YENGEÇ BURCU

18.07.2018 14:39:55

2018'in yaz aylarında Yengeç burçlarını nelerin beklediğini Astrolog Dinçer Güner, ALEM için yazdı.

22 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

Temmuz ayını karşıladığınız bu günlerde Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle beraber takviminize girecek, spontane gerçekleşecek yolculuklar bu aya damgasını vuracak ve keyifli, mutluluk verici haberler alacaksınız. 

13 Temmuz Cuma günü Yengeç burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş tutulması ise kişisel yetenek ve motivasyonlarınız alanında, yaşam gücünüz ve kalitesi, insanlar üzerinde bıraktığınız intiba ve fiziksel görüntünüzle ilinti konularla ilgili gelişmeleri gündeminize taşıyacaktır. 

27 Temmuz Cuma günü başlayacak Merkür retrosu finansal kaynaklarınızda, bunların yönetiminde, ek gelir elde edebileceğiniz alanlarda bazı aksaklıklara ve gecikmelere sebebiyet verse de yine aynı gün Kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması size yapmayı düşündüğünüz bir yatırım için olanak sağlarken, kredi çekebilir veya beklenmedik bir şekilde gelebilecek para akışına sahip olabilirsiniz. Ağustos ayına geldiğimizde Venüs’ün Terazi burcuna geçişi sizi ev, aile ortamında huzuru ve uyumu arayan, arabulucu, uzlaşmacı, uyumlu tarafınızı hissettirecek. 

11 Ağustos Cumartesi günü Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması öz değer duygunuzu sorgulatabilir, zaman zaman kendinizi değersiz hissettirebilir. 

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ise size yurt dışı kapılarını aralayabilir. Yüksek lisans yapmak, yabancı dil eğitimi almak veya mesleki anlamda gelişiminize katkı sağlamak için bir sertifika programına dahil olabilirsiniz. 

6 Eylül Perşembe günü Merkür’ün Başak burcuna geçişi ile seyahatlere, yeni eğitimlere ve iletişime çok daha açık hale geleceksiniz. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştıran, öğrenmeye çalışan ve kendini sürekli bir adım öne çıkartmak için mükemmeliyetçiliğinden ödün vermeyip arı gibi çalışan biri haline dönüşeceksiniz. 

9 Eylül Pazar günü Başak burcunda gerçekleşecek yeni ay eğitim, yayıncılık, iletişim, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili konularda size ışık tutacak. Eğer atladığınız, ötelediğiniz konular var ise bunları revize etmek için harika zamanlar sunacak. Aynı gün içerisinde Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber özel hayatınızda zor bir insan haline dönüşebilirsiniz. 

25 Eylül Salı günü Koç burcunda gerçekleşecek dolunay sizin kariyer evinizde gerçekleşmekte. İş hayatınızla ilgili tüm dengelerin değişebileceğine, daha göz önünde olmaya, statü ve güç kazanmaya işaret ederken, başarılarınız kadar yapabileceğiniz hataların dikkatlerden kaçmayacağını söyleyebilirim. Temkinli ve stratejik davranmakta, planlı hareket etmekte hatayı sıfıra indirmek için fayda var. 

PAYLAŞ