleşecek bir nişana gideceğim ondan sonrası için daha plan yapmadım.

 

 

Bavulunu ne kadar sürede hazırlıyorsun?

 

Gideceğim yere, kalacağım güne göre değişiyor. Hafta sonu kaçamağı bir yer ise 40 dakikada her şeyimi hazırlıyorum.

 

Bavuluna koyduğun ilk 10 parça ne oluyor?

 

Bakım kremlerim benim için çok önemli. Yaz, kış mutlaka güneş koruyucu kremim yanımda olur. En az iki kitap alırım. Tarağım çok önemli başka taraklarla rahat edemiyorum o kocaman tarağımı her yere götürüyorum. Şapka, spor ayakkabı, air pod’um,  kablosuz şarj aletim ve tabii ki vazgeçilmezim güneş gözlüklerim resmen hayat kurtarıyor.

 

Bugüne kadar takipçilerinden aldığın en ilginç soru neydi?

 

Ben çoğunlukla hayatımı şeffaflıkla paylaştığım için artık takipçilerimle aramda çok sıkı bir bağ oluştu. Ve böyle olunca da beni gerçekten çok iyi tanıdıklarını söyleyebilirim. Bu yüzden genelde hep beklediğim sorular geliyor.

 

RÖPORTAJIN TAMAMI BU HAFTA ALEM'DE.

 

PAYLAŞ