2022 Şubat Ayı Burç Yorumları

Şubat 2022 burç yorumlarıyla; Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burçlarını 2022 Şubat ayında neler bekliyor? Şubat 2022 aylık burç yorumları...

YAZAR: Filiz Özkol
ABONE OL
28 Ocak 2022 Cuma 11:39 | Son Güncellenme:
21 dakika okunma süresi
2022 Şubat Ayı Burç Yorumları

Şubat 2022 Aylık burç yorumları neler söylüyor? İlişki, Sağlık, Aşk, Para, İş, Eğitim durumunuz ile ilgili Aralık ayı burç yorumları; koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu 2022 Şubat Ayı Burç yorumları;

Koç Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Plüton kariyer evinizde sizi olumlu etkiliyor. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden kaçınmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizden emin tavırlar içindesiniz ve çevrenize hakim durumdasınız. Israrcı tavrınız sizi olumsuz gibi gösterse de, ele aldığınız konuları başarılı bir şekilde götüreceksiniz. Bu ay Venüs ve Mars kariyer ve yolculuk evinizi etkiliyor. Bu yolculuklarda size eşlik edecek akraba ve yakın dostlarınızla birlikte keyifli günler geçireceksiniz. Bazılarınız, arkadaşlarıyla iş gezilerine çıkabilirler. Bu dönemde aileniz ve evliliğiniz konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ay, Satürn 'Ay düğümü' karesi var. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. Yine yanıklara ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız.

Boğa Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Bu ay Merkür, Güneş ve Venüs ufuk çizginizin üzerinde yer alıyor. Meslek ve kariyerinizle ilgili güçlü etkiler altındasınız. İş hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz. Eğer kariyerinizle ilgili bir atılım yapmak istiyorsanız tam zamanı. Bazılarınız yeni bir kariyer savaşı içinde olacaksınız. Plüton yıllarca kariyeriniz ve ruhsal evinizden destek verecek. Yabancı ülkelerle ilgili konular gündemde olacak. Deneyimlerinizde, sezgileriniz önemli bir yere sahip olurken, ufkunuz genişleyecek, pozitif bakış açısı altında paylaşımcı bir yapıya kavuşmanızı sağlayacak. Sağlık ve kişisel gezegeniniz Venüs, Plüton'la birlikte bu ay sizi tembelliğe sürükleyebilir. Kadın hastalıklarından korunmak için özenli olmalı, böbreklerinizi korumalısınız.

İkizler Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Ay boyunca Plüton ve Venüs 8. evinizde. Bazılarınız ciddi beraberliklerin temellerini atacaklar. Sizden yaşça büyük kişilerle yaşayacağınız bir aşk, bu konuda size değerli tecrübeler kazandıracak. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cazibenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Planladığınız projelerde, parasal konularda istediğiniz bolluğa kavuşacaksınız. Fakat harcamalarınızdaki artışları da düzenlemek zorundasınız. Maddi konulardaki taleplerinizde kararlılık hakim olacak. Yeni Ay, yolculuklar evinizde. Uzun mesafeli yolculukların ve ilişkilerin size sağlayacağı kazançları hesaplamanın tam zamanı. Bu dönemde politik olun, çevrenize gülümseyin ve tüm içtenliğinizi kullanın, karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yengeç Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Ay boyunca Neptün ve Jüpiter'den olumlu etkiler alacaksınız. Ayrıca ay boyunca Venüs karşıt burcunuzda retrodan kurtulmuş olarak ilerliyor. Hızlı yaşam temposu içinde amacınıza doğru ilerlerken, detaylardan uzaklaştığımız konular olabiliyor. Bazen karşımıza çıkan fırsatları göremeyebiliyoruz. Belki de bizim için yararlı olan bir olayın, biz fark edinceye kadar elimizin altından kaydığını sonradan anlıyoruz. Birçoğumuz, kendimizi yeterince güçlü hissetmediğimiz halde, öne atılarak olayların altında ezilebiliyoruz. Kaderinizden şikayet etmek yerine kozmik enerjinizin size sunacağı fırsatları değerlendirmeli ve Karşıt Plüton'un nimetlerinden faydalanmalısınız. Şubat ayı içinde, sağlık gezegeniniz Jüpiter Neptün ile birlikte hareket ediyor. Kendi doğrularınızla hareket edeceksiniz. Önemli olan düşüncelerinizi temizlemek ve ruhsal hayatınızı yenilemektir. Terapilere vereceğiniz ağırlık size önemli bir arınma sağlayacaktır.

Aslan Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Ay boyunca çalışma temponuzun ritmi artıyor. Venüs, Merkür, Mars ve Plüton, çalışma evinizde. Ayrıca bu ay, iş toplantılarında ve aşk yaşamınızda fiziksel olarak da etkileyici olmak istiyorsunuz. Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyecek, siz çaba göstereceksiniz. İçinde bulunduğunuz ve ilgilenmek zorunda olduğunuz her konuyu, kendi özel şartlarınıza göre değerlendirerek bir zemine oturtacaksınız. Politik davranmalı ve karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmelisiniz. 19 Şubat'a kadar Güneş karşıt evinizde. Alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor, değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz. 16 Şubat'ta Dolunay burcunuzda oluşurken, karşıt finans evinizde Neptün ve Jüpiter hareket edecek. Satın alma ve sahiplenme isteğiniz üst seviyede olacak. Bu ay alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalısınız.

Başak Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

8 Şubat'ta Yeni Ay, çalışma ve sağlık evinizde doğuyor ve Güneş'inizle etkileşime giriyor. Ay sonuna doğru kendinizi yenilemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde size ilgi duyan kişilerin patron konumunda olması sizi şaşırtmasın 13 Şubat'a kadar Venüs, Plüton, Merkür aşk ve sosyal evinizde ilerliyor. Jüpiter kişisel evinizde geri gidiyor. Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken; eski alışkanlıklarınızı gözden geçirerek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Fakat konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız.

Terazi Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Merkür, Venüs, Plüton aile ve yuva evinizde kavuşum yapıyor. Aile büyüklerinin sorunları gündeme gelebilir. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Emlak alım satım konularına yatırım yapacak, kazançlarınızı ortak değerlendireceksiniz. Yıllardır emek verdiğiniz ve sabırla çalıştığınız konulardan bir anda vazgeçebilirsiniz. Beklediğiniz fırsatların karşınıza çıktığını veya birtakım hukuksal konularının sonuçlandığını göreceksiniz. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili ekstra sorumluluklar alabilirsiniz. Evrensel enerjinin size vereceği görevlere hazır olacaksınız. Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve aşk yaşamınızda dengeyi korumalısınız.

Akrep Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

1 Şubat'ta Yeni Ay aile ve yuva evinizde doğuyor ve Güneş'le birlikte hareket ediyor. Evinize daha fazla vakit ayıracak, eşyalarınızla ilgileneceksiniz. Aile büyükleri ile duygusal ilişkilerinizde artışlar olacak. Uyumlu düşüncelerinizle, ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek, aileniz için her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde aileniz size destek olurken, kişisel enerjinizi evinize ayıracaksınız. 15 Şubat'ta Merkür de bu etkileşimin içine giriyor. Ailenizle geçinmek için önemli fırsatlar kapınızda. Duygusal konularınıza belli bir hareket gelirken, ilişkilerinizde hareketlenmeler yaşayacaksınız. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. İletişim evinizde Venüs ilerliyor. Güvenebileceğiniz dostlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Yaptığınız işlerin size huzur ve güven vereceği günlerdesiniz. Bu ay melankolik yönleriniz ortaya çıkacak. Geçmişe bağlı bir takım sorunlar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Venüs, Plüton birlikte finans evinizde ilerliyor. Hesaplarınızı ince yapmalısınız. Aceleci ve pratik davranış tarzınızla, tüm bunları hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Fakat bu içsel gelişmelerinizi karşı tarafın hissetmesi mümkün değil. Çünkü yaşam pratiğinde bu özelliklerinizi gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Bu dönem ilişkilerinizi belli bir denge ve yumuşaklık içinde götürmelisiniz. Aşırı koşuşturma sizi yıpratabilir. Siz gülümserken bile, kafanızda bir takım hesaplarınız var. Aşk gezegeniniz Mars finans evinizde. Maddi konuların aşk hayatınızla birlikte anılması söz konusu. Hayatınızda, kendinizden başka hiç kimsenin güvenilir olmadığına dair bir inancınız var. Yakınlarınızın dışında hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Enerjinize diyecek yok. Kişisel çabalarınız, her anlamda sonuç veriyor. Bu ay yardım derneklerinde ve sağlık kuruluşlarında çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Baş bölgenizle ilgili kazalara dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Venüs, Mars ve Plüton, kişisel evinizde birlikte hareket etmeye devam ediyor. Neptün, iletişim evinizden size destek veriyor. Aklınız uzaklara gidebilir. Hayata hem enerjik hem de romantik bakacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi takdirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Satürn, artık sizi daha bilinçli ve akıllıca düşünmeye zorluyor. Şimdi geçmişle gelecek arasında mantıksal köprüler kurabileceksiniz. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin; yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.

Kova Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

1 Şubat'ta Yeni Ay kişisel evinizde Güneş'le birlikte ve 15 Şubat'tan sonra kişisel evinize Merkür geçecek. Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Yemekler ve romantik toplantılarda ne hissettiğiniz çok önemli. Gerçek dostlarınızla birlikte olmak size müthiş bir keyif verirken, anlamsız kişileri de yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Seviyor ve seviliyorsanız, bu ay evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. 19 Şubat'a kadar Güneş kişisel evinizde ilerleyecek. Düşüncelerinizde ısrarcı bir tavır takınarak, sosyal yaşantınızda farklı konumlar elde edeceksiniz. Üstünlük duyguları içindesiniz. Sağlık konusunda güzel bir ay. Cildinize özen göstermeli, temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız.

Balık Burcu – Şubat 2022 Aylık Burç Yorumları

Hayallerinizi fırsatlar zincirine çevirmek için önünüzün açık olması çok güzel. Neptün yılın büyük bir kısmında size her konuda yardım edecek. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Birçok misyon çalışması sizi bekliyor. Neptün'ün kişisel evinizi desteklemesiyle değişen şartlar, size yanlış kararlar aldırabilir. Başlangıçta size cazip gelen bir teklif, daha sonra istenmeyen sonuçlara neden olabilir. İşinden hoşnut olmayan bazı Balık'lar, iş değişimi arzusu taşıyorlar. 1 Şubat'ta Yeni Ay 12. evinizde doğuyor. Kişisel evinizdeki Neptün aklınızı karıştırabilir. İmkansız aşk duyguları kapınızı çalabilir. Gözünüzde büyüttüğünüz kişilerle aranızda gizli bir çekim olabilir. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Dişler, dizler, kemikler ve iskelet sisteminiz. bu ay özellikle dikkat edilmesi gereken organlarınız.


EN ÇOK OKUNANLAR

Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu
Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu

Cartier'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu

1 dakika okunma süresi
ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop
ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

1 dakika okunma süresi
En Etkili Güneş Koruyucular
En Etkili Güneş Koruyucular

En Etkili Güneş Koruyucular

1 dakika okunma süresi
Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler
Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler

Haftanın Stil İlhamı: Bikiniler

1 dakika okunma süresi
Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti
Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti

Rachel Araz x Koton Koleksiyon Daveti

1 dakika okunma süresi
2022 Yaz Moda Trendleri
2022 Yaz Moda Trendleri

2022 Yaz Moda Trendleri

1 dakika okunma süresi
Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler
Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

Disney Plus'ta İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

20 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?
16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

16 Mayıs'taki Akrep Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

ALEM Art Weekend Antik Kent Stratonikeia Gezisi
ALEM Art Weekend Antik Kent Stratonikeia Gezisi

ALEM Art Weekend Antik Kent Stratonikeia Gezisi

ALEM Art Weekend
ALEM Art Weekend

ALEM Art Weekend

Satürn Kova'da Retro Hareketine Başladı
Satürn Kova'da Retro Hareketine Başladı

Satürn Kova'da Retro Hareketine Başladı

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop
ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

ALEM Summer Weekend / MINI ile BIG LOVE Terrarium Workshop

14 Haziran Yay Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?
14 Haziran Yay Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

14 Haziran Yay Dolunayında Burcunuzu Neler Bekliyor?

ALEM Summer Weekend / MINI ile Test Sürüşü
ALEM Summer Weekend / MINI ile Test Sürüşü

ALEM Summer Weekend / MINI ile Test Sürüşü

ALEM Şimdi TV'de!
ALEM Şimdi TV'de!

ALEM Şimdi TV'de!

Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?
Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?

Kariyerinize Ara Vermek Dünyanın Sonu Mu?

ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi
ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi

ALEM Art Weekend / “Free Clouds” Sergisi

2022 Haziran Ayı Burç Yorumları
2022 Haziran Ayı Burç Yorumları

2022 Haziran Ayı Burç Yorumları

Alem Summer Weekend / Welcome Cocktail
Alem Summer Weekend / Welcome Cocktail

Alem Summer Weekend / Welcome Cocktail