BRAD PITT VE JENNIFER ANISTON BİR ARADA

20.01.2020 14:37:00

2020 SAG Ödül Töreni, yıllar sonra aynı karede merak edilen ikili Brad Pitt ve Jennifer Aniston’ı buluşturdu.

Öykü BADUR – [email protected]

2020 SAG Ödül Töreni’nde, yıllar sonra Brad Pitt ve Jennifer Aniston bir arada görüntülendi. Brad Pitt, Jennifer Aniston’ı backstage’den ödül alırken keyifle izlerken görüntülenirken; Pitt ödül almasının ardından ise Aniston onun göğsüne dokunurken fotoğraf karelerine yansıdı. 

2000-2005 yılları arasında evli kalan Jennifer Aniston ile Brad Pitt, bugün yeniden isimlerinin beraber anılması ile akıllarda soru işareti yaratıyor.

Çiftin o dönem ayrılmasına Pitt’in o dönemki rol arkadaşı Angeline Jolie’nin neden olduğu ortaya sürülmüş, ardından Jolie ile Pitt uzun dönem beraberlik yaşamış, 2012’de nişanlanmış ve 2014 yılında evlenmişlerdi. Üçü evlatlık, üçü biyolojik altı çocuğu bulunan Pitt ve Jolie, 2017 yılında ise resmi olarak boşanmıştı. 

Ayrılmalarından sonra yakışıklı oyuncunun adı yeniden eski eşi Aniston ile anılmaya başladı. Pitt, geçen yıl şubat ayında Jennifer Aniston’ın doğum günü partisine katıldı. Görüştükleri bilinse de arkadaş ya da sevgili oldukları konusunda net bir bilgi paylaşmadılar. SAG Ödül Töreni’nde ise yıllar sonra ilk kez bir arada görüntülendiler.

PAYLAŞ