TAYLOR SWIFT'IN YENİ HIT'I "YOU NEED TO CALM DOWN"

17.06.2019 17:12:03

29 yaşındaki Taylor Swift, iki yıllık bir aranın ardından çıkaracağı yeni albümünün ilk klibi olan "You Need To Calm Down"u yayınladı bile!

2017 yılında çıkardığı "Reputation" albümünde kendi çizgisinden uzaklaştığı ve şarkı sözlerinde sık sık kullandığı iğnemeleri bir adım daha öteye taşıdığı için eleştirilen Taylor Swift, yeni albümü için bu kez adeta "Coachella" imajı ile karşımızda. Yıllardır sarıdan vazgeçmediği saçlarındaki pembe gölgeler, denim ve batik detaylı kostümler ile Swift, meşhur olduğu "teenage" yıllarındaki stilini "yetişkin" günlerine uyarlıyor. Yeni albümünün ilk şarkısı olan "You Need To Calm Down"da ise karşımıza kocaman bir patates kızartması olarak çıkıyor! Patates kızartması denince akla gelen "hamburger" ise, şarkıcının yıllar boyu kavgalı olduğu hatta uğruna "Bad Blood" şarkısını yazıp "Girl Gang"ini bir araya toplayarak adeta göz dağı verdiği Katy Perry'den başkası değil. Son zamanlarda barışma sinyalleri aldığımız ikili anlaşılan sıkı dostluk günlerine geri dönmüş. 

Klipteki tek sürpriz isim ise Katy Perry değil. Ryan Reynolds, Adam Lambert, Ellen De Generes, Laverne Cox, Jesse Tyler, Ciara ve daha birçok isim de klipte yer aldı. 

PAYLAŞ