İKONİK ÇANTA 10 YAŞINDA

10.05.2018 17:23:59

Fendi kadınları markanın zamansız modeli Peekaboo için ilk kez birlikte objektif karşısına geçti. “Me And My Peekaboo” projesinin heyecanını yaşayan Silvia Venturini Fendi ve kızları Delfina ile Leonetta, çanta hakkındaki duygularını ALEM’e anlattı.

Ayça BARUT TANMAN – [email protected]

İtalya’nın köklü markalarından Fendi, ikonik çantalarından Peekaboo’nun 10. yılını çok özel bir projeyle kutluyor. Silvia Venturini Fendi, “Me And My Peekaboo” projesi için ilk kez kızları Delfina Delettrez Fendi ve Leonetta Luciano Fendi ile kamera karşısına geçti. Özel video ve görsellerle desteklenen projede Fendi’nin aksesuar, erkek ve çocuk giyim tasarımcısı Silvia Venturini Fendi ve kızları Palazzo della Civiltà Italiana’da objektiflere yansıdı. Silvia Venturini Fendi, markanın stun el işçiliğini yansıtan ve kızlarına aktardığı bir miras gibi kabul ettiği Peekaboo’yu şu sözlerle anlatıyor: “Peekaboo için bir kelime seçecek olsaydım bu zamansızlık olurdu. Bence Peekaboo ailenize ait olmasını isteyeceğiniz parçalardan biri. Bir Peekaboo alırken, onu yalnızca bugün kullanacağınızı düşünmezsiniz, hem bir yatırım gibi senelerce kullanabilirsiniz hem de ileride kızınız onu sizin dolabınızdan ödünç alabilir. Peekaboo sizinle yıllarca kalacak bir obje olduğundan zamansızlığını her zaman koruyacak. Ailemizdeki tüm kadınlar çok güçlü kişiliklerdir. " 

Delfina Delettrez Fendi

Leonetta Luciano Fendi

Tasarladığı mücevherlerle beğeni toplayan Delfina Delettrez Fendi, annesini “Başka insanların hayal kurmasını sağlayan bir realist” sözleriyle tarif ederken Peekaboo’nun bir mücevher parçası kadar değerli olduğunu vurguluyor. Leonetta Luciano Fendi ise çanta hakkında şunları söylüyor: “Zamansız, çok yönlü ve sürprizlerle dolu…”

 Kaia Gerber

Ürdün Kraliçe Rania

PAYLAŞ