CENTİLMENLERİN SEÇİMİ

02.04.2018 19:15:15

Brooks Brothers, hazır giyimin en önemli parçaları arasında yer alan gömlek modellerini kendine özgü detaylarla özelleştiriyor. Gömleklerin en önemli özelliği, gün boyu üzerinizde ilk giydiğiniz andaki şıklığını koruması.

Lara MUTLU - [email protected]

Brooks Brothers gömlekleri, duruş, renk ve yumuşaklıkta en yüksek standardı sağlayan dünyanın en iyi pamuğu olarak da bilenen supima pamuğundan üretiliyor. Modeller, iç astarı olmayan yumuşak yaka ve düğme iliklenmesini kolaylaştıran manşet detaylarıyla fark yaratıyor. Marka, üç farklı kalıp ve dört farklı yaka ile tarzına uygun gömlek arayan erkeklere, geleneksel “regular” kalıptan vazgeçemeyenlere “Madison Fit”; “slim” kalıp sevenlere “Regent Fit”; İtalyan tarzı ekstra slim tutkunlarına ise “Milano Fit” modelleriyle hitap ediyor.

Kırışmayan Gömlek Tekniği
Brooks Brothers, geliştirdiği kumaş teknolojisi ve yeni dikim teknikleri ile kırışmayan gömlek lüksünü yaşatıyor. Özel olarak üretilen Supima pamuğundan ve tek iğne dikişi sayesinde çok daha düz ve temiz bir görünüme sahip olan non-iron gömlekler, omuz kısmındaki kırışıklıkları da önlüyor. Gömlek modelleri, standart kol düğmelerine göre manşet üzerinde daha geride konumlandırdığı düğmeler ile hem gömlek kollarının daha çok katlanabilmesine olanak sağlarken hem de mürekkepli kalem kazalarının önüne geçiyor. Özel pili tekniği ile kusursuz gömlek modellerine imza atan Brooks Brothers’ın kol manşetinde yer alan pililer ise markanın imzası olma özelliği taşıyor.

PAYLAŞ