PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE DÜĞÜNÜ CANLI YAYINDA ALEM'DE!

18.05.2018 17:33:55

Peri masalında mutlu sona çok az kaldı. İngiliz Prensi Harry, oyuncu nişanlısı Meghan Markle ile yarın dünya evine giriyor. Bu büyülü anı alem.com.tr'den canlı izleyebileceksiniz.

Son zamanların merakla beklenen düğünü gerçekleşiyor. Prens Harry ile ABD'li oyuncu Meghan Markle ile evleniyor. Windsor Şatosu'nda Prens Harrynin henüz 3 aylıkken vaftiz olduğu St. George Kilisesi'nde yapılan düğün törenine 600 kişi davet edildi.

Konuklar arasında Prens Harry ve Meghan Markle'ı tanıştıran kişi olarak bilinen moda tasarımcısı Misha Nonoo, ünlü tenisçi Serena Williams, Hint oyuncu Priyanka Chopra yer alıyor. Prens Harry'nin annesi Prenses Diana'nın yakın arkadaşı olan İngiliz şarkıcı Elton John da törene katılacak isimler arasında. Victoria Beckham ve Spice Girls'ün diğer üyeleri de düğüne davetli bir diğer konuklardan. Halk arasından da düğüne davetli olanlar var. Geçen yıl Manchester'daki terör saldırısı mağdurlarından 12 yaşındaki Amelia Thompson ise törene davetli olan sembol isimlerden. 

Ralph & Russo imzalı gelinlik giyecek Markle'e, törende Prens Harry'nin babası Charles Philip Arthur George eşlik edecek. 

Windsor Şatosu'nda gerçekleşecek düğünün canlı yayınını ise alem.com.tr'den izleyebileceksiniz!

PAYLAŞ