DANIEL CRAIG, 5. KEZ JAMES BOND!

16.08.2017 14:52:18

Aylar süren “Kim James Bond olacak” soruları, Daniel Craig sayesinde son buldu. Yeni James Bond’un yine kendisi olacağını “Late Show” programında Stephen Colbert’a açıkladı.

Daniel Craig’i beşinci kez James Bond olarak görmeye hazır olun! Son birkaç aydır yeni James Bond kim olacak diye 007 hayranları merak içindeyken, son söz Daniel Craig’den geldi. Bir süredir bu rolden uzaklaşmak istediğini söyleyen Craig, Stephen Colbert’in Late Show isimli programında, bu rol için hazırlandığını, ancak bu bölümün onun için son James Bond olacağını söyledi.

Daniel Craig, Casino Royale’den yani 2006 yılından bu yana James Bond rolünü canlandırıyor. O zamandan bugüne kadar da 2008 yılında Quantum of Solace, 2012'de Skyfall ve son olarak 2015 yılında Spectre filminde Daniel Craig’i yine James Bond olarak izledik. Ancak Craig’in 2015 yılında verdiği bir röportajda “Yeniden James Bond olmaktansa şu bardağı kırar ve bileklerimi keserim” demesi, bir daha bu rolü üstlenmeyeceği düşüncesini yaratmıştı. Şimdilerde ise Craig, “Spectre’nin çekimlerinin üzerinden iki ay geçtikten sonra bir daha aynı rolü oynar mıyım diye sorulunca öyle cevap verdim; keşke daha zarif bir cevap verseydim” diyor. 

Yeni James Bond filmi 8 Kasım 2019’da vizyona girecek. 

PAYLAŞ