GEÇİŞ SEZONU I ERKEK MODASI

13.03.2019 12:42:10

Şimdilerde yağmurlu ve serin havalara karşı üst giyim parçalarına yatırım yapmanızda büyük fayda var.

Alexander KOKOSKERIYA – [email protected]

Bu aralar yağmurlara hazırlıklı olun. Hırka ve benzeri giysiler sağanaklarda hem sizi üşütür hem de su çeker. Böyle havalarda bahar aylarının kurtarıcı parçaları olan trençkotlar, yağmurluklar ve ince parka modelleri yardımınıza yetişiyor. Farklı renk, kumaş ve kesimlerde modeller  vitrinlerde yerini almaya başladı bile. Tek yapmanız gereken doğru modeli seçmek.


Her sezon olduğu gibi bu mevsimde de en hit parçalar klasikleşmiş olan ince trençkotlar. Orduların ve askerlerin bize armağan ettiği, gabardin kumaşından, yağmur geçirmeyen, rahat ve hafif trençkotların modası hiç geçmiyor. Bu sezon klasik olan siyah ve haki tonlara açık bordo, açık kahve, beyaz, kırmızı ve sarı tonlar eşlik ediyor. Kombin yaparken ofis çalışanı iseniz klasik kesimde, kısa ve açık tonlarda modelleri tercih edin. “Sokak modası benden sorulur” diyenlerdenseniz rahat spor kesimde, uzun veya kısa ve daha renkli tonlardaki modellere yönelebilirsiniz.


Bu sezon yağmurluklarla da hem spor, hem de şık kombinler yaratabilirsiniz. Kombin yaparken günlük stiliniz ne olursa olsun yağmurluğu sadece üstünüze geçirmeniz yeterli. Alışveriş yaparken sezonun da trendi olan şeffaf modellerden seçebilir veya daha klasikçiyseniz koyu tonlardaki, kapüşonlu, ince ve kısa modelleri tercih edebilirsiniz.
Ve son olarak sokak stili öncülerinin de kısa zaman içinde favorisi haline gelen parkalar gardıropların olmazsa olmazlarından. Militer akımın önemli bir parçası olan bu parkaları ince kazaklar, kare desenli gömlekler, ince gabardin pantolonlar, kısa süet botlar veya düz spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Alışveriş yaparken uzun ve rahat oversize kesimde, sezonun favorilerinden koyu yeşil veya koyu kahve tonlardaki modelleri seçebilirsiniz.

PAYLAŞ