2022 Temmuz Ayı Astroloji Aylık Burç Yorumları

Temmuz 2022 aylık burç yorumları, burçların kariyer yorumları, Temmuz 2022 burçların sağlık yorumları, aşk yorumları. koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu aylık burç yorumu yer almaktadır Temmuz ayı Burç Yorumları...

ABONE OL
5 Temmuz 2022 Salı 17:56 | Son Güncellenme:
29 dakika okunma süresi
2022 Temmuz Ayı Aylık Burç Yorumları

Temmuz 2022 Aylık burç yorumları neler söylüyor? Temmuz ayında burçların Sağlık, Aşk, Para, İş, Eğitim, Kariyer durumunuz ile ilgili koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu Temmuz ayı aylık Burç yorumları;

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Temmuz ayı boyunca Uranüs ve Mars, finans evinizde ilerliyor. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilir ve bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olurken, her türlü gücün arkasında maddi değerler arayabilirsiniz. 13 Temmuz'da Dolunay kariyer evinizde gerçekleşiyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Benimsediğiniz doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz. Duygularınızı saklamak isteyen birisiniz. Venüs 16 Temmuz'a kadar iletişim evinizde ilerleyecek. Daha sonra aile ilişkileriniz daha çok önem kazanacak ve onlarla birlikte güzel bir dönem geçireceksiniz. Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir. Her şeye rağmen güzel bir ay. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yapmalı ve bel kaslarınızı zorlamamalısınız.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Bu ay Merkür, üç burcu dolaşarak size hareket kazandıracak. Güneş'le birlikte çevresel ilişkilerinize hareket kazandırıyor. Bu ay, sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli, ilginç kişilerle bir arada olacaksınız. Grup aktiviteleri çerçevesinde, aynı görüşlere sahip olduğunuz kişilerle, aynı hedefler ekseninde kenetleneceksiniz. Geleceğe yönelik dostlukların temelini atabilirsiniz. Mantık çerçevesinde attığınız adımlar, marjinal düşünceli kişilerin etkisi ile rotasından saptırılabilir. İlk anlarda size ütopik gelen bu kişilerin düşünceleri, sonradan canınızın sıkılmasına neden olabilir, dikkatli olmalısınız! Bu tür kişilerin varlığı, güvenilir dostluklar konusunda sizi çelişkili düşünceler içinde bırakabilir. Konu ile ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ruhsal evinizdeki Jüpiter'den olumlu etkiler almaya devam ediyorsunuz. Mars, 6 Temmuz'da kişisel evinize geçiyor. Retro Uranüs'ün etkisiyle ve macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Birçok organizasyonun altına imza atacaksınız; karşı cins üzerinde özel bir yeriniz olacaktır. İş ve aşkı birbirine karıştırabilirsiniz. 28 Temmuz'da Jüpiter yuva evinizde doğuyor. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası... yaşamınızda ilkleri sergileyeceksiniz... Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakmalısınız.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

18 Temmuz'a kadar Venüs, kişisel evinizde bulunuyor ve aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Bu tür ortam konuşmalarında popüler konuları gündeme getireceksiniz. Sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir dönem. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. İlişkilerinizde baskın bir portre çiziyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında yapmak isteyişiniz yüzünden, kendi enerjinizin altında boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Kendinizi özgür bırakmanın keyfini yaşamalısınız. Yabancı ülkelerle ilgili konuların gündeme gelmesiyle aklınız karışabilir. Sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Maddi olanaklarınızı ve kapasitenizi gözden geçirmelisiniz. Değişen şartların sizi zorlaması karşısında bocalama yaşamanız mümkün, dikkatli olun. Sağlınızla ilgili rutin kontrolleri yaptırmalısınız. Yeni bir başlangıç ve yeni bir yaşam tarzı planlıyorsanız, bu dönemi iyi kullanmalısınız.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

6 Temmuz'da Mars, on birinci evde ilerlemeye başlayacak. İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktiviteler ve kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer bu tür grup çalışmalarında esnek davranmazsanız; düşüncelerinize karşı tepkiler alabilir ve ortak çalışmalarınızda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bazı farklı düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade etmeyi başarırken, ikna yeteneğinizin etkin olmasını sağlayacak ve istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapacaksınız. Derin düşünceler içinde olmanız, analiz yeteneğinizin gücü, çevrenizin ilgisini çekecek. Karşınızdaki kişinin düşüncelerini algılıyorsunuz. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız. 13 Temmuz'da Dolunay, karşıt ilişkiler evinizde gerçekleşiyor. 19 Temmuz'a kadar Merkür Güneş'le birlikte hareket edecek. Venüs, kişisel ve fiziksel evinize geçiyor. Cazip, güçlü biriyle duygusal beraberlik yaşayabilirsiniz. 28 Temmuz'da para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi iyi takip ederek disiplin içinde davranışlarınızı sürdüreceksiniz. Birçoğunuz, maddi konulardaki başarısını çevresel faktörlerle birleştirecek, ortak iş birliği içine girecek. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın. Yolculuklarda dikkatli olmalı ve kazalara karşı temkinli hareket etmelisiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Kendinizle savaşınız var... Kendinize olan özgüveniniz sizi yanıltabilir. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. Ay boyunca Mars, ruhsal evinizde kalacak ve size yabancı konularını açacak. Aile ve yuva evinizde ilerleyecek. Satürn karşıt evinizde geri gitmeye devam edecek ve karmaşa yaratacaktır. İletişim, haberleşme, detaylı işler, hatalar, ihmaller ve unutkanlık artacaktır. Fakat engeller, durum değerlendirmesini daha net yapmanızı sağlayacak; daha hesaplı davranarak içinden çıkılmaz sorunları çözeceksiniz. Bu dönem ortaklık içindeyseniz; yalnız kalmak istemeyecek ve idealist, yönetici ruhu taşıyan kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak, ayrıca haksızlıklar karşısında tepkileriniz ortaya koyacaksınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilir veya sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilirsiniz. Ay boyunca geri giden Satürn, duygusal dengelerinizi kontrol ederken, size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak; derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Bu dönemde cildinize, kemiklerinize ve iskelet sisteminize özen göstermelisiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Jüpiter ile Mars, değişim ve finans evinizde ilerliyor... Sezgileriniz doğrultusundaki çabalarınız karşılık görecek ve para kaynaklarının nasıl değerlendirileceği konusunda sağduyulu davranışlar sergileyeceksiniz. Partnerinizin maddi olanaklarından yararlanacaksınız. Karşıt finans evinizin güçlü olması, sizin bu konudaki tarzınızı daha da belirgin hale getirerek, karşı taraftan 'ne' istediğinizin bilincinde olacaksınız. Bazı şartlarınızın yerine getirilmesi konusunda ısrarcı davranacaksınız. Kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğlemeli, çevrenize karşı eleştirel bir yaklaşım içinde olmalısınız. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları daha sonraya ertelemelisiniz. Sabit düşüncelerden uzaklaştığınız zaman, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini siz de biliyorsunuz. Sosyal çevrenizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uygun olmayan bu durumu, eski dostlarınızla hasret gidererek geçiştirebilirsiniz. Eski şartlarınızı korumaya devam etmelisiniz. Kendinizi geliştirmek isteyecek ve sizi motive edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Yaratıcılığınızda harikalar yaratıyorsunuz. Olumsuzluklar karşısında da içe kapalı, ketum tavırlar takınıyorsunuz. Maddi konularınızı destekleyici aşklar gündeme gelecektir. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Sosyal konumunuzda yükselme olabilir. Ay boyunca sağlık eviniz, size büyük bir şans verecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Bu ay iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egonuzu tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. İyi niyetli dostlarınızın size önereceği tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz. Maddesel konularda beklediğiniz fırsatları yakalamak ve iş olanaklarınızı genişletmek için uygun bir dönemdesiniz. Riskleri unutmadan, farklı görüşteki kişileri bir araya getirebilirsiniz. 18 Temmuz'a kadar Venüs, ruhsal yolculuklar evinizde ilerliyor. Uzak ülkelerde başarılı çalışmalar yapmak gibi hedeflerinize yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyorsunuz; hayallerinize pes etmeden sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortaklık ilişkilerinize de yansıyacaktır. Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Bu ay, yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. 23 Temmuz'da Güneş, Aslan burcuna geçerek, 11. iletişim evinizi etkiliyor. İfade gücünüzü, anlatım yeteneğinizi çok iyi kullanacaksınız. Sağlık konusunda bu ay oldukça duyarlısınız. Ay boyunca sağlık evinizde Neptün, retro konumunda olacağı için sağlığınız hassaslaşabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

6 Temmuz'da Mars karşıt ilişkiler evinize geçiyor. Uranüs'le birlikte hareket ediyor. Aşk hayatınız oldukça ilginç gelişmelere sahne olacak. Sevgiliniz yanınızda olacak ve sizi mutlu edecek, özellikle maddi konularla ilgili yardımlarını esirgemeyecektir. Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerin destek verici davranışları sizi memnun edecek. Bu ay aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle baş başa kalmak yerine, sosyal aktivitelere beraberce katılmayı tercih etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulur ve bu dönemi rahatlıkla atlatırsınız. 5-19 Temmuz günlerinde Güneş ve Merkür, uzak yolları kapsayan yolculuklar ve ideallerinizi yansıtan evde olacağı için, yaşamınızın anlamını değiştirebilirsiniz. 13 Temmuz'da Dolunay iletişim evinizde gerçekleşecek. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişiler olacaklardır. Ruhani yönleriniz ön plana çıkarken, çevrenize öğretici bir şekilde yaklaşacak, yaşamın doğal bir öğretmeni olacaksınız. Sonuç olarak, yaşam enerjinizin daha da güçleneceğini unutmayın. İçinizdeki çocuk ortaya çıkacak. Karşıt finans evinizde Venüs, 18 Temmuz'a kadar bulunacak. 23 Temmuz'da Güneş, kariyer evinize geçiyor. Çevrenizde meydana gelen olayları tamamen kendi doğrularınızla şekillendirip, değerlendireceksiniz. Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen, yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri olabilir.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Ay boyunca Satürn, Neptün ve Plüton geri gidiyor. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız eski ilişkilerinizin tekrar karşınıza çıkması ve bu kişilerden etkilenmeniz size hareket kazandıracaktır. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamalısınız. Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Planlarınız uygularken kibar, ince, zarif, fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Odaklanacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz. 13 Temmuz'da Dolunay kendi finans evinizde gerçekleşiyor. Size para kazandıracak ekibi kurabilirsiniz. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. 23 Temmuz'a kadar Güneş, karşıt finans evinizde çok güçlü. Güneş ve Neptün arasındaki olumlu açı etkisiyle canlanan sosyal ilişkilerinizde, Satürn'ün ters hareketi nedeniyle hatalar yapabileceğinizi unutmayın. İyi giden işlerinizde, olabilecek kötü gelişme gelişmeleri de düşünerek, iş akışını kontrol altında tutun. Güneş, sekizinci evinizde Venüs ve Güneş sayesinde duygularınız çok önemli. Retro Satürn'ün sizi yanıltabileceğini sakın unutmayın. İstek, güç ve aksilikler kapınızda. Kritik bir durum... Plüton bu ay finans evinizde retro yapıyor. Yatırım konusuna yoğunlaşmalısınız. Ailenizin yaşlı kişilerinin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

6 Temmuz'da Mars, aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Uranüs ve Mars'ın gücünü hissedeceksiniz. Arzularınızın tavanı yüksek ve bu taleplerinizdeki artış, sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak ve sizi daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli, farklı seyredecek. Partnerinizle birlikte uyum sağlayamadığınız birçok konuda hoşgörülü olmalısnız. Daha önce gözünüze batan bazı hareketlerini olgun bir şekilde karşılamalısınız. Yani kısacası, coşkulu ilişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya iş birliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Aşkta olgunluğu öğreniyorsunuz. Güneş, karşıt evinizde size güçlü ilişkiler içinde olacağınızı gösteriyor; fakat Plüton, kişisel evinizde geri gittiği için yüksek mevki arayışı içindeyseniz; dikkatli olmalı ve karşınıza çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Sağlık konusunda çok fazla bir sorununuz olmasa da, ruhsal anlamda kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Ayın ilk günlerinde duygularınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız. 6 Temmuz'dan sonra Mars, Uranüs'le birlikte hareket edecek. Genel olarak, iç dünyanıza yönelik bilinçaltı düşünceleriniz ön planda olacak. 12 Temmuz'da Dolunay ruhsal evinizde oluşuyor ve Plüton eşlik ediyor. İlişkilerinizde sessiz ve derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Bu dönem, olayları irdelemekten vazgeçmelisiniz. Yapacağınız planlarda gözden kaçırdığınız birçok noktayı gündeme getirmeli ve küçük ayrıntıları bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Geçmişinize gizli bir küskünlüğünüz var. Bilinçaltınız gereksiz anlarda size gerginlik yaratıyor. Gizli kıskançlıklarınız yakanızı bir türlü bırakmıyor. Yanlış davranışlarınızın siz de farkındasınız. Genelde sakin olan yapınızı negatif olarak etkileyecek dış etkenlere karşı kendinizi kapalı tutun...Güneş, çalışma ve sağlık evinizde 23 Temmuz'a kadar bulunacak. Etrafınızda size eşlik edecek güçlü insanlar istiyorsunuz. Eski iş yerinizden gelebilecek tekliflere de hazır olun. 18 Temmuz'a kadar aşk evinizde Venüs enerjisini göreceksiniz. Oldukça sağlıklı görünmenize karşın beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Uzun süre ayakta kalmamalı ve size uygun hafif sporları tercih etmelisiniz.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

6 Temmuz'da Mars, iletişim evinizde. Kardeşler ve yakın akrabalarınızla aranızda bir takım problemler olabilir. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Canlı, dinamik bir duygusal yaşamla birlikte, yakın yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Neptün'ünün kişisel evinizi desteklemesiyle değişen şartlar, size yanlış kararlar aldırabilir. Başlangıçta size cazip gelen bir teklif, daha sonra istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Neptün'ün sizi yanıltmasına izin vermeyiniz. Venüs, aile evinizde ilerlerken; Merkür ve Güneş, aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Gezegenler birbirine geçiş yapıyor. Ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Dışarıya iç dünyanızı yansıtmasanız da, kafanızın içi oldukça karışık. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Dostlarınızdan yardım alabileceğiniz bir dönem içindesiniz. Sağlık gezegeniniz bu ay size destek veriyor. İskelet sisteminize dikkat etmelisiniz.


2022 Yılının En Şanslı Burçları

Astroloji Burçların Anlamları Nelerdir ve Burçların Tüm Özellikleri

2022 Ağustos Ayı Aylık Burç Yorumları

EN ÇOK OKUNANLAR

Angelina Jolie'nin En İyi Filmleri
Angelina Jolie'nin En İyi Filmleri

Angelina Jolie'nin En İyi Filmleri

14 dakika okunma süresi
Antalya'daki Gizli Koylar
Antalya'daki Gizli Koylar

Antalya'daki Gizli Koylar

4 dakika okunma süresi
Gardıropların Klasik Parçası: Breton Çizgiler
Gardıropların Klasik Parçası: Breton Çizgiler

Gardıropların Klasik Parçası: Breton Çizgiler

1 dakika okunma süresi
"Humor and Human" Sergisi
"Humor and Human" Sergisi

"Humor and Human" Sergisi

1 dakika okunma süresi
En İyi 10 Vücut Yağı
En İyi 10 Vücut Yağı

En İyi 10 Vücut Yağı

1 dakika okunma süresi
En İyi Fantastik Diziler 2022
En İyi Fantastik Diziler 2022

En İyi Fantastik Diziler 2022

29 dakika okunma süresi
Damien Hirst “The Currency” Sergisiyle Para ve Sanat İlişkisini İnceliyor
Damien Hirst “The Currency” Sergisiyle Para ve Sanat İlişkisini İnceliyor

Damien Hirst “The Currency” Sergisiyle Para ve Sanat İlişkisini İnceliyor

12 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

Günlük Burç Yorumları (20 Ağustos 2022) ‘Güvene İhtiyacınız Var'
Günlük Burç Yorumları (20 Ağustos 2022) ‘Güvene İhtiyacınız Var'

Günlük Burç Yorumları (20 Ağustos 2022) ‘Güvene İhtiyacınız Var'

Günlük Burç Yorumları (9 Ağustos 2022) ‘Olumlu Bir Hareketlenme Var'
Günlük Burç Yorumları (9 Ağustos 2022) ‘Olumlu Bir Hareketlenme Var'

Günlük Burç Yorumları (9 Ağustos 2022) ‘Olumlu Bir Hareketlenme Var'

Günlük Burç Yorumları (17 Ağustos 2022) ‘Başarılı Olacaksınız'
Günlük Burç Yorumları (17 Ağustos 2022) ‘Başarılı Olacaksınız'

Günlük Burç Yorumları (17 Ağustos 2022) ‘Başarılı Olacaksınız'

9 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları; Aslan Kapısı
9 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları; Aslan Kapısı

9 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları; Aslan Kapısı

2022 Ekim Ayı Burç Yorumları
2022 Ekim Ayı Burç Yorumları

2022 Ekim Ayı Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları (11 Ağustos 2022) ‘Etkileneceksiniz'
Günlük Burç Yorumları (11 Ağustos 2022) ‘Etkileneceksiniz'

Günlük Burç Yorumları (11 Ağustos 2022) ‘Etkileneceksiniz'

Günlük Burç Yorumları (10 Ağustos 2022) ‘Farklı Hisler İçindesiniz'
Günlük Burç Yorumları (10 Ağustos 2022) ‘Farklı Hisler İçindesiniz'

Günlük Burç Yorumları (10 Ağustos 2022) ‘Farklı Hisler İçindesiniz'

2022 Aralık Ayı Burç Yorumları
2022 Aralık Ayı Burç Yorumları

2022 Aralık Ayı Burç Yorumları

2022 Kasım Ayı Burç Yorumları
2022 Kasım Ayı Burç Yorumları

2022 Kasım Ayı Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları (18 Ağustos 2022) ‘Kariyer Adımları Atılıyor'
Günlük Burç Yorumları (18 Ağustos 2022) ‘Kariyer Adımları Atılıyor'

Günlük Burç Yorumları (18 Ağustos 2022) ‘Kariyer Adımları Atılıyor'

Günlük Burç Yorumları (16 Ağustos 2022) ‘Sabırlı Olmayı Öğrenmelisiniz'
Günlük Burç Yorumları (16 Ağustos 2022) ‘Sabırlı Olmayı Öğrenmelisiniz'

Günlük Burç Yorumları (16 Ağustos 2022) ‘Sabırlı Olmayı Öğrenmelisiniz'

Günlük Burç Yorumları (8 Ağustos 2022) ‘Dikkat Çekiyorsunuz'
Günlük Burç Yorumları (8 Ağustos 2022) ‘Dikkat Çekiyorsunuz'

Günlük Burç Yorumları (8 Ağustos 2022) ‘Dikkat Çekiyorsunuz'