HOUSE OF CARDS'TAN YENİ GÖRÜNTÜLER

11.06.2018 14:17:19

Altın Küre'li ve Emmy adayı Robin Wright, ödüllü efsane dizi House of Cards'ın altıncı ve son sezonunda ABD Başkanı olarak geri dönüyor. Yeni sezondan görüntüler ise basınla bugün paylaşıldı.

Beşinci sezonda ortaya çıkan Kevin Spacey'nin cinsel taciz skandalından sonra Spacey kadrodan çıkarılmış ve dizinin altıncı sezonla birlikte ekranlara veda edeceği duyurulmuştu.

Robin Wright'ın diziye Amerikan Başkanı olarak devam edecek olması, altıncı sezonun yine merakla ilgileneceği sinyallerini verdi. Diziden paylaşılan yeni görüntüler ise, yeni sezon konusunda heyecanı tırmandırıyor.

Final sezonunda kadroya katılan isimler arasında Robin Wright'ın yanısıra Diane Lane, Greg Kinnear, Cody Fern, Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott ve Boris McGiver yer alıyor. 

Beau Willimon tarafından hayata geçirilen ve yapımcılığını MRC studyoları ile Netflix adına David Fincher, Joshua Donen ve Eric Roth'un üstlendiği dizinin yürütücü yapımcılığında ise Melissa James Gibson, Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen, Dana Brunetti, Eric Roth, Michael Dobbs ve Andrew Davies bulunuyor.

PAYLAŞ