Ekim 2023 Burç Yorumları

Ekim ayında burcunuzda hangi gelişmeler görünüyor? Ünlü Astroloji yazarı Filiz Özkol Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor, detaylı olarak anlattı. 2023 Ekim ayında aile, aşk, iş ve günlük hayatlarında neler yaşanacak? Ekim 2023 aylık burç yorumlarına göz atıyoruz.

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
27 Eylül 2023 Çarşamba 16:48 | Son Güncellenme:
26 dakika okunma süresi
Ekim Ayı Burç Yorumları

Ekim 2023 Aylık Burç Yorumları Neler Söylüyor?

Astroloji yazarı Filiz Özkol tarafından kaleme alınan Ekim ayı burç yorumlarında, ilişki, sağlık, aşk, para, iş, eğitim durumunuz ile ilgili Ekim ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu 2023 Ekim Ayı Burç yorumları...

Koç Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de ortaklıklar evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız. Para kazanmayı seviyor, size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bu dönem ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek.

Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Fakat, uzun vade çözümler yerine kısa süreçleri tercih edeceksiniz. Kariyer evinizde retro yapan Plüton, ruhunuzda fırtınalar yaratıyor ve dinginlik savaşları veriyorsunuz. Sezgilerinizin doğru çıkması sizi farklı kılıyor. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek. Bazı kişileri olduğu gibi kabul ederseniz, bu ay ilginç olaylar sizi bekliyor.

Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var. Bu hafta doğal yapınıza ters gelse de, politik davranışlar içinde olacaksınız. Dostluk duygularınız için yoğun bir dönem... 28 Ekim'de finans evinizde Dolunay'la birlikte Ay tutulması gerçekleşiyor. Paraya bakış açınız ve maddi konularla aranızdaki bağlantıların yeni kurgusuna hazır olun. Her şey her an değişebilir. Kazançlarınız bir anda farklı bir çehreyle karşınıza çıkacaktır.

Boğa Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş tutulması, 28 Ekim'de Ay tutulması ve Uranüs'le birlikte gerçekleşecek olan bu tutulma, sürprizleri de beraberinde getirecek. Kariyer yaşamınızın güçlü olacağı bir ay. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yeni durum değerlendirmeleri içinde olacaksınız.

Ekimde Mars, karşıt aşk evinizde; gücünüzü ispat etmeniz ve yaşam sınavlarından geçmeniz için uygun bir dönem. 14 Ekim'de Güneş tutulması 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor. Gireceğiniz topluluklarda sosyal olaylarla ilgilenecek ve ciddi girişim isteyen çalışmaların öncülüğünü yapacaksınız.

Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Bu tür sevecen yaklaşımlarla, karşı cins üzerinde çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlar yaşayacaksınız. Beklediğiniz fırsatların beklemediğiniz bir şekilde size gelmesi ilginç bir yaşam deneyimi olabilir. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.

İkizler Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş tutulması çevresel koşulları değiştiriyor. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. İsteklerinize bir sınır çizmenizde fayda var. Bu konuda kendinize sıkı bir disiplin getirmeli fakat enerjinizi de baskı altında bırakmamalısınız. 28 Ekim'de Güneş tutulması gerçekleşiyor. Olayları akışına bırakmak, sizin için daha emniyetli olacaktır.

Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. 14 Ekim'de Güneş tutulması, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Duygu ve mantık karmaşası yaşatabilir. Kardeşlerle aranızda iletişim kopukluğu, kan bağı olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün. Mümkün olduğu kadar çevrenizin fikirlerinden faydalanmaya çalışın. Hoşnut olmadığınız şartları değiştirecek güce sahipsiniz.

14 Ekim'de Güneş tutulması, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Yolculuklarda dikkatli olmalı ve kazalara karşı temkinli hareket etmelisiniz. Sıra dışı bir operasyon durumları da ortaya çıkabilir. Özellikle dişlerinizin ihmal edilmiş problemleri bu ara sizi rahatsız edecektir. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve ruhsal dengenizi korumalısınız.

Yengeç Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş tutulması aile ve yuva evinde gerçekleşiyor. 28 Ekim'de Ay tutulması değişim ve yenilikler evinizde oluşuyor. Anneniz ve babanızla ilgili önemli, sizi mutlu edecek olaylar yaşayacaksınız. Belki de babadan kalan bir iş yerini siz işletebilir ve kendinizin patronu olursunuz.

Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Aynı fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Ekimde Güneş ve Ay tutulması sizi zorlayacak. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjinizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarınız da güçlenecek.

Hayal kurma yeteneğinizin güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız, sizi farklı davranışlara yönlendirecek. 14 Ekim'de Güneş tutulması Terazi burcunda gerçekleşiyor. Olayları abartmanız iş ilişkilerinizde sorunlara neden olacak. İş ve ortaklık alanında gerilimli anlar yaşayacaksınız. Jüpiter, geri giderken sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

Ekim ayında iki tutulma gerçekleşiyor. 14 Ekim'de Güneş, 28 Ekim'de Ay tutulması oluşuyor. Birçok gezegensel açısal kuvvetin bir arada olduğu bu dönemdeki kozmik etkiler nedeniyle; sevdiğiniz bir iş alanında bulunmanız önem kazanıyor. Seçtiğiniz konular amaçlarınıza ters düşmemeli ve yüksek enerjinizi ortaya koyarak engelsiz bir iş çıkarmalısınız.

14 Ekim'de Güneş, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Eski şartların değişimi olarak kabul de edebiliriz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem. Yine partnerinizin düşüncelerinden etkilenecek, duygusal ilişkilerinize zengin bir potansiyel kazandıracaksınız. Derin bir deneyim içinde olduğunuz ilişkilerinizi sorgulamak için iyi bir dönem içinde olacaksınız.

Sizin için uygun olan şey aslında kozmik enerjinizin size sağladığı güç olacaktır. Bu ay rejim listenizi değiştirmek size iyi gelmeyebilir. Bu dönemde düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile ilgili konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin.

Başak Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de finans evinizde Güneş tutulması gerçekleşiyor. 28 Ekim'de seyahatler evinizde bir Ay tutulması oluşuyor. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Bu ay sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz. 23 Ekim'e kadar para evinizde ilerlemeye başlayacak olan Güneş, size güç ve sabır verecek. Para kazanacak ve bol bol harcayacaksınız. Birçok yerden maddi değerler gelecek ve isteklerinizde büyük bir artış olacak.

Bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz ki düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yatırımlarınızı olumlu bir şekilde etkileyecek ve size en iyi finans kaynaklarını sunacaktır. Kendi işinizi kurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle kısa seyahatler edebilir ve iş gezilerine çıkabilirsiniz. Sosyal yaşantınızın bir parçası olan yolculuklar gündeme gelecektir.

Bu dönemde arkadaşlarınızla ortak aktivitelerinizi gerçekleştireceksiniz. Eğlenceli ve hoş vakit geçirmek için kuracağınız beraberlikler olacaktır. Sağlığınız konusunda bu ay, ayak bileklerinizi zorlamamalısınız. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş tutulması kişisel evinizde gerçekleşiyor. Akıllı insanlar dikkatinizi çekiyor. Yaratıcılığınız kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak, çevrenizi yönetmek ve aynı zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. 28 Ekim'de Ay tutulması finans karşıt evinizde. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz.

Bu dönem akademik kariyer yapmak isteyecek veya yarım kalan öğreniminizi tamamlayabileceksiniz. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Kişisel başarılarınız çevreniz tarafından rağbet görecek. Aşk yaşamınızda yoğun bir etkileşim içine gireceksiniz. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız.

Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar, partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Sağlık konusunda ekim ayında oldukça hassassınız. 13 Ekim'de Mars, Akrep burcuna geçiyor. 14 Ekim'de Güneş tutulması, Terazi burcunda gerçekleşiyor. Venüs, Başak burcunda ilerleyecek. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine gerekli odaklanmayı sağlamalısınız.

Akrep Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Ani başlayan yolculuklar size ilginç haberleri de beraberinde getirecek. Dış dünyaya açılmak, ufkunuzu genişletmek adına yolculuklar yapmak, kendi fikirlerinizi dış ortamlarda ifade edebilecek girişimlerde bulunmak anlamı taşıyor.

28 Ekim'de Ay tutulması karşıt evinizde oluşuyor. Girişimde bulunduğunuz alanlarda geri dönüşümleri hesaplarken zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. 14 Ekim'de Güneş tutulması ve 28 Ekim'de Ay tutulması kafanızı karıştıracak. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz.

Enerjiniz, sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememeli. Maddi nedenlere dayalı ve yaşınızdan büyük aşklar da yaşayabilir, sonradan pişman olabilirsiniz. Yine, ani evlilikler ani boşanmalarla sonuçlanacaktır. Psikolojisi bozuk veya fazla işkolik bir sevgili yüzünden acılarınız ve kavgalarınız olabilir. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Sinir sisteminizi güçlendiren mineral ve vitaminlere ihtiyacınız olacak. Sinir sisteminizi yormamalısınız. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız, güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız.

Yay Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Aklınıza gelen birçok düşünceyi yaşama geçirme konusundaki tereddütlerinizi yeneceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmak istiyor ve hızlı gelişen olayları seviyorsunuz. Uzak idealleri ve yolculukları kapsayan çalışmaların planları içinde olacaksınız. Yıllardır beklediğiniz fırsatların gündeme gelmesiyle, çalışmalarınız yüksek bir aktivite kazanacaktır.

14 Ekim'de Güneş, 28 Ekim'de Ay Tutulması gerçekleşiyor. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir ay içindesiniz. Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Bu tür sohbetlerde karşınızdakini dinlemeye gayret edin. Bırakın, kendilerini ifade etsinler.

Venüs, 9 Ekim'e kadar Aslan burcunda, daha sonra Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. 13 Ekim'de, Mars, Akrep burcuna geçiyor. Sağlık konusunda bu ay çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı, uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. 14 Ekim'de, Güneş tutulması, Terazi burcunda Yeni Ay'la birlikte oluşacak. Sağlık gezegeniniz Venüs, Başak burcunda ilerliyor. 28 Ekim'de, Ay tutulması, Dolunay'la birlikte Boğa burcunda oluşuyor. Maneviyat duygusu içinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır.

Oğlak Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de, Güneş tutulması kariyer evinizde gerçekleşiyor. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşınıza çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz.

28 Ekim'de Güneş tutulması gerçekleşiyor. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. 14 Ekim'de Güneş tutulması, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın, her şeyin en kötüsünü düşünerek önceden önlem alın. Özellikle, arkadaşlık ve yeni grupları da beraberinde getirecektir.

Sosyal hayatınızda birçok fırsatı önünüze çıkarıyor. Bu dönemde uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Plüton, burcunuzda ilerliyor. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacaksınız.

Kova Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş tutulması, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Çevrenizle yaşadığınız çatışmalar ve meydan okumalar, daha dayanıklı olmanızı sağlarken, bir anlamda da sizi yoruyor. Hedeflerinizi saptarken, karşıt düşünceler içinde sıkıştığınız anlar olacaktır. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız.

Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. 14 Ekim'de Güneş tutulması, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu ay duygusal hayatınızın tadını çıkarabilirsiniz ama dikkatli olun. Bu durum, iki ucu keskin bir bıçak gibidir. Bazen tadınızı kaçırabilir. Güçlü duygularınız sizi yanıltabilir. Bu nedenle "kılı kırk yararak" adımlarınızı atmaya çalışın. Bu şekilde kontrollü adımlarla hatalı girişimlerinizi baştan engelleyebilirsiniz.

Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Kısacası aşk ilişkileriniz direkt olarak ruh halinize yansıyacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde, pozitif kişileri seçmelisiniz. Sağlık gezegeniniz, ayak bileklerinizle ilgili problemleri gündeme getirebilir. Ayaklarınızla ilgili egzersizleri ihmal etmemelisiniz.

Balık Burcu - Ekim 2023 Aylık Burç Yorumu

14 Ekim'de Güneş tutulması, 28 Ekim'de Ay tutulması gerçekleşiyor. Yakın arkadaşınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da yaymalısınız. Bu sizi daha da çok motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız, dostlar konusunda da seçici olmanıza neden oluyor. Olayları kafanızda çok fazla büyütmeden, sonuçları beklemenizde yarar var.

Bu ay, doğal yapınıza ters gelse de çevrenizle politik davranışlar içinde olacaksınız. Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir dönem. Kişisel özelliklerinizi vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Olumlu davranışlarınızın size kazandıracağı artılar önem kazanacak. Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz.

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Fikirlerinizde hızlı bir aksiyon var. İş hayatınızla ilgili pratik yönleriniz ön plana çıkarken, rahatladığınızı göreceksiniz. Hayallerinize asılmalısınız. Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Kendinizle ilgili bir takım planlarınız var. Karamsarlığa kapılmazsanız, motive olduğunuz işlerinizde istediğiniz başarı size gelecektir. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve abartılardan kaçınmalısınız.


En İyi 10 Astroloji Hesabı

Astroloji İlmi Nasıl Öğrenilir? Nasıl Astrolog Olunur? Kendi Kendine Astroloji Öğrenmek...

Burcunuza Göre Kiminle Tatile Çıkabilirsiniz?

EN ÇOK OKUNANLAR

Margot Robbie'den Brad Pitt'e dek Hollywood Dünyasında Neler Oluyor?
Margot Robbie'den Brad Pitt'e dek Hollywood Dünyasında Neler Oluyor?

Margot Robbie'den Brad Pitt'e dek Hollywood Dünyasında Neler Oluyor?

5 dakika okunma süresi
Mandarin Oriental, Bodrum 10. Yıl Daveti
Mandarin Oriental, Bodrum 10. Yıl Daveti

Mandarin Oriental, Bodrum 10. Yıl Daveti

1 dakika okunma süresi
Jennifer Lopez ve Ben Affleck Arasında Neler Oluyor?
Jennifer Lopez ve Ben Affleck Arasında Neler Oluyor?

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Arasında Neler Oluyor?

5 dakika okunma süresi
Mandarin Oriental, Bodrum x “Luxury Shopping Weekend by Bespoke Moments” Daveti
Mandarin Oriental, Bodrum x “Luxury Shopping Weekend by Bespoke Moments” Daveti

Mandarin Oriental, Bodrum x “Luxury Shopping Weekend by Bespoke Moments” Daveti

1 dakika okunma süresi
Talya Oran Çapar ile Mücevherler Üzerine
Talya Oran Çapar ile Mücevherler Üzerine

Talya Oran Çapar ile Mücevherler Üzerine

9 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

24 Nisan'daki Akrep Burcu Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?
24 Nisan'daki Akrep Burcu Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?

24 Nisan'daki Akrep Burcu Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?

6 Haziran İkizler Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
6 Haziran İkizler Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

6 Haziran İkizler Burcu Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Dila Tarkan ve Oğlu Luca Hakkında Bilinmeyenler
Dila Tarkan ve Oğlu Luca Hakkında Bilinmeyenler

Dila Tarkan ve Oğlu Luca Hakkında Bilinmeyenler

21 Temmuz Oğlak Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?
21 Temmuz Oğlak Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?

21 Temmuz Oğlak Dolunayında Burçları Neler Bekliyor?

Sim Atlı ile Stil ve Mücevherler Üzerine
Sim Atlı ile Stil ve Mücevherler Üzerine

Sim Atlı ile Stil ve Mücevherler Üzerine

Bodrum'da Neler Oluyor?
Bodrum'da Neler Oluyor?

Bodrum'da Neler Oluyor?

Nisan Ayı Burç Yorumları
Nisan Ayı Burç Yorumları

Nisan Ayı Burç Yorumları

10 Mart Balık Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
10 Mart Balık Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

10 Mart Balık Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

6 Temmuz Yengeç Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?
6 Temmuz Yengeç Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

6 Temmuz Yengeç Yeni Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Mayıs Ayı Burç Yorumları
Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs Ayı Burç Yorumları

Merve Mermer Hakkında Bilinmeyenler
Merve Mermer Hakkında Bilinmeyenler

Merve Mermer Hakkında Bilinmeyenler

Dyson'dan Yenilik
Dyson'dan Yenilik

Dyson'dan Yenilik