DEKORASYON TUTKUNLURI İÇİN ÜNLÜ MİMARLARIN TERCİHLERİ

15.04.2015 17:12:56

Crate and Barrel’ın Türkiye’nin ünlü mimar ve tasarımcıların işbirliğiyle hayata geçirdiği “Picks by Pros” projesi, başarılı mimar Mustafa ve Emre Toner’in ev sahipliğinde gerçekleşen bir davetle ile Zorlu Center’da tanıtıldı.

Crate and Barrel, “Picks by Pros” projesi mimar Mustafa ve Emre Toner’in ev sahipliğinde gerçekleşen bir davetle ile Zorlu Center’da tanıtıldı. 

Crate and Barrel’ın Türkiye’nin ünlü mimar ve tasarımcıların işbirliğiyle hayata geçirdiği “Picks by Pros” projesi, ilgiyle karşılandı. 

Her ay ünlü bir mimarın seçimlerine yer verilecek olan “Picks by Pros” projesinin tanıtım kokteyli, Crate and Barrel Zorlu Center mağazasında gerçekleştirildi.

Davete sanat,  tasarım, iş ve cemiyet dünyasından Cem Hakko, Cefi-Yasemin Kamhi, Didem-Emre Ergani, Osman Merzeci, Yasemin-Sedat Aloğlu, Atilla Türkmen gibi tanınmış simalar katıldı.

Toner Mimarlık’ın kurucusu Mustafa Toner ve 2011 yılında ekibe katılan üçüncü kuşak Emre Toner’in favori Crate and Barrel ürünleri, 23 Nisan tarihine kadar Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarında dekorasyon tutkunları ile buluşacak. “Picks by Pros” etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise TOÇEV’e bağışlanacak.    /   Metin ERDOĞAN

PAYLAŞ