MİSELA DAVETİNDE NELER SÖYLEDİLER?

25.05.2018 15:27:54

Çanta tasarımcısı Serra Türker, New York’ta kurduğu markası Misela’nın 10. yılını kutladı. Kutlamada, ünlü İngiliz tasarımcı Alice Naylor Leyland’ın markaya özel hazırladığı koleksiyon tanıtıldı.

Ünlü İngiliz tasarımcı Alice Naylor Leyland, 10. yılı geride bırakan Misela markası için çok özel bir koleksiyon hazırladı. Markanın yaratıcısı, çanta tasarımcısı Serra Türker bu özel koleksiyonu geçtiğimiz hafta verdiği özel bir davetle tanıttı.

Serra Türker, Beyoğlu’ndaki showroom’unda New York’ta kurduğu markasının 10. yılını kutlarken, dünyaca ünlü İngiliz tasarımcı Alice Naylor Leyland’ın 10. yıla özel hazırladığı renkli koleksiyonunu seçkin davetlilerin beğenisine sundu. Londra’da mağaza açmak için araştırmaları sırasında Alice Naylor Leyland ile tanışan Türker, “Misela’nın en sevilen deseni, yeniden Leyland’ın elinden yorumlandı” diyerek, yeni mağazasını da İngiltere’de açacağının müjdesini verdi. Ünlü tasarımcı Alice Naylor Leyland’ın da hazır bulunduğu davetin ev sahipliğini Serra Türker yaparken, annesi Dilek Türker ile kız kardeşleri Lara Türker Ünsal ve Mina Türker de bu önemli gününde kendisine destek verdiler. Davete cemiyet hayatının renkli isimleri katıldı. Arzu Sabancı, Nil Bentürk Uyguner, Derya Karagülle, Zeynep Üstünel gibi seçkin isimler yeni koleksiyonu yakından inceleme imkanı buldular. Sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyon Misela çizgisini koruyarak özel olarak tasarlandı.

SERRA TÜRKER

DİLEK TÜRKER

ARZU SABANCI

BEGÜM GAZİOĞLU BALLI

FERYAL GÜLMAN

PAYLAŞ