BOĞA BURCU

17.07.2018 17:15:00

2018'in yaz aylarında Boğa burçlarını nelerin beklediğini Astrolog Dinçer Güner, ALEM için yazdı.

21 NİSAN - 21 MAYIS

Temmuz ayına merhaba dediğiniz bu günlerde Venüs’ün Başak burcuna geçmesi sizin özel ilişkiler, çocuk ve yaratıcılık isteyen her türlü konuyu sembolize eden meslek ve hobiler evinizde gerçekleşecek. Yalnız olanların yeni bir aşkla yaz ayını taçlandırabileceği gibi, evli olanlar ise çocuklarının ön planda olacağı, onların her türlü ihtiyaç ve konfor alanını zenginleştireceği; çalışma hayatının içinde olanların başarılı işler çıkartacakları, takdir toplayacakları sihirli bir dönemi işaret etmekte. 

13 Temmuz Cuma günü Yengeç burcunda gerçekleşecek parçalı güneş tutulması ise sizin yakın mesafe yolculuklarınızı, yazılı ve sözel iletişiminizi sembolize eden evinizde gerçekleşecek. Köklü ve ani değişimleri yaşayabileceğiniz bu süre zarfında dönüştürücü ve oldukça kuvvetli bu tutulma sizi bu alanlarda bambaşka bir yere taşıyacaktır. 

27 Temmuz Cuma günü başlayacak Merkür retrosu size aile, yuva ve aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde hassas bir yapı katarken, yine aynı gün gerçekleşecek Kova burcundaki Ay tutulması kariyer evinizde bir şeyleri fark etmeniz ve yapılandırmanız için size seçenekler sunacaktır. 
Ağustos ayının ilk haftası Venüs burç değiştirerek Terazi burcuna geçiyor. Gerek ofisinizde, gerek evinizde, gerek günlük yaşantınızda hayatınızda uyumu, ahengi ve güzellikleri harmanlayacağınız, pozitif ve keyifli günler size kendinize eğilmenizi, daha özen göstermenizi sağlayabilir. Hayatınızı paylaşacağınız evcil bir hayvan edinmeniz dahi söz konusu olabilir. 

11 Ağustos Cumartesi günü Aslan burcunda gerçekleşecek güneş tutulması aile ilişkilerinde ve gündeminde taze ve güzel müjdeleri size sunabileceği gibi, yaşam alanınızı tekrar yapılandırmak ve revize etmek için de harika zamanlardır. 

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay etkilerini arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle ilgili olarak gösterecektir. Tutulma etkisiyle arkadaşlarınızdan elimine edeceğiniz, sadeleşme yoluna gideceğiniz dinamikler ortaya çıkabilir. 

6 Eylül Perşembe günü Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle beraber bekar olanlar daha flörtöz bir döneme giriyor. Flört ettiğiniz kişiler konusunda seçici davranabilir, en ufak bir falsoda insanları eleyebilirsiniz. 

9 Eylül Pazar günü Venüs’ün Akrep burcuna geçişi ise size evlilik, ilişkiler ve ortaklık alanında şüpheci davranabileceğinizi, hırs ve ihtiras duygusunun kendisini etkin hissettireceğini, daha kıskanç, daha sahiplenici hareket edebileceğinizi gösteriyor. Yine aynı gün Başak burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte ise hobileriniz, yaratıcılığa dayanan her türlü ediminiz, özel hayatınız veya varsa çocuklarınız için daha dikkatli hareket edip, titiz davrandığınız bir süreci tecrübe ediyor olacaksınız. 

25 Eylül Salı günü Koç burcunda meydana gelecek dolunay ile beraber kontrol altında tutamadığınız ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

PAYLAŞ