Astrolog Filiz Özkol, Mayıs 2020'de burcunuzda yaşanacak gelişmeleri yorumladı.

Astrolog Filiz Özkol, Mayıs 2020'de burcunuzda yaşanacak gelişmeleri yorumladı.

ABONE OL
27 Nisan 2020 Pazartesi 10:29 | Son Güncellenme:
17 dakika okunma süresi
MAYIS 2020 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Bu ay kariyer yapmak istiyorsanız, tanrı vergisi sevimli yönlerinizi kullanabilirsiniz. Yollardan beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir ay. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda ayın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor fakat zorlanıyorsunuz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini siz de biliyorsunuz. Bu ay iletişim evinizde Venüs geri hareketine başlıyor. Sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız ve eski hayranlarınızın size ulaşmak istedikleri bir dönem. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Bu ay, oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin.

 

BOĞA

Aşkı ve maddeyi hiç bu kadar iç içe görmediğinizi söyleyebiliriz. Bu ay eşiniz veya sevgiliniz yanınızda olacak ve sizi mutlu edecek, özellikle maddi konularla ilgili yardımlarını esirgemeyecektir. Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerden önemli destek verici davranışlar sizi memnun edecektir. Bu ay Venüs Retro durumunda ve Uranüs 15 Mayıs’ta geri hareketine başlıyor. Aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle baş başa kalmalı ve onun sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Tartışmaktan kurtulur ve bu dönemi rahatlıkla atlatırsınız. Mayıs döneminde ilişkinizin sizi yıprattığını düşünüyorsanız, partnerinize sürprizler de yapabilirsiniz. Bu dönem romantik kalmaya devam edin. İsteklerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içerisindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsızlıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuza başvurmalısınız.

 

İKİZLER

Ayın ikinci haftalarında aşk yaşantınız ön plana çıkacaktır. Retro Venüs ve yönetici gezegeniniz Merkür el ele vererek, çalışma yaşantınızla ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracaktır. Eski fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. İletişim ve aşk bu ay önemli bir olgu olacak. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz fakat bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. 5 Mayıs’tan sonra Kuzey Ay düğümü İkizler burcuna geçecek, yeni fikirlerden yola çıkarak kendinizi geliştirmek isteyecek ve sizi motive edecek arkadaşlara ihtiyaç duyacaksınız. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Bu yüzden sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, iş birliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız.

 

YENGEÇ

Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Ayın ilk haftası düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde, tepkili olacaksınız. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. 5 Mayıs’tan sonra Kuzey Ay düğümü sizin ruhsal ve çalışma evinizi etkileyecek.  Maddi konularda yenilikler sizi bekliyor. Başladığınız işin büyüyüp kazanç konusunda size artı getirmesi sizi mutlu edecektir. Sabit düşüncelerden uzaklaştığınız zaman, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini siz de biliyorsunuz. Karşıt Jüpiter sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız bir dönem içerisindesiniz. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. Tanışacağınız kişileri karizmanız ile etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. İş konusunda yardım alacağınız kişilerin, sizden çok farklı olması sizde hayranlık uyandıracaktır.

 

ASLAN

Bu ay girişimci ruhunuzun, uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Egolarınızın yüksek olduğu bugünlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Kariyer ve toplumsal hayatınızı destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Ay boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelerine ayıracaklar. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir ay olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Çevrenizdeki kişilerle ortak kararlar aldığınız ve kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir dönem olacak.

 

BAŞAK

Bu ay çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz, bu konuda haklısınız. Çünkü bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. 5 Mayıs’tan sonra enerjiniz yükseliyor. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Düşüncelerinizi sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak, finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. Ele aldığınız konuların kendiliğinden açıldığını ve şekillendiğini göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili problem yaşamak istemiyorsanız; dinlenmek için kendinize zaman ayırın. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz.

 

TERAZİ

Bu ay, çevresel koşullarınızı yükselteceksiniz. Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. Finans gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. İş değişimleri, ticari konulardaki yeni yollar, eğitim süreci ile ilgili olumlu değişimler vs. gibi. Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu olabilir. Görüşeceğiniz veya işbirliği içerisinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Yatırımlarınızı yaparken eşinizi ve partnerinizi de kollamak zorundasınız. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor.

 

AKREP

Bu ay kariyerinizin zirvesinde olacaksınız. İş yerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Yüksek mevki arayışı içerisindesiniz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek, aileniz için her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Kardeşlerle birlikte ortak kararlar almak için uygun bir dönem. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak.Bu ay, ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Yeteneklerinizi fark ederek kendinizi geliştireceksiniz. Meditasyon, ruhsal faaliyetler ve yaşam ötesi konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz.

 

YAY

Aşk ve ilişiklerinizi kontrollü yaşamak için göstereceğiniz çabalar olumlu sonuçlar verecek. Birçok sosyal çalışmada yönetici kişiliğiniz ön planda olacak. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız. Duygularınıza artık katı kurallar getirdiniz. Gelişigüzel ilişikler yaşamak istemediğiniz için, bu ay karşınıza çıkan kişilere karşı istemeden seçici davranıyor ve yüksek frekansta olmasına dikkat ediyorsunuz. Yaratıcılığınız ile harikalar yaratıyorsunuz. Sizinle yaşamak son derece eğlenceli ve hareketli oluyor.5 Mayıs’tan sonra duygularınız ön plana çıkıyor. Sıra dışı aşklar gündemde olacaktır. Yine sağlığınızla ilgili sorunlarınızın bitmesi ve sonuçlanması söz konusu olacaktır. Güçlü kişiliğinizle, çevrenin dikkatleri üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa, hemen sonuca gitmeyin. Beraberliğinize devam edin fakat evlilik kararı almayın.

 

OĞLAK

5 Mayıs’ta Kuzey Ay düğümünden önemli etkileşim alacaksınız. Bu dönemde içinizde küçük çılgınlıklar ve kıpırdanmalar söz konusu olacak. Katılacağınız toplantılarda önemli, dikkat çekici olacaksınız. Ufukta aşk var. Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Sizin, yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizdeki kıpırdamalara bir anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Yemekler ve romantik toplantılarda ne hissettiğiniz çok önemli. Gerçek dostlarınızla birlikte olmak size müthiş bir keyif verirken, anlamsız kişileri de yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içerisindesiniz fakat iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştırmalı fakat dikkatli olmalısınız.

 

KOVA

Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. 5 Mayıs’tan sonra duygularınızda anılarınız önem kazanacak. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk, size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor.

 

BALIK

Merkür kişiliğinizi ön plana çıkaracak ve kariyerinizi olumlu etkileyecek güçlü iş birlikleri gündeme gelecektir. Yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Bu olayların tümüne birden içsel anlamda düşüncelerinizde meydana gelen “Ruhi temizlenme” adı verilebilir. Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönemdesiniz. Ani değişimleriniz çevrenize ilginç gelecektir. Sakin ortamları tercih ederken; kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, çevrenize karşı kritikçi bir yaklaşım içinde bulunacaksınız. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları yapacaksınız. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Bu ay Mars’tan olumlu etkiler almanıza rağmen, bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. İlişkinizin fiziksel yönleri ile ilgili değişimler gündeme gelecektir.

Tüm yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

@alemdergisi

 

 

EN ÇOK OKUNANLAR

Bodrum'un Favori Adresleri
Bodrum'un Favori Adresleri

Bodrum'un Favori Adresleri

1 dakika okunma süresi
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?
Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

Yaz Düğünlerine Ne Giymeli?

1 dakika okunma süresi
Alaçatı'nın En İyi Mekanları
Alaçatı'nın En İyi Mekanları

Alaçatı'nın En İyi Mekanları

1 dakika okunma süresi
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti
Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

Louis Vuitton'dan Bodrum Daveti

1 dakika okunma süresi
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti
En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

En Çok İzlenen 10 Unutulmaz Dizi Çifti

1 dakika okunma süresi
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri
En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

En İyi Beyaz Elbise Görünümleri

1 dakika okunma süresi
Paris Haute Couture Moda Haftası'ndan Öne Çıkan Görünümler
Paris Haute Couture Moda Haftası'ndan Öne Çıkan Görünümler

Paris Haute Couture Moda Haftası'ndan Öne Çıkan Görünümler

1 dakika okunma süresi

DAHA FAZLASI

18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

18 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

15 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

29 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
29 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

29 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

17 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

22 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

16 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
16 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

16 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

23 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

19 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
19 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

19 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 25 Temmuz 2021
Günlük Burç Yorumları 25 Temmuz 2021

Günlük Burç Yorumları 25 Temmuz 2021

26 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
26 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

26 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
28 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

28 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları
12 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları

12 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları